Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Adélčina ztracená balerínka

Od mala se mi na dívkách líbily baleríny. Vždy mě rajcovalo, jak si je holky nazouvají a vyzouvají. Měl jsem vždy fantazie o tom, že nějaké dívce jednu z jejich balerínek ukradnu. Že bych měl kolekci dívčích ztracených balerínek.

Moje první fetiš zkušenost přišla v prváku na střední. Byl konec března. Jedna moje spolužačka, co se mi líbila přišla v modrých šatech, měla průhledné silonky a nazuté stříbrné třpytivé balerínky s mašličkou. Nemohl jsem z ní oči spustit. Během vyučování si furt hrála s botičkama. Vzrušovala mě představa, že by jednu ze svých balerínek ztratila a že bych se té ztracené balerínky zmocnil jako trofeje, že by pak musela chodit polobosá.

A pak to přišlo. O velké přestávce běžela ze schodů, klopýtla a vyzula se jí pravá balerínka. Šel jsem za ní a do vyzuté baleríny jsem omylem kopl. Botička prolétla pod zábradlím. Mezerou mez schodiště propadla až do sklepa. Omlouval jsem se. Ona se tolik ani nezlobila. Nabídl jsem, že jí balerínku donesu. Skutečně jsem botičku dole našel. Vášnivě jsem k ní přičichl. Penis se mi stopeři. Tohle byla životní šance. Schoval jsem ji do batohu a zalhal jsem, že nešla najít.

Adéla tak zbytek vyučování byla polobosá. Byla i vyvolána k tabuli. Balerína nazutá na levé noze klapala o podlahu zatímco pravá bosá nožka v silonkách se jen tiše třela. Vzrušovalo mě, že tu ztracenou balerínku mám já, že ji nikdy nenajde. Každému učiteli musela převyprávět, co se stalo. Všichni na ní podivně koukali. Každou přestávku jsem jsem její balerínku očichával na toaletě. Tohle byl splněný sen.

Po škole jsem jí nabídl pomoc s hledáním. I když bylo jasné, že je to marné. Při tom marném hledání proběhla i jiskra. Ano je lehce zvrácené, že jsem se s nějakou dívkou sblížil skrz to, že jsem jí de facto odcizil botu. Trochu mě žralo svědomí, že je to celé postavené na lži. Na druhou stranu nebýt této příhody, tak bych se s Adélou ani pořádně nezačal bavit.

Nakonec jsme spolu strávili celé odpoledne. Nejprve v kavárně. Pak jsme šli do parku. Na pravé bosé nožičce měla Adéla už silonky pěkně sevřené, ale bylo nám tak fajn, že ji to ani netrápilo. Celou dobu bez jedné boty kráčela městem. Skončilo to prvním polibkem mého života.

Do její baleríny jsem se pak doma pořádně vystříkal. Dodnes tu balerínku mám schovanou jako trofej… a nejedna se o trofej jedinou.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Václav


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury