Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Bezva trojka

Asi rok poté, co jsme se s Ritou vzali, jsem se jednou odpoledne vrátil domů a na příjezdové cestě stálo auto Randyho, našeho přítele. S Randym jsme opravdu dobří přátelé. Když jsem vešel do domu, Randy s Ritou byli v obývacím pokoji. Chvíli jsme si povídali a pak Randy řekl, že už musí jít.

Poté, co odešel, se mě Rita ze srandy zeptala, co bych udělal, kdybych je načapal spolu. Okamžitě jsem se probral a odpověděl jí, že bych asi odešel, aby to mohli dokončit a vrátil se později. Už jsme o tom nemluvili, ale postupem času jsem o tom hodně přemýšlel. Rita nejspíš chce mít sex s jiným mužem. A já bych se na to hrozně rád díval.

Asi za měsíc jsme s Ritou navštívili Randyho v jeho domě poblíž jezera Michigan. Všichni tři jsme sjeli dolů k jezeru a zakouřili si trochu trávy. Zatímco jsme tam seděli a dívali se na jezero, začal jsem si představovat, jak se dívám na Randyho a Ritu, jak spolu šukají.

Po chvíli jsme se vrátili zpátky do domu. Bylo už pozdě a Randy nás přemluvil, abychom zůstali. Jeho pozvání jsme přijali. Seděli jsme a povídali si, kouřili trávu a poslouchali muziku. Začal jsem se víc a víc vzrušovat, když jsem myslel na to, jaké by to bylo sledovat šukání Randyho a Rity. Rozhodl jsem se, že převezmu iniciativu. Posadil jsem se vedle Rity a začal hladit její krk. Když jsem cítil, že se uvolnila, začal jsem ji jemně líbat. Cítil jsem její vzrušení. Naše jazyky se splétaly. Po chvíli jsem Randymu navrhl, aby si přisedl. Posadil se k Ritě z druhé strany a položil jí ruku na rameno. Pomalu přesunul druhou ruku k jejímu pravému ňadru a hladil ho přes halenku. Rita k němu obrátila tvář. Začali se líbat. Nejprve jemně a poté hluboce.

Kousek jsem ustoupil, abych je mohl sledovat. Bylo to neuvěřitelně vzrušující. Díval jsem se, jak je moje žena vzrušená. Svlékl jsem se, zatímco jsem je dál sledoval. Randy rozepnul Ritinu halenku a jemně se mazlil s jejími ňadry. Když si vzal jednu bradavku do pusy, přistoupil jsem blíž a pomalu jsem ji začal svlékat. Jakmile byla halenka dole, Rita si lehla na gauč. Vsunul jsem jí jazyk do úst. Jako bychom všechno dělali automaticky. Randy a já jsme se rychle svlékli. Rukou jsem přejel přes Ritinu kundičku a jedním prstem vklouzl dovnitř. Byla úžasně mokrá.

Randy začala přejíždět rukama po prsou a pomalu jednou rukou také sjel na kundičku. Když do ní vsunul prst, Rita rychle přinožila. Posunul jsem se k její hlavě, položil jsem jí ruce na ramena a pevně ji držel. Řekl jsem jí, že se budu dívat, jak ji Randy šuká. Ona zasténala a začala se svíjet s nohama pevně sevřenýma. Randy se jí snažil nohy rozevřít. Viděl jsem, jak mokrá je její kundička. Randy se položil mezi její nohy. Měl ho tvrdýho jako skála. Pomalu ho zasunoval do její kundy. Rita hlasitě zasténala. Začala se svíjet, zatímco já jí tlačil ramena dolů. Bylo to neuvěřitelně sexy. Přidržoval jsem svou ženu, zatímco ji šukal jiný chlap.

Randy už do ní zasunul celý penis. Když byl úplně uvnitř, Rita se přestala svíjet a ztichla. Randy byl chvíli v klidu. Rita se na mě podívala. V očích měla neuvěřitelný chtíč. Pak se Randy začal pohybovat dovnitř a ven. Rita pohnula boky, aby mu to ulehčila. Po několika minutách začal Randy stříkat. Sledoval jsem, jak její bradavky ztuhly. Začala hekat a poté vykřikovat. Pohled na její tvář, když cítila, že v ní ejakuluje, byl fantastický.

Pustil jsem Ritina ramena a lehl jsem si vedle nich. Randy v ní zůstal ještě nějakou chvíli, než ochabl. Něžně se políbili, a pak se posadil vedla nás. Okamžitě jsem se převalil na Ritu a zasunul svého čuráka do míst, kde byl před chvilkou Randy. Cítil jsem, jak se jeho sperma smíchalo s jejími šťávami. Ten pocit šukat svou ženu bezprostředně poté, co ji někdo jiný vystříkal, byl fantastický. Rita měla v očích skelný pohled. Udělal jsem se poměrně rychle. Cítil jsem totiž, jak mi ho její kundička svírá v okamžiku, když se znovu udělala. Vytáhl jsem ho z ní a sledoval, jak jí sperma pomalu vytéká z kundy a teče mezi její hýždě.

Po chvilce jsem na gauči usnul. Když jsem se za několik hodin probudil, Rita a Randy se v posteli objímali. Zase jsem usnul. Rita mě ráno probudila. Řekla mi, že Randy šel ven, aby nakoupil něco k snídani. Pověděl jsem jí, že jsem se v noci probudil a viděl jsem je spolu v posteli. Rita se začervenala. Řekla mi, že poté, co jsem usnul, znovu šukali a pak Randyho vykouřila. Když jsem se na ni podíval, viděl jsem, že její vlasy jsou slepené a na tváři, krku a prsou jsou další stopy mužského semene. Voněla po čerstvém šukání. Okamžitě mi ztvrdl. Rita to spatřila a začala mi ho hladit. Vylezla na mě a pomalu se na něj spouštěla. Když jsem byl úplně uvnitř, zůstal jsem v klidu. Jemně jsme se políbili a já jsem jí hladil a cucal její prsa. Požádal jsem ji, aby mi řekla, co dělali, když jsem spal.

Rita mi popisovala, jak se začali líbat a lízat. Řekla Randymu, že ho chce ochutnat. Přistoupila k jeho čuráku, cucala a lízala mu ho. K tomu mu mnula koule. Snažila se ho vzít co nejvíc až do krku. Vím, že Rita umí skvěle kouřit. Randyho penis je ale dlouhý a tlustý, takže si nebyla jistá, jestli ho do pusy bude moct vzít celého. Ale měli dost času, a tak ho nakonec měla opravdu hluboko. Čurák se mu ještě zvětšil a on do její pusy začal šukat. Udělal se za malou chvíli. Ačkoli toho spolykala, kolik jen mohla, přece jen toho dost vyteklo a po bradě jí to stékalo na prsa. Když mi to popisovala, zase se mi postavil Vrazil jsem ho do ní co nejhloub. Párkrát jsem zapumpoval a hned poté slastně vypustil další dávku.

Randy přišel se snídaní. Hned poté jsme se rozloučili a odjeli domů. Stále jsem byl plný neuvěřitelných dojmů. Hned po příjezdu jsme se rychle svlékli a já jsem ji začal šukat. Během šukání jsem chtěl, aby mi vyprávěla, co dalšího s Randym v noci dělali.

Po kouření si oba lehli na postel a na chvilku usnuli. Řekla, že se vzbudila, když cítila, jak se jeho ruka jemně pohybuje po její kundě. Převrátila se na záda a dovolila mu prozkoumat její tělo rukama a ústy. Řekla mi, že její bradavky byly šíleně tvrdé v očekávání. Zatlačila ho na záda, nasedla na něj a spustila se na jeho penis. Řekla, že do ní vnikl mnohem hlouběji, než kdy předtím zažila. Randy jí mnul bradavky, zatímco se na něm pomalu pohybovala nahoru a dolů. Cítila, jak ztuhl, když se udělal. Cítila, jak do ní vstřikuje horké semeno. Bylo to, jako by se vznášela.

Už jsem to nemohl déle vydržet. Vrhl jsem se na ni a šukal ji za to všechno, co mi provedla. Když jsem se do ní udělal, přišlo mi to jako nejsilnější orgasmus, jaký jsem kdy zažil.

Iki
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Iki


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury