Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Desáté výročí

Chci vám povyprávět svůj zážitek, který se stal před třemi týdny… Jmenuji se Honza, mám 32 let a jsem už 10 let ženatý s manželkou Petrou, které je čerstvých 31. Bydlíme na malém městě s 5 tisíci obyvateli na jihu Čech, kde máme 3+1 v jednom z 5 panelových domů na malém sídlišťátku. Manželka je toho času na MD s naší desetiměsíční dcerkou Petruškou a ještě máme 6 letého Honzíka, který půjde v září do 1. třídy. Předtím byla žena učitelkou v mateřské školce a já jsem rok vedoucím v supermarketu XY. Naše manželství je skvělé, rozhodně si nemohu stěžovat. S Petrou jsme se hledali, až jsme se našli. Oba jsme stavěni pro takový ten poklidný rodinný život. Péťa se dobře stará nejen o děti, ale i o naší domácnost. K tomu dobře vaří a je praktická, takže si umí na sebe i leccos ušít. V sexu si vyhovíme, klape nám to, rádi zkoušíme nové věci. Jednu věc jsem ale v sobě tutlal. Že jsem kandaulista. Začalo se to u mne projevovat už někdy v osmnácti, zase to ale nikdy nebylo tak intenzivní, abych kvůli tomu riskoval vztah. Až o mých třicetinách před dvěma roky jsem se docela prdnul a v ovínění jsem se Petře svěřil se svou třináctou komnatou. Byla tím dost překvapena, ale neodsoudila mne jako že jsem úchyl, co si to vzala za perverzáka nebo tak něco. Jen se zeptala: „A ty bys nežárlil, kdyby mě šukal někdo jiný?“ na čež já na to odpověděl: „Pokud by to nebyl některý tvůj bývalý, ale někdo cizí, tak by mi to fakt nevadilo, právě naopak. Pak jsem se ji svěřil ještě se svým nejtajnějším tajemstvím: "Víš Péťo, ale největší zážitek by to pro mě byl, kdybys s takovým týpkem šukala na vostro bez prcgumy a v době svý ovulace… Víš, to riziko, že tě třeba oplodní, to by mě rajcovalo za všeho nejvíc, ale musela bys to chtít i ty. Proti tvý vůli bych to nikdy neudělal.“ „Ty bys to fakt chtěl? Ale víš přece, že hormonální antinu neberu… Kdybych přitom otěhotněla, tak ne potrat bych nešla“, řekla mi tehdy varovně. Pak mne překvapila, když se mi i ona svěřila, že i ona má své tajné představy a že by chtěla také vyzkoušet nějakého jiného muže nebo dva a nejlépe o dost mladší, třeba nějakého studenta, ale jen s mým souhlasem a né za mými zády, prostě já bych musel být u toho a musel být a hlavně by to musel být někdo cizí, koho nezná. No jenže krátce na to jsme ale zadělali na naší dcerku, takže pak byla Péťa těhotná a když se malá narodila, měla práce kolem ní až nad hlavu, takže jsme se k tomu tématu nevraceli, tedy manželka určitě ne a já ji tím nezatěžoval. Navíc Petra po druhém dítěti nabrala kila a stala se z ní né tlusťoška, ale baculka. Při 175 cm a mírách 108–80–111 měla 92 kg. Prostě se z ní stal kus ženské, zatím co já jsem spíše hubeňour jen o dva centimetry vyšší.

Blížilo se naše výročí svatby… Desáté výročí. Věděl jsem, že touží po novém mobilu, ale že stojí 8 tisíc a po hodinkách, co stojí desítku. Nějaké peníze jsem měl ulité, něco přidali její i mí rodiče, tak jsem obojí koupil a uschoval. Ale zároveň jsem si řekl, že pro ni na vlastně i pro sebe nachystám ještě jeden dárek. V sousední vesnici na jejím konci jsem po své babičce podědil zahradu 800 m2 s několika ovocnými stromy a záhony zeleniny a studnou s klasickou pumpou a také malý domek, jen o dvou místnostech. Jedna místnost byla větší, to byla taková ta obytná kuchyně a menší místnost byla ložnice ještě se starou bytelnou manželskou postelí. Topení na kamna, voda se musela napumpovat a donášet, vaření na propanbutanovém vařiči a elektřina, ale jen 240V tam naštěstí je. Pro nás s Petrou a děti to byla jen rekreační chajda na období od dubna do konce října. Možná bychom tam jednou mohli postavit, ale to bylo ve hvězdách. A právě v souvislosti s těmi jejími blížícím se 10. výročím naší svatby a tou naší chaloupkou jsem dostal ten nápad. Na jednom kandaulistickém webu jsem našel někdy v květnu inzerát se zněním: „Ahoj, jsem mladý student (22) z Prahy, moc se mi líbí baculky, čím zralejší tím lepší, má někdo takovou ? Budu moc rád, když se někdo ozve“ No a tak jsem tomu studentovi odepsal. Popsal jsem mu manželku, že je maminou dvou dětí, také odkud jsme, a že já jsem kandaulisticky založený. Odepsal, prý se jmenuje Ondřej, je z Prahy, studuje VŠ ekonomickou, 180 cm/80 kg, 17/5. Poslal mi i fotku svého obličeje. Je to takový tuctový kluk, špinavý blonďák. Samozřejmě se mu moc nelíbilo, že to k nám má daleko, ale když jsem jej ujistil, že přes nás jezdí 3× denně tam a 3× denně zpět autobus z Prahy na Strakonice a že jsem ochoten mu to cestovné zaplatit, tak souhlasil. Pak jsem mu sdělil, že je to dárek mojí ženě k desátému výročí svatby, že pokud má nějakého dobrého kamaráda, ať jej vezme s sebou. Protože jsem chtěl, aby to bylo v den, kdy má Petra ovulaci, aby to vzrušení z rizika, že ji oplodní bylo přímo adrenalinové, tak jsem mu napsal, že bych mu poslal přesný datum, kdy by měli přijet, že bych je vyzvedl u nás na autobusovém nádraží a převezl je o 2 km na naší chatku, kde pro ten sex bude mnohem větší soukromí. Fotku chatičky jsem mu poslal a popsal, jak vypadá uvnitř. Byl jsem překvapen, že se nikde nic nezadrhlo a šlo to jak na drátkách. Ondra souhlasil a dokonce mi napsal, že kamarád je pro, že je to zahraniční student, kterému je jako jemu a že se jmenuje Didiér, ale on mu říká Didi. Hned mne napadlo, že to bude asi nějaký Francouz nebo Belgičan. Prý se nemusím bát, je zdravý a je ze slušné rodiny. Jeho otec je prý lékařem. „No OK“, řekl jsem si. „Tak to by bylo. Teď jen zjistit, kdy bude mít před tím Péťa menzku a vypočítat její ovulaci… Hlavně aby to nezavrhla a neseřvala mě, že jsem prasák a co si to o ní myslím…“
Abych se posichroval, koupil jsem si přes jeden e-shop ty tzv. Spanish Fly v kapkách. Prý stačí 30 minut před akcí dát 15 kapek do pití. Výročí svatby připadá na neděli 26. července, ale první den menstruace před tím výročím byl 12. července, takže 13. den je pátek a 14. sobota. Ihned jsem to svolal na páteční den. Petře jsem samozřejmě tutlal svůj zosnovaný plán. Ve tři odpoledne jsem si odskočil s práce a sjel na autobusové nádraží. Bylo 15:20, když přijel autobus Pražák směr Strakonice. Čekal jsem na té zastávce. Najednou vystoupil Ondra. Poznal jsem ho podle fotky. Mávl jsem na něj a zeptal se: „Ondřej?“ „Jo, čau Honzo“, usmál se. Pak jsem ale ztuhl. Za ním vystoupil mladý urostlý černoch. „To je kámoš Didi“, řekl Ondra. „Ja byt Didier“, podával mi ruku. Představil jsem se a řekl: „Jste oba obeznámení, co po vás chci?“ „Jasně, chceš abysme ti vojeli manželku a když svolí, tak ti jí i vystříkáme“, Ondřej nato.

„Fajn. Tak a teď vás odvezu do té naší chaloupky, kam pak asi na šestou večer zajdeme se ženou“, řekl jsem a vedl je k autu. Cestou nás nikdo neviděl a ani v oné vesnici. Dojeli jsme k naší zahradě a já zastavil přímo u vrátek. Naštěstí kolem jsou jen zahrady, takže když jsem odemkl a vešli jsme do zahrady, kráčejíc k chatce, nikde nebylo ani živáčka. „Moc se venku neukazujte, ať vás tu nikdo nevidí“, řekl jsem Ondrovi. „Hlavně jeho. To víš tady je venkov a on by tu byl hned za exota a pak by se mohli lidi ptát“. „Jasně, chápu, neboj“, řekl Ondra. Zanechal jsem je zatím svému osudu s tím, že v lednici mají pití a i něco k snědku, protože jsem den předtím doplnil proviant. Vrátil jsem se do práce a předal své zástupkyni v supermarketu funkci, jelikož jsem měl následující dva týdny dovolenou.

Nuž a z práce jsem dojel domů asi v půl páté. Vzal jsem děti, že je odvezu ke své mamce. Petra byla docela překvapená, co mě to popadlo, že s tím nepočítala. Tak jsem jí řekl, že výročí deseti let v manželství se blíží, ale že ten coronavirus se zase začíná rozmáhat, takže by se mohlo stát, že zase budou všelijaká omezení a že ji chci vzít do kina. No samozřejmě se ptala na co že půjdeme, ale já jí řekl, že je to překvápko. Tak tedy zabalila do kabeli děti synovi a hlavně našemu desetiměsíčnímu prckovi, malé Petrušce a asi v 17: 20 jsem s nimi odjel. Naši pochopitelně o hlídání věděli, takže jen jsem dojel do sousední vesnice, kde mají naši domek a odkud i já pocházím, mamka už mne čekala. Předal jsem děcka s tím, že si pro ně v sobotu odpoledne s Petrou přijedeme a okecal jsem to, že na ten skok nyní jsem ji s sebou nebral, že navíc doma pere. Prostě kecy v kleci. No a pak jsem se vrátil domů. Petra už si chystala své letní šaty a pomalu si dělala takovou tu ženskou přípravu, když se někam jde, jenže já ji zarazil, že změna programu, že o kino nejde, že pro ni mám jinší a opravdu veliké překvápko. Manželka čuměla na drát, nevěda o co jde. Tak jsem jí usadil do křesla, že se na to musí nejdříve napít. Došel jsem do kuchyně, z lednice vytáhl dvě plechovky Coca Coly, otevřel je, a do té pro Petru jsem nakapal 15 kapek těch Španělských mušek. Pak jsem se s úsměvem vrátil a podal jí to se slovy: „Na, na to se musíš nejdříve napít a já taky!“ Petra nic netušíc vypila tu třetinku Coca Coly na třikrát v pěti minutách. „Tak, to překvapení jsem připravil na naší chajdě, takže se nemusíš čančat, nechsi ty lední šaty, jinak si nemusíš brát ani podprdu, ani kalhotky. Taky ti tam něco dám“, usmíval jsem se a tvářil se tajemně. Pak jsme se zvedli, zamkli byt a šli k autu. Já se blaženě usmíval a Petra se také usmívala a po očku mne sledovala.. Ve čtvrt hoďce jsme stáli u vrátek naší zahrady. Vstoupili jsme a já Petře řekl: „Péťo, když jsi mi byla těch deset let hodnou, pečlivou a věrnou ženou, můžeš si přát co chceš. Je to vlastně hlavně tvůj den, tohle výročí a vše je dovoleno, ke všemu máš můj souhlas, takže na mne se nemusíš ohlížet. Tvoje přání předem akceptuji.“ Pak jsem jí, stále nechápající dal pusu a řekl jí: „Ten mobil, co jsi po něm tak toužila máš doma a čeká na tebe“, řekl jsem. „To je společný dárek ode mne, tvých i mých rodičů“. Vrhla se mi kolem krku, ožužlávala mě a děkovala. „Tak a teď jdeme dovnitř, tam na tebe čekají další tři dárky“., načež jsem ji vzal za ruku a vedl ji do chaloupky. Když jsem otevřel dveře a vstoupili jsme, zažila šok. Stáli tam Ondra a Didi, navíc oba nazí. Protože Petra zrudla a byla v rozpacích, tak jsem jí řekl: „Miláčku, tohle je Ondra, student z Prahy a tohle jeho kamarád a spolustudent Didiér.“ „Onra“…„Didi“, podali jí oba ruku a představili e, načež jsem manželce v kostce vysvětli, proč tu jsou, jak jsem se seznámil s Ondrou a jak jsem jej požádal, aby obstaral ještě nějakého kamaráda a že jí chci k tomu výročí dopřát sex s někým jiným, protože za těch deset let už to se mnou musí být nuda a že jestli si pamatuje, jak jsem se jí před dvěma roky svěřil, že mám v sobě kandovství a jak se mi i ona svěřila, že by chtěla také zkusit jiného muže, tak jsem toho výročí využil a můžeme si na své přijít oba. Můj dárek pro ni jsou oni dva a její dárek pro mne bude, že si s nimi podle libosti a do sytosti zasouloží. V chaloupce byla nejprve atmosféra hustá tím, že žena nevěděla o nich nic. Ale naštěstí ona Petra se rychle seznamuje. Je jsem usadil ke stolu a otevřel víno, které jak známo odbourává zábrany a sbližuje lidi. Znovu jsem jí řekl, že vše je v její režii a na jejích chutích a opět všem třem řekl, že je povoleno úplně všechno, co si bude Petra přát. Za stolem jsme nejprve nezávazně pokecali hlavně o rybaření, což ženu zajímá. U toho se pilo víno a jedlo se (připravil jsem studené mísy) pak asi začali na Didiho asi účinkovat kapky, které jsem i těm dvěma nenápadně nakapal do vína. Když už se začaly vést takové ty dráždivé dvojsmyslnosti, tak jsem Petru trochu popíchnul, že by si měla své dva dárečky vyzkoušet, když už se sami rozbalili. A ona se nedala moc ponoukat, a začala s Didim. Asi ji zajímalo, co má černoch v rozkroku. Začala se s ním nejdříve líbat a k mému překvapení byla dost iniciativní. Péro se mu rychle ztopořilo, měl ho určitě přes dvacet, možná těch 22 centimetrů a docela silné. Mé ženě se evidentně líbilo, takže klekla a začala mu ho kouřit. Ondra nečekal, až na něj dojde řada a postavil se vedle Didiho. Petra pak oba na střídačku honila a kouřila. Ondra ho měl asi jako já, těch 17 centimetrů. Pak ji Didi poprosil, jestli ji může vysvléknout. Prý ať se pokochá. Petře se ta jeho slušnáckost a možná i trochu nesmělost líbila. Na jeho otázku se zvedla, oba je vzala za jejich ztopořené ocasy a odvedla je do vedlejší ložnice do postele.. Tam ji oba vysvlékli šaty a já stál ve dveřích a žasnul, jak to všechno probíhá. Ondra začal mojí ženě lízat kundu a Didi se staral o její kozy. Lehce je kousal, žmoulal a mačkal, což ona miluje. Však také začala pohekávat a přerývaně dýchat, zatímco Ondřej jí prstil a jak Petra tekla, tak to mlaskalo. Nakonec se rozechvěla, začala hýkat, ochkat a jojkat, jak se díky tomu udělala. Pak Ondra přepustil místo mezi jejími stehny Didimu, který hned zaklekl mezi manželčina stehna a začal jí svým velkým tmavohnědým pérem jezdit ve štěrbině mezi pysky a pak se zeptal takovou tou srandovní češtinou: „Mužu ja zasunout do ty?“ a Péťa k mému údivu nezaváhala a černoch nečernoch, vzala sama jeho péro do ruky a už si ho tam sama do sebe ládovala, pak ho chytila za svalnaté půlky a přitáhla si jej na sebe, aby do ní zajel až na doraz. Přitom ze sebe vydala rakové táhlé skoro hrdelní „Aáááááááááách!!!“ Ten Didi na nic nečekal a začal pěkně přirážet. Ondra jen seděl a koukal jako já na to živé kino a přitom si ho honil, aby byl při střídání připravený. Didiér asi pod přívalem svého vzrušení napoprvé moc nevydržel a snad ani né pět minut poté, co do Petry zasunul, tak už začal hekat: „Už se mi to blížit,… už skoro být! Já chtít semeno do Petrá…! Co vy šikala?“ Petra se toho evidentně ulekla. Došlo jí asi, že je zrovna uprostřed cyklu a on, černoch a je v ní naboso. Pochopil jsem její obavy a tak jsem se rychle přesunul k její hlavě a pošeptal: “Je to na tobě lásko. Dneska je tvůj den a máš povolené cokoli ti udělá dobře”. Petra se kousla vzrušením do rtu a pak řekla nahlas: „Tak jó, vycákejte mi jí a chci to pěkně hluboko!!“ Didi se nedal pobízet, ještě 3× nebo 4× přirazil a pak se do ní naposledy zatlačil a já čuměl z blízka jak je v Petře až po kořen a jak se mu za´taly půlky i stehna a jak se mu zaškubal pytlík, jak do mé ženy začal semenit. Jen se odšťavil, nastoupil hned Ondřej. Ten zdvihl Petru a posadil ji do vedle postele stojícího křesla. Nohy jí přehodil přes madla a ty jsme manželce drželi z každé strany já a Didi. Pak do ní Ondra zajel jak po másle a já sledoval, jak jí dává zabrat Petra si sama dráždila přitom prsa a nemusela řešit držení nohou. Ondra si to vychutnával. Mrdal ji pomalu a Petra se přitom dvakrát udělala. On měl přitom takové ty hlášky a průpovídky, jak jí chce udělat dítě. Pro ni i pro mne to bylo děsně vzrušující. Narážel jí nejspíš na čípek s vědomím, že ji chce oplodnit. Myslím, že na ně na oba asi trochu působily i ty kapky, protože pořád se jí ptal: „Chceš naprcat kundu? Chceš, že jo?“ a Petra jen souhlasně kývala hlavou a hekala či spíš řvala jako o život. „Tak tady to máš ty naše kurvičko!“ vykřikoval a začal to do ní stříkat. Petra má při sexu občas ráda sprostší výrazy. Nezůstal v ní však nehybně, ale dál přirážel a ž se zase udělala i moje žena.

Didiho tohle představení zase postavilo do pozoru a také pusa mojí aktivní ženy, takže i on si klekl místo Ondry a chtěl okusit šukání v křesle.. Pak ale řekl: „Tak né, mě tlašilá kolena“, takže jej Petra odstrčila a řekla: „Tak mi to pojď udělat zezadu“, načež se ztěžka zvedla z křesla a přesunula zase na postel. Klekla si na všechny čtyři a než se nadála, Didi v ní zase byl až po koule, což kvitovala zase výhekem plným úžasu a slasti. Ondřej si lehl před ni a nechal si ho od Petry kouřit, zatím co černý mladík do ní zezadu bušil o sto šest. Pěkně mu pleskalo břicho o její zadek a čvachtala jí kunda. Ta jeho délka jí dávala pěkně zabrat a vždy to do ní zarazil hluboko. Petra z toho dostala další orgáč a Didi byl evidentně spokojený, jak jej moje žena umí vagínou ždímat. Však už zase křičel několikrát po sobě: „Já už zase být!“ Držel ji za boky a Petra kvílela, že se musela zakousnout do polštáře a Ondrovi ho jen tak nějak nepravidelně honila rukou. Když si Didi do Petry znovu ulevil, tak se obrátil na mě se slovy: „Teda Žán, tvoje šena být bohyně… To já ešte nesašilá…“. Pak ji pohladil kundu a dodal: „Ja doufalá še s ten nadilká neco být“

Pak jsme dali pauzu, protože Petra byla dost unavená. Skoro to vypadalo, že se půjde spát. Já měl s sebou noťas, tak jsem na něm pustil film a u něj jsme se občerstvili. Manželka mi ležela nahá v klíně a já ji hladil a líbal. Během toho filmu snad i usnula, ale když skončil film už vypadala odpočatě. Toho jsem využil a dal jí další dárek, ty hodinky. Byla blahem bez sebe a moc mi děkovala a pusinkovala mne. I mládenci už zase nabrali sílu. Hlavně Ondřej chtěl zase mrdat, protože ji vystříkal jen jednou. Takže jak Petra ležela hlavou na mě, Ondra k ní měl přístup zezadu z boku. Didi mu ochotně pomohl, aby Petra nemusela nic dělat a už ji Ondra něžně mrdal. To zase mělo vliv na to, že i mě se zase postavil, takže mi ho Péťa začala ochotně kouřit. Byla to slast, když se na mě pohupovala v rytmu Ondrových přírazů a dokonce mi stihla říci: „Jeníčku, já ti moc děkuju a strašně moc tě miluju“ a chvíli na to už vzdychala a já viděl, jak do ní Ondra semení. To mělo za následek, že jsem se udělal i já, jen to mé semeno vystříklo na postel. Hned na to ji Didiér ze mě stáhl, klekl jí zase mezi stehna a už mi ženu mrdal na misionáře. Líbal jí u toho a i on kí vyhrožoval, jak ji oplodní a udělá jí malá černá dvojčata, lichotil jí, jak je krásná žena a že touží, aby otěhotněla a porodila jeho dítě, že má super kundičku. Petra si to náramně užívala a jen vyhekávala?: "Jo…jo… já to…chciii!!! Udělej mi…tooo!!! Chci tooo!!! Chci tvý…teplý…semenooo hlubo…kooo!!! " Takhle ti dva mrdali asi dvacet minut než se do ní zase udělal. Petřina kunda byla pro ty dva očividně magnetem a stříkat do ní se jim líbilo stejně jako mé ženě. Teprve když to ukončili, všichni usoudili, že se půjde do hajan. No a protože už bylo dost půlnoci, tak se šlo spát opravdu. Kluci šli na nafukovací matrace co jsem rozložil. A my s ženou leželi v posteli a za chvíli spinkala a já ji sledoval, než jsem taky zabral.

Do sobotního rána 25. července jsem se probudil kolem 6:30. A moje Péťa už byla vzhůru a na mě koukala zamilovanýma očima. Znovu mi děkovala a bylo slyšet, že vedle se ještě spí. Pak mi vytáhla péro z trenclí a začala mě kouřit a přitom se pořád ujišťovala: „A nevadí ti, že do mě včera ti dva stříkali. A fakt ti to nevadí… A miluješ mě pořád?“ No a já ji ujišťoval, že ji miluji, že jsem si to přece jako dárek vymyslel sám a že jsem jí dal k tomu zda se nechá nebo nenechá v době plodných dní od nich vystříkat. Pak se ke mě zase přitulila a něžně mi ho honila. Pak se na mě podívala a zeptala se: „A ten dárek skončil spánkem nebo až jejich odjezdem?“ Hned jsem tušil, kam tím míří. Moje milovaná ženuška měla chuť na ranní sex, na ranní nášup. Dal jsem jí pusu a řekl: „Dokud dárek neopustil zahradu. tak si ho můžeš vychutnat. Péťa mne něžně pohladila po tváři, dala mi pusu a zajela mi hlavou do rozkroku. Kouřila mi ho jako divá, takže brzy to na mne šlo a asi jako za odměnu mne nechala, abych se jí vysemenil do pusy, načež to všechno spolykala. Pak vstala a řekla, že si jde ještě užít dárky než je odvezeme na autobusák. Nejprve probudila Didiho kouřením jeho ocasu. Ani mu nevadilo, že je takto brzy vzbuzen a když se mu už patřičně ztopořil, tak se Péťa nad ním rozklekla a nasedla si na toho jeho bimbase. Jen mu dosedla půlkami na břicho, čímž musela mít jeho žaluda až kdesi v břiše, začala na něm rajtovat a přitom hekat a on jí zase rukama plenil kozy. "Já chtít do ty zase střikát“, vyhekl Didiér a Péťa přidala na tempu, jakoby jela v sedle na Velké Pardubické a byla v cílové rovince. Najednou ji uchopil v bocích a narazil si ji na ocas, který v ní nejspíš začal stříkat. I Petra to poznala a seděla na něm a já mu zase viděl jak se mu cukají ty jeho tmavohnědé koule. Pak z něho vstala a ta jeho nadílka z ní začala vytékat a kapat. Ondřej, který se probudil asi z těch zvuků a hlasů mojí Péťu popadl a odtáhl si ji za ruku na naší postel do ložnice. Položil si ji na břicho, pod které dal dva ohnuté polštáře a zajel do mojí ženušky pěkně zezadu. Když už ho v sobě měla, řekl: „Doufám Petro, že sis ten dárek vod manžela náležitě užila? A eště víc doufám, že sme ti s Didim udělali mimčo a že ti poroste bříško… To bude zase ten správnej dárek vod jednoho z nás dvou. Škoda, že jen jednoho, protože sme se moc snažili voba… Tak co chceš… Chlapečka? Holčičku? Nebo rovnou dvojčátka? Chceš to, že jo?“ Takhle ji dráždil a Péťa byla za chvíli zase v orgasmu a ona při něm zase řvala: „Jóóó, děléééj, stříkéééj!!! Chci tě cejtiiit!!!“ No, jak chtěla, tak Ondřej učinil a i on to ráno do ní všechno vycákal. Pak v ní ještě dlouho zůstal a hladil Petře odzadu břicho, jako by to mělo nějak pomoci k jejímu oplodnění nebo co… No pak jsme se všichni zase oblékli, dojedli ke snídani to, co zbylo z večera a bylo 9:00 a všichni jsme zase šli přes zahradu do auta. Cestou do města jsme toho moc nenamluvili, jenom takové to, že to bylo fajn, že s Ondrou zůstanu v kontaktu, že třeba to zase někdy zopáknem. Vyklopili jsme je na autobusovém nádraží, já jim dal tisícovku, aby tím pokryli jízdné k nám a zpět, rozloučili jsme se, oni s Petrou samozřejmě polibky a bylo 9:20, když jsme se rozešli. My sedli do auta a jeli domů, kdežto jim autobus na Prahu jel v 9:30.

Jen jsme dorazili do našeho bytu, Péťa se na mne vrhla a zatáhla mne do ložnice a šup do postele. Prý že teď bude mít čas dát si sladkou tečku. Kundu měla ještě celou ulepenou, ale i tak jsem jí nejdříve s chutí vylízal. No a pak jsem ji mrdal, co mi síly stačily a protože díky ranní kuřbě jsem měl kupodivu výdrž, tak jsem ji přesunul do našeho ušáku, kde jsem ji mrdal snad čtvrt hodiny celý zpocený a na závěr jsem jí postříkal semenem obličej jako v nějakém pornu. Patra pak šla dát sprchu, já po ní a když jsem vylezl z koupelny, tak spala jak andílek. Naštěstí jsme měli v lednici nějaké pizzy, takže s obědem jsem si hlavu nelámal a pro děti jsme k našim měli jet až ve čtyři odpoledne. Já byl sice unaven také, ale pořád jsem byl natolik z těch zážitků vzrušený, že jsem neusnul. Připravil jsem na poledne pizzu a na stůl položil ten nový mobil, co jsem jí koupil jako dárek. Vstala asi v jednu po poledni a snědla přes polovinu pizzy, pak se rozplývala nad hodinkami, které jsem jí musel ovšem podle návodu naštelovat a pak totéž udělat i s tím mobilem. Petra mi zase děkovala a nabídla mi revanš… Prý se jí nedávno ozvala jedna dávná kámoška, co bydlí v Praze. Je to prý sice spíš lesbička, ale vyloženě chlapy neodmítá. Prý jestli chci, tak ji pozve a můžeme dát trojku s ní. Prý tím, že je spíš na holky a je z daleka na ni nežárlí. No, nejdříve jsem váhal, zda to na mě jen nezkouší, ale když mě ujistila, že to myslí vážně, prý ať si také užiju, když jsem umožnil jí užít si hned se dvěma a ještě s černochem, tak proč ne.

No, Petra se ukázala jako nezmar… Představte si, že v půl třetí se se mnou začala milkovat, zase mi za všechny dárky strašně mi děkovala a kde myslíte, že jsme skončili? No ano…, v posteli a dali jsme ještě jedno číslo v kleče zezadu. Já se však do ní nevysemenil a pocákal jsem jí zadek. Myslím, že s jídlem roste chuť, ona by snad klidně s těma dvěma dala večer repete.

Teprve večer v posteli, když už děcka spaly jsem si o tom všem povídali a tehdy Petra pronesla: „Na jednu stranu si mě hrozně překvapil a i potěšil… Splnils mi mojí tajnou touhu a já ti za to sem strašně moc vděčná, Jendo, ale co když budu těhotná. Já se dívala do diáře a buď včera nebo dneska bych měla mít ovulaci? Co budeme dělat, kdybych byla v tom?“ „No co…, co by se dalo dělat, tak bys měla dítě, jen doufám, že by to nebylo černé, protože to by byl malér, nevím jak by to tví a mí rodiče skousli.Tvůj táta nemá rád ani cikány, a teď si představ, že bys porodila maličký s kůží mléčný čokolády a kudrnatými vlásky? Ale proč myslet hned na nejhorší. Na Honzíkovi jsme pracovali přece skoro dva roky a na Petrušce rok, takže nemusí být tak zle.“ Snažil jsem se na to raději nemyslet a Petra o tom už raději nemluvila.

Včera byla sobota 15. srpna a já už den vím, že Petra je v jináči. Včera ráno u snídaně za mnou přišla s rozpačitým výrazem ve tváři a ukázala mi gravitestovací tyčinku. Byly na ní dva proužky. Ani mě ani jí tedy do zpěvu nebylo. Tak jeden z těch dvou studentů mi ji před třemi týdny oplodnil, to je jisté. Teď už je jen 50:50, který z nich to byl.

Fanyn
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Fanyn


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury