Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Díra ve stěně

I když jsme se sestrou oba velcí, Jitka má už 18 a za sebou tři roky na gymplu a já mám 15 a zrovna jsem vyšel ZŠku a po prázdninách půjdu na průmku, naši rodiče si hrozně potrpí na takové ty rodinné dovolené, kam musíme jet prostě všichni. Nesnášel jsem to. Už jen při představě té spousty hodin v autě se mi dělalo zle, z těch matčiných snah hrát nějaké hry, jako kdyby nám bylo pět. Sluchátka nám byla zabavena hned při nasednutí do auta, takže nebyla jiná možnost, než těch dobrých pět osm hodin jízdy strávit zíráním z okna a snahou ignorovat oba rodiče i sestru.

Ani letos jsem se této nepříjemné povinnosti nevyhnul a na konci července jsem musel balit. Letošním cílem bylo Chorvatsko, což znamenalo mnohem víc času stráveného v malém uzavřeném prostoru našeho postaršího auta společně s rodiči. Psychicky jsem se na to připravoval přibližně týden dopředu, ale nebylo to nic platné. Rodiče se nám snažili v autě vynahradit čas, který s námi normálně netrávili, a tak přišly na přetřes i takové otázky, jako „jak škola?“, i když bylo léto. Nenáviděl jsem jejich vyzvídání ohledně holek a podobných soukromých věcí. Ani ségra se na to netvářila nijak nadšeně.

Náš otec byl nadšený plánovač, a tak měl celou cestu přehledně sepsanou, přičemž itinerář měl doplněný i podrobným časovým plánem. Máma mu na okraj toho seznamu psala hry, které se daly hrát v autě a které s námi chtěla vyzkoušet. Několikrát jsem se pokusil jim to někde ztopit, ale oni se nenechali nijak rozhodit, a když jeden itinerář nenašli, s chutí se pustili do tvorby nového, vylepšeného.

Když nastal den D, táta naházel tašky do kufru a přesně v 8:00 jsme vyjížděli směrem Rakousko. Už po prvních dvou minutách jsem se zabořil do sedačky a snažil se vypadat, že tam nejsem. Ségra se pokusila propašovat do auta sluchátka, ale nevyšlo jí to, protože máma si jich všimla. Takže nám ani jednomu nezbývalo, než hrát slovní fotbal, hledání, vypravování příběhu, doplňování slov, apod. Moje mozkové buňky se pomalu rozpouštěly a odmítaly spolupracovat. Sestra se na sedačce kroutila a vrtěla. Měla na sobě krátké šaty, zpod kterých jí čouhaly dlouhé nohy. Chvílemi jsem zahlédnul i její modré kalhotky, které měla těsně zaříznuté mezi nohama. I když to byla moje ségra, tak musím uznat, že se mi z ní občas stavěl.

Cesta utíkala děsivě pomalu a silnice před námi se vůbec neměnila, stejně jako okolí za okýnkem. Máma měla připravených spoustu her, aby nám to vydrželo celou cestu, což jsme ale nehodlali riskovat ani jeden. A tak jsme předstírali, že spíme. Oba jsme to se sestrou zalomili a dělali hrozně unavené, aby na nás nikdo nemluvil a my nemuseli odpovídat. A nakonec jsem asi doopravdy usnul, protože jsem se probudil, až když táta zastavoval na nějaké benzínce. Bylo docela načase, protože jsem měl močák plný k prasknutí. Vyběhnul jsem z auta, ani pořádně nezastavilo.

Doběhnul jsem k pánským záchodkům a spokojeně se vychcal do mušle. Zatímco jsem pouštěl ze sebe tu Niagáru, rozhlížel jsem se kolem sebe a četl si sprosté nápisy a obrázky, které tu vyřezali nějací puberťáci. Když jsem byl hotovej, došel jsem si umýt ruce a prohlédnul se v zrcadle.

A v tom jsem si něčeho všimnul na zadní zdi.

Pomalu jsem přešel místnost a zastavil se u malého otvoru v sádrokartónové zdi. Všude kolem byly sprosté nápisy a malůvky. Okamžitě mi bylo jasné, že je to „glory hole“. Se smíchem jsem si ji prohlížel a strčil do ní prst. Stěna nebyla moc tlustá, asi 5 cm, takže by se opravdu dala použít.

Rozhlédnul jsem se kolem sebe, a když jsem se ujistil, že tu nikdo není, sklonil jsem se a nakouknul do ní. Nic jsem ale neviděl. Znovu jsem si překontroloval, že jsem tady sám a potom si vyndal topořícího ptáka z kalhot. Ještě chvíli jsem nad tím přemýšlel a tak trochu se bál, co se stane, ale nakonec jsem to udělal. Protože při představě, že budu celý týden na dovolené s rodiči, kde si ani nebudu moc vyhonit, mě docela děsila.

Strčil jsem polotuhý ocas dovnitř toho otvoru.

Doufal jsem, že uslyším křik ženských nebo něco podobného, ale nečekal jsem, že se mi na něj někdo z druhé strany přisaje. Hrozně jsem se leknul a ucuknul, když jsem ucítil na ptáku něčí jazyk. Bylo to šíleně divný, nic jsem neviděl, ani když jsem ptáka vyndal a znovu se tam podíval. Ale řekl jsem si, proč ne, a strčil ho, nyní už zcela ztopořeného v jeho 16 cm délce zpátky.

Člověk na druhé straně se dal hned do práce a znovu mi ho začal ústně zpracovávat. „Co když mi ho tam kouří chlap?“ zalekl jsem se, ale bylo to tak příjemné, že mi to bylo nějak fuk. Jazyk mi obíhal kolem žaludu, zatímco mi ho sála čísi pusa a zuby projížděl opatrně přes uzdičku. Tahle dovolená konečně začala dostávat nový rozměr. Přisunul jsem se co nejblíže ke zdi, žej sem měl podbříšek přitisknutý až na té stěně. Kdyby sem někdo vešel, byl by to hrozný trapas. To skvělé kouření pokračovalo a já začal rychle dýchat.

Čůráka jsem měl už celého vlhkého od slin, když si ho někdo osedlal. Prostě čísi zadek se asi jako já břichem, z druhé strany té zdi natlačil na tu zeď.Ucítil jsem že mi mizí a klouže po něm něco kluzkého a teplého. „Kunda, to je kunda, takže ženská…?“ prohnalo se mi hlavou.Cítil jsem jak je ta kunda stažená a jak se mi kolem něho obepíná. Nehýbal jsem se a nechal všechny pohyby na ní. Oba jsme z toho tak měli největší požitek. Holka nebo žena pořádně přirážela, až se zeď mezi námi doslova klepala a já cítil, jak mi žalud naráží na její dělohu. Křičela u toho, jako kočka při mrouskání. Tlačil jsem se na stěnu tak, že jsem skoro nemohl dýchat, a ona přitom hekala a můj čůrák jí v kundě jezdil jak píst. Bylo to tak vzrušující, nevědět, koho to vlastně píchám, nebo spíš kdo se na mě napichuje, že jsem se z toho brzy udělal. Ona asi tak nějak vycítila, že to na mne jde a mohla se odpojit, ale asi měla orgasmus a místo toho se na mne ještě víc narazil, že jsem cítil žaluda na děložním čípku. Živočišno ovládlo mou mysl a já to do té kundy na ten čípek bezohledně vypustil, všechno semeno v devíti pultech šlo do ní a ona celou dobu držela a přijímala ho. Když jsem se do té neznámé kundy bezezbytku vysemenil a vytáhnul péro z díry ve zdi. Na druhé straně se ozvalo spokojené mlasknutí a jako poděkování mi prostrčila svoje kalhotky dírou. A pak už se ozvalo jenom bouchnutí dveří, jak ta dotyčná odešla.

Zděšeně jsem koukal na ty kalhotky, byly modré, přesně takové, jaké měla na sobě ségra. „Právě sem vomrdal vlastní Jitku, vlastní ségru!?“ uvědomil jsem si.. „No a co? Co je vlastně na tom? Doufám, že aspoň bere antinu nebo že má neplodný dny“ říkal jsem si v duchu. Otřel jsem si klacek a schoval ho zpátky do kraťasů. Kalhotky jsem si schoval do kapsy a vrátil se k autu, kde už ségra netrpělivě podupávala, protože se prý zase čekalo jenom na mě. „Ví to? Nebo to alespoň tuší? To byla tak nadržená, že to udělala, protože si myslela, že je to někdo jiný?“

Celý en náš osmidenní pobyt u moře, jsem si nenápadně ségru prohlížel. Nejraději bych jí to řekl a jako důkaz jí vrátil ty kalhotky. Třeba by mi, abych o tom mlčel, musela držet i normálně. Představoval jsem si, když jsem si ho honil znovu a znovu, jak jsem byl čurákem v ní a jak jsem jí přímo na dělohu vystříkal svoje sperma a ona mi držela, dokud jsem se nevyprázdnil do poslední kapky. Neměl jsem ale odvahu jí to říci a tak když jsem ji sledoval, když třeba klečela a upravovala si deku, představoval jsem si ji jak klečí na čtyřech a já ji mrdám zezadu v kleče, nebo když ležela na zádech a nohy měla dost pokrčené a od sebe, tak jsem si představoval jak jí ležím mezi stehny, mrdám ji, ona heká a jak se do ní pak natlačím zase na dělohu a pěkně ji tu kundu zasemením. Nevím, jestli ona se podobně dívala na mne, ale nevšiml jsem si.

Po osmi dnech jsme zase jeli domů. Obdobný shon a nuda jako při cestě tam. Místo her mamka básnila, jaké to tam bylo, co bylo tam, či onde, jak se jí líbil trh a zlatnictví, o našich sousedech z okolních bungalovů a podobně. Nevím, zad to byl osud či co, ale táta na půl cesty zastavil opět u téže benzinové pumpy. Nejprve se šel vyčůrat on a já šel po něm. Také mamka a pak Jitka. Naši šli pak dát si kávu a posedět v takové předzahrádce.

Když jsem se vychcal, zase mne upoutala ta díra ve zdi. Říká se, že dvakrát nevkročíš do téže řeky. Ale já chtěl vstoupit. Už jen to pomyšlení, že na druhé straně je zase Jitka. Při pomyšlení, že by mohlo následovat to co před osmi dny, kdy jeli opačným směrem se mu snad ve dvaceti vteřinách ztopořilo péro. Už když vyrazili od moře k domovu si tajně přál, aby se zde zastavili a vše se opakovalo. Zase toužil se do ségry pořádně vysemenit. Uslyšel za stěnou šramot. Hned ptáka vytáhl a aniž na cokoliv čekal, protože nebyl čas, mohl by zase někdo přijít, strčil ho do díry ve zdi a sám se natiskl podbříškem k sádrokartonu­.Ucítil polechtání na žaludu špičkou jazyka a po chvilce cítil, že polovička jeho ocasu zase zmizela v přívětivém teplíčku její pusy. Tentokrát ale cítil, že si ho dala co nejhlouběji a pak jej jemně skousla a pak asi polkla, či co. Lízala mu ho a sála. Přestal jsem vnímat čas, a oddal se milostné hře. Moje vyvrcholení se valem blížilo. Asi to poznala, protože ho vyndala z pusy a stiskla mi ho rukou. Stiskla mi ho a několikrát zapumpovala… bože, to je taková slast. Myslel jsem, že mi ho tentokrát jen vyhoní, ale ne… Najednou na něm cítím podivné šimrání…? „To jsou asi chlupy, ale dyť Jitka ji má vyholenou??? Doprdele, to neni ségra???“ prolétlo mi hlavou, ale už mi bylo jedno kdo je na druhé straně na ženách. Stejně jako minule se mi na něho narazila čísi mokrá teplá, kluzká kunda a zase jsem na žaludu ucítil to pružné tuho… „Děloha…, děložní čípek“ uvědomil jsem si. Najednou ta kunda na druhé straně mi na něm rozjela divoký tanec. Naše sliznice se třely o sebe, ten ženský zadek narážel na druhé straně na zeď, to bylo slyšet a také jsem uslyšel kňučivé až skučivé pazvuky v rytmu nárazů mého zduřelého žaludu na děložní čípek tamté ženy. Valem se mi to blížilo a já se chtěl hlavně vysemenit, vysemenit do přívětivé plodné kundy. Ještě asi desetkrát kundou zapumpovala a už do ní v mocných záškubech začalo tryskat semeno. „Bože, to je taková slast stříkat do vopravdový ženský kundy“, točilo se mi v makovici. Pak pumpování ustalo a ona na něm zůstala naražená snad půl minutu, než mi povadnul. Pak se vysunula, já ho zase vtáhl k sobě a nad umývadlem jsem si ho omyl rukou. Najednou jsem uslyšel šramot a zahlédl, jak se z díry povysunul cíp bílých, červeně puntíkatých bavlněných kalhotek. Vytáhl jsem je a jako tehdy strčil do kapsy. Teprve pak jsem vyšel ven a zamířil k předzahrádce, kde seděl táta a…a Jitka. Táta pil kafe a Jitka kolu. Místo vedle táty bylo prázdné a pouze tam stál šálek kávy na talířku… „A doprdele, já sem… , já sem teda musel vomrdat …mámu?!“ uvědomil jsem si, když zároveň se ze zarohu, kde byly vchody na dámy a pány vyšla mamka ve svých letních šatech s trochu rozpačitým výrazem ve tváři a na tátovu otázku: „Cos tam tak dlouho dělala?“ mu odvětila: „Byla jsem na velký, no“, načež usedla ke své kávě. „No paráda, tak sem vomrdal ségru i mamku. Jedný je vosumnáct, druhý devětatřicet a mě je teprve patnáct… Kdyby tohle věděl táta, to by asi byl mazec!“ Cítil jsem se být hrozný borec a zároveň hrozný perverzák. 2× incest za osm dní! Vojel jsem ségru i mámu. Po zbytek cesty jsem raději ani moc nedutal. Cítil jsem se provinile, ale na druhou stranu jsem se v duchu utěšoval, že ony to vlastně samy chtěly. „Kdyby nechtěly, tak by to neudělaly. Navíc si obě asi myslí, že tam byl nějaký cizí chlap. Prostě je pohled na můj ztopořený ocas svedl k tomu, že mi ho kouřily a že se o něj samy naprcaly. Já byl přece jen statista, jen živý robertek. Ani vysemenit mě nemusely do sebe nechat. Proč včas nesesedly? Jejich chyba, jejich boj. Tátovi jsem vlastně nevědomky nasadil parohy.“

V tomto duchu a s těmito myšlenkami jsme dojeli k večeru domů.

Já jsem pak jel k dědovi a babičce na Moravu a Jitka jela se mnou. Bylo to na týden. Ona pak měla domluvenou měsíční brigádu v Globusu a já tvrdnul doma, chodíc s jedním kamarádem co taky byl doma na koupaliště.

Už když jsme se vrátili s Jitkou z Moravy domů, pozoroval jsem na ségře, že je nějaká roztěkaná, nervózní, nebyla s ní kloudná řeč. Myslel jsem si, že má před krámama, to taková nervní bývá. Jenže ona byl nervózní celý týden. Pak jsem jednou šel vysypat odpadkový koš a v něm jsem nalezl gravitest, takovou tu bílou plastovou tyčinku a na ní byly dvě červené čárky. Na internetu jsem si našel, co to znamená. Dvě jasné čárky = těhotenství. „Ty jo, takže ségra je v tom“, řekl jsem si, ale také mi docvaklo, že jsem ji oplodnil asi já tehdy na záchodech té benzinky ve Štýrsku. Uvědomil jsem si, že ségra teď přece s nikým nerandí, že tím Davidem, co s ním chodila naposledy, tak se rozešla už tři měsíce před prázdninama. Měl jsem smíšené pocity. Jednak strach z průseru a zároveň radost, že jsem Jitku oplodnil zrovinka já a né žádnej jinej kluk.

V polovině srpna začala Jitka každé ráno blít a tak musela s pravdou ven. Protože ale nemohla přiznat, že se naprcala sama od neznámého ocasu co na ni čuměl z té díry, zalhala, že se zapletla s tím klukem, co se kolem ní motal, s tím Chorvatem Antem, Pravda, motal se tam kolem ségry jeden, ale pochybuju, že by s ním něco měla. Teď se jí ale hodil. Naši spráskli ruce. Ségra hned, že chce na potrat, ale naši se k tomu postavili kategoricky, že ne, že by už třeba také nikdy nemusela mít děti. Prý bude chodit do školy i jako těhule, pak přeruší, porodí a za tři týdny pomaže do školy a mamka se o mrně zatím bude starat, aby Jitka mohla odmaturovat. Pak se ale prý už bude starat sama. Neuplynul ani týden a i mamka začala být taková nesvá. Zaslechl jsem, jak tátovi říkala, že prý už týden nedostala menzes. Prý jí bude za chvíli čtyřicet a ona je těhotná. Pomalu tátovi vynadala, že si asi nedával pozor, což on ale odmítal. I mamka chtěla na potrat, ale táta jí řekl, jestli se náhodou nezbláznila, že holce (jako ségře) to zakážou a ona, která by měla jít příkladem chce potrat. „Ne, já s tím nesouhlasím! Tak budeme mít ještě v našem věku prcka. Alespoň si budete s Jitkou vzájemně pomáhat“, uzavřel to.

Když jsem šel do školy na průmku, byla už ségra v 6 týdnu a měla už i těhotenský průkaz. Kolonka otec zůstala prázdná. To v mámině těhotenském průkazu byl jako otec uveden můj táta. Začátkem záři si máma se ségrou každé ráno podávaly dveře od záchodu, protože blily obě. Já mlčel, dělal jako že nic, ale sledoval jsem, co v nich moje spermie udělaly za změny. Oběma se zvětšovaly prsa, měly takové matné vlasy a v očích takový zvláštní odlesk. Braly je nálady, někdy brečely, jindy se smály blbinám. Bylo to v prosinci. Táta se zdržel v práci do 19 hodin. Máma se ségrou seděly v křeslech a pily čaj, přičemž se bavily, co bude třeba ještě koupit na mrňata. Obě měly už pěkná těhotnící břicha, větší zadky, širší stehna a každá určitě o číslo větší kozy. Však Jitka byla bez týdne na konci 6. měsíce a mamka v půlce šestého.

Už delší dobu jsem měl výčitky svědomí. Cítil jsem se provinile a tak jsem využil té tátovy nepřítomnosti, vstoupil do obýváku a skočil jim do hovoru: „Mami…, Jitko, já vám musím něco moc důležitýho říct. Já už to tajemství v sobě dusit nechci a myslím, že obě máte právo to vědět. Pak jsem vyndal ruce, co jsem měl za zády a v nich jsem měl ty kalhotky. Ségřiny modré a máminy bílé červeně puntíkované. Nastalo hrobové ticho. Máma se ségrom mne probodly pohledy, pak se na sebe zpytavě podívaly. "Takže tos byl ty, ten pinďour v díře ve zdi“, zablekotala poděšeně Jitka. „Hmm“, přitakal jsem očekávaje rozsudek. „No Lukáši???!!! Jitko???!!!“ zvýšila mamka důrazně hlas a zatvářila se pohoršeně. „No mamiii???!!!“ kontrovala ségra. „Nedělej se, ani ty nejseš svatá! A pak že táta..chachachach­a“, rozesmála se Jitka. „Náš Lukin oplodnil nejen mě, když jsme jeli k moři tam u tý pumpy, von na zpáteční cestě oplodnil i tebe, co? No to se teda povedlo…chachacha“, smála se dál ségra. „Tak já budu mít dítě s bráškou, s patnáctiletym bráškou… A ty, mami, ty s nim čekáš dítě taky…, se svym synem…Co mi bude, taky brácha, co? Tvuj chlapeček bude mí dceři strejda a svýmu biologickýmu tatínkovi vlastně taky brácha a Luin bude mí dceři taťkou a strejdou zároveň…chacha… Tohle až se dozví táta…“, smála se Jitka. „Ježišmarjá, táta se tohle nesmí nikdy dozvědět! Stalo se stalo, my vo tom prostě musíme mlčet a nejen před tátou, ale přede všemi. Víme o tom jen mi tři a nikdo víc, jinak nás zavřou a o tý ostudě ani nemluvím, slibujete?!“ vyděsila se mamka. „Jo, jasně, slibujeme“, řekli jsme již vážně s Jitkou dvojhlasně.

V půlce března následujícího roku porodila ségra dceru Jitušku a za týden po ní v téže porodnici naše mamka syna Kájíka (po mém tátovi).
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Dominik Š. a Fanyn


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2020 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Porno. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury