Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Dováděni s kámoškou ve stanu

Toto léto jsem si udělal vylet do přírody se svou mladší dobrou kámoškou. Nikdy jsme neměli mezi sebou nic intimního, ani jsme neplánovali… Zaparkovali jsme auto a vydali jsme se do krásné přírody. Asi za 20 minut jsme našli louku a u ní krásně čisté jezírko, tak jsme se rozhodli, že zůstaneme tady. Bylo 35C horko. Já jsem nesl těžké věci a jsem kluk, co se při horku a námaze pořádně vypotí, tam jsem už měl dost mokré tričko, ale i Leslie už se hezky leskla. Uz jsem cítil, že mě vzrušuje, ale ještě jsem se ovládl. V jezírku jsme se oba umyli a osvěžili. Leslie řekla, źe se projde po okolí a udělá nějaké fotky a já mezitím postavím náš stan. Měla být za 20 minut zpátky, ale nějak se ztratila. Už jsem se o ni bál, ale za 2 hodiny konečné našla cestu zpátky. Byla udýchaná a když přišla blíž, viděl jsem jak je úplně vykoupaná v potu. Představil jsem si, jak potůčky potu tečou po jejím těle a můj ocas byl z pár sekund úplně tvrdý. Ona si toho hned všimla, usmála se a zeptala : " Co těl tak vzrušilo ? " Rovnou jsem ji řekl : " Ty, Leslie, já vím, že bychom měli zůstat jenom kámoši, ale mě tak šíleně vzrušuješ, když se celá koupeš v potu. Hlavně musíš hodně pít. Můžu ti sundat tričko ? " Usmála se a já z ni stáhnul tričko, vidél, jak se leskne a kapky potu ji tečou po těle. Řekla : “ Teda nikdy by mě nenapadlo, že se budu tak potit. “ Řekl jsem ji : " Leslie, vypocení tvému tělu jenom prospěje, jenom musíš doplňovat tekutiny. Já tě chci strašně moc, je to skoro nepopsatelná živočišná touha " Podívala se na moje trenýrky, které by brzo protrhnul můj ocas . Řekla mi : " Teda, musím ŕict, źe mě vzrušuje to, jak moc jsi vzrušený. Neměli bychom, ale pojďme se pomazlit do stanu. Já to taky potřebuju, týden jsem se neudělala " Stan byl dost velký na pohodlné dovádění, ale muselo tam bylo přes 50C. Ale ten pocit soukromí . Dali jsme pod sebe pár osušek, co jsme měli. Můj ocas stál vzrušenim z jejího těla a jenom mi ho občas pohladila a já jsem ji prstoval. Tiskli jsme se k sobě, i já jsem se potil čím dál víc a cítil jsem, jak se moje kámoška koupe v potu. Pošeptal jsem ji : “ Leslie, já jsem to 4 dny neměl a jenom blízkost tvého těla plní moje koule dalším semenem. " Miluju, když kluk prožívá naplno svůj vrchol a stříká pořádnou dávku semene a taky mě vzrušuje, jak se potíš. Užyr jsem dost blízko. Pojď do mě a ošukej mě prosím. " Vklouznul jsem do ní a začal šukat. Leslie sténala a kňučela : " Pokračuj, jsi skvělý, miláčku, vydrž ještě a pak postříkej moje tělo? Patriku, já už budu, už “ Nahlas vykřikla a celá se svíjela slastí´. A k tomu stahy její kundy masírovaly můj ocas . Ona ještě prožívala orgasmus a přišlo to na mě , rozkoš hraničící s bezvědomím , na poslední chvilku jsem ho vytáhl a čtyři proudy semene zalily tělo mojí kámošky od krku až po bříško. Šli jsme se ochladit do jezírka a já se pak o Leslie celý večer staral, za ten den vypotila hodně litrů a byla skvělá.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Patrik


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury