Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Dvojčata 3.

A jak to vypadá se slečnami dnes? Blíží se jejich 18 narozeniny, obě už o to přišly a jak sami tvrdí, nebyl to tak silný sexuální zážitek jako když byly u mě doma poprvé nahé. Jeden sex trval asi 20 vteřin a druhý 30, takže se kluci moc nepředvedli. A mě jen pomohli. Když chtějí zažít něco vzrušujícího, přijdou za mnou. Přeci jen, znám jejich tělíčka a vím, co mají rádi. Hlavně už se nemusím bát zajet prstíkama hlouběji, abych jim neprotrhl blanku. Dnes už tam krásně prsty kloužou a i holky jsou o něco zkušenější, takže dokážou úžasně spolupracovat a přirážet, vzdychat. Je to paráda mít takové kamarádky na hraní. K 18 narozeninám dostanou robertka, tak uvidíme, jaké zážitky nám přinese. Dokonce i ve fotoalbu pokračujeme a jednou za čas vše nafotíme a pak porovnáváme, jak a která se vyvijí a mění. Zkusili jsme i focení venku, ale je těžké najít hezké klidné místo bez lidí. Ale né pokaždé, když dívky byly se mnou nebo u mě skončily hned nahé. Jezdili jsme na výlety, do zoo, učil jsem je doma vařit. Jednou jsem jak jejich bratr, pak taťka, kamarád a někdy i partner. A jak sami o mě říkají, že poznám, kdy jsou smutné a potřebujou pohladit, obejmout. Něco nového naučit, svěřit se. A ano, mají spoustu kamarádů a kamarádek, ale nikdo prý není tak multifunkční jako já.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Qwerty


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2019 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Porno. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury