Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Erotické povídky motorky V2016

Nová motorka  – náhrada za Lucii Přes internet jsem si objednal na eshopu pro děti http://www.babydracek.com/…s-bike-velke svoje odrážedlo CROSS BIKE velké – Růžové 599 kč i s DPH a poštovným Motorka mi dorazila dne 14.11.2016 v 16:41 ve velké krabici. Chvilinku trvalo než jsem ji vybalil. A šel jsem poté vyhodit krabici, jelikož byla velká. Odrážedlo dorazilo v požadované růžovo-fialové dívčí barvě a já ji bez váhání dal jméno Kateřina. Měl jsem možnost se na ní projet a otestovat si její zatížení svými 50 kg váhy. Na motorce se jede dobře a velice příjemně se na ní sedí. 15.11.2016 20:00 – 20:29 experiment 1 Sexuální vzrušení. Ač jsem to nečekal, toto vzrušení se dostavilo hned druhý den co jsem si motorku koupil. jelikož jsem byl doma úplně sám a byl jsem si jistý že nikdo domů nepříjde, mohl jsem poprvé vyzkoušet zda jsem skutečným mechafilem nebo ne. Experiment začal dne 15.11.2016 ve 20:00 sedl jsem si na motorku a pustil si zvuk skůtru Simson SR50SB4 a pokoušel jsem se sexuálně vzrušit. Vzrušení se dostavilo v průběhu asi 10 minut.Dalších 10 minut jsem se stimuloval vlastní masturbací kdy jsem asi po deseti minutách přestal. Poté jsem pokračoval dál a po dalších deseti minutách jsem dosáhl plného uspokojujícího silného orgasmu přímo na svém odrážedle. Experiment 2 téhož dne 21:50 – 22:20 Druhý pokus. Opět jsem seděl na odrážedle a měl jsem puštěný zvuk skůtru Simson SR504B. V první fázi šlo o tom se vzrušit plného vzrušené jsem dosáhl během 10 minut ve druhé fázi jsem se snažil udržet svoje sexuální vzrušení z odrážedla poměrně dlouhou dobu. Ve třetí fázi tedy posledních deseti minut jsem dosáhl absolutního a velmi silného orgasmu, počemž jsem cítil naprostou uvolněnost a blaženost doslova až euforii. Když jsem se probudil druhý den to ráno, jsem se cítil naprosto uvolněný a ve velmi pozitivní náladě. Ráno jsem opět cítil silné vzrušení z odrážedla protože jsem jej měl celou noc v posteli. A zdálo se mi víceméně o odrážedlech ale také konečně o mé přítelkyni :-)

Experiment 3  – Po několikadenní pauze
( . . . ) 25. listopadu 21:12 jsem se rozhodl, že si opět udělám kulturní chvilku se svou odrážecí motorkou. Opět nikdo doma nebyl a já se mohl plně realizovat ve svých vlastních sexuálních představách.Mas­turboval jsem intenzivně 13 minut kdy se mi podařilo úspěšně dosáhnout orgasmu. Byl jsem naprosto uvolňujícího orgasmu který se dostavil. Je zvláštní, že se mi toto potvrdilo až po několika tovýchto seancích které byly několikrát opakované až do našeho sezení které se konalo 2. prosince 2016 v 9:00 až do 10:00.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Lukyn


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury