Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Filosofie slasti - krása

Krása není něco předvídatelného ani zachytitelného. Zvláště ne ženská krása. Či sexuální přitažlivost, která většinou s krásou souvisí. Viděli jste někdy ty „ideálně krásné“ obličeje, které vygeneroval počítač na základě hodnocení krásy reálných obličejů ze sociálních sítí? Pěkné ošklivky, říkám já. I proto ta nejdražší japonská nebo čínská sexuální hračka, co by měla být přesnou kopií krásné ženy v životní velikosti, vždy vypadá… prostě jako šukací panna. Přišel jsem na to na schůzce s I. Ta schůzka mě stála odpornou spoustu peněz. Ne tedy, že by I. byla prostitutka, vůbec ne. To, co se ona, a už méně její agentura snažila prodávat, byl její talent, a dost možná její krása. I. byla z bezpočtu modelek, začínajících hereček, nebo krásek zatím bez zjevného profesionálního zařazení, které hledají u mě, producenta, nějakou tu práci. S její agenturou jsem dohodnutý, že mi s některými „talentovanými“ dívkami dohodí osobní schůzku, většinou v hotelu, kde mám dlouhodobě pronajatý pokoj. Dívky jsou zpravidla od svého agenta instruovány, že dobré vztahy s tak vlivným producentem, jakým jsem, jsou základ dobrých kšeftů. A nezřídka jsou instruovány tak dobře, že je ani nemusím příliš balit a opíjet, abychom nakonec na hotelovém pokoji skončili. I. byla z těch, co si celou věc vyložily tak, že by bylo dobré se se mnou vyspat.

Abych byl upřímný, platím agentuře za dohodnutí každé takové schůzky opravdu velký (pětimístný) bakšiš, ve kterém se skrývá i jakási pojistka za případné „právní“ problémy, které by mohly nastat (a dost možná i nějaká ta odměna pro vlastní aktérku rozhovoru) a dělám to vše zejména proto, že je to i tak nejjednodušší a nejlevnější cesta, jak dostat do postele mladé, opravdu krásné a zajímavé dívky. Nicméně dívky nejsou z mé strany nikdy do ničeho nuceny, schůzku začínám tvrzením, že pro případnou práci musím poznat jejich osobnost a oficiálně se jedná o soukromý neformální rozhovor. Většinou poslouchám příběhy o jejich rodině, vzdělání, kamarádech, vztazích… Musím říci, že lepší kšefty a více práce ode mě dostávají nakonec většinou ty, co se se mnou nevyspí, alespoň ne hned na první schůzce.

Když jsem I. hleděl do očí v šeru hotelového baru, musel jsem uznat, že je opravdu tak krásná, jako na fotkách. Téměř nebyla nalíčená, avšak její pleť téměř neměla prasklinky a vady. Její výrazné slovanské lícní kosti dokonale ladily s jejím bezvrásečným čelem, velké a výrazné oči, šmolkově modré a dlouhé rovné vlasy, římský nos, ale ne moc velký ani výrazný, ústa, věčně mírně pootevřená, ani nepotřebovala moc rtěnky, aby vypadala plně a naběhle a brada malá s nepatrným důlkem uprostřed. Dlouhé rovné vlasy, jak jsem řekl, špinavý blond. Takový ten typ vlasů, ze kterých kadeřníci šílí štěstím, protože z nich lze udělat jakýkoli účes. Ideální rosnička, či průvodkyně nějakým pořadem zaměřeným na mužské publikum, jela mi v hlavě práce. I postavu měla téměř dokonalou, symetrickou jako její obličej, bylo vidět, že příspěvek vlastní píle a ideální genetické výbavy jsou v poměru 1:1. Což je dobře, vždy se dobře uplatňují talentované ženy, co na sobě pracují. Neoblékla se ani příliš vyzývavě, ani vyloženě cudně. To byly body pro ní. Měla slušivé letní šaty, bílé, zdůrazňovaly její postavu, zároveň nevystavovaly její vnady, decentní trojky, příliš na odiv. Ani své docela dlouhé a velmi dobře stavěné nohy nepoužívala příliš násilně jako zbraň. Poslouchal jsem její fádní řeči o rodině, dosavadních pracích, příteli, bylo z ní cítit, že má pocit, že tímto mě nezaujme a že to důležité se odehraje až později večer. Nakonec mi sama nepřímo navrhla, zda by nebylo vhodnější pokračovat na schůzce někde více v soukromí, ach jak byla podbízivá.

Ale zejména byla nudná. Ano, možná jsem zdegenerovaný tím množstvím opravdu krásných žen, se kterými jsem už spolupracoval, ale druhou třetí hodinu našeho sezení už mi bylo jasné, proč o dobrý kšeft tahle holka nezakopne. Byla nudná, v jejích očích nebylo zbla vášně. Byla krásná to ano, ale takovým nepřirozeným, až robotickým způsobem. Taková japonská sexuální hračka, jen z masa a kostí. Došlo mi to, když mi ho na pokoji kouřila. Nedělala to poprvé, kdo by také čekal něco jiného u třiadvacetileté ženy v tomto století. A nedělala to špatně. Její chyba byla, že to dělala příliš dokonale, neosobně a neosobitě. Byly mnohem větší nemehla, kterým jsem explodoval do obličeje po minutě, ne proto, že by to uměly, ale právě proto, že to neuměly velmi roztomilým, snad vzrušujícím způsobem. I. mi kouřila deset minut a já se spíše obával o svojí erekci, než o předčasnou ejakulaci. To samé nastalo při souložení. Byla velmi pasivní, ale to krásky bývají, na to jsem zvyklý a umím s tím pracovat. Spousta z nich je pasivní ze zcela zištných důvodů, pokud je s vámi v posteli opravdu mimořádná kráska a ještě převezme iniciativu, zpravidla vyvrcholíte velmi rychle a ona si málo užije. Tahle kráska klidně mohla převzít iniciativu, jak chtěla, nijak by nezkrátila těch bolestivých čtyřicet minut, po které jsem ji souložil. Její vzdechy, steny, pózy i občasné povzbuzování byly fádní, nudné, předvídatelné, nepřekvapivé… nevzrušující. Když se udělala, nebylo to ani afektované, ani stydlivé, ani komické, dokonce i z inherentní přepjatosti ženského orgasmu dokázala udělat něco nudného až umělého. Chvíli jsem dokonce pochyboval sám o sobě. Stárnu? Ještě před deseti lety bych takovouhle extrovní krásku plnil sotva po pár šťouších. Nejspíš. Možná, no možná ne zrovna TUHLE. Když jsem se po necelé tři čtvrti hodiny konečně udělal, stříkal jí na břicho, měl jsem vnitřní pocit, jako bych celou dobu vlastně masturboval. Jako by v místnosti nebyl nikdo jiný, než já. Nikdo, kdo by stál za řeč. Uklidňoval jsem se tím, že udělat jsem se snažil hlavně kvůli ní, nechtěl jsem jí vystavit té hanbě stát se ženou, co nedokáže uspokojit muže.

Ujišťovala mě, že to bylo skvělé, že tak úžasný sex nikdy neměla. Chválila moji výdrž, kdyby jen věděla. Pro jednu firmu jsme děláme kalendář na rok 2020, ona bude květen. V jedné regionální televizi, které produkujeme relaci o počasí, vypadla rosnička, dohodil jsem jí i toto. Nic moc za to, že se rozhodla se mnou spát, rozhodně umím i lepší kšefty a lepší role. Ale dostala aspoň háček do branže, když bude dobrá, tak se vypracuje. Nebude dobrá. Je nudná fádní, její krása je obyčejná, banální, možná i proto, že její životní příběh je také takový. Měla by si najít přítele grázla. Nebo by se měla plácat pár let v italském lesbickém vztahu s básnířkou závislou na kokainu. Prospělo by jí to. Ale nic nenaznačovalo, že jí zrovna toto hrozí.

Poté, co jsem jí vypoklonkoval, zdržel jsem se v hotelovém baru. Nebylo zas tak pozdě. A já se ani necítil pořádně uspokojený. Chvíli jsem civěl do sklenice a přejímal o tom, jak může být žena, co je ve spoustě ohledů vlastně dokonalá kráska tak strašně nepřitažlivá… V tom mě vyrušila žena, která si sedla o tři barové stoličky vedle mě. Byla zřetelně rozlícená, hlasitě si objednávala. Mohlo ji být tak třicet. Měla rozštěp horního rtu, velmi krátké černé vlasy, plochý hrudník, který v její halence opatřené odvážným výstřihem, vypadal ještě plošší, kostnatý zadek a krátké nohy s výraznými stehny. Její nevzhledně velká pusa ozdobená tím rozštěpem, respektive jizvou po jeho operaci chrlila sprostá slova, byla naštvaná na celý svět. Koupil jsem jí pití, dali jsme se do řeči. Tedy první čtvrthodinu rozhovoru mluvila jen ona, že jsem chlapský prase, a ať si nemyslím, že ji ukecám do postele. Pak se ale uklidnila a dokázali jsme i změnit téma. Povídali jsme si a pili jsme celou noc. Byla naštvaná na svojí milenku, tahá se jí totiž s chlapama. Já jí povídal o tom, jak moc mě nudí souložit modelky a začínající herečky. Neřekl bych, že jsme byli až tak moc opilí, když jsme nad ránem využívali záchodků v nočním baru nikoli primárně k těm fyziologickým potřebám, pro které jsou určeny. Musel jsem se jí omluvit, když jsem jí nad mísou vyprázdnil obsah svých varlat přímo do jejího nechráněného rozmnožovacího ústrojí, nešlo tomu odolat. Nakonec jsme přeci jen pokračovali na mém pokoji, i když celou dobu zarytě tvrdila, že to je jen opilostní úlet, že na chlapy není. Nutila mě, abych ji lízal, prý, že mě to naučí, tak, jak to umí jen ženské. Říkala si co chce, přesně a bez vytáček. A když se udělala, přivedlo mě to k ejakulaci, i když jsem jí zrovna v tu chvíli lízal. Souložili jsme celý zbytek noci, vprostřed akce nás zaskočilo svítání. Měla volno a já zavolal do kanceláře, že přijdu až odpoledne.

Po obědě v hotelu mě požádala, zda by nemohla trávit siestu na mém pokoji. Souhlasil jsem pod podmínkou, že si ještě zašukáme, než půjdu do kanceláře. Souhlasila. Když jsem odcházel spala nahá a uspokojená na posteli. Díval jsem se na ní. Na její neforemné tělo a tvář „do rozhlasu“. Byla krásná, ne tak jako I., byla prostě lidsky krásná. Je to spisovatelka. Její rukopis o afektovaném a nehezkém lesbickém vztahu vyjde za půl roku v nejlepším nakladatelství a bude mít promo v plné palbě, včetně knižního turné. A to jsem ho ani nečetl. Vím, že to bude dobré, protože ona je KRÁSNÁ, jako osobnost, jako člověk i to její neforemné tělo je svým nepatřičným způsobem krásné. Tak krásná, že jsem přestal u agentury poptávat soukromé rozhovory s novými talentovanými dívkami. Krásné je i to, že po letech mám tajný vztah. Dovede si představit ten skandál, že prominentní lesbická spisovatelka, kterou se jistě zanedlouho stane, se tahá s vlivným mužem… Možná, že krása spíše než v geometrii a proporcích tkví spíše v tajemství, tajemnosti a nepatřičnosti.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Dante


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury