Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

HANKA

HANKA

Potkala ho v parku.Šla přímo proti němu.„Ahoj!Máš chvilku času?”,zastavila ho.„Já jsem Hanka!”,představila se.„Ahoj!Já jsem Mirek!Co potřebuješ?”,zeptal se.„Chtěla jsem tě o něco po-prosit, ale tady na to není vhodné místo!Mohli bychom jít kousek stranou?Tamhle je volná lavička!”, nasměrovala ho do zátočiny, kde byl klid.
„Tak co chceš?”,byl netrpělivý,sotva dosedli.„Já nevím,jak ti to mám říct!Je to taková delikátní záležitost!”,za­čala.„Hele,tak co chceš?”,byl stále netrpělivější­.„No,já jsem slyšela,jak jsi dobrý a tak bych chtěla…no…to…”,z­ačala koktat.„Tak už se vymáčkni!Nehodlám tu strávit zbytek svého mládí!”,už se chtěl zvedat.„Prosím tě,počkej ,mně se to tak těžko říká!”,brzdila ho.„Víš,Eva mi říkala, jak jsi jí pomohl…”,nechala větu nedokončenou.
„Jo,takže ty chceš také připravit o panenství?A řekla ti také,co za to chci?”,ujasňoval si. „Ano, mám je tady v kabelce!”,u­kázala.„Dobře,tak se do toho dáme!”,nenuceně řekl.„ Tady?!”,s hrůzou vykřikla.„Ale ne, půjdeme ke mně!”,chytil jí za ruku a táhl jí za sebou.Šel tak rychle,že mu málem nestačila.„Hele a jak to udě-láš?”,sotva popadala dech.„Uvidíš!”,stá­le se hnal tak šílenou rychlostí,až si připadala,že za ním úplně plápolá.
„Tak na co čekáš?”,svlékal se už málem ve dveřích.Už byl na-hý,když si pomalu začala rozepínat blůzku.„Tobě všechno tak dlouho trvá!”,začal z ní svlékat vše,co měla na sobě.Nedalo to moc práce,protože tolik toho nebylo.A už jí táhnul do koupelny. Pustil vodu a vtáhl jí za sebou do sprchového koutu.Zachvěla se, když jí začal mydlit mezi nohama.„Ty jsi hrozně zarostlá!S tím musíme něco udělat!”Položil jí na zem a vzal holicí strojek.„Tak drž ty nohy roztažené!Jak tě mám oholit?!”, přikazoval,když se pořád snažila přinožit.
„No vidíš!A máš krásně hladkou kundičku!”,začal jí sprchovat, aby z ní vymyl zbytky mýdla s oholenýma chlupama.Jak jí na kundičku začal dopadat ten proud teplé vody,i proti její vůli jí to začalo až k neuvěření vzrušovat.Zvednul jí a osprchoval z ní zbytky mýdla.„Pojď!”,rychle jí utřel a táhl zpátky do pokoje.Roz-táhl závěs a za ním uviděla…
„Ccco…budeš …dělat ?”,ustrašeně se zeptala,když uviděla něco,co vypadalo jako gynekologický stůl.„Přece to,proč jsi sem přišla!”,položil jí na ten stůl,pokrčil jí nohy,dal je do držáků a roztáhnul tak,až začala kvílet bolestí.Než se nadála,měla je pevně připoutané a vzápětí jí připoutal i ruce.„Nééé!”, poděšeně vykřikla,když se sklonil a přisál se jí ke kundičce. „To..to..to..se.. přece… nedělá..!”, už jenom vzdychala,když jeho jazyk začal vylizovat šťávy,které z ní v čím dál větším množství začaly proudit. „Ááááá!”,vykřikla a začala se kroutit v – snad prvním – orgasmu.„Auuu­u!”,znovu vykřikla,když,než si toho stačila všimnout,jí přestal lízat a prudce do ní vrazil svůj pyj.Něco prasklo a vyteklo trochu krve.Kdyby jí pouta tak pevně nedržela,asi by v té chvíli utekla.
„Pššššš!Už je to!”,hladil jí prsa a ona se znovu začala uvolňovat.Bolest v kundičce ustupovala a ona se oddávala těm slastným pocitům,když jí dráždil poštěváček.Zase z ní začaly téct šťávy a on se začal pomalu pohybovat.„Ne,ne!”,nej­prve bolestivě pofňukávala,ale za chvíli na bolest zapomněla a užívala si těch nových, nezvyklých pocitů.A náhle jí překvapil další orgasmus.Zase křičela štěstím a on toho využil,aby jí ho nasadil na zadní otvůrek. Už neměla sílu něčemu se bránit a tak jenom vykřikla,když jí tam vklouznul.A potom ucítila,jak do ní něco vystřikuje.„Co to děláš,vždyť budu těhotná!”,vyk­řikla,když si uvědomila,že je to jeho sperma.„Nebudeš!”,zas­mál se.„V zadečku ještě žádná neo-těhotněla!”
„Už dost,mě už to moc bolí!”,začala prosit.Nic neříkal,ale náhle se jí do střev začala valit další horká tekutina.„Néé­é,nééé,vždyť prasknu!”,začala křičet,když ten proud neustával.„Rychle mě odvaž!Já musím na záchod!”,křiče­la,když tlak ve střevech byl k nevydržení.Nic neřekl,ale náhle jí ho vytrhnul ze zadečku a ona se marně snažila zadržet obsah střev,který se dral ven.Celá zrudla hanbou.„Nestyď se a všechno vypusť!”,řekl jí.Tak odevzdaně poslechla.Když byla prázdná,odnesl kyblík,do kterého vše vyteklo, vrátil se s umyvadlem a jemně jí umyl.
„Líbilo se ti to?”,ptal se.„Nejdřív to hrozně bolelo,ale pak to bylo krásné!Až na ten konec!To jsem se hrozně styděla!”vyhrkla­.„Tak když se ti to tak líbilo,tak budeme pokračovat!”,ne­namáhal se odpovědět.„A.­.a..a..co?”,chtě­la snad odvrátit pokračování.„Přece ozdobit kundičku,jak jsme se dohodli!”Znovu se jí sklonil mezi nohy a začal jí dělat jazykem tak dobře,že na všechno zapo-mněla. „Au!”,ucítila bolestivé píchnutí.Ale lízal jí kundičku tak skvěle, že na to vzápětí zapomněla.„Au­!”,další píchnutí jí vytrhlo z prožívání slasti,kterou jí působil jeho jazyk. Au,nééé!” vykřikla,když jí na kundičce dělal něco bolestivého.„Už je to hotové!”,začal jí znovu lízat,aby zapomněla na bolest, kterou jí způsobil.
Znovu se propadala do závratných hlubin slasti,když ucítila,jak jí opět vniká do kundičky.I když jí kroužky,které jí zavěsil na malé pysky,působily bolest,jeho pyj jí působil slast,která vše přebila. Když jí potom zajel do zadečku,užívala si naplno ten pocit,co jí dělal tak dobře.A už si nedělala výčitky,když z ní vytékalo jeho sperma.„Podívej se!”,nastavil jí zrcadlo,když jí omyl.Uviděla hladkou kundičku,na které se houpaly kroužky.„Líbí se ti to?Ta-mohla udržet na nohách.Podpíral jí,aby došla k zrcadlu. „Tak tohle jsem měla v sobě!”,pomyslela si,když jí donutil kleknout a svůj,opět hrozivě trčící pyj, jí dal přímo před oči.Opatrně ho vzala do ruky.„Polib ho!”,rozkázal a přitáhl jí za hlavu. Stydlivě mu na něj dala pusu.Posadili se do křesel a nalil jí skleničku vína,aby se vzpamatovala.„Teď choď týden bez kalhotek a pak se mi přijď ukázat!”,řekl jí,když se chystala k odchodu.Namáhavě se vydala na cestu k domovu.Tam se svlékla a vzpomínala na to,co zažila a co ještě může zažít za týden.A ruka jí sama vjela mezi nohy… Tak si jí udržuj!”,odvazoval jí.Pomohl jí vstát, protože se náhle nemohla udržet na nohách. Podpíral jí,aby došla k zrcadlu. „Tak tohle jsem měla v sobě!,pomyslela si,když jí donutil kleknout a svůj,opět hrozivě trčící pyj, jí dal přímo před oči.Opatrně ho vzala do ruky.„Polib ho!”,rozkázal a přitáhl jí za hlavu. Stydlivě mu na něj dala pusu.Posadili se do křesel a nalil jí skleničku vína,aby se vzpamatovala.„Teď choď týden bez kalhotek a pak se mi přijď ukázat!”,řekl jí,když se chystala k odchodu.Namáhavě se vydala na cestu k domovu.Tam se svlékla a vzpomínala na to,co zažila a co ještě může zažít za týden.A ruka jí sama vjela mezi nohy…
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Bobr


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury