Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

HRÁTKY S JANOU

„Pojď ke mně!” požádal jsem Janu, když se už ochladilo a nebylo to na nějaké milování venku. Sice neochotně, ale nechala se přemluvit. Sotva se za námi zavřely dveře, nedočkavě jsem jí začal svlékat. Nejprve se bránila, ale potom podlehla a začala svlékat i mne. Položil jsem jí na stůl, abych si mohl pohrát s její – jako vždy – krásně hladkou kundičkou. Přisál jsem se k ní a vcucnul poštěváček. Začala se zmítat a teklo z ní čím dál víc. Při tom pohledu jsem dostal ďábelský nápad. Vzal jsem opasky. Pokrčil a spoutal jsem jí nohy. Na zápěstí a kotníky jsem jí nasadil široká kožená pouta a spojil je. „Nééé… nééé… ” snažila se ovládnout tah, který tím vznikal a roztahoval jí nohy. Ale po chvíli z toho byla tak unavená, že to vzdala. Kolena se jí široce rozevřela a tím se rozevřela i kundička. „Prosím, nedívej se tak!” prosila, když jsem se sklonil, abych do toho otvoru lépe viděl. Trochu se ještě zavrtěla, ale už neměla sílu reagovat více. Lehce jsem tu uslintanou dírku pofoukal a Jana překvapeně vykřikla. „Nééé… ” naskočila jí husí kůže po celém těle. Z toho otvoru jí začalo téct stále více a ona se nedočkavě vrtěla. Snažila se přirážet rozkrokem k tomu vánku, co jí ovíval mezi nohama a tím jí vzrušoval až k nepříčetnosti. „Dej mi ho tam!” tiše řekla, když jsem nepřestával. „A co ti kam mám dát?” schválně jsem dělal nechápavého. Snad nikdy ještě nepoužila sprosté slovo. Už teď, když mi to říkala, zrudla jako pivoňka. Byla zvyklá, že jsem byl aktivní a nemusela se o nic doprošovat. Nepřestával jsem foukat a Jana se čím dál víc zmítala, až jsem jí musel podržet za nohy. „Nééé… dóóóst… už dóóóst!” křičela a zmítala se, aby unikla tomu mučení. Ale nepřestával jsem jí foukat na orosenou kundičku, až z toho málem šílela. „Prosíííím…vraž mi ho tam! To už se nedá vydržet!” křičela a zmítala se tak, že jsem jí sotva udržel. „Ale já pořád nevím, co ti kam mám vrazit!” záměrně jsem jí týral. „Omrdej mě!” vykřikla a byla rudá tak, až jsem se obával, aby od ní něco nechytlo. Přestal jsem jí ofukovat kundičku a ucpal jí tím, co mi – až bolestivě – trčelo mezi nohama. „Jóóó! ” vykřikla a kundička se jí sevřela tak, až jsem myslel, že se tam nedostanu. Ze všech sil se snažila ke mně co nejvíc přitisknout, aby si to užila naplno. Několikrát jsem ho povytáhnul až na krajíček a prudce vrazil zpátky. Křičela a zmítala se, jako kdyby chtěla stůl rozlámat. Poševní svaly fungovaly jako svěrák. Pomyslel jsem si, zda to přežiju ve zdraví. Ale potom ztratila vědomí. Bylo pod ní takové mokro, až to kapalo se stolu. Odstranil jsem jí všechna pouta, otřel jí a odnesl do postele.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Bobr


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2020 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury