Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Kámoše ex přítelkyně

Můj kamarád Milan, chodil tři roky s holkou která se jmenovala Petra. Petra byla ročník myslím nějakých 1992/93.Vzhledove hubená holka s menším poprsím, dlouhé hnědé vlasy které nosila do culiku, pak si nechala půlku hlavy oholit a malé slabě červené rty a malý nos. Holka byla hubená, nebyla to žádná anorekticka to ne, prostě měla asi nějakých 50kg.Ty hubené křivky, kdy vidíte její pupík kde měla piercing,, džíny na sobě který byly o dvě velikosti větší, tak samozřejmě byly vidět kousky kalhotek a to mě vždycky rajcovalo.

Holka byla pracovitá, bohužel trochu svá, taková zbrkla, často naladova. Nebyla výjimka kdy jela do města, na parkovišti nabourala auto, druhý den zas vzala patnik. Takový ten typ pilota, když se jí řeklo ta polévka je trochu víc slaná, tak ji vzala a vyhodila se slovy zajdi si do hospody.

Milan se s ní rozešel, to začala být scéna. Utíkala z práce, kontrolovat parkoviště jestli je Milan v práci, začala mu psát SMS z několika Sim karet a nemohla to hodně přenést přes srdce.

Když si Milan našel jinou holku, hned začala na ni nasazovat, pomlouvat sledovat prostě opravdu děs jak z telenovely.

Asi tak po 4 měsících co se rozešli, se u mě Petra objevila, nic neobvyklého jezdila za mnou často pokecat, hlavně sbírat drby o Milanovi a tak

Ten den to bylo trochu jiný, venku poslední srpnový týden, naprostý pařák.

Jeli jsme spolu na benzínu, koupit cigarety, tam jsme si dali limonádu. Sedli jsme si do auta a oba mi začala šahat po kraťasech..

Neni ti v nich teplo, zareagovala, usmála se odpověděl jsem že se má líp, máš na sukni a můžeš větrat.

Nevím co to do ní skočilo, hlavně nevím co do mě. Byl jsem najednou takový jiný, nestydel jsem se ale nic jsem nečekal. Myslel jsem že to je nějaká její hra, pokus jestli se chytnu do sítě, že by se chtěla mstit, je její problém Milana už dávno nezajímá. Ten je šťastné zamilovaný.

Koukám na její ruku, má zářivé červené nalakovane nehty, dva stříbrné prstýnky.

Chvíli má ruce na kolenu, pak v rozkroku kde mě jen povrchně hladí, pak si ho zmačkla.

Automaticky se mi hned postavil, ještě víc si ho zmačkla a zajela ke koulim, vše jen povrchně přes kraťasy.

Udělal jsem ji to samé, ráda si hraješ, pohladil jsem koleno a pak zajel rukou pod sukni. To se nadechla, trochu ucukla že to nečekala, pak jsem si sáhl rovnou pod sukni na kalhotky. Dotkl jsem se jich, ale neviděl jsem se ani nevím jaké měla na sobě v tu chvíli.

Najednou byla minuta ticha, nic se nedělo ale pak si ho značkla víc. Jedním nebo dvěma prsty už nevím si nenápadne rozepla zip a sáhla mi na slipy.

Nejsem expert na holky, tohohle si nešlo nevšimnout. Ta holka byla nadrzena, oči ji jiskrili, ten pohled v očích nikdy nezapomenu.

Podíval jsem se na ni, neztrácím čas. Držím ji za ruku co má na kratasech, chceš ho vidět zeptám se jí.

Trochu zas ucukla ale řekla jo chci a olizla si rty.

Tady ale ne.

Musel jsem popojet, do soukromí, okolní místa naštěstí znám z projížďky na čtyřkolce tak po čtyřech kilometrech od benzinky už jsme byly na odlehlém místě v přírodě.

Zaparkoval jsem, vypl motor, posunul sedačku. Nadzvedl si zadek a stáhl si kraťasy ke kolenům,.

Petru jsem pohladil po rtech prsty, pak jsem se k ní přiblížil a slabě jsme se políbili.

Pak už si sáhla do trenek sama. Dala mi slipy, pod koule. Chytla si ho u kořene dvě prsty, pohonila ohla se a já ucítil jak si ho dává do pusy.

Nevěřil jsem tomu co se děje, na nic jsem nepřemýšlel, teď jen já a ona a já si to určitě chci užít

Ta holka kouřila fakt dobre, jemně ho měla ve rtech a kouřila ho hluboce do pusy, cítil jsem jak ho mám pod žalud v puse pak jsem cítil jak dojela na doraz a pak znova. Když začala kouřit do půlky velikosti, rychleji a rychleji skoro jsem se v tu chvíli udělal.

Kalhotky měla na sobě modré tanga,jsk byla ohla mackal jsem ji prdelku, ta byla skoro jak do ruky jak byla hubená. Pohladil jsem ji kundičku pod tangy, bez zasunutí prstů. Pomackal jsem si prsa, byly to větší jedničky a opravdu malými prsnimi dvorci. Kozičky měla krásně bílý jak se zakrýváli plavky. Ostatní tělo měla opálene do hnědá.

Šel jsem ven ona seděla v autě, otevřel jsem dvere spolujezdce. Petra se otočila nohy si dala ven, nadzvedla si sukni, pak si nadzvedla prdelku chytla kalhotky a sundala si je

Kundicka byla celá vyholena, broskvička uzavřena do sebe,.

Nikdy jsem tak hubenou holku neměl, řeknu že jsem musel do ní zajíždet pomalu pac jsem cítil překážku v pánevním dnu a musel jsem zatlačit abych se tam dostal.

Když jsem jí protáhl na třikrát, už byla otevřenější a já začal přirazet. Čím víc jsem přirazel tím víc byla mokrejsi vzdychala svirala se a užívala si to na plno.

Když jsem si ji otočil a vzal ji přes kapotu,ten kostnaty zadek jsem cítil jsem cítil ještě druhý den. Líbilo se jí to, kundičku ze zadu prohybala abych se do ní dostal ještě hlouběji. Dva týdny jsem nehonil, půl roku jsem neměl sex. Bylo to jak znovuzrození celou dávku jsem si užil až do úplného výstřiknuti a ochabnuti v posledních pohybech v ní

Nadšená zrovna nebyla, kdy jsem ji vystrikal kundičku. Myslela prý že ji postřikam zadek nebo budu chtít do pusy. To jsem řekl mužem příště :)
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Pepa


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury