Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Karetní hra

„Tak co budeme dneska dělat? Mám takový návrh. Budeme hrát karty a při každé prohře musí ten dotyčný sundat jednu část oděvu co ty na to? „Tak jo.“ „ Prohráváš nějak často už ti zbývají jen kalhotky a podprsenka. Já už nemám vůbec co sundávat. Tak raději odložíme karty a pomilujeme se.“ Klekni si přede mě na kolena a dívej se mi do očí. Hraj si přitom s mým žaludem. Přejížděj po celém penisu a nezapomeň na kuličky – jsou čerstvě oholené.“ „Máš tak krásné černé krajkové kalhotky. Můžu je odhrnout ke straně?“ „Můžeš!“ Sahám jí do rozkroku. Má krásnou voňavou kundičku hezky upravenou s minimem chloupků. „To je nádhera.“ a na víc slov se nezmůžu. Jen nedočkavě stahuju kalhotky z jejích úžasných nohou. „Smíš si se mnou dnes dělat, co chceš ano?“ „Opravdu? Polož se na postel!“ Stahuji si jí na kraj postele a začínám jí mocně lízat klín. Hladím ji břicho a boky a nepřestávám. Začíná s sebou lehce škubat. Hladí mě hezky po hlavě a prosí, ať nepřestávám. Ani náhodou nepřestanu! Je tak voňavá. Kroužím jazykem kolem dokola. Najednou se z ní teče slaná šťávička! Teče mi i po bradě. Uff je tak dobrá. Polykám ji všechnu. Je tááák nadržená. A já taky. Úplně maximálně. Penis mám překrvený, mokrý. Musím dovnitř. „Otoč se prosím. Buď na čtyřech a vystrč na mě prcinku.“ V mžiku je připravená. „Tak už ho do mě strč. Na kondom se vykašli, chci tě dneska cítit.“ Stahuju předkožku, která mi nasucho nejde stáhnout, ale dnes jsem tak mokrý, že to jde samo. Blížím se tomu nejbáječnějšímu pohlavnímu ústrojí. Už se dotýkám a zanořuji se. To je pocit! „Ach ano, přirážej“ sténá a vzdychá. Mám co dělat, abych se neudělal předčasně. Chci to do ní sázet aspoň hodinu. Svou prdelkou naráží na můj penis a je to úžasné. Naráží až do varlat. Přesto se to dá ještě vylepšit. Má ráda hlazení klitorisu, tak jednou rukou dělám ještě to. Začíná křičet slastí. Bože! Má orgasmus. Nechám jí ať se udělá a pak poprosím, ať si lehne na záda a roztáhne nohy. Poslechne ihned. Líbám ji na ústa i krk, hladím její dlouhé vlasy. Oba divoce přirážíme. Určitě už to hodinu trvá. Náhle začínám cítit, že už dlouho nevydržím. „Smím do tebe nastříkat sperma?“ „Prosím tě, nastříkej do mě, ať to cítím. Jsem tak nadržená.“ Po těch slovech to už vážně nedávám. Najednou mě chytí za zadek a to je konec. Zavírám oči, protože téměř nikdy se nevydržím dívat slastí. Jednotlivé cákance spermatu vypuzuji v ohromných dávkách. Osm dávek spermatu dostala do své vlhké kundičky. Řine se ze mě pot, ale jsem ten nejšťastnější člověk na světě. Padám na ní únavou. „Prosím zůstaň ve mně ještě chvíli.“ prosí. „Ano jistě. Moc ti děkuju. Bylo to krásné.“ Líbám ji dál a jsem moc vděčný. Po chvíli vytahuji penis ze semenem vycákané dírky. Bílý potůček stéká přes její prdelku na postel.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Lukáš


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury