Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Kluk odnaproti II

Pátek 19. listopadu pozdě večer…

Wau!!! Tak takhle mi Petra poslala popis své páteční předváděčky tomu klukovi:

"Takže, sem si na gauč připravila asi dvacet typů kalhotek! Klučina byl zase v pokoji, tentokrát ale až ve 22:30! Seděl u PC, ale jinak než včera! Byl víc na straně a blíž k oknu. To mě potěšilo. Čekal na mě! Rolety sem už měla připravené a roztažené, takže sem si jen rozsvítila! Byla sem nahá!!! Přišla sem ke gauči a nejdříve sem si prohlídla připravený prádlo a pak sem se dlouze zadívala jeho směrem! Díval se! Už byl u okna a šmíroval jí! Usmála sem se na něj! Vzala sem si první kalhotky! Fialový sportovní! Otočila sem se zády k oknu a pomalu sem si je natahovala! Pak sem se obrátila k oknu a koukla na něj!!! Byl přímo u skla! Opět sem se na něho usmála! Pořád sem se na něj dívala a pomalu si kalhotky zase stáhla a dala je na stranu! Tentokrát sem si vzala krajkový červený brazilky! Opět sem se otočila zády a pomalu si je natáhla! Pak sem se otočila k oknu a opět se na něj podívala a usmála se! Pak sem si je pomalu stáhla a přitom se na něho dívala! Vypadalo to, jako by si ho začal honit!!! Ale nešlo to úplně postřehnout!!! Nicméně díky tomu sem okamžitě zvlhla!!! Teď sem si vzala svá krajkový bílý minitanga a dala sem si opravdu záležet na tom, aby sem si je natahovala co nejpomaleji a ještě sem se na něho koketně dívala přes rameno!!! Teď už sem měla jistotu, že si ho honí!!! Bylo to jasně vidět!!! Otočila sem se čelem k němu a při dívání na něj sem si začala hladit prsa a pak si zajela rukou pod tanga na prcinu a vrazila do sebe dva prsty!!!

Pak sem si tanga opět stáhla a takhle sem to zopakovala s těma ostatníma!!! Prý si ho honil jako blázen!!!

Když sem si na sebe pak natáhla šortky od pyžámka, tak sem na něho prstíky zamávala a poslala mu vzdušný polibek!!! No a pak sem zhasla a byl konec!!!"

Prý se jí to moc líbí… Našla se v tom, tak se uvidí, jak k tomu bude dál přistupovat!

V sobotu 20. listopadu …

Tentokrát jsem byl večer už o 20. hodiny doma.

Péťa se už nemohla dočkat. Já ji sledoval, ale byl jsem skrytý, aby mě ten kluk odnaproti neviděl…
No mám doma opravdu šikulku! Posunula křeslo proti oknu a otevřela si víno! Bylo 22:10, když viděla, že tam kluk je. Roztáhla žaluzie a rozsvítila lampičku! Byla úplně nahá, jen v ruce měla skleničku s vínem! Sedla si do křesla a dala si nohu přes nohu a při napití se dívala jeho směrem! Byl tam! Stál u okna a sledoval jí! Usmála se na něj a zamávala mu prstíky! Zase se napila a pomalu hodně pomalu si přehodila nohy, takže je chvíli měla úplně od sebe! Opět se na něj zadívala a začala se smát! Kluk stál v okně a viditelně si ho honil!!!

Petra po něm pořád koukala a druhou rukou se začala hladit po bříšku a stehnech, až došla na prsa, která si lehce hnětla a tahala se mírně za bradavky! V tu chvíli byla zase úplně mokrá! Mě stál pochopitelně také.

Vzala ze stolku ovladač a pustila ve věži potichu hudbu a vstala a začala se nahá vlnit v rytmu hudby! Tancovala pro něj a celou dobu ho sledovala, jak si ho honí a usrkávala ze sklenky víno! Já jako bych tam nebyl. Líbilo se jí to. Chtěla ho dráždit, chtěla aby kvůli ní stříkal! Kroutila se čím dál víc a předváděla mu celé své tělo. Každý jeho kousíček!

Po chvilce si opět sedla, ale teď nohy přehodila přes opěradla a tím mu nastavila prcinku a kozičky přímému pohledu!!! Lehce se začala prsty hladit po prsou, bříšku a kundičce a dívala se, jak urputně masturbuje!!! Když si pak dvěma prsty pomalu zajela do kundičky a začala se prstit, tak to klučina nevydržel a udělal se! Až k ní bylo vidět, jak sebou zaškubal při výstřiku! Potutelně se začala smát a opět mu poslala vzdušný polibek a zhasnula!!!

Mazec co???

V neděli 21. listopadu bohužel Petřina předváděčka nebyla… Synek měl vyšší teplotu a nemohl spát, tak měl pochopitelně přednost. No a jak se ukázalo, ta viróza prcka zabrala celý týden, takže nebylo nic celý týden.

Tomáš
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Tms0411


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury