Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Kluk odnaproti III

Týden nebylo nic, až v neděli 28. listopadu… To už náš prcek byl dobrý. No co vám budu povídat… Byl jsem doma, tak mám opět zážitek… Tohle fakt byla pecka!!!

Dala si dlouhou sprchu a kompletně se oholila! Vyšla jen v bílém županu a opět roztáhla rolety a rozsvítila lampičku!

Hned se začala smát, protože on byl zase u okna a poslušně čekal! Zamávala mu a odešla do naší ložnice.

Pak ze stolku vytáhla svůj oblíbený vibrátor a vzala ho sebou zpět do obýváku!

Cestou si rozvázala uzlík na županu, takže když přišla zpět k oknu, tak už mu ukazovala celé své dokonale oholené a sexy tělo!

Pak mu ukázala co má v ruce a pomalu si lehla na záda na gauč tak, aby jí viděl přímo na kundičku!!! Pomalu si začala s sebou hrát a za chvíli už měla vibrátor v sobě úplně celý!!! Měla kundičku totálně promočenou!!! Teklo to z ní na gauč!!! Vždy se po očku dívala, zda jí pozoruje!!! Díval se a honil si ho jako blázen! To jí moc potěšilo a tak si kundičku dráždila až k orgasmu!!! Kroutila se jako had a dost nahlas sténala!!! Pak se postavila a pomalu ze sebe shodila župan a při pohledu na něj začala olizovat špičku vibrátoru!!!

Pak na něj opět zamávala!

Co mě ale překvapilo, bylo, že mu začala ukazovat, aby šel dolů ke vchodu do domu!!!

Nejdříve to vypadalo, že neví co po něm chce, ale se zdálo, že jí vše odkýval a šel pryč!!!

Musel to pro ní být další mezník, protože najednou začala být nervózní, ale stále byla také hodně vzrušená! Došla do předsíně, rychle si navlékla podkolenky, protože venku bylo na nule a hodila si na své nahé tělo jen dlouhý zimní kabát dlouhá do půl lýtek, vklouzla do sportovních bot a vyšla ven! Vlezla do výtahu a jela dolů To mi v těle ztuhla krev!!! Byl jsem fakt hrozně nervózní!!!

Díval jsem se z okna a uviděl jsem ho, jak čeká na mou lásku ve vchodě jejich domu. Pak jsem asi za dvě minuty uviděl Petru… Přeběhla přes ulici mezi zaparkovanými auty a chvilku si spolu povídali a docela se i smáli! Najednou oba vyndali mobily a něco si psali!!! Bylo mi jasné, že si na sebe dávají kontakt!!!

Petra mu pak dala pusu na tvář a rychle rozepnula kabát a ukázala mu své tělo v celé své kráse jak nějaká exhibicionistka v parku a pěkně z blízka!!! Koukal na ní a byl úplně mimo! Petra se se smíchem opět zahalila a vyrazila zpět domů!

Doma se pak zase nahá zvelebila na pohovce a pak si to ještě jednou na pořádně vibrátorem udělala, na což se samozřejmě on opět díval v okně a pak jsme šli spát. I když spát… Samozřejmě jsem ji vyzpovídal. Prý se představili křestními jmény, kluk se jmenuje Filip, je mu čerstvě 17 skutečně bydlí jen s mámou. Prý když mu bylo 5 let, máma se vdala za Itala a odstěhovala se i s Filipem do Itálie. Kluk tam chodil do školy. Pak ale před necelými dvěma roky se vrátili, protože se s Italem, Filipovým otčímem rozvedla. Prý po návratu začal chodit do 9. třídy na ZŠ, ale problémy mu dělá český jazyk, mluvnice, pravopis a tak musí 9. třídu opakovat, aby pak mohl jít na střední. O mě a našem prckovi od vidění ví, tedy od vidění. Také jsme si s Petrou vydedukovali, že žádnou slečnu tady nejspíš nemá. Vyměnili si telefonní čísla a protože on je z Petřiných předváděček nadšený, domluvili se, že se mu bude i nadále ukazovat, protože se jim to oběma líbí a že jí má vždy napsat zprávu, když bude doma sám… Skvělé, takže kýžený kontakt byl navázán… Petra u mě zabodovala, ona se s tím nesere… No, uvidíme, co ona bude chtít dál?

V pondělí den po té už jsem byl v práci a to že ten kluk má sedmnáct a opakuje devítku mne zajímalo, aby nekecal. Ano, našel jsem si to na netu a možné to je… Ročník opakuje za vymezených podmínek pouze žák, který plní povinnou školní docházku. Žák, který po splnění povinné školní docházky nezískal základní vzdělání, může prostřednictvím svého zákonného zástupce požádat ředitele školy o povolení pokračování v základním vzdělávání (§ 55 odst. 1 školského zákona). Ředitel o žádosti rozhodne na základě posouzení důvodů uvedených v žádosti a dosavadních výsledků vzdělávání žáka. Povolit pokračování v základním vzdělávání lze nejdéle do konce školního roku, v němž žák dosáhne osmnáctého roku věku.

Takže OK, nekecal… Uvidíme, co bude dál, protože je to celé v režii mé přítelkyně Petry…

Tomáš
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Tms0411


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury