Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Kluk odnaproti IV

Ještě jsem si vzpomněl, že mi Petra řekla, že ten kluk prý má sexy hlas, že se jí zdál takový milý a moc příjemný a že vůbec na ni nijak drze nedorážel, takže jeho chováním byla překvapena… Napadlo mě to dneska v práci… Pořád je ještě pondělí 29. listopadu… Když už s tím klukem Petra pro mě nečekaně navázala kontakt, začalo mi to v hlavě samozřejmě šrotovat, jak toho využít, jak to celé posunout na vyšší level. Tím, že ten Filip přišel dolů, prokázal, že není stydlivý… To, že v okolí nikoho zatím nezná je pro mě a Petru také velké plus. Přemýšlel jsem jak to navléknout, aby kluka pozvala k nám. Samozřejmě bychom se o tom museli poradit, já bych musel vzít synka někam na návštěvu k rodičům nebo tak něco, aby měla volné pole působnosti.

Tak dnes večer nic nebylo a nebude! Kluk není doma! Napsal jí sms. Prý mají ve třídě karanténu a tak mají distanční výuku. Asi pak paří hry a on u něho přespí, možná i zítra. Tak uvidíme v týdnu, co bude.

V úterý mu Petra brnkla. Nebyl moc sdílný, že prý je se dvěma kámoši na chatě rodičů jednoho z nich kousek za Prahou, v Černošicích, ale v pátek bude už doma a víkend také. Očividně neměl zájem si s ní před kluky vypisovat. Navíc on je prý vůbec takový málomluvný. Takže Petra chce zase něco podniknout v po 22. hodině v pátek a v sobotu.

Dnes ve čtvrtek, když jsem tak přemýšlel nad Petrou a tím klukem, uvědomil jsem si jednu závažnou věc. Petra se sice klukovi naproti předvádí, OK, je to vzrušující pro ni, pro Filipa i pro mě, ale těch oken v protějším domě je samozřejmě mnohem více. né každý se třeba dívá v tu dobu na telku. Takových pro ni nepovolaných diváků může být více. Ale nejde o to, že ji někdo uvidí, to per ďas, ale co když si ji někdo naotí nějakým kvalitním foťákem s teleobjektivem? Co když ji někdo dokonce natočí a jako amatérské video to pověsí na nějaký erotický web a tam ji někdo známý pozná? A co když ji bude někdo, třeba nějaký pupkatý padesátník vydírat takovým tím stylem: „Buď mi dáš a nebo to namnožím a naházím do kastlíku všem lidem ve vašem baráku?“ Tak jsem to s ní jsem to s ní pořešil a navrhoval, zda by pro ni nebylo lepší a bezpečnější kluka pozvat k nám, až nebudu doma… Její odpovědí bylo, že se mám nechat překvapit! Prý to má vymyšlené.

V pátek 3. prosince 2021 mu přes den Petra nafotila pár svých kusů erotického prádla a sexy oblečku. Pak ty fotky poslala tomu Filipovi, aby si vybral v čem by ji chtěl vidět. Vyhrála to průhledná černá košilka bez kalhotek. Měla se mu hezky celá ukázat a pořádně si s sebou pohrát, ale musí to ještě chvilku počkat, protože to bohužel nevyšlo. Petra říkala že syn jako naschvál nechtěl spát a tak koukal na pohádky. Bohužel k větší konverzaci než jeho hodnocení Petřiných outfitů nedošlo, Filip je zatím nemluva, musí se to teprve rozjet. On je jiný než byl Robin, to byl živel. A propos Robin… Oni už u nás nebydlí, rodiče koupili dům v Praze-Modřanech a přestěhovali se. Petra mu nestála za to, aby jí to řekl, napsal, prostě se rozloučil. Petra se to dozvěděla od jedné sousedky z přízemí, když baba nadhodila, že teď už bude klid, když se ten grázl s rodiči odstěhoval. Od ní dostala bližší informace, když se baba divila: „Vy to nevíte? Vždyť sou už skoro měsíc pryč?“

Sobota 4. prosince 2021 No takže takhle.. Dneska jsem se na devátou večer dostal z firmy domů a byl jsem z pozice pozorovatele z níž mne Filip nemohl vidět očividným svědkem Petřina představení pro kluka odnaproti. Proběhlo toto:

Byli spolu domluvení na desátou hodinu večerní s tím, že Petra opět předvede ze sebe to nejlepší! Vzala si na sebe novou průhlednou černou krajkovou košilku a černá krajková minitanga! Rozsvítila opět lampičku, a roztáhla rolety! Pustila hudbu a začala velmi rajcovně a sexy tancovat! Má tohle moc ráda a Filipa to evidentně také hodně zaujalo! Díval se a honil! Zase! Měla radost, že ho vzrušuje!

Několik minut předváděla svůj taneček neřesti a sledovala Filipa, jak masturbuje a dělá si dobře, při pohledu na její velmi spoře oděné tělo! Začala se sem tam občas hladit rukama po těle! Vzrušovalo jí to a kundičku měla už krásně mokrou a chtivou! Párkrát si zajela i pod kalhotky a lehce si brnkla a prohrála s klitorisem! Moc se jí tahle hra líbila!

Její vzrušení už dosahovalo enormních výšin! Musela to už udělat! Musela se prostě udělat! Tady a teď a přímo před ním!

Otočila se tedy k němu zády a opravdu hodně pomalinku si začala stahovat svá minitanga! Během okamžiku už na Filipa zářila její lesknoucí se prcinka! Byla už totálně promočená! Otočila se k němu čelem a přetáhla si košilku přes hlavu! Jeho očím, ale nenechala moc prostoru pro okouknutí jejího, teď už úplně nahého těla! Rychle totiž přetáhla košilku přes kryt lampičky a v obýváku se světlo ihned změnilo na velmi jemné přítmí, ve kterém byly nádherně vidět obrysy jejího těla a tím nechávala Filipovi poměrně velký prostor pro fantazii! Mrška jedna!

Otočila pak křeslo směrem k oknu a posadila se do něho tak, že nohy měla pokrčené a roztažené, aby bylo vidět to nejnutnější! Byla už opravdu hodně nadržená a tak do sebe poměrně rychle nasoukala svůj oblíbený vibrátor a nechala se unášet na vlně extáze! Jednou ručkou si mnula a mačkala prsa a bradavky a druhou si prohrávala s poštěváček a nechala v sobě toho divocha řadit! Její orgasmus se rychle blížil, ale to ona nechtěla! Zatím ještě ne! Přijde jeho čas! Vždy ze sebe na chvíli vibrátor vytáhla a lehce se rukou popleskala po prcině, aby se trošku zklidnila! Pořád ale po očku sledovala Filipa, jak si ho honí! Honí si ho kvůli ní! Dívá se na ní, jak tu v klidu masturbuje a dělá to samé! Moc zvrhlý pocit!

Filip byl neúnavný a honil pořád ve stejném tempu! Honilo se Petře hlavou, že bude mít asi pěknou výdrž! Ta myšlenka jí opět vzrušila! Hned do sebe zase vrazila, svého silikonového přítele a nechala ho dráždit její kundičku! Bylo to moc silné a moc vzrušující! Dívala se teď upřeně na Filipa a drandila si ručkou po klitorisu! Byla to nádhera! Prcinka tekla tak, že už pod sebou měla mokrý flek! Pořád ho sledovala a dráždila se čím dál víc! Když uviděla, jak sebou Filip u okna začal cukat a stříkat a bylo evidentní, že se právě teď, přímo před ní a kvůli ní udělal, tak to byla poslední kapka i pro ní a i Petra dosáhla velmi intenzivního orgasmu! Vibrátor z ní vyklouzl a spadl na zem! Petra pak v této poloze vydržela ještě asi pět minut, při kterých se pořád dívala na Filipa odnaproti a lehce se hladila po své uspokojené, horké a mokré pochvičce!

Pak už si jen oba zamávali na rozloučenou a šlo se spát! V neděli by chtěla zase něco uskutečnit, mrška jedna…

Jako cuckold bych to rád samozřejmě posunul dál, ale nedovolím si Petru do ničeho tlačit, ona má svojí hlavu a vždy si prosazuje svou. Myslím, že evidentně něco za lubem má, to na ní poznám. Teď si ale chce hrát a oba to viditelně baví. Ale budu se snažit to posunout dál a naznačím Petře, že vše se okouká a Flipa by to mohlo omrzet, pokud to bude jen toto. S Robinem se přece do sexu vrhla po hlavě, tak se sám divím, že s tím Filipem nespěchá. Ale to jsou jen moje úvahy a myšlenky.

Neděle 5. prosince 2021 No tak co napsat k dnešku? Jednoduše extáze a výbuch všech možných emocí! Stalo se něco, co jsem takto brzy tedy neočekával, ale bylo to neskutečně nepopsatelné!

Dnes jsem domů dorazil už kolem osmé hodiny večerní. Po skvělé večeři jsem dostal za úkol postarat se o našeho prcka a Petra rychle vklouzla do koupelny a dala si neskutečně dlouhou sprchu!

Byla tam přes hodinu! To už stačil prďolka usnout. Vyšla opět ve svém bílém župánku a s ručníkem na hlavě! Následoval jsem jí do obýváku! Okamžitě ze sebe shodila župan a zůstala přede mnou stát úplně nahá! Jen ručník na hlavě si nechala! Chtěla abych si jí pořádně prohlédl! Krásně voňela! Byla všude dokonale oholená a tělo měla krásně lesklé a hebké od tělového krému! Na křesle už měla připravenou Filipovu oblíbenou novou krajkovou košilku a opět bez kalhotek! Pořád se tak roztomile uculovala a laškovala se mnou! Po chvilce se přesunula k oknu a poodhrnula roletu a dívala se, zda je Filip už připravený na svém místě! Byl tam. Ihned se na něj usmála a výrazně mu zamávala!

Pak ale rychle odskočila od okna a přiběhla ke mě a vášnivě mě políbila! Zadívala se mi do očí a já v těch jejich viděl ten její chtíč, co mám na ní tak rád! Opět mě políbila a najednou se rozběhla na chodbu! Rychle na sebe hodina svůj dlouhý zimní kabát a nazula si botičky a než, jen takto oblečená vyběhla ven, se na mě podívala a řekla mi, ať se bavím tím co uvidím!to převýšení e jen asi půl patra od našeho. Celý jsem se chvěl vzrušením a nervozitou. A v tu ránu byla pryč! Stál jsem na tmavé chodbě a zíral na zavřené dveře a vstřebával jsem všechny nové vjemy, které se na mě náhle navalily! Bude se dít, to co si myslím? Naštěstí i když Filip bydlí naproti o patro výš, jejich dům je trochu nížeji tak Vzpamatoval jsem se, zhasl v obýváku a doběhl jsem si pro triedr, co mám doma. Přibližuje 8×. Došel jsem k oknu a poodhrnul jsem jednu roletku a díval se ven, zda uvidím lásku! Ta v mžiku přeběhla ulici a už stála ve vchodě do Filipova domu. Zazvonila na zvonek a už byla v domě a mířila k výtahu a do jeho bytu! Podíval jsem se k Filipovi! V celém bytě svítil jen monitor v jeho pokoji. Za chvíli bytem problesklo světlo z domovní chodby, to jak Petře otevřel dveře do bytu, aby jí mohl pustit dál!

Chvíli se nic nedělo, ale za okamžik se v pokoji objevil Filip a sedl si na svou židly! Byl zády k oknu! A pak jsem jí uviděl! Má láska pomalu vešla do jeho pokoje! Stále na sobě měla svůj kabát! Vypadalo to, že si něco povídají! Petra se usmívala! Filip se najednou otočil směrem k oknu, ke svému PC a něco na něm dělal! Když se pak Petra začala pohupovat v bocích, tak mi došlo, že pustil nějakou hudbu! Filip se zase otočil zpět a sledoval ji! Pomalu tančila a postupně si rozepínala zip na kabátu! Filip se díval a ani se nehnul! Petra si dorozepnula zip a nechala kabát sjet na zem! V tom stála před Filipem jen v té černé, krajkové průsvitné košilce! Nic víc už na sobě neměla! Kdyby to bylo, možné, okamžitě by se mi postavil! Zatím se však jen drsně mačkal v klícce a tím mi jasně dával najevo, o co tu jde a kde je teď mé místo! Přesně tam kde jsem! Za oknem našeho bytu, sledujíc svou lásku v protějším domě!

Pomalu došla až k sedícímu Filipovi a tak lascivně se na něho culila a předváděla mu své sexy tělo! Filip na nic nečekal a rychle si stáhl své kraťasy a pak i trenky a přes hlavu si přetáhl triko! Teď byl před Petrou úplně nahý! Evidentně se jí musel líbit, protože si ho pozorně prohlížela a u toho se hladila po těle!

Chvíli ho ještě sledovala a pak se mu posadila na klín a rukama ho objala kolem krku a začala ho líbat! Jeho ruce okamžitě zamířily vzhůru a ihned začaly hladit Petřina záda a hlavně zadeček! Líbali se poměrně dlouho a Filip Petru dál lačně osahával a hladil! Petra najednou z něho rychle vyskočila a doběhla ke svému kabátu a ohnula se pro něj a tím jeho pohledům vystavila celou svou kulatou prdelku a také jistě již tekoucí prcinku! Filip si ho při tom pohledu začal honit!

Petra zatím něco hledala c kapse! Pak vyndala cosi malého a lesklého! Ha, kondom! To je novinka! Kondomy nemá vůbec ráda! Okamžitě roztrhal jeho obal a pak ho bleskurychle natáhla Filipovi na ptáka! Hned si na něho opět nasedla, ale tentokrát se už na něho napíchla! Poznal jsem, že do ní právě vstoupil, když prudce zaklonila hlavu a zhluboka se nadechla! Hezky na něm začala rajtovat a zase se spolu líbali a objímali!

Moc mě to vzrušovalo a klícka mi tedy dávala šíleně zabrat! Díval jsem se, jak má Bohyně šukala toho kluka a její kozičky v košilce poskakovaly v rytmu přírazů! Bylo to velmi erotické a smyslné šukání! Velmi intimní a přitom docela divoké! Ve stejném tempu na něm hopsala pár minut! Pak trošku zvolnila a přitom si přetáhla košilku přes hlavu! Teď už byli úplně nazí oba dva!

Byl na ně neskutečný pohled! Takto jsem svou lásku ještě neviděl! Bože, jakou já měl chuť, si ho přitom sledování aspoň vyhonit! Jak já Filipovi záviděl! To se prostě nedalo! Milovali se spolu Takto už asi čtvrt hodiny! Bylo moc krásné, jak jejich těla osvětlovalo jen modré světlo z monitoru! Dodávalo to celé situaci na smyslnosti a i určité zvrácenosti!

Sledoval jsem, jak má láska rozšířila svou sbírku milenců o nový kousek! Jezdila na něm už pěkně divoce! Viděl jsem, jak jí najednou Filip chytil oběma rukama za kozičky a začal prudce přirážet! Bylo to docela tvrdé, ale Petře to evidentně vyhovovalo! Postupně jejich přírazy zpomalili, až se zase začali objímat a líbat! Bylo jasné, že se Filip udělal! Chvíli se spolu takto laskali! Petra se pak z něho zvedla a pořádně z blízka si prohlédla jeho penis! Stáhla mu z něho kondom a pak mu ho vzala do ruky a ještě párkrát mu ho lehce pohonila! Kondom položila na stůl! Zase se na něho usmívala, ale pak se náhle zahleděla přímo na mě! Úplně ve mě hrklo, když se naše pohledy střetli! Tak sladce se na mě usmála! Bože jak já jí miluju, nevěrnici!

Následovala ještě vášnivá líbačka s Filipem a pak už se rychle oblékla a vyrazila zpět ke mě domů!

Ty detaily jsou samozřejmě né z toho co jsem mohl vidět já, ale, jak mi je popisovala po návratu od něho. Popsala mi, že Fíla! jak mu teď říká, je pěkný divoch a že ho má tak o dva cm větší než já a i o kousíček silnější a že si to s ním moc užila, i když nedosáhla orgasmu! Bylo to prý moc fajn!

No takže máme nového milence! Páni!!!

Tomáš
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Tms0411


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury