Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Kluk odnaproti V

No teda tušil jsem, že moje Peťula něco na neděli večer chystá, ale zase mě doběhla a překvapila! S Filipem se na tom prý k večeru, ještě než-li jsem přijel domů, po telefonu domluvili.Jenže domluvili se, že ona za ním zaskočí, když jí sdělil, že máma nebude doma a že se mu předvede zblízka. O sexu řeč nebyla a ten kondom do kapsy kabátu si dala preventivně. Ten sex byl navíc, to byla už improvizace. O mě neví, neviděl mne v obýváku a když Petra odešla, nakukoval jsem jen škvírou mezi vertikálními žaluziemi, které jsem naopak zatáhl. Jak jsem se zmínil, naše domy stojí v mírném svahu, takže jeho dům je trošku nížeji. Moc světla v pokoji sice neměl, ale oba byli blízko okna, takže by asi nikdo z našeho domu nic nepoznal. Líbí se mi, že změnila prostředí, že se na mě odtamtud dívala a on mě neviděl, protože byl ke mě zády. on neví, že to vím a Petře schvaluji, neví, že to pozoruji…

Dneska (je už pondělí 6.prosince) jsme se o tom bavili. O tom, že bych o tom všem věděl, že jsem s tím svolný nebo dokonce že jsem cuckold, to mu prý pochopitelně neřekla. Hraje to s ním jako že mi je nevěrná, že hodně ve svém podnikání pracuji, že ona je často doma jen s naším synem, sama, strádající sexuálně… Prostě takovou klasiku hraje. Prý mu řekla, že budu doma, ale že prcek nechce spát, ale když ho budu uspávat a budu u něho, že usne a já že bývám unavený, že prý u toho uspávání pak spíme"oba", tak prý k němu zajde. Prý se včera dohodli, že Petra bude chodit na šukání k němu, ale jen když bude jistota, že jeho máma bude mimo město, aby je náhodou nepřekvapila. Jsme domluveni, že se budu vždy dívat a kdybych neviděl, jako že by třeba byli na posteli nebo na zemi na koberci, tak mi to pak všechno podrobně poví. jinak teď prý nechce nic riskovat a tak chce šukání s gumou! Jaká to změna jejích obav a odpovědnosti oproti Robinovi.

Dneska ale nic nebude, nejspíš asi až ve čtvrtek. Co ale Petra chystá, to fakt nevím. Ona totiž v pondělí až středu bude jeho máma doma, takže to nejde. ve čtvrtek bude prý pryč sdělil Filip. Mluvili jsme spolu zrovna v úterý, zda kondom ano nebo naboso, ale prý to Péťa nechce teď riskovat i když by později ráda bez… tak jsem se jí jen tak ze srandy zeptal, čí péro je lepší, zda předtím Robinovo nebo to Filipovo? Filipovo prý jednoznačně. Já ho mám asi 17 cm dlouhé a nějakých 4,5 silné, Robin měl sice širokého žaluda, ale péro měl dlouhé tak 15 cm a slabší, tak 4 cm. Fíla ho má podle jejího odhadu tlustého 5 cm a delšího asi o šířku palce než já, tedy nějakých řekněme 19 cm, protože znáte to, chtíč má velké oči… Ale Petře Fíla vyloženě sedl.

Čtvrtek 9. prosince 2021

Tak jako na potvoru k nám přišla příbuzenská návštěva, která u nás přespí, takže Petra musela Filipovi napsat, že bohužel z toho důvodu nic nebude. Vidíte, člověk se na něco chystá, těší se a pak bác a je po vtákách, tak doufám v zítřek.

Pátek 10. prosince 2021

Dnes je vše přichystáno k akci. Je 22:30 a já už jsem na svém místě u okna, připraven na to, jak zase budu tajně pozorovat, jak se má láska, v protějším domě kurví s Fílou! Petra se vyfikla opravdu luxusně! Má na sobě černý krajkový korzet, černá krajková tanga a černé krajkové samodržící punčochy. Vypadá vážně neuvěřitelně sexy. Opět nazuje své sportovní botičky a na sebe navlékne dlouhý kabát. Pošle mi rychlou vzdušnou pusu a pak rychle a potichu mizí ve tmě!

Během chvíle už přebíhá ulici a míří vstříc svému milenci. Fíla už na ní čeká na chodbě. Opět bytem probleskne světlo z domovní chodby a už jsou spolu! Zase! Sami…! Vidím je, jak spolu v obětí vstupují do jeho pokoje! Akorát z Petry pomalu stahuje kabát. Fíla je jen v trenkách. Je to vážně pěkný a dobře stavěný kluk! Chápu proč se Petře tak líbí! Navíc to jeho nádobíčko musí Petru nesmírně lákat. Takto obdařeného samečka ještě nikdy neměla!

Už jsou spolu u jeho stolu! Fíla zády k oknu. Petra si před něho rychle kleká a okamžitě mu stahuje trenky! Musí být velmi potěšena tím co vidí, protože během chviličky je vidět, jak se její hlava pohybuje sem a tam. Ona mu ho kouří! Fíla se v klidu opírá o stůl a evidentně si užívá tu božskou kuřbičku! Petra si dává opravdu záležet a olizuje mu ho jako by to bylo to nejsladší lízátko na světě!

Fíla jí po pár minutách staví na nohy a teď nechá Petru, aby se rukama zapřela o stůl a vyšpulila tak na něho svůj sexy kulatý zadeček. Okamžitě jí stahuje kalhotky a hraje si s její prcinkou! To byl okamžik, kdy jsem na sebe dnes poprvé pohlédli. Petra se usmála a přivřela oči. To do ní Fíla právě snadno zasunul dva prsty! Hrál si s ní a užíval si její chlípné a nadržené tělo, které teď patří jen jemu.

Jakmile se ale Fíla pokusil do Petry zasunout, tak ho hned zastavila a došla pro krabičku kondomů, kterou měla v kapse kabátu. Rychle jeden vytáhla a rozbalila a hbitě ho Fílovi natáhla na toho jeho krasavce a pak opět zaujala stejnou pozici! Fíla na nic nečekal a přistoupil k Petře zezadu a rychle ho do ní vrazil! Až ke mně bylo vidět, jak vydechla a zasténala a zaklonila hlavu dozadu. Takhle to má moje holka ráda! Tedy vlastně teď jeho holka! Fíla přirážel a jednou rukou si Petru přidržoval za bok a druhou šmátral po celém jejím těle! Hlavně ho bavilo mačkat jí kozičky v korzetu!

Přirážel opravdu tvrdě a evidentně si užíval tu moc a nadvládu, kterou teď nad Petrou v této pozici měl! Opět se naše pohledy střetli! Petra vypadala velice spokojeně a pořád nejspíš vyhekávala a přivírala oči jak to ona dělává! Škoda že jsem je nemohl spolu slyšet! Jak mlaskají jejich horká a zpocená těla o sebe! Fíla začal rychleji přirážet a teď už Petru vyloženě plenil! Ta sebou zmítala a vypadalo to, že je na pokraji orgasmu! A ano bylo to tak. Udělala se během chviličky, rychle následována Fílovým silným vyvrcholením! Doslova Petru přirazil ke stolu! Musel v ní být hodně hluboko! A já to měl jak němý film.

Když se oba trošku zklidnili, Petra se k Fílovi otočila čelem a celou minutu se s ním vášnivě líbala! Bylo to velice erotické a smyslné. Pak mu ještě z tvrdého penisu stáhla naplněný kondom, chviličku s ním něco dělala a pak ho vložila do kapsy kabátu! Hned na to vypnula monitor, jediný zdroj světla v místnosti a já přišel o výhled. Říkal jsem si že brzy dorazí. Bylo 23:15!

Šel jsem si tedy lehnout a čekal jsem na ní. Ale Petra nikde! Přišla až v 0:40! Houkla na mě, ať jdu za ní do obýváku! Vůbec jsem neměl tušení, co se bude dít! Když jsem za ní přišel, tak seděla na gauči a na sobě pořád měla kabát. Pak roztáhla rolety, aby do místnosti pustila světlo z pouličních lamp a pak se na mě tak krásně zadívala a pomalu spustila kabát na zem. Byla úplně nahá! Žádný korzet, ani kalhotky, ani punčochy na sobě neměla! Za to měla po celém krku, prsou a bříšku viditelné stopy, po zasychajícím spermatu! Velké spoustě spermatu!

Posadila se na gauč a pořádně rozkročila nohy. Pak mi řekla „Lásko, podruhé jsem se nestihla udělat, pojď mě lízat a já ti povím co se dělo, když už ses nemohl koukat“ Wauuu! No tak toto tu už hodně dlouho nebylo! Bez nějakého čekání jsem přiklekl mezi její božské nohy a pořádně jsem se zahleděl na tu zarudlou, pootevřenou a mokrou prcinku! Jak já jí takhle miloval!

Opatrně jsem jí začal lízat a hned mi došlo, že dnes mu nedovolila stříkat do ní. Voněla sexem! Měla jí krásně horkou a vláčnou a ještě stále pulzující! Klitoris pořád naběhlý, prokrvený a citlivý! Lízal jsem jí tak, jak to má nejraději a ona spustila. „Vzal mě za ruku a pomalu mě začal svlékat. Líbal mě a já cítila, že mě ještě chce, že jednou mu to nestačilo. To byl tak úžasný pocit! Být chtěná a žádaná. Bylo to hodně fajn. Chtěl mě a já chtěla jeho, zase. Skoro to ze mě všechno strhal, jak moc mě chtěl.

Položil mě do postele a sám došel pro další kondom. To je šikula co? Ihned si ho natáhnul a skočil za mnou. Divoce mě líbal a dost tvrdě mi mačkal prsa a bradavky. Bylo to pěkně divoké a mě se to moc líbilo. Nemohl se mě nabažit. Roztáhl mi nohy a nalehnul na mě a okamžitě ho do mě zasunul! Čekala jsem, že mě zase vojede jako před tím, ale on se se mnou začal najednou tak jemně líbat a přitom se mi díval do očí a hladil mě po vlasech. To bylo tak příjemné. Najednou jsem se s ním cítila, jako nějaká nevinná školačka a bylo mi v jeho náruči dobře. Pomalu mě šukal a líbal a zkoumal mé tělo. Líbilo se mi, jak mě zkoumal a objevoval. Choval se ke mně najednou, jako bych byla jeho holka. To se mi líbilo. Pořád do mě tak jemně, ale přitom hluboko přirážel. Líbil se mi ten pocit, který ve mně způsoboval ten jeho velký penis! Opravdu jsem si ho užívala a cítila jsem veškerý jeho pohyb ve mně!

„Achhh Tome! Lízej mě. Už budu!“ vzdychla mezi svým vyprávěním. Hezky do mě přirážel a já cítila, že ho brzy udělám. To bylo tak moc fajn vědět, že se zase udělá kvůli mně! Přirážel a přirážel a já mu vycházela vstříc a čekala na jeho orgasmus. On ho ale ze mě najednou rychle vytáhl, stáhl kondom a pak mě úplně celou postříkal! Tedy na to že to bylo už druhé číslo, tak toho měl v sobě požehnaně! Byla jsem od jeho sperma úplně celá. Chvilku jsem se ještě líbali a já pak vyskočila z jeho postele, hodila na sebe kabát, rychle sebrala své prádlo a spěchala za tebou lásko! „Hmmmm joooo! Anoooooo! Už jooooo! Achhhhhhh!“ udělala se díky mému kmitajícímu jazyku.

Nemohl jsem v té chvílí být šťastnější! Má láska, šťastná a uspokojená a ještě jsem měl možnost jí tak krásně vylízat! No tohle budu ještě dlouho vstřebávat. Bylo to úžasné! Jako dárek jsem pak dostal ten první, úplně plný zauzlovaný kondom, co si Petra po akci schovala do kapsy kabátu! Tak zase příště.

Tomáš
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Tms0411


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury