Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Kukaččí taťka - dokonceni

Ještě mi stačilo proletět hlavou, co to, proboha, dělám…? Ale pak jsme se začali líbat.

To mne vždycky dostalo do tranzu. Neovládla jsem se, no… Zaklonila jsem hlavu dozadu a tiše zasténala no a v té chvíli se zapojil i ten tmavovlasý, přistoupil ke mě odzadu a objal mne taky. Byla jsem strašně překvapená, ale zároveň se mi to líbilo. Byla jsem v sevření dvou horkých mladých těl a nemohla jsem nikam uhnout. Zatímco mě kluci líbali, jeden na rty a jeden na šíji a hladili, zbavovali se rychle spodního prádla. V duchu jsem si říkala, že dělám něco hrozně zvrhlého, ale nedokázala sem už říct ne. Ani nevím jak, ale ten vzadu mi rozepnul šprndu a ta ze mě najednou spadla… Když už kluci na sobě neměli vůbec nic, mohla jsem se vynadívat na jejich ztopořené penisy. Neměli je větší než Pavel, to né, ale byli něco jiného…. Hladili mě strašně dlouho, pak si sedli na zem a stáhli ze mě i kalhotky a věnovali se oba mému rozkroku. Jeden zepředu a druhý zezadu. Najednou jsem měla mezi nohama jejich nenechavé prsty. Rozkročila sem se, ale brzy toho bylo na mě moc. Rozkoší se mi točila hlava a kluci mě museli položit na gauč.“

„To sem jim přikázal tiše já, Jani, já tam seděl, honil sem si péro a režíroval to živý divadlo…“, přiznal Pavel.

Cítila sem, jak mi zlehounka přejíždí ruka přes ňadro. Neodolala jsem tomu pocitu a nechala se pohlcovat vzrušením když mi ta ruka jemně osahávala ňadro. Zavřela jsem oči a čekala, kam až zajde. Jeden mě prstil prcku a druhý zase plenil prsa.

„Já to viděl z jinýho úhlu…“, zapojil se zase Pavel. Když se ten blonďatej, co jí prstil, na mě podíval, jako by mě žádal vo souhlas, přikejvnul sem“, prokračoval Pavel. „Jana mu už tak rozevírala nohy a tak von na ni vlezl, prostě se jí napasoval bokama mezi stehna a jak do ní proniknul, tak Jana slastně vyjekla. Kluk jí začal divoce mrdat, přirážel jak zběsilej…“

No, však sem sotva dechu popadala, jak mi bušil do dělohy.

„Ale Jani, kondomy si nevzali, tys byla nechráněná a eště to plodný období..?“ upřesnil Pavel.

Mě to v těch chvílích bylo fuk, vlastně mě to riziko a že se to děle před Pavlem šíleně vzrušovalo. „Jasně, právě že to riziko, že mitěí třeba oplodněj, to mě taky hrozně rajcovalo“, souhlasil se mnou ní můj muž.

Tou šukací frekvencí mi ten kluk udělal orgáč a v tý chvíli, asi jak sem měla v pochvě křeče a stahovala mu ho se do mě vysemenil. Najednou sem měla tam vevnitř takový to živočišný teplo. Když se do mě vyblbnul, položila sem toho druhýho na své místo na záda a rozklekla se nad nim. Ještě ze mě vykapávalo sperma toho prvního. Nasedla sem si na něj jako na hřebečka, on mě chytil za prsa a začala sem na něm rajtovat jako ve Velký Pardubický… Chtěla jsem, aby se i on do mě udělal.

„Jo, činila se dobře“, navázal zase Pavel. „Však u toho hekala a pak řvala jak divá“, smál se. „Nikdo neřekl ani slovo, jen vzdechy, hekání, mlaskání její frndy na tom mladym čuráku a pleskání jejích půlek vo jeho plochý břicho. Jana si ho projížeděla dlouhými tahy a klučina jí rukou eště prznil poštěváček…“

Jo…, to je pravda, bylo to boží… Orgasmus mi přišel krásně pomaloučku, nevtíravě. I na něj to přišlo… Najednou mě popadnul za boky a tlačil si mě na pinďoura a pak jsem cítila, jak se mu ve mě škube. Tak jsem na něj naplno dosedla a měla ho clého v pochvě… Myslela jsem, že umřu rozkoší, nohy se mi chvěly. No a pak jsem jim oběma podržela ještě zezadu na všech čtyřech. Teď jim to trvalo déle, ale zase to pro mne bylo lepší. Když se do mě zase oba po delším přirážení postupně udělali, odpadla jsem a myslím, že i jim to stačilo. Utřela jsem si ten zmarasený rozkrok a odbelhala se do ložnice spát. Ani jsem si ji nemyla. Prostě jsem jen utřela, co ze mě vytékalo a ostatní jsem si v sobě nechala na dobrou noc“

„No jo, kluci se pak taky voblíkli, voba pěli ódy na Janu, že prej mám suprovou nabíječku a že mi děkujou za bezva zážitek. Pak jsem jim řekl, že my s Janou spíme vedle v ložnici, tak voni ať se uloží v tam v obejváku s kuchyní. Prý že si nemám dělat starosti, že voni sou nenáročný, že si na podlahu daj karimatky, spacáky a bude.

Když sem přišel za Janou do ložnice, tak už spala. Já si lehnul do své postele a přuznávám, že sem nemohl dlouho usnout… Znovu jsem si přehrál v hlavě to živé divadlo, kterýho jsem byl svědkem a nebudu ani zapírat, dvakrát jsem si ho musel vyhonit. Teprve pak se usmul.

Ráno jsem se vzbudil asi v sedum. Chtělo se mi čůrat, tak sem vyšel z ložnice do obývací místnosti a… Pusto, prázdno. Ti kluci tam nebyli. Ani stopy po nich… Oni se ráno asi beze slova zdejchli. Ne, nic nám nesebrali, prostě se tiše sbalili a vypadli do ranní tmy“, vyprávěl Pavel.

Když jsem asi v půl deváté vstala i já a manžel mi to o těch klukách řekl, divila jsem se a nechápala, proč zmizeli?

No my jsme si s Pavlem pak následující noc užili spolu, ale přiznávám, že jsem byla duchem nepřítomna a představovala jsem si zase ten sex s těma dvěma kluky.

Za dva týdny jsem nedostala menzku. Sice jsem tu druhou noc na té chatě souložila i s Pavlem na ostro, i on se tehdy do mě dvakrát vysemenil, ale já tak podvědomě cítila, že mne oplodnil jeden z těch dvou Tomášů. No a když mi nepřišla menstruace ani po dalším týdnu u a z testovací tyčinky na mě svítily dva proužky, věděla jsem, že je zle. Řekla jsem to Pájovi, ten dělal sice, že je všechno v pohodě, že prej nevíme jestli je to mrně jeho nebo těch dvou, ale já na něm poznala, že ho to sejří, že kdyby mohl, tak ten víkend o tři týdny před tím vezme zpátky.

„No, sem sice kandaulista, vzrušuje mě vidět Janu vobdělávanou jinejma, ale přiznávám, že se dostavila chuť to zarazit. No, byli jsme ale pod vlivem, já to celý v podstatě spískal, mohl sem si za to sám. Ale to víte, že ty sebevýčitky tam u mě byly. Taky mě docela štvalo, jak se tomu Jana vůbec nebránila, jak byla k tomu docela rychle svolná, ochotná…, že se chová jinak, že jí to s nima baví víc než se mnou… Ale no jo, kdo chce kam a kdo si hraje s ohněm, popálí se…“

V noci, když už spala, tak sem vo tom dost přemejšlel, co to se mnou udělalo… Já už dřív, když sem si eště dělal v hlavě různý scénáře a honil si ho přitom, prostě když se mi vytvářely situace co a jak by jako mohlo bejt a jak na to budu pohlížet co by zamilovnej manžel. Samo, že výsledek byl vždycky stejnej, ale to byla teorie, to byly jen imaginární představy a já se cejtil úžasně. Navíc, když sme to na teoretický úrovni probírali s Janou a oba nás to rajcovalo…, proto když se namanuli ti dva kluci, rozhodnul sem se, že do toho pudu. Jenže pak v reálu najednou člověk zjistí, že hodně těch věcí a představ je úplně jinak, že je to složitější na emocionální úrovni, než-li by člověk chtěl…“, zpovídal se Pavel.

Pavel si zase se mnou užil celých těch devět měsíců těhotenství, ale tentokrát se mnou u porodu našeho Tomáška, který přišel na svět 27. srpna 2019, byl a já mu za to byla nesmírně vděčná. Jsem šťastná, že mám doma takového manžela.

„No co, tak máme malýho Tomáška“, řekl Pavel statečně. „Já ho vychovávám, já ho živím a oblíkám, tak je muj, nakonec to má i v rodnym listě“, řekl furiantsky.

Před třemi týdny jsme se s Janou rozhodli vypravit se po dlouhé době na diskotéku. Velký disco klub Apollo je v Sezimově Ústí I. Párkrát nás tam už zvali známí, ale nebyl čas. Zajistili jsme si hlídání, prostě Jany mamku jsem dovezl tu sobotu ze Soběslavi, není to daleko, jen asi 20 km a ona hlídala jak naší už skoro 4-letou Jitušku, tak našeho prcka, 4-měsíčního Tomáška. Byli jsme domluveni, že tam budeme tak od 20 do 24:00. Pro Tomáška si Jana odsála nějaké mléko do kojenecké lahve, aby ho mohla babička nakrmit, než-li se vrátíme. Byli jsme domluveni s jedním mým bývalým spolužákem ze střední, který dělá v Táboře a širším okolí taxikáře, že nás naloží ve třičtvrtě na osm před barákem a o půlnoci pro nás přijede před Apollo a vezme nás domů. Jenže kamarádovi do toho něco vlezlo a tak nám místo sebe dohodil jakéhosi známého jménem Aleš. Byl to 22-letý kluk, který taxikaří jen o víkendech, jinak prý studuje v Praze vysokou. No, Jana si vzala upnuté šaty, punčocháče a bundu, aby byla sexy. Přece jen po dvou dětech se z ní stala plnoštíhlá 32-letá mamina mírně kypřejších tvarů s pěknými kozisky.

Aleš přijel, jak jsme měli domluveno a hned začal manželce lichotit, že netušil, že poveze takovou kočku, že je úžasně sexy, jak jí to sekne a prostě s ní přede mnou nenuceně flirtoval. Jana seděla vepředu vedle Aleše a samozřejmě se jí spodek šatů náležitě povytáhl. Nevím, jestli jej chtěla dráždit, ale bylo to najednou nějaké rychlé. Prostě se to v tom taxíku nějak zvrtlo a na to disco jsme ani nedojeli. Jana mne překvapila nějakými dvojsmysly, on zase že by věděl, jak ji povozit a že by ji povozil i zadara. „A co děláš, když některá pasažérka nemá na zaplacení, to bereš i jiný formy platby?“ no a hoch se chytl: „No tak samozřejmě lze zaplatit i jinak, ale to není pro zadaný a vdaný“.

„A proč by jako nebylo?“, vmísil jsem se do hovoru. „To je platba v naturáliích, což zadaný a vdaný v přítomnosti svých poloviček nedělaj“, on na to.

„No, ale sou výjimky potvrzující pravidlo“, řekl jsem a Jana mu v ten moment vzala ruku z řadící páky a dala si ji dost vysoko na stehno. To ho dost zaskočilo a když v zrcátku viděl mě, že jsem v pohodě, tak začal chápat a začal ženě to stehno více hladit. Když už jsme byli v Sezimáku I, tak se znovu zeptal: „Tak kam to skutečně bude?“

„Tak nás překvap, my nemáme peníze na zaplacení“ Jana překvapivě pro nás oba chlapy. Na to on odbočil a zavezl nás do areálu garáží v Sezimáku II. Do jedné s námi zajel, zavřel vrata a rozsvítil světlo. Vzrušení by se dalo krájet. Pak otevřel kufr svého kombiku, my už s Janou byli mimo auto. Aleš složil i zadní sedadlo, takže i s kufrem to bylo jako postel. „Takhle se dá zaplatit bez peněz“ řekl a ukázal na připravený kufr. Jana si pak sedla do kufru před něj a už mu rozepínala zip na riflích. Já si stoup bokem, abych všechno pěkně viděl. Vyndala mu ocas. Měl ho tak 20 cm a o něco tlustší než mám já. Navíc, co nás překvapilo, Aleš byl obřezaný. Ani nebyl moc vyjukaný, když mu ho Jana začala kouřit… Její rtěnka se mu po něm krásně rozmazávala. Aleš byl sice nějakou dobu pasivní, ale pak neodolal a rukama ji chytil za hlavu a sám si začal určovat tempo a hloubku.

Já si ho mezi tím také vyndal z kalhot a začal jsem si ho honit, protože to byl pohled pro bohy. Aleš asi čekal, že bude jen kuřba a nic víc, takže se nesnažil ani posunout dál. Jana si nejprve přitáhla mě a já jí tedy vykasal sukni, stáhl jsem jí kalhotky a stáhl či spíš sroloval punčocháče až do půl lýtek. Pak jsem jí začal lízat kundu. To jsem dělal ale jen chvíli a protože Jana už lízáním zvlhla, lehla na záda a nohy rozevřela a zdvihla do praku. On myslel, že pro mne, ale já vstal, klepl ho po rameni a řekl mu: „Hele, mě ale ty za jízdu nic nedlužíš“. Aleš to pochopil a, tak i jemu šly kalhoty a boxerky dolů ke kolenům, prosmýkl se jí mezi stehny pod punčováči a chystal se na vniknutí ocasem do Jany. Byl ale slušný, proto e se zeptal, zda si má nasadit kondom.

„Možná“, řekla Jana, ale vzala ho za péro a nasadila si ho mezi pysky. No, on jak ucítil teplé a kluzké přívětivo její mokvající kundy, tak guma neguma, hned do ní zajel, což Jana doprovodila takovým zvláštním hrdelním úlevným výhekem.

Aleš hned začal přirážet a Moje žena zase u toho hekala a sténala. On jí zatím vykasal šaty až nad prsa, z nichž jí odstranil podprdu košíčky nad ně, takže ty vypadlé kozy, které jí valchoval se pak v rytmu jeho přírazů vlnily. Žena pak navrhla změnu polohy. Obrátila se na všechny čtyři a nohy v botách jí koukaly z kufru ven a Jana na taxikáře vyšpulila zadek a tím i kundu. „Klekni si, budeš mít určitě krásnej výhled“, řekla mi.

On si za ni stoupl, nasadil a zatlačil ho do Jany. Držel ji za boky a přirážel do ní jako sbíječka. Já skoro ležel vedle nich, takže jsem z bezprostřední blízkosti sledoval, jak do ní jeho ocas nádherně zajíždí a jeho zadek. Bylo vidět, že jde do finále. Vykřikoval: „No to je boží kunda, tu bych vycákal!!!“ Najednou obrátil hlavu ke mě se slovy: „Můžu?“ No a já pod vlivem vzrušení řekl: „Jasně, pokud chce ona“. Bylo to ode mne alibistické, jenže Jana to slyšela a hned vyvřiskovala: „Jóóó, děléééj, stříkej do měéé!!!“ a pak to na něj přišlo. Nejdříve z ní prudce vyjel ven, ale z bezprostřední blízkosti jí na poševní ústí vystříkl první špric, načež do ní hned zajel a zbylé pulzy semene šly do Jany nejspíš na dělohu.

Jakoby si chtěl mou ženu označkovat zevnitř i z venku. Pěkně si ji držel a semenil do ní.

Janě se na něm líbila ta obřízka. To kvitovala pochvalně. Alešovi jsem na rovinu řekl, že manželka nic nebere a řekl jsem proč. On, že je to prý v pohodě, pokud po něm nic nebudeme chtít. Řekl jsem mu také, že je jen na něm, bude-li stříkat do ní nebo vyndávat. Aleš přiznal, že se mu líbí plnit holku naostro a je si to tedy dají ještě jednou a když to ví, že se bude obzvlášť snažit.

Jana si zase lehla na záda, nohy do praku a on mezi nimi. Tentokrát jsem stál a koukal na ně ze shora. Zajel do ní jak po másle a mrdal ji snad čtvrt hodiny v kuse.

Manželka byla zase hodně hlučná. Hekala, sténala a kvílivě jejkala. Mrdání Jany bylo jen v jeho režii, abych já nemusel vysvětlovat, proč já to z ní vyndavám a stříkám mimo. Ale evidentně mu to nevadilo, že šuká jen on a já že jsem spíše bokem.

Když se zase blížilo jeho vyvrcholení, tak zařval: „Já ti to děvku naprcám, voplodnim jí kundu!“ a Jana hned: „Jóó, už stříkéééj, naplň měééé!!!“ Byl to fakt super zážitek pro Janu i pro mne.A Janino náhle mnohem hlubší: „Óóóóch!!!“ v momentě jeho dorazu zase pro změnu dávalo najevo, že ho už má Jana v sobě až až. Najednou se udělala. Začala zajíkavě kvílet, vrtěla se, trhala s sebou, občas se jí nekontrolovaně zatínaly hýždě, břicho nebo svaly ve stehnech. Když už Aleš v té pomyslné cílové rovince do Jany přirážel v půlvteřinových intervalech, Jana už se z toho celá zachvívala a vlnila a její hekání se proměnilo v jakési skučení. I mě se to už blížilo. Bylo to jako utržený vagón. Jenže Jana s sebou najednou trhla a zařvala „Můj božeéé… umírááám!!!!!“ Pak s sebou začala zmítat. Nejspíš prožívala ty divoké stahy v pochvě a svalové křeče o nichž mi pak doma řekla, protože její hýždě i stehna se začaly nepravidelně zatínat a cítila prý, jak ocase. Její tělo ze sebe asi vydávalo maximum. Při orgasmu Janě vždycky šílelo tělo i duše. Pak ze sebe ještě vyrazila: „Je…jéé…jéééé…bo­žeééé…áááách.!!!!!“ To už to přišlo i na Aleše, protože najednou v ní zůstal až po kořen, rovněž vyhekl, prohnul se v kříži dozadu, v pytlíku mi cuklo, zaťaly se mi půlky a pak už jsem sledoval, jak do Jany začal opět vstřikovat semeno. Když se pak do mé ženy vyprázdnil, vysunul ho z ní až mu změkl. Když jsme ukončili naší tuhle naší Sex-Garage Party ve třech.

Když jsme se vrátili do reality, měl Aleš hlavně obavy, že kdyby mi ženu snad oplodni, aby jsme po něm nechtěli alimenty, jinak že je mu jedno, jestli by šla na potrat nebo si děcko nechala. Ujistili jsme jej, že bychom ho vynechali a nedělali mu problémy. Divil se, že proč to takhle děláme, zda už jsme takhle někoho na ošukání mojí ženy měli. Zalhali jsme, že už asi 5×. Za kandu mne nepovažuje, protože asi ani neví co to je a já mu to nijak nevysvětloval. Řekl jsem mu, že se nám to tak oběma líbí a že si tak užíváme větší rozmanitosti v sexu, že je to lepší, než-li kdyby mi Jana za zády tajně zahýbala, No a pak nás odvezl domů. Babička se divila, že už jsme se vrátili tak brzy, takže jsme jí nalhali, že známí tam nepřišli a že nás to tam nějak zvlášť nebavilo, tak že jsme to odpískali dřív.

Místo toho jsme se osprchovali a šli do hajan, tedy spíš si spolu zašukat, když jsme byli těmi zážitky tak naplnění. Rizika oplodnění jsme se nebáli. Co Jana kojí, nedostala ještě menstruaci a při kojení je to riziko přeci o dost nižší. Dokonce párkrát co kojí i mě dovolila, abych ji vystříkal. A nic nebylo.

Včera Jana přišla a dělala na mne starostlivé oč. „Pájo, já už nevim co se děje, ale najednou během tejdne mi zmizelo mateřský mlíko…“ „To nic“, uklidňoval jsem ji. „Vždyť si kojila přes půl roku, to je normální“. „Jenže mě tak nějak divně pnou prsa jako při předchozích těhotenstvích a taky mám takovej bílej výtok z prcky“, pokračovala v obavách.

„Víš co, tak si zejtra kup těhotenskej test, udělej si ho a uvidíš, že to nic nebude“, já na to chlácholivě a dal jí pusu. Ten den jsme o tom už nemluvili.

Ráno pohoda, já vypadl do práce, když ona už měla Tomáška brzy ráno zaopatřeného, ten spal a ona i Jituna také. Budily se až o sedmé.

Když jsem se vrátil z práce a vysvlékl se, podala mi Jana do ruky tyčinku těhotenského testu. Byly na ní dva zřetelné proužky.

„Taxíkář Aleš…!“ pronesla a já zalapal po dechu.

napsal FANYN A DR25
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

FANYN A DR25


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury