Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

letní touha

Letni touha Vedro a ospala díra, všichni zalezlí, doufám, že i drbny, kterým nic neunikne. Mířím do minového pole na konci městečka, kde je každá ženská podezřelá . Bydli tam jeden típek, děvkař , pěknej chlap, toho času singl . Včera jsme se viděli v krčmě, hučel do mě, zval mě k sobě na kafe. Byla jsem v náladě a možná mu i něco slíbila. V noci jsem na něj myslela a moje kundička nezůstala suchá ,když jsem si s ni hrála.
Ráno ještě váhám, jsem vdaná ,mám milence, na miskách je rozum a touha. Mám volno ,manžel je v práci, povaluji se nahá v posteli , trochu se hladím na prsou a mezi nohama a cítím už jen silnou touhu, tak vyrážím . Osprchuju se, nahodím lehký letní šaty na tělo, ve kterých se cítím dobře, bez podprsenky, voňavá, připravená na všechno, sluníčko ve mně posiluje touhu a já tomu podléhám, k čertu s rozumem, žijeme jen jednou volám mu. Fešáka znám delší dobu z hospody, kam občas zajdeme s kamarádkou. Okamžitě mne zaujal bylo to vzájemné, lichotilo mi, že mi dává přednost v konkurenci mladších koček. K bližšímu kontaktu pak došlo na tancovačce minulý týden. Manžel se mi nevěnoval, tak jsem měla volnou ruku. Tancovali jsme spolu , byli trochu v náladě, tak jsme ztráceli zábrany. Při ploužáku to vypadalo, že si to na parketu rozdáme. Jeho ruce byly všude, tisknul se ke mne a jeho vzrušeni jsem cítila mezi nohama, kalhotky jsem měla mokré . Neodolala jsem a a sáhla mu mezi nohy a kde se na mne tlačilo jeho ztopořený péro a pohladila ho, bylo to jasný.
Všichni už byli v náladě, tak jsem se nechala trochu násilím zatáhnout za hospodu.
Šlo to rychle ,rozepnul mi košily a hladil mi prsa. Já byla bez sebe vzrušením, všechno mi bylo jedno, rychle jsem mu roztřesenou ruko rozepnula pásek a zip, jeho ocas mi vklouzl do ruky. Vyhrnul mi sukni a dělal mi to dost brutálně rukou a já mu honila jeho čuráka . Měla jsem hroznou chuť ho vykouřit, ale špinavá kolena bych nevysvětlila . Bylo to šílený , já měla rychlý orgasmus, musela jsem si zacpávat pusu, abych nekřičela .Už mě otočil a cpal mi ho tam zezadu, ale pak se někdo objevil a my to museli sbalit dřív než se udělal. To byl vrchol , při dalším tanci mně už bez zábran šeptal sprosťárny , jak mi to bude dělat. rukou mi zajížděl pod kalhotky na prdelku a moji ruku si přitahoval, abych mu hladila jeho vzrušenýho ptáka. Byla jsem trochu nervozní, abychom to nepřehnaly, manžel byl blízko, přestože se věnoval jiným kočkám. Poslední valčík, rychlý polibek a domů.
No a teď mačkám zvonek u vrat jeho doupěte. Čeká mně, sebejistý úsměv mača , jsem spíš submisivní ,tak mi to imponuje. Objeti a polibek je delší , ale stále ve vší slušnosti. Jdu před ním do domu trochu nervozní, ale připravená na to co bude a po čem už nepokrytě toužim, je tady mladej bejk a chce mně vojet , která by odolala, myslím už jen na jedno. Ráda flirtuju, ale tohle je jinej level. Vyšla jsem ze cviku a moje nervozita mu neušla. Cigareta byla vysvobozením, nabídl mi kávu a já, že ji udělám.Cíťim ,že sleduje s touhou každý můj pohyb . Vím, že chlapi zajímají moje štíhlý ,dlouhý, opálený nohy a tělo , tak se trochu předvádím. Stoupl si za mně, hladí mi ramena a krk, lehký polibek, Jeho velký ruce sjely níž a cítím je na svých prsou , chvěji se vzrušením , cítím jak se mu staví péro a tlačí se na mne. Čekala jsem, že mně bude pomalu a něžně svádět a svlékat, ale šel na to drsně. Sedl si do velkého křesla jako paša. Poručil mi abych si svlékla šaty. Najednou jsem ztratila nejistotu a ostych , svlékala se jako bych dělala striptýz. Cítila jsem se naprosto uvolněně a vlnila se přirozeně a odvázaně. Pomalu jsem vyklouzla ze šatů hladila si obnažená prsa, zajela si rukou pod kalkotky a dráždila si kundičku. Hladil si penis přez kalhoty, byl už vzrušenej. Stoupla jsem si před něj a stále se vlnila, hladí mi prsa a líbá břicho a kundičku. Klečím na něm, hněte mi prsa, bradavky mi stojí a on je bolestivě kouše,vzdychán vzrušením a svlékám mu tričko. Klečím před ním, stahuju mu kraťasy , přez trenky mu hladím a olizuji ptáka, pak je rychle strhnu , je velkej a tvrdej. Pomalu mu ho honím stahuju kůžičku a pak neodolám a olizuju mu žalud, , a celýho od kořene , chc i ho kouřit ,hadi mají volné čelisti, to bych potřebovala abych ho celýho strávila. Oči mi lezou z důlků, když jsem ho vcucla, vzdychá ,křičí že mně chce omrdat. Je nadrženej, cítím, že už chce stříkat, vyndám ho z pusy , abych se nadechla a lížu mu zespoda koule a okolí. Chci aby si ho honil, vzrušuje mně to. Poroučí mi abych si na něj sedla. Nasedla jsem na ten tvrdej kolík, byl jemnej, nepřirážel a nechal mně at si ho pomalu zasunu.. Pomalu jsem si ho dala na krajíček, jezdila zvolna , pak hloub, bolelo to, ale slast to přebila. Takovýho čuráka jsem už dlouho neměla a pořádně jsem si to vychutnávala , mladej brutální samec , byla jsem v nebi, křičela jsem nepříčetně rozkoší a rajtovala na něm s plnou silou až jsem narážela na jeho koule, dráždila jsem si pošteváčka a on mě svejma prackama drtil prsa. Pak mně posadil na křeslo a klekl si přede mne, vzrušoval mně pohled, jak mi líže kundičku a pak toho dlouhýho ptáka do mně pomalu zasouvá , dívá se na moje prsa, který si hladím, chci aby se udělal .
Už to je , máme to současně, oba křičíme, vytáhl čuráka , honí si ho a já s otevřenou pusou čekám na erupci. Je to neskutečný , je to všude na kozách v puse ve vlasech. Ležime na posteli , objímáme se, vášeň ustoupila, co bude dál se mi mimoděk honí hlavou , trocha výčitek svědomí, odpočíváme. Povídáme si, jdu pro vodu, mám žízeň a potřebuju si vypláchnout ústa od semene. Leží na břiše, penis mu vykukuje mez i nohama. Hladím ho, vzrušení se vrací, lehnu si na něj trochu víc je roztáhnu, povytáhnu ho, lížu mu prdelku, koule a čuráka , kterej pomalu tvrdne beru ho do pusy, mumlá, že to je hezký a už je zase tvrdej. Klekne si, lížu mu zadek, koule a honím mu čuráka Otáčí se, vzájemný orál, cítím jak ze mne teče šťávička. Poručí ať si lehnu na břicho , roztáhne mi nohy, líže mi kundičku i prdelku , něco studeného , olej . Šeptá mi, jestli jsem to dělala s dvěma chlapama , příští týden přijede kamarád, kterému se moc líbím, líčí jak to budeme dělat. Úchyl, ale vzrušuje mně to, proč to nezkusit. Roztahuje mi nohy, nasedá na mne, jeho velký péro mi roztahuje půlky, jsem uvolněná , tak tam pomalu proniká .Moc to nedělám, působí mi bolest i šílenou rozkoš, křičím že to chci, další silný orgasmus. Udělal se do mě, cítím jak ze mne vytékají naše šťávy. Jdu domů trochu ze široka , vyřízená ale stále ještě omámená slastí. Mám zmeškaný hovor od milence a už mně zase volá. Sbírám všechny síly, zvedám to, snažím se o běžný tón. Ptá se, co dělám , odpovídám, že jsem na procházce a že je to tady hezký, rozumný kompromis, nelžu, jsem pěkná coura. Myslím na příští weekend, na jeho kamaráda, co se mnou budou dělat, u mne by to byla premiera nějak jsem se rozjela, ale vzrušuje mně to.
Nevím jak to zvládnu v týdnu v posteli s manželem, nebo milencem , bude to těžký,nechce se mi předstírat orgasmy po téhle jízdě, zkusím se tomu vyhnout, ženský triky. Tak za týden nashle. Roxana
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

rm


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury