Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

LÉTO

Probudilo mě sluníčko,které se mě hned po ránu snad snažilo roztavit. Zapnul jsem mobil a zavolal Šárce.Dohodli jsme si setkání u rybníku,tak jsem sbalil deku a vyrazil.Když jsem přicházel k naší cestičce v rákosí,Šárka mi právě šla naproti.Jejich chata je totiž na opačném konci vsi.Roztáhnul jsem deku.Šárka shodila šaty a v plavkách se na ní položila.
Stál jsem nad ní a díval se jí do očí.Sundal jsem si tričko a po krátkém zaváhání i plavky. Vyskočil mi z nich můj tvrdý pyj. Zrudla, ale nic neříkala.Bylo to pro mne překvapení,protože jindy by mi za to vynadala.Ještě malou chvilku jsem jí hleděl do očí, které se stále více leskly.Potom jsem se otočil a šel do vody.
Když jsem v ní byl asi po prsa,uslyšel jsem za sebou cákání. Otočil jsem se a uviděl Šárku,jak se také vrhá do chladivých vlnek.Ale aby překvapení nebylo konce,i ona nechala plavky na dece. Plácla sebou do vody a plavala na druhý konec rybníku.Nezaváhal jsem a následoval jí. Chvilku jsme plavali v příjemně chladné vodě,až jsme se vrá-tili k naší cestičce v rákosí.Vody nám bylo asi po pás,když jsem jí objal a políbil.„Dnes o překvapení není nouze!”,pomyslel jsem si,když – kupodivu – neucukla.Ale když jí můj rozžhavený kousek těla začal tlačit do podbřišku,přece jenom mě jemně odstrčila. „Ne,tady ne!”, zašeptala.
„Jdeme k nám!”,chytil jsem jí za ruku a táhnul jí z vody.„Né! Vždyť nás někdo uvidí!”,bránila se,když jsem vzal deku za vše-chny čtyři cípy a oblečení zůstalo v tom ranci.Hodil jsem si ho přes rameno,vzal jí za ruku a beze slova jí táhnul za sebou.Otevřel jsem branku a vběhli jsme dovnitř.
„Miláčku,ty jsi tak krásná!”,znovu jsem jí obejmul a přisál se k jejím rtům.Hladil jsem jí prsa a ruka pomalu sjížděla níž,až se dostala k houštině mezi jejíma nohama.Zachvěla se,ale mírně se rozkročila,abych se mohl dostat k tomu správnému místu.Ten den překvapení nebralo konce.
Když jsem jí dal do ruky můj žhavý kus masa,jenom tiše vzdychla,ale srdnatě ho stiskla.Vedle bazénu jsem roztáhnul deku a Šárku na ní položil.Kleknul jsem si nad ní a znovu jí vtisknul pyj do dlaně.Držel jsem jí za tu ruku a začal se pohybovat.Zvědavě koukala,jak se objevuje a zase mizí žalud,až jsem cítil,že už budu. Nastavil jsem dlaň a hned vzápětí se do ní vyřítil proud spermatu.
Šárka na to zvědavě koukala,až jsem jí musel odtrhnout ruku, kterou mi stále svírala,už měknoucí,pyj.Díval jsem se jí do očí a dlaň,plnou spermatu,jsem pomalu zdvihal k ústům. Prodlužoval jsem ten pohyb na maximum,protože jsem viděl,jak na mne zvědavě kouká a kundička se jí začíná rosit.
Přiložil jsem si ruku k ústům a slíznul obsah dlaně.Nechal jsem si ho v ústech a naklonil se k ní.„Úúúú…hhú­ú!”,nejprve se bránila, ale potom otevřela ústa,abychom si oba mohli vychutnat tu lahůdku. Otočil jsem se,sklonil se mezi její nohy a nabídnul jí svůj pyj.Po krátkém zaváhání ho opatrně vzala do pusy a já jí lízal tak,až začala křičet a zmítat se pode mnou.
Do té promáčené kundičky jsem pomalu zasunoval prst,až na něco narazil.Překvapeně jsem se zvednul,ale Šárka z pode mne vyklouzla a široce roztáhla nohy.„Prosím,buď opatrný!”,přitáhla si mě mezi ně. Nalehl jsem na ní a můj pyj okamžitě vyhledal ten vlhký otvůrek.Cítil jsem,jak znovu narazil na překážku.„Ano!”, vykřikla,přisála se mi k ústům a sama prudce přirazila.„Úúúú… úúú!”, nepřestala mě objímat, když něco prasklo a byl jsem v ní.
Z očí jí tekly slzy,ale objala mě nohama a silně k sobě tiskla. Hladil jsem jí po vlasech,až se uklidnila.„Au­..opatrně!”,je­nom tiše vzlykala,když jsem se zkoušel pohybovat.Dala nohy k sobě a sevřela mě jimi.Zůstali jsme klidně ležet, ale po chvilce jsem cítil,jak jí kundička začíná pulzovat. Musel jsem pyj rychle vytáhnout,aby nedošlo k nejhoršímu.
Dal jsem jí ho před obličej a pomalu se k ní skláněl.Zvědavě si prohlížela,jak je zkrvavený a když se jí dotknul rtů,otevřela pusu. Stačilo pár pohybů a sperma se vyřítilo.„Gll…hh!”,n­ejprve se bránila,ale potom ho začala rychle polykat,aby se v něm neutopila.
„Děkuji!”,řekl jsem,když mi z něj vysála i poslední kapičku. Sklonil jsem se mezi její nohy a opatrně vylizoval krev z kundičky. Nejprve se cukala,ale potom mi přitiskla hlavu ke kundičce a znovu se tiše rozkřičela. ,,Udělal jsem oběd a celý zbytek dne jsme se věnovali milostným hrám,které se jí,přes počáteční bolest,čím dál více líbily.Vyzkoušeli jsme všechny možné polohy,až jsem jí nenadále zajel i do zadečku.„Nééé!”,nej­prve překvapeně vykřikla,ale přitlačil jsem jí k zemi a začal s pravidelnými pohyby. „Ááá..ááá…ááá!”,zachvě­la se,když ucítila,jak do ní stříká hoké sperma.Zajel jsem pod ní rukou,abych jí mohl hladit kundičku.„Néé ,néé…,co to děláš?”,zmítala se,když do ní začala proudit další horká tekutina a plnila jí útroby.Ale kundička jí zradila!Vystříklo z ní také něco horkého.„Pusť mě,já už to nevydržím!”,vytrhla se mi a dřepla nad kanálek,aby vyprázdnila všechno,co jsem do ní nahustil. Umyli jsme se a zaplavali si v bazénu.Připravil jsem malou svačinku,abychom se dál mohli věnovat těm milostným hrám…
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Bobr


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury