Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Lyžařský kurz

Tenhle příběh se odehrál ještě před revolucí, kdy se v 7 třídě na základní škole jezdilo na lyžařský výcvik na hory. Já byl v té době docela gauner. Částečně za to mohli spolužáci, z části učitelka Váchová, sousedka z našeho domu, která nade mnou držela trochu ochrannou ruku. Moje máma tuhle učitelku, přibližně ve svém věku moc nemusela. Když o ní mluvila, byla to kurva nebo lesba, vůbec nevím proč? Možná to bylo tím, že chodila na krátko ostříhaná jako chlap, ale s nepatrně silnější postavou rozhodně ženu nezapřela. Byla i učitelkou tělocviku a velká sportovkyně, takže musela mít tělo pevný.

Většina žáků byla ubytována ve velkých pokojích hned dole. Tam jsme se hrnuli i my, protože jsme podvědomě tušili, že tady učitelský dozor určitě ubytovaný nebude. Ale jeden z učitelů nás zastavil dřív než jsme stačili vůbec překročit práh pokoje. „Vy čtyři…,“ ukazuje škodolibě prstem nahoru. Pod jeho dohledem dupeme po schodech, až do podkroví. „Tady budete hezky pod dohledem,“ otvírá dveře hned na začátku chodby. „Ty jooo,“ žasneme, jaký luxus nám zařídil. Žádné palandy nad sebou, ani mačkání se jako mravenci v mraveništi. Učitele naše nadšení trochu zklamalo, naštvaně odchází. Jak zavřel za sebou dveře, přišlo nám líto, že jsme úplně odstřihnutí od holek. Netrvá to dlouho, na chodbě se ozývá dívčí hlahol. Zvědavě vykukujeme z pokoje. „Tak tohle se povedlo,“ plácáme si úspěšně do dlaní. Asi 10 nejlepších a nejhezčích holek se ubytovalo přímo proti nám. Hned jsme začali přemýšlet, jak se k nim v noci nepozorovaně dostat?

První noc jsme nebyli odvážný, spíš se snažili zjistit, jak takový dohled nad námi bude probíhat. První, zároveň poslední kontrola přišla v deset s oznámením večerky, jinak celý učitelský dohled seděl dlouho dlouho do noci pod námi v restauraci.

Druhý večer po večerce vyrážíme k sousedkám. Většina holek byla na pokraji paniky, kdy nechybělo moc, aby nás pištěním nevyzradili. Ale našli se tací, kteří z takové návštěvy měli radost, jako třeba Lenka, která byla mojí favoritkou, která mě hned zvala k sobě do postele pod deku. Lenka byla takovou nepsanou vůdkyní několika holek. Když tohle udělala ona, zbytek se mohl poprat o moje 3 kolegy. Tahle noc nebyla ničím zajímavá, až ke konci. „Už ses někdy líbal s holkou?“ šeptá mi zvědavě Lenka. „Ne,“ přiznávám, v duchu si říkám, zda jsem udělal dobře? „Já taky ne… A chtěl bys?“ odpovídá. „S tebou? Hrozně,“ odpovídám, abych nad tím nějak přemýšlel. A tak přichází první zkušenost s líbáním.

Třetí večer už je mnohem vzrušující. Prohlubujeme lekci v líbání, do které zapojujeme i jazyk. Krev ve mně doslova vře vzrušením, kdy nemůžu odolat, abych si alespoň nesáhl přes pyžamo na její kozičky. Byl jsem překvapený, jak mi krásně padli do ruky, jak jsou pevný. Lenka vůbec dlani nevzdorovala, spíš to vypadalo, že se jí to líbí. O nějakou chvilku později přistává Lenky ruka na mém tvrdém péru. Přes napnuté pyžamo se snaží zjistit jeho velikost. Beru to jako výzvu, abych nezůstával pozadu, rukou jí zajel mezi stehna. Lenka mi tiše vzdychla do úst. Přes pyžamové kalhoty to bylo takové divný, proto se odvažuji strčit ruku pod ně. Prsty načechrám tvrdé chloupky, postupuji níž. Když se dotknu mokré puklinky, dveře se rozevřou a v nich silueta učitelky. Světlo z chodby prosvítí pokoj. Ty moje kamarády nenapadlo nic jiného, než zdrhat. Po jejich vzoru mi mozek nepochopitelně přepne, že beru taky nohy na ramena. To už na mě byla učitelka připravená, zablokovala mi cestu. „Tak pojď, jdeme,“ chytne mě za ucho, že vedle ní cupitám jako poslušný pejsek. Hlavou mi běží katastrofické scénáře, než jsem postrčený doprostřed pokoje. Zvědavě se otáčím, která z učitelek mě ulovila. Trochu se mi ulevilo, když to byla sousedka, ale její nasraný výraz mi žádnou jistotu nedával. „Co jste tam dělali?“ povídá naštvaně, jde si sednout na postel. „Nic,“ odpovídám. „Nic,“ vytočí jí to ještě víc. „Buď mi řekneš pravdu nebo jdeme dolů za ostatním,“ zvedá vážně obočí. Je mi jasné, že tohle by byl průser století ale, jak z toho ven? Čumím do podlahy, snažím se něco vymyslet, čemu by uvěřila. Jako naschvál mozek nechce spolupracovat.

„Tak hele…, když mi řekneš pravdu, nebudu to nějak rozmazávat, zůstane to mezi námi,“ promlouvá klidným hlasem po nějaké době marného čekání. A tak zkouším pohádku o strašení, vyprávění hororů a podobně. „A tomu mám jako věřit?“ zvedá obočí. „Proč ne?“ nechápu. „A od čeho máš ten flek na pyžamu?“ hodí nevěřícně koutkem úst. Podíval jsem se dolů. Ocas ještě nesl známky silného vzrušení, na pyžamu mokrý flek jako koláč.

„Jak to tedy doopravdy bylo?“ začíná jí docházet trpělivost. Přes hlavu přetahuje silný svetr, pod kterým má tílko přes které prosvítají tmavé bradavky na velkých prsech. Pak se nakloní, aby za postelí vylovila flašku vína. Chvilku se pere se špuntem než víno otevře, které nalije do dvou hrníčků. „Posaď se,“ kývne, abych si sedl na protější postel. „Na, ať vidíš, že nejsem takový pes,“ podává mi hrníček s vínem. Víno na mě bylo nezvykle kyselé, ale statečně upíjím.

Pomalu jsem začal mluvit pravdu o líbání. „Bylo to takové pusinkování nebo něco vášnivého s jazykem?“ vyzvídá. „Nejdřív to, potom to,“ přiznávám. „A jenom to?“ zvedá obočí jako kdyby tušila, že to má pokračování. Pokynu. „To sis nechtěl ani sáhnout?“ nepřestává s výslechem. „Chtěl… ale ona mi to nedovolila,“ bráním Lenku. „Byl jsi nebo jsi hodně zvědavý?“ nějak se najednou divně dívá i mluví. Se studem pokynu. Ona se zvedne, rozepne lyžařské kalhoty, které sundá. Teď proti mně sedí v tílku a kalhotkách, já nervózně nevím kam s očima. Pojď ke mně,“ promlouvá polohlasně. Zmateně se zvedám z postele, nejistě jdu k ní, s obavou si sedám vedle ní. „Chceš si na mě sáhnout?“ šeptá zvláštně. Oči mi přeskakují z jejích očí do na prsa a zpět. Nějak nemůžu uvěřit tomu, co se děje. Tak strašně bych chtěl zvednout ruku, obtěžkat její velký prso, ale chybí odvaha. Brzdí mě i určitý respekt jako k učitelce. „No tak, nestyď se,“ usměje se, vezme mě za ruku, kterou si položí na prsa. Je to tak zvláštní, že nedokážu rukou pohnout. „Můžeš si s nimi dělat co chceš!“ šeptá, tílko jde přes hlavu, já zírám na dva krásné velké plné grepy, až mi vyschlo z toho v krku. „Můžu dostat napít?“ zachraptím. „Jistě,“ usměje se. Do svého hrníčku dolévá víno, který mi pak podá. Měl jsem na mysli vodu, ale i tohle do mě zmizelo několika hlty. „Můžeme pokračovat?“ usmívá se, bere obě moje ruce, které si pokládá na prsa. Nějakou dobu vodí moje dlaně po prsou než se osmělím, začnu vyvíjet nějakou aktivitu. Po chvilce brnkám na zduřelé bradavky, zkouším jejich tvrdost mezi prsty. „Vezmi si je do pusy!“ šeptá s těžkým dechem. Teď už jsem smělejší, snažím se plnit přání. „Ano, taaak,“ dává mi najevo, že to dělám dobře. Netrvá to dlouho, její ruka končí v kalhotkách, kde mezi stehny krouží. „Ano, ano,“ těžce oddychuje. Její ruka mě však znervózňuje, že mě zajímá víc, jak bradavky. „Chceš jí vidět?“ šeptá se skleněnými oči. Souhlasně několikrát pokynu, jak přes sucho v ústech nemůžu mluvit. Rychle se zhoupla, kalhotky letěli vzduchem. Já nevěřil co vidím! Nebyl jsem tak v šoku, že poprvé vidím na vlastní oči kundu, jako z toho, že neměla dole ani jeden chloupek. Dnes by tomu bylo naopak.

„Já bych na oplátku chtěla vidět tebe!“ probírá mě její hlas. Než se naději, převalí mě na záda. „Hmm…,“ zavrní nad stanem v rozkroku, hned se sápe po gumičce pyžama. Strhla ze mě pyžamo takovým fofrem, že mi ho málem zlomila. „To mi neříkej… Tak mladý, už takový brko!“ jiskří jí oči. Pomalu se blíží k mému stožáru dlaněmi, kterými ho opatrně sevře jako by to byl nějaký vzácný poklad. Něžně ho sjíždí, ve mně se to příjemně svírá. Po chvilce ze špičky vytryskne pár drobných pramínků, nad kterými zalapá po dechu. Jemně mi roztírá šťávičku po žaludu, pak si slastně olízne mokré prsty. „Chtěla bych tě vykouřit!“ divně se na mě podívá, jako kdyby to byla žádost. Aniž bych se pohnul nebo něco řekl, hlava jí klesla do klína. Pomalu s vášní mi olizuje mokrý žalud. Přede u toho jako kočka blahem. Když mě později pohltí hluboko do úst, chodidla se mi rozkoší sevřou v pěst, něco silného se ze mě dere ven. Ani jsem jí nestačil varovat, už vrněla, že to může polykat.

I když jsem byl dokonale prázdný, stále se mazlila s pérem, který ani na chvilku neochabl. Potom se nečekaně zvedla, po kolenou napochodovala nad můj stožár, dosedla. Péro v ní rázem celý zmizelo. „Ochch Bože,“ zmítá se, v dlaních drtí svoje cecky. Já jsem tak v šoku, že mi chvilku tvá, než mi dojde, že mám ptáka v kundě.

Ten večer jsem dostal první lekci v sexu. Další následovali po zbytek kurzu a mělo to pokračování až do konce základní školy. Tahle učitelka mě naučila, jak má vypadat pořádný divoký a vášnivý sex. To mělo za následek, že mi do 30 let žádný vztah dlouho nevydržel.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je offline

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Karel


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury