Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Madagaskar 2/2

Na seznamovací párty jsme s Václavem dorazili asi deset minut před začátkem. Měla se odehrát v zahradní restauraci uprostřed resortu. Stoly byly rozestavěné kolem tanečního parketu. Prostor za nimi lemovaly vzrostlé keře, po kterých byly rozvěšené šňůry se žárovkami a lampióny. Sedli jsme si k jednomu ze stolů naproti pódiu. Ostatní stoly se rychle zaplnily dalšími obyvateli resortu. Za chvíli prostor hučel rozličným hovorem. Rozeznávala jsem němčinu, ruštinu, češtinu a italštinu. Vzduchem se linula slaná vůně moře a mísila se s tújemi šumějícími v pozadí. Setmělo se. Barevné žárovky s lampiony se rozzářily pod hvězdou rychle tmavnoucí nebeskou klenbou. Pak zazněla znělka a na pódiu se objevila Vanda. Všechny nás vřele přivítala. Nejprve Anglicky, pak Německy a nakonec Česky. Obdivovala jsem její perfektní výslovnost. Po úvodním projevu nám popřála hezký pobyt a dobrou zábavu. Pak zvolala vítězoslavným tónem:
„A nyní vám zahraje naše lážová plážová kapela!“
Na pódium vyběhlo pět mužů. Ztuhla jsem překvapením. Byl to Tobík se svými kamarády, Danielem, Karlem a Radkem plus ještě jeden kudrnatý, kterého jsem neznala. Každého z nich Vanda hostům představila. Při každém jméně se ozval potlesk. Ten kudrnatý se jmenoval Darko. Posadil se za bicí. Ostatní se chopili kytar a postavili před něj. A pak začali hrát. Kytary spolu s bicími se spojily do rytmické melodie:
„Ó maj háárt spining lajk wíííl!“
Srdce se mi rozbušilo. Vzduch se zaplnil nadšeným aplausem.
„Only ší ken sííí d vej aj fííl,“ zpíval Tobík.
Ach bože, jen já tušila, co tím myslí.
„Ejs ár holdynk ekros d rúúúm,“ zpíval Tobík s pohledem upřeným na mě.
Mráz mi běhal po zádech.
„Háj exploužn kamin aut of d blúúú…“ neslo se prostorem.
Z té hudby vycházela neuvěřitelná síla. Byla tak podmanivá. Nabitá emocí. Roztřásla jsem se vzrušením. Nepůsobilo to ale jen na mě. Na parketu se najednou objevilo plno tančících lidí.
„Ajm há-ááá-áááá-áj on emoušn!“ pěla kapela a s ní všichni kolem.
Davu se zmocnila naprostá euforie. Tleskal do rytmu. Zdálo se, že nejvíc to působí na ženy a dívky. Oči měly upřené na kluky, ruce nad hlavou. Spustily pekelný řev:
„Hááá-ááá-ááááj on emoušun! Há-ááá-ááá-áááj egejn!“ zmítaly se všechny v divokém rauši. Ječely jak pominuté.
„Jóóór láf vil fájnd d véééj!“
Divoký rytmus si podmanil všechny tanečníky na parketu. Pak kapela spustila další pecku a pak další a další. Všichni naprosto šíleli, včetně mě. Vyrvalo mě to ze židle. Zmítala jsem se v divokém tanci. Václav zůstal sedět. Popíjel sangríu a pobaveně mě pozoroval. Dívky se tlačily před pódiem a vztahovaly k hudebníkům ruce. Některé si v návalu emocí svlékaly trička a házely je na ně. Vzduchem prolétly i dvě podprsenky. Konečně jsem pochopila v plném rozsahu, co měl Tobík na mysli, když mi vyprávěl, že jim stačí jen pokynout.

Pak začala přestávka. Zpocená a unavená jsem klesla vedle Václava. Ten s blahosklonným úsměvem ke mě přistrčil sklenku s vínem. Upíjela jsem a sledovala skupinu mladých štíhlých dívek, jak se šplhají na pódium ke kapele. Žádaly si jejich podpisy. Na ruce, na břicho, na stehna. Čekala jsem, která z nich bude chtít podpis na prsa. Kluci se najednou zvedli a vydali se směrem k nám, ke stolům. Všechny ženy okolo okamžitě zpozorněly. Popadla mě zlá předtucha. ‚Proboha ne! Sem ne!’ hučelo mi v hlavě. Zamířili přímo k nám.
„Václave, jestli jdou k nám, prosím vyhoď je!“
Václav, kterému neuniklo dychtivé očekávání žen kolem nás, na mě překvapeně pohlédl.
„Dobrý večer, já jsem Tobiáš,“ představil se nám. „Mohli bychom si k vám na chvíli přisednout?“
„Ale jistě!“ nabídl jim Václav volná místa u našeho stolu. Rychle si k nám přisedli. Vzali si židle od okolních stolů a sedli si kolem mě. Nevěděla jsem, jak na to reagovat. Navzájem jsme se představili. Tobiáš začal popisovat místní tradici, ve které se kapela o přestávkách vždy seznamuje s hosty. Václav se podivil, jaká je to náhoda, že jsou všichni Češi. Tobík vrtěl hlavou, že to náhoda není.
Daniel mi začal soustředěně vyprávět, jak k tomu došlo. Karel s Radkem jej doplňovali. Dozvěděla jsem se, že spolu kdysi hrávali na škole. Daniel se vyučil kuchařem a cestoval různě po světě. Pak se mu ozvali Karel s Radkem, kteří zde provozují zavedenou potápěčskou školu a půjčovnu, že ve zdejším hotelu jednoho kuchtíka zoufale shánějí. Shodou okolností u toho byl i Tobiáš, kterého právě vyhodili z práce, kvůli nějakému narušování soukromí. Pozice údržbáře v resortu bylo také volné. A tak se zas kluci dali dohromady. Společně s Darkem, místním bubeníkem, utvořili velmi úspěšnou kapelu.
Vnímala jsem jejich vyprávění jen napůl ucha. Znervózňovalo mě, jak velkou pozornost mi věnují a s jakou naléhavostí ke mě hovoří. Bála jsem se, co na to řekne Vašek. Ten byl ale naštěstí dost zaujat dívkami, které kolem nás poznenáhlu utvořily hlouček. Zíral na ty jejich štíhlé nohy v úzkých šortkách. Dvě holčiny byly bez triček, jen v plavkové podprsence. Dvě sice trička měly, ale pod nimi už nic. To byly nejspíše ty, jejichž podprsenky létaly vzuchem. Kluci dělali, že je nevidí. Jedné z dívek se konečně podařilo oslovit Tobiáše, když mu dost neodbytně strkala k podpisu nějaký zápisník. Když se podepsal, ukázala si na holé stehno. Zaprosila „ívn hír plís“ a posadila se mu na klín. Jakmile to ostatní dívky uviděli, okamžitě jí napodobily. Karel s Radkem, aby se tomu náporu ubránili, se ke mě těsně přitiskli. Zachvěla jsem se z jejich doteku. Nos se mi naplnil jejich mužnou vůní. Oblilo mě horko a mráz. Rychle jsem pohlédla na Vaška jak se na vzniklou situaci tváří. Tvářil se omluvně. Na klíně mu přistála jedna z dívek v domnění, že patří ke kapele. Jedna z těch bez podprsenky. Seděl strnule a potil se.
Karel s Radkem byli tak blízko, že se mě každý z se své strany dotkli ústy na tváři. Radkovu dlaň jsem při tom ucítila na stehně. V podbřišku se mi rozlilo chvějivé horko. Václav měl položenou dlaň na stehně dívky a na něco se jí ptal. Karel mi hřbetem ruky jakoby náhodou přejel přes prso. Ve vzduchu zajiskřil nečekaně silný erotický náboj. Prudká touha mi vystřelila ze slabin. Chtěla jsem to! Chtěla jsem se milovat. Ne, to nebylo přesné. Chtěla jsem mrdat! Šukat! Píchat! Bez zábran, jako zvíře! Zaprcat si. Sprostě a divoce!
Prudce jsem vstala. Pohlédla jsem na Václava. Rychle dal ruku z dívčina stehna pryč. Posunkem jsem mu naznačila, že jdu na toaletu. Před odchodem jsem ještě zachytila nespokojené pohledy členů kapely.

U toalet mě dostihla Vanda. Nestačila jsem jí ani pozdravit, když se na mě osopila.
„Chtěla jsem vás požádat, abyste laskavě nechala Tobiáše na pokoji.“
Překvapená, jsem se zarazila. „No dovolte!“
„Říkám, abyste jej nechala!“
„Nic s ním nemám!“ lhala jsem statečně.
„Máš!“ přešla do protiútoku.
„Nemám!“
„Je to můj kluk!“
„No a?“
„Budeš litovat!“
„Abyste vy nelitovala!“
„Můj! Rozumíš?!“
„Nechte mě, nebo si na vás budu stěžovat,“ ohradila jsem se.
Otočila jsem se a pokračovala na toalety.
„No, jak myslíš,“ zaznělo za mnou výhružně.
Když jsem vyšla z toalet ven, slyšela jsem, že kapela již zas začala hrát. Rozladilo mě to, neboť jsem doufala, že někde v skrytu bude Tobík na mě čekat. Šoustala bych s ním okamžitě a slepě jak polární motýl. Už z dálky jsem viděla Vandu, jak sedí u našeho stolu a něco Václavovi říká. Lascívně se usmívala a nakláněla k němu tak, aby jí bylo dobře vidět do výstřihu. Když si všimla, že přicházím, zvedla se a s nosem nahoru kolem mě odkráčela pryč.
„Co tu chtěla?“ sondovala jsem situaci.
„Nic. Jen se omlouvala.“
„A za co?“
„Za kapelu. Že nás tak přepadli.“
Bylo mi jasné, že lže. Nebo spíš, že neříká vše.
„Prý je to místní zvyk.“
Tvářil se neutrálně. Pochopila jsem, že mě nepráskla.
„Jako kompenzaci nám nabídla zdarma poukazy do místního sportoviště.“
No jistě! Dělala mu návrhy! O tom nebylo pochyb.
Kapela hrála a na parketu se tančilo. Nechtělo se mi tančit. Chtělo se mi něco jiného. Chtělo se mi to tak moc, že bych vzala za vděk i svého vlastního manžela.
„Nepůjdeme už na pokoj?“ navrhla jsem.
„Myslel jsem, že se ti to líbí.“
„Ano, ale už jsem trochu unavená.“
„Tak jo, jestli chceš,“ souhlasil, „jen to dopiji.“
„Chci!“ zašeptala jsem mu svůdně do ucha, aby pochopil, co po něm budu na pokoji chtít.
„Vždyť jsi říkala, že jsi unavená,“ opáčil.
To mě fakt dopálilo. Jestli se mnou spát nechceš, tak se ti skurvím s každým chlapem, na kterého natrefím. Budu píchat jako zběsilá. Se všemi! To mi věř! Zvedla jsem se k odchodu.
„Jdu spát,“ oznámila jsem mu.
„Ano. Přijdu hned za tebou.“
Políbila jsem jej na tvář a odešla na pokoj. Osprchovala jsem se a pak si lehla do postele. Až sem jsem slyšela, jak venku božsky hrají. Byla jsem tak naštvaná, že jsem neměla náladu ani na pohrání si se zvonečkem. Na něj si zvoním tak dlouho, dokud se neudělám. Tentokrát jsem ale usnula tak rychle, že jsem si ani nevšimla kdy.


Ráno jsem se vzbudila, až když slunce naplno svítilo. Václav byl kupodivu vzhůru. To mě překvapilo. Obvykle spí mnohem déle, než já. Slyšela jsem jej z koupelny, jak se holí. To mě překvapilo ještě více. Pobrukoval si při tom nějakou písničku. Měl evidentně dobrou náladu.
„Ahoj,“ usmál se na mě, když vyšel z koupelny ven. „Jak ses vyspala?“.
Silně voněl. Tady něco nehrálo.
„Dobře.“
„Chtěl bych se dnes podívat na zdejší sportoviště,“ řekl zvesela.
K něčemu se tady schylovalo. Měla jsem tušení. Naklonil se ke mě a políbil mě.
„Půjdeš se mnou?“
„Jestli ti to nevadí, tak nepůjdu.“
Nevadilo.
„Zašla bych si zase k moři.“
„Nu dobrá. Dávej tam ale na sebe pozor!“
Veselá nálada jej nepopustila ani v nejmenším. Rozloučil se a šel. Dívala jsem se za ním, jak svižně odchází směrem do vnitrozemí. Na chvíli jsem zauvažovala, jestli bych jej neměla sledovat, ale pak jsem to zavrhla jako nereálné. Připravovala jsem se na pláž. Vzala jsem si na sebe své oblíbené letní šaty. Mám je moc ráda. Připadám si v nich sexy. V tom někdo zaklepal. Otevřela jsem dveře. Tobík! Zatetelila jsem se radostí, já i má malá kamarádka. Jen jsem měla strach, aby se Václav najednou nevrátil. Tobiáš se na mě ale nevrhl a neserval ze mě šaty.
„Nech všeho a pojď!“ přikázal.
„Kam?“
„Uvidíš!“
Šla jsem. Těšila jsem se jak malá holka. Došli jsme k malému přístavišti. U mola se na vlnách houpalo několik lodí. Dovedl mě k malému člunu.
„Pojedeme na výlet?“ vyzvídala jsem.
„Ano. Ukáži ti to nejúžasnější místo, jaké zde na pobřeží existuje.“
Radostně jsem zavýskla. Tobiáš nastartoval motor a vypluli jsme. Pluli jsme podél pobřeží. Užívala jsem si příjemného teplého mořského větru opírajícího se mi do tváří. Přístaviště i pláže jsme brzo nechali za sebou. Nyní jsme pluli kolem skalnatého pobřeží. Skály se vypínaly nad příboj čím dál víc. Dopluli jsme k místu, kde příkrá skalní hradba vystupovala z vody hodně vysoko. Dole pod nimi se v příboji rozbíjely vlny o velké balvany nakupené kolem. Divočejší místo jsem ještě neviděla.
„Tak jsme tady,“ řekl spokojeně Tobiáš.
„Ach, je tu tak krásně!“ rozplývala jsem se.
„To ale není ještě všechno,“ usmíval se tajemně.
Čekala jsem s napětím, co bude.
„Tam za těmi kameny je pláž,“ pokračoval. „Nejkrásnější, jakou jsi kdy viděla.“
„Opravdu?“
„Ano. A navíc o ní prakticky nikdo neví. Je nedostupná. Jak ze břehu, tak od moře.“
„Jak se tam dostaneme?“
„Doplaveme tam.“
„Zbláznil ses?“
Sledovala jsem vlny jak se lámou o balvany.
„Neboj.“
Opatrně zakormidloval k jednomu z obrovských balvanů. Za jeho ohybem se objevila malá průrva, která pokračovala dále směrem ke břehu. Pečlivě člun uvázal na malé očko zapuštěné v kameni. Pak se svlékl.
„Tak dělej,“ pobídl mě, když viděl, že váhám.
„Já se bojím.“
„Neboj, je to tu bezpečné.“
Stál přede mnou úplně nahý. Vůbec se nestyděl. Prohlížela jsem si jeho nádherné tělo. Měl je krásně opálené. Kochala jsem se širokými rameny a mocnými svaly na rukou. Jeho plochým bříškem. Ptáček se mu legračně pohupoval. Ptáček, co se umí tak úžasně zvětšovat. A tak báječně se ve mě hýbat. Chtíčem se mi orosilo čelo.
„Tak dobře,“ kývla jsem.
„Uvidíš, že to bude stát za to!“
Svlékla jsem se. Nazí jsme oba vklouzli do vody. Šatstvo jsme nechali ve člunu. Plavali jsme úzkou průrvou mezi balvany. Pak se před námi rozevřela malá laguna s pláží z jemného bílého písku. Kolem dokola se vzhůru vzpínaly vysoké příkré skály. V ostrém letním slunci kontrastovala azurová barva klidné hladiny s bílým pískem na pláži. Tobiáš měl pravdu. Nikdy jsem něco tak krásného ještě neviděla.
Na pláži ležely na písku čtyři široké slamáky. Zasmála jsem se. Copak to chystá za čertovinu? Vyšla jsem z vody na pláž. Slunce se opřelo do mého nahého těla ochlazeného mořskou vodou. Pomalu šel za mnou. Bradavky jsem měla stažené. Chvíle, kdy se mě na písku zmocní, se přiblížila. V podbřišku mě křídly lechtali motýli.
V tom najednou slamáky odskočily. Vykřikla jsem. Strašně jsem se lekla. Z pod nich se na mě rozesmály obličeje Radka, Karla, Darka a Daniela.
„Překvapení!“ křičeli vesele a vyhrabávali se z písku. Strnula jsem v šoku. Všichni byli nazí! Náhle se mi udělalo slabo.
„Cha chááá!“ smáli se a sápali se po mě. To mě probralo.
„Ne!“ zaječela jsem a pokoušela se je odrazit.
Vrhli se na mě jak smečka hladových vlků. Chytili mě za ruce, za nohy, za boky a ramena. Jejich těla rozpálená od horkého písku mě na pokožce pálila. Najedou jsem ztratila půdu pod nohama. Zvedli mě do výše. Kořist byla polapena. Zuřivě jsem sebou zmítala, snažíce se z jejich sevření vymanit. Řvali vášní a chtíčem. Křičela jsem a kroutila se.
„Nechte mě! Sakra! Pusťte mě!“
Drželi mě ale pevně. Dlaněmi mi přejížděli po stehnech, po zadku a po ňadrech. Strašně mě to rozpalovalo a ponižovalo.
„Nesahejte na mě, vy pitomci!“ vztekala jsem se. „Co si myslíte, že děláte? Blbci!“
Věděla jsem, že teď mě znásilní. Taková potupa! Rozbrečela jsem se.
Radek i Karel znejistěli. Daniel a Darko, kteří mě oba hladili po stehnech, si jejich váhání všimli a zarazili se.
„Jseš si jistý, že to tak opravdu chce?“ obrátil se Daniel na Tobiáše.
„Jasně!“
Chlapi zůstali zaražení.
„Tak dělejte!“ pobízel je. „Dejte jí co proto!“
Stále mě pevně drželi. Nikdo se ale k ničemu neměl. Došlo mi, že k tomu nejhoršímu nedojde. Najednou se mi ulevilo.
„Tak na co čekáte?“ rozčiloval se Tobiáš. „Hupsněte na ní. Ona to chce! Tak věřte mi!“
Jejich ruce pevně tisknoucí mé tělo mě šíleně dráždily. Dostala jsem příšerný vztek.
Hystericky jsem se rozeřvala: „Tak už mě sakra pusťte, kretéééni!!!“
Pustili mě. Pocítila jsem hlubokou úlevu. Pak se ale ve mě zvedl silný přetlak. Mohutná energie. Takové tupé horce svírající pnutí. Nejvíc mě to svíralo v podbřišku. Toužilo se mi to tam dole uvolnit. Toužilo se jim to dát. Odevzdat se jim. Nechat je, aby se mnou dělali všechno, co by chtěli. Rozbrečela jsem mučivou touhou a naprostým zoufalstvím. Nenáviděla jsem se. Za tu touhu. Klesla jsem do písku a usedavě se nad sebou plakala.
„Doprčic! Tys nám kecal!“ rozčiloval se Daniel.
„Nekecal!“ bránil se Tobík.
„Vždyť opravdu brečí! Podívej! Neříkej, že tohle je jen jako!“
Ztuhla jsem jako kámen. Krev se mi zastavila v žilách. Proboha! Já kráva! Zapomněla jsem! Jak jsem jsem mohla zapomenout? Čekali na kouzelné slovo! Madagaskar! Husa! Husa! Husa! Husa jsem! Nejraději bych se neviděla.
Zvedla jsem hlavu a pohlédla na ně. Stáli mlčky kolem mě. Přestala jsem brečet. Pak jsem si lehla. Pomalu jsem se položila do písku. Ruce a nohy mírně od sebe. Stáli nade mnou a prohlíželi si mě. Ležela jsem na zádech a nijak svoji nahotu před nimi neskrývala. Dívala jsem se zespoda na jejich penisy. Měli je napůl ztopořené.
„Je ale krásná,“ vzdychl Radek.
„Ano. Má tak nádherné tělo.“ přisadil si Daniel.
„Taková nádherná prsa jsem už dlouho neviděl.“ řekl Karel se zalíbením.
„Mě se líbit její stehna.“ oznámil Darko.
„Mě bříško,“ trumfoval Radek.
„Mě buchtička.“
„Nechte toho! Mě se z toho topoří.“
„Mě taky!“
„A podívejte teprve na mě!“
Karlovo a Radkovo přirození se najedou protáhlo do délky a zdvojnásobilo svou tloušťku. Danielovi a Tobiášovi se jejich pohlavní údy oddělily od stehen a stoupaly vzhůru. Fascinovaně jsem na to zírala. Darkův pyj se mi zdál neuvěřitelně tlustý. Panebože! Taková kláda! Jestli se to do mě dostane… Polilo mě horko. Cítila jsem, jak prudce vlhnu. Sledovala jsem, jak jim ztopořené pohlavní orgány trčí kolmo od těla. Přepadla mě neodbytná touha dát nohy od sebe. Stáli nade mnou jako bohové nějakého pohanského erotického kultu.
„Já myslím, že by jí nemuselo vadit, kdybych jí tam políbil,“ oznámil Radek ostatním, jako kdyby se jich na to ptal. Sehnul se, a políbil mě na břicho. Chvíli čekali. Ani jsem se nehnula.
„Já myslím, že by jí zrovna tak nemuselo vadit, kdybych jí tam také políbil,“ řekl po chvíli Daniel. Klekl si vedle mě a políbil mě na stehno a pak na druhé.
„Jsem si jist, že nevznikne žádné protivenství, když i já připojím svůj polibek,“ zadeklamoval Karel. Také si ke mě klekl. Pak mě políbil na prso. Zachvěla jsem se.
„Želim i jedno,“ řekl Darko a připojil polibek na druhé prso.
„Pánové, děkuji, že jste mi nechali to nejlepší,“ usmál se Tobiáš a sklonil se nad můj klín. V něm mi již hořelo jasným plamenem. Polibek na Venušin pahorek jsem již nevydržela a tiše vzdychla. Znova se ke mě sklonili, tentokrát všichni naráz. Jejich horké polibky na kůži mě mučivě svrběly. Zavrtěla jsem se rozkoší. Líbali mě na prsou, na břiše, na stehnech a na pohlaví. Dech se mi prohloubil. V nenadálé rozkoši jsem rozhodila ruce od těla. Karel mi sál něžně bradavku, zatímco Darko duhou jemně žmoulal mezi prsty. Radkova ústa mi bloudila po bříšku, přičemž dlaněmi mě vzrušené hladil od pupíku až na prsa, kde se setkával s Karlovými a Darkovými dlaněmi. Na stehnech jsem cítila Danielovy jemné doteky rtů a prstů. Prsty mi přejížděl po vnitřních stranách stehen až nahoru do míst jejich spojení. Tam mi opatrně osahával závojíčky, zatímco Tobíkův jazyk nad nimi se klouzavě sunul mezi ně. Cítila jsem, jak mě čísi prsty rozahují závojíčky od sebe. Pak něčí kluzký jazyk olízl mou obnaženou fazolku. To už jsem nevydržela. Z úst se mi vydralo zasténání:
„Oóóóóóóóóóóch!“
Muže to velmi vzrušilo. Jejich laskání zintenzivnělo. Tvrdé bradavky se mi svíraly slastí v pevném stisku a sání. Po fazolce mi klouzal nebesky dráždivý horký dotek. Naprostou božskou slastí jsem se rozsténala na celé kolo:
„Aááách! Aááách! Aááách! Aááách! Aááách!“
Šílená slast mi projížděla tělem sem a tam. Nedalo se to vydržet. Vyvrcholení se na mě divokou rychlostí řítilo jako splašený býk. Prohnula jsem se v bocích. Vzepjala se a napjala jak pružina. Pak jsem vyvrcholila. Panenko Maria! Takovou slast jsem snad nikdy nezažila! „Aááááách, óóóóóch, achich, ááááách!“ sténala jsem neskutečnou slastí. Slastné doteky pěti mužů mě vynášely do nadoblačných výšin. Chvěla jsem se v naprostém orgastickém transu. Slyšela jsem, jak se domlouvají.
„Tobíku, jdeš na to?“
„Běž ty, Radku.“
„Brácho, jdi!“ pobízel Radka Karel.
Radek se přesunul mezi má stehna. Ucítila jsem na pohlaví nový dotek. Byl jen jedním z mnoha, kterými pokrývali mé tělo a laskali a dráždili je až k nesnesení. Pak ale ten dotek nabral na intenzitě. Prudkou silnou slastí najednou přehlušil všechny ostatní. Pronikavě jsem vykřikla: „Aááááááááááá­ááááááááách!“
„Oóóóóóóh!“ zasténal Radek. „Pane bože! Ta je tak těsná! Oóóóóóóh! Oóóóóóóch! To je božíííí!“ hekal Radek v totální euforii.
„Aááááách! áááách! áááách!“ sténala jsem pod ním bezbřehou slastí, kterou ve mě vyvolávalo rozevírání poševních svalů, rozestupujících se pod náporem mohutného předmětu.
„Oóóóóóóch! Aááách! Uúúúúff!“ funěl divoce Radek. „Panebože, to je kunda! Aááááááách! Ta se tak božsky mrdáááá! Aááách! Už to nevydržííím! Oóóóóh! Už budu.. úúúúú….áááááá!“ propnul se a udělal se. Zařval jako tur a vystříkal se do mé nebohé kamarádky. „To je kundááááá!“ chroptěl a mrdal mi ji tak divoce, až se z toho udělala.
„Aááááách! Aááááách! Aááááách!“ vřískala jsem v slastí a poševními kontrakcemi si z něj vymačkávala poslední zbytky jeho spermatu. Pak jej ze mě vytrhl a vysíleně se odkulil stranou.
Nestačila jsem se ani nadechnout a již na mě ležel Karel. Zkušeně do mě pronikl. Jeho úd mnou projel jak žhavý kůl. „Aááááááááách!“ vykřikla jsem rozkoší. Karel mě dychtivě mrdal. Během chvilky se udělal.
„Hóóch! Hááách! Božská kunda! Óóóóóch!“ kvílel blahem, zatímco se do mě ukájel. Bušil do mě jako perlík do kovadliny. Jeho mohutné přírazy mnou otřásaly a vyvolávaly ve mě záplavu ohnivé rozkoše. Plula na jednom velikém konstantním vrcholu. Rozkoš mi vířila v těle. Nic podobného jsem doposud ještě nezažila.
Pak na mě vylezl Daniel. Oči měl vykulené a výraz soustředěný, když jej do mě zasouval. Pak mě hobloval a hobloval. Mnohem déle než předchozí chlapi. Jeho píst se mi ve vagíně plné semene freneticky pohyboval sem a tam. Vznášela jsem se na vlně úchvatného neuvěřitelně silného orgasmu. Třásla jsem se a nemohla v té nekonečné vášni skoro ani dýchat. Jeho mechanické pohyby hluboko v mém těle vyvolávaly jakousi novou neznámou odezvu. Něco nového se odehrávalo v mém těle. Pak, jak to na něj přišlo, se jeho pohyb stal křečovitý. Trhaně do mě zarážel svůj genitál až nadoraz a plnil mě. Vnímala jsem to jakoby vzdáleně, totálně zahlušená novým neznámým orgastickým chvěním.
Pak se mi mezi stehna vklínil Darko. Cítila jsem jak se do mě pokouší dostat. Věděla jsem, že jej má neobvykle tlustého. Neměl s tím ale být žádný problém. Pochvu jsem měla roztaženou důkladně. Přesto jsem najednou ucítila neskutečné pnutí. Pochva se mi roztahovala novým dosud nepoznaným způsobem. Pak do mě ten neuvěřitelné masívní předmět klouzavě vnikl. Cítila jsem jak se mi přehoupl přes poševní hrdlo. Roztáhl mě tam tak mocně, až jsem ztratila dech. A tehdy to přišlo! Exploze! Katarze! Orgasmus v orgasmu! To neznámé chvění se slilo v jeden mohutný pulzující vír. Vybuchla jsem jako sopka. Zmítala jsem se pod ním a křičela v závratné rozkoší. Netušila jsem, že lze prožít něco takového.
„Aáááách! Anóóóóóó! Mrdej měééé! Pořádněéééé! Mrdééééj!“ pobízela jsem jej k vyšším výkonům. Škubal ve mě svým falem, dokud ve mě nevybouchl. Kvílel a oči se mu protáčely. Naplnil mě až po okraj.
Ležela jsem na písku naprosto vysílená. Těžce jsem oddechovala. Tělo mě brnělo. Tobiáš si klekl mezi má stehna. Chvíli si prohlížel jak mi z pochvy vytéká mohutný proud spermatu. Pak na mě nalehl a zasunul do mě svůj úd. Ležela jsem pod ním polomrtvá únavou. Přesto jsem jej cítila. Díval se na mě. Jeho pohled byl zkoumavý. Hýbal se ve mě pomalu. Ten pomalý pohyb byl příjemný. Má pochva, rozjitřená předchozími divokými nájezdy, si vychutnávala pomalé klouzání.
„Líbilo se ti to?“ zeptal se tiše, aniž by se přestal ve mě hýbat.
Přikývla jsem. Culil se.
„Já ti to říkal,“
Pobaveně mě pozoroval.
„Proč se na mě tak díváš?“
„Je to zvláštní pocit.“
„Jaký pocit?“
„Prcat tě po tolika chlapech.“
Zaraženě jsem na něj pohlédla.
„Takový jiný.“
„Jaký jiný?“
„Nesvíráš mě tolik, jako jindy. Tak krásně hladce v tobě teď kloužu.“
Pak, aniž by zrychlil, se do mě také udělal. Jen tak tiše zachrčel. Jeho pohyby se staly důraznějšími. Přirazil na nadoraz a mocně ejakuloval. Cítila jsem uspokojení, přesto, že mě vagína hrozně bolela. Proud spermatu se přidal k jeho kamarádům. Teď je tam mám všechny pěkně pohromadě. Tolik ejakulátu jsem doposud v břiše nikdy neměla.
Sedla jsem si a s nohama od sebe čekala, až to ze mě vyteče. Kluci mě při tom sledovali a svým chlapským způsobem mě snažili polichotit:
„Moniko, ty máš tak úžasnou kundu! V lepší jsem ho ještě neměl.“ rozplýval se Karel.
„Ano. Ta se tak božsky mrdala!“ přidal se Radek.
Ostatní souhlasně přizvukovali.
Červenala jsem se jako růžička.
„Proboha, nechte těch strašných řečí!“


Ke člunu jsme doplavali společně. Chlapi mi pomohli nahoru. Oblečení měli schované pod sedadly. Dopluli jsme do přístaviště, kde jsme se rozloučili. Cestu k rezortu jsme s Tobiášem měli společnou. Kráčeli jsme vedle sebe. V tom jsem zahlédla Vandu a Václava. Přicházeli z druhé strany směrem do hlavní budovy. Rychle jsem skočila za keř. Tobiáš to ale nestihl. Vanda jej zpozorovala. V tu chvíli uchopila Václava za paži a přitiskla se k němu. Vrhla na Tobiáše vítězoslavný pohled. Pak spolu zašli do hlavní budovy.
„Hele, ta tvoje holka mi svedla manžela,“ rozčilovala jsem se.
„Není to moje holka!“ mračil se.
„Není?“ divila jsem se, „že o tom vůbec neví!“
„No jo,“ vzdychl otráveně, „neměl jsem to dělat.“
„Ano. Neměl's jí nic slibovat.“
„Nic jsem jí nesliboval!“ rozčiloval se. „Jenom jsem ji přefik. Kdo moh tušit, že ji to tak vezme.“
„Teď ona přefikla mého muže!“
„Ale ne! Dělá mi to naschvál. Videla's přece jak se tvářila.“
„Myslíš? Jak to, že se k němu tak tiskla? Něco spolu určitě měli.“
„Nejspíš jen masáž. Vanda je výborná masérka, víš? Všichni sportovci v okolí k ní chodí na rehabilitaci. Počkej tady. Jdu tam a zjistím situaci.“
Odešel do budovy. Pomalu jsem kráčela sem a tam na jednom místě. Pohlaví mě dost bolelo. Za chvíli se Tobiáš vrátil.
„Je to tak, jak jsem si myslel,“ oznámil mi s úsměvem. „Udělala mu erotickou masáž.“
„To je jako co?“
„Nejdříve jej normálně namasíruje. Má při tom na sobě tenké tričko bez podprsenky. Při masáži používá masírovací olej. Tím si občas jakoby nešikovně poleje prsa. Tričko tím dost zprůsvitní. Při masírování se pak hrudí jakoby mimoděk dotýká masírovaného a klouže po něm.“
„A to je všechno?“
„No někdy si vezme do parády i šulina. Umí ho poprsím pěkně probrat.“
„To mu také dělala?“
„Nevím. Tvářila se, že jo. Ale spíš mě jen provokovala.“

Šla jsem do našeho pokoje. Čekala jsem na Václava. Seděla jsem na posteli, když vešel. Tvářil se velmi spokojeně.
„Co máš s tou ženskou?“ spustila jsem rázně.
Úsměv mu zmizel ze tváře.
„C-co?“ zatvářil se vyděšeně, „s jakou ženskou?“
„Nech toho zapírání!“ štěkla jsem ostře, „viděla jsem vás!“
„To nic nebylo! Nic!“
„Nelži! Podvodníku!“ rozeštkala jsem se. Ale jen trochu. Při každém otřesu mě bolelo v pánvi.
„Jak's mi to mohl udělat!“
„Pro…promiň. Já za to nemůžu.“
„Ahááá! Pán za to nemůže! No to se podívejme!“
„Nemůžu! Opravdu! Byla to jen masáž.“
„Jo tááák, tak ty tomu teď říkáš masáž!“ rozčilovala jsem se.
„No, byla to dost vzrušující masáž. To jo. Ale jinak se opravdu nic nestalo.“
„Opravdu jsi s ní nic neměl?“
„Ne!“
„Přísaháš?“
„Ano.“
„Tak dobře.“
„Moničko, ty mé zlatíčko,“ objal mě. „Přece víš, jak moc tě miluji! To bych ti nikdy neudělal!“
Hladil mě po vlasech a konejšil mě. Utřela jsem si slzy. Pak mě políbil. Sáhl mi na prso. Také mě bolelo. Zajel mi dlaní mezi stehna. Tam mě to bolelo ještě víc.
„Chceš se milovat?“
„Ne.“
Pustil mě. „No tak promiň, no.“ řekl naštvaně.
Vzpomněla jsem si, že jsem s ním chtěla počít dítě. Políbila jsem jej.
„Pomilujeme se zítra, jo?“


Následující dny byly nejšílenější v mém životě. Mrdala jsem s klukama jako zběsilá. Nejčastěji jsem to s nimi dělala na jejich zkušeně, kde spolu zkoušejí svá vystoupení. Zkušebna je velmi dobře zvukotěsně utěsněná. Mohla jsem při tom vřískat slastí podle libosti.
Před Václavem se mi to dařilo utajit jen díky Vandě. Ta tušila, že s Tobíkem spolu něco máme. Vymyslela mistrovský tah, jak se mi pomstít a zároveň v Tobiášovi vyvolat žárlivost. Namluvila Václavovi, že se do něj bezhlavě zamilovala. Neustále za ním chodila a někam jej zvala. Václav vymýšlel triky, jak by za ní mohl chodit, aniž bych si toho všimla. Dařilo se mu to dobře, neboť jsem mu to ze všech sil usnadňovala. Bylo mi jasné, že by ji rád zklátil, ale byla jsem v klidu. Věděla jsem, že mu Vanda nedá. Tobík jí zahrál divadýlo, že jestli zjistí, že si s Vaškem zašukala, tak to bude konec jejich vztahu.
Jakmile Václav odešel na lov Vandy, šla jsem si zaprcat s klukama. Souložila jsem s nimi divoce a bez zábran. Chlapi se mě nemohli nabažit. Střídali se na mě jeden za druhým. Vyzkoušeli se mnou všechny možné polohy. Kopulovali jsme dlouho, až do naprostého vysílení. Doposud nikdy jsem nebyla tak náležitě a zcela uspokojená. Hlavu jsem po tom měla úplně vymetenou. Tělo bolavé. Vulvu jsem cítila na každém kroku. Nemohla jsem skoro ani chodit.

Pak se to ale pokazilo. Nejdříve odpadl Darko. Chodila za ním vysoká štíhlá brunetka s velkým poprsím. Pak se vytratil Daniel, toho zas uhnala nějaká Němka. Nakonec pak zmizeli Karel s Radkem. Bráchové dělali často věci společně, i když o ženské, snad kromě mě, se nedělili. Na souložení mi tak zbyl jen Tobík. Jenže ten jednou přišel hodně naštvaný. Prý mu Vanda udělala strašnou scénu a že už toto tady má dost. Rozhodl se, že odjede.
„To tě odtud dokáže vyštvat nějaká potrhlá hystekra?“ divila jsem se.
„Není to jen hysterka, ale také má šéfová. Není nic horšího, než šéfová, se kterou se odmítneš vyspat. Neustále mě buzeruje. Na každém kroku. Nic jí není dobré. Všechno dělám špatně. Mám toho dost!“
Na druhý den se vypařil. Hned jsem to poznala podle toho, jak se Vanda nenápadně ochomýtala kolem našeho pokoje, aby zjistila, jestli tam Tobík se mnou náhodou nechrápe.
Václav se mnou začal chodit na pláž. Vanda o něj ztratila jakýkoliv zájem. Večer jsme se milovali. Poprvé za celý pobyt. Byla jsem ráda, neboť jsem nepochybovala o tom, že jsem počala. Takové množství semene, kolik ho do mě chlapi napumpovali, by muselo oplodnit i mrtvolu.

Nadešel poslední den našeho pobytu. Sbalili jsme si věci. Toužila jsem dát sbohem svým milovníkům, ale bohužel jsem nikoho z nich nezastihla. Náš pobyt na ostrově skončil. Zdálo by se obyčejný ostrov. Pro mě byl ale neobyčejný. Prožila jsem na něm neobyčejné chvíle. Nezapomenutelné. Vzrušující. Exotické. Jako Madagaskar.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Monika Lada


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury