Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Mažoretka

Jedu s Hankou (tehdejší přítelkyně) na víkend k ní domů na vesnici. O víkendu se chystá tradiční hasičský ples, kde prý nesmí chybět a já se mám zúčastnit.

Hanka byla též činná v místní skupině mažoretek a budou mít krátké představení při zahájení plesu. Svoluji k účasti a již vím, jak mne budou všichni hodnotit – co si ta holka v Praze našla.

Přijíždíme v pátek a jdeme s jejími kamarády a kamarádkami kapku zapařit…

V sobotu vstáváme před polednem. Oběd. Po obědě je v plánu příprava na večerní vystoupení. Po tahu mi není nejlépe, vyprošťovací pivko – snad pomůže. Chci chvilku relaxovat, ale hned jdeme do sokolovny na nácvik vystoupení.

V sokolovně je již živo (jdeme pozdě). Tak honem Hanka se zařazuje, ale chybí ještě jedna a tak mne přemlouvají k zaplnění volného místa ve formaci. Samozřejmě pouze na zkoušku. Večer již budou kompletní. Zkouška probíhala docela dlouho na to, že vystoupení bylo asi na 6 minut. Byl jsem oceněn poděkováním i pochvalou jak mi to hezky šlo.

Ještě dáváme vínko, při kterém se dozvídáme, že dotyčná je po vyříznutí něčeho fůj na chodidle a přijde se pouze podívat. Vzhledem k tomu, že nutný počet je 12 a tom je to vše postaveno. Padá návrh značně podpořený vínem na doplnění stavu mnou.

Snažím se odmítnout. Argumenty je to jen 6 minut, v davu, skladbu umím, pak se hned převléknu, nikdo mne nezná, šatnu budu mít jen s Hankou, vstup na ples volný…

Tak tedy, ano.

Hned mi začaly shánět uniformu, paruku, boty,…

Jak ve snách po chvíli jdu s Hankou do šatny… zkouším uniformu – těsné sako a volná sukně nad kolena, velikost docela jde, nízké kozačky mi jsou také. Tak Hanka mne začíná natírat obličej takovou divnou mastí (make-up), něco mi dlouze maluje kolem očí, nakonec ještě rtěnkou zvýrazňuje rty. „Fajn a teď se namaluji já a ty se zatím pokus obléknout!“

Zrada nastává hned, když zjišťuji, že boxerky není nejvhodnější spodní prádlo pod silonky a vykrojené vrchní kalhotky. Tak silonky jdou na holé tělo (sakra to je příjemné!) kalhotky přes ně. Sukni, podprsenku mi musí Hanka pomoci, jako vycpávka dvě trička, sáčko, paruka, čepička na sponky, kozačky. Hanka je též hotova a v tom přišly i ostatní účastnice. Slušelo jim to, neměl jsem na ně, ale zase taková hrůza to nebyla.

Ještě jedno rychlé víno a jde na plac.

Hrozná tréma, ale jak jsme začaly vše opadlo a těch 6 minut uběhlo velice rychle.

Honem do šatny a převléknout se.

Nečekaná situace – hasiči nás hned začali odchytávat na skleničku. Unikám k šatně, Hanka někde zůstává.

Před dveřmi potkávám asi 40-letého urostlého hasiče s lahví pálenky.

„Slečno, kam utíkáte? Dejte si se mnou jednu malou.“

Unikám do šatny a on za mnou, tak tedy podávám 2 skleničky.

Ať už vypadne.

Nalévá, ťuk, ahoj.

Chce mi dát pusu. Tak promluvím chlapským hlasem něco na téma tak dost a vypadni.

To ho rozčílilo a asi i to, že balil chlapa. Začal být agresivní a statný zemědělec proti človíčkovi z OIVT měl jasnou převahu.

„To mi zaplatíš, čubko jedna!“

Sedl si na hranu stolu a přitahoval mě k sobě, ani nevím kdy si rozepl kalhoty. Jen vidím jeho ztopořený penis a slyším: „Kuř nebo tě zabiju!“

A hned mi ho vráží do úst.

Dusím se, je mi na zvracení, to se nedá vydržet.

Konečně někdo vstupuje do šatny.

„Karle co to děláš?“ slyším mužský hlas.

„Ale tahle čubka si o to řekla.“

Jen cítím, jak ten někdo zvedá boky a pak sukni. Stahuje kalhotky, trhá punčocháče, pak snad celá indulona mi jde mezi půlky.

Za chvíli cítím jeho obrovské péro, jak mi vniká do prdele.

Chci řvát, ale zároveň se dusím ptákem v ústech.

Najednou mi někdo sahá na rameno a klepe se mnou, Hanka.

„Co se ti zdá, že sebou tak házíš?“

„Ty si tu spíš a už máme být v sokolovně na zkoušce.“

Přicházíme do sokolovny a žádná mažoretka nechybí.

(A Karel je fajn chlap, s kterým jsme se ten večer podívali na dno té láhve slivovice.)
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je offline

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Ali


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury