Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Mony po šesté – služební cesta

Po našem výletu do Liberce byl náš sex perfektní, každý den soulož v různých polohách, ani jsme netušily že jich je tolik, ale internet nelže. Naše milování bylo vášnivé a intenzivní, za využití všech zakoupených hraček a pomůcek. Jeden den mi Mony řekla, že musí na tři dny odjet na výpomoc do jiného města, protože tam otevírají nový obchod a vedení tam posílá několik prodavaček na zaškolení nových kolegyň. Tajně jsem jí do kufru přibalil dáreček s věnováním. Odjela. Večer mi volala, že je vyřízená po celodenním vybalování a rovnání regálů, jde se vysprchovat a spát. Za půl hodiny mi došla zpráva, co to je? Odpověděl, jsem ať si přečte vzkaz a pak zavolá. Místo volání mi došla MMS zpráva, kde má dildo v pusince. Hned mi stál jako svíce, vyfotil jsem jí můj ztopořený penis a poslal. Vzápětí jsem obdržel foto jak má můj dáreček v dírce. Začal jsem si ho honit a poslal jí další foto, odpovědí mi bylo video, kde si zasouvá vrnícího úda do lasturky. To jsem nevydržel a poslal jí video kde si honím čuráka a vzápětí stříkám do ruky. Zavolala mi, zvednu to a slyším zrychlující vzdechy a výkřik. Po chvilce, se mi ozvala, UDĚLALA JSEM SE. Ještě dlouho jsme si povídali, až jsme usnuli. Ráno na mě čekala zpráva „DÍKY“. Druhý den mi Mony volala, že mají vše hotové a jdou to zapít. Jen jsem jí řekl, ať je hodná, a pokud si bude chtít popovídat ať zavolá, nebo pošle foto. Nevolala, až odpoledne, kdy mi řekla, že jde na autobus a večer ji mám čekat na nádraží. Konečně přijela, dala mi pusu a s úsměvem mi řekla, „byla jsem hodná manželka“, pak dodala jedeme domů. Sotva jsem zavřel dveře vrhla se na mě, začala mě líbat. S radostí jsem jí polibky opětoval. Začal jsem ji hladit, jednu ruku dal na zadek a druhou na prsa. Přes podprsenku jsem ji mačkal střídavě bradavky a druhá ruka ze zadku zajela pod sukni. Hladím ji a nikde necítím kalhotky, šmátrám jestli nemá tanga ale cítím jen chloupky. Podívám se na ni, a mrška mi odpoví, po poslední zkušenosti nejsou potřeba. Zajedu prstem do dírky a začnu ji dráždit. Nadzvedne nohu abych mohl do ní lépe vniknou s více prsty. Přidávám další prst a vzápětí další. Vrní blahem. Přestávám se věnovat prsům a jdu ke svému poklopci a chci vysvobodit svůj úd. V tom mě zarazí, podívá se na mě a řekne nespěchej, nejsi zvědavý na včerejší večer. Přikývl jsem, jsem a moc, ale klidně tě ošukám a pak můžeš vyprávět. Zavrtěla hlavou, já mám s tebou jiné plány, a navíc jsem se ráno uspokojila, takže já to vydržím. Řekl jsem jí, ty mě týráš, tomu říkáš hodná manželka. Jen se usmála. Jdeme se osprchovat a pak ti vše povím. Než se Mony osprchovala přichystal jsem víno, zapnul krb a usadil se na kožešinu před krbem. Přišla nahá s robertkem v ruce. Když jsem to uviděl, hned mi stál. Podívala se na můj stojící úd – ještě jsem nic neřekla a tobě už stojí, doufám že nebudeš stříkat jako předevčírem. Posadila se naproti, upila vína a začala vyprávět.

Odmlčela se a podívala se na mě. Hltal jsem každý slovo, ocas mi stál a z žaludu stékali kapičky. Můžeš si ho malinko honit, ale nesmíš stříkat, tvé semeno je dneska jen moje. Sotva to dopověděla vrazila si robertka do dírky, který tam zajel bez větších problémů, zapnula první stupeň a podívala se ještě jednou na mě, no já si ho už honil. Za vrnění pokračovala.

Já si pořád honil svého čuráka a Mony se šukala robertkem. Řekl jsem už budu. Mony si lehla a řekla chci tvé semeno na prsa, ještě to nedořekla a já už stříkal. Semeno padalo na prsa a břicho, a Mony si ho roztírala po těle. Z ocasu jsem vymačkal poslední kapku semene a Mony se začala zmítat ve svém orgasmu. Ležela, ani se nepohnula, jen oddychovala. Lehl jsem si vedle ní a řekl, že to muselo být pro ni peklo, jen přikývla a dodala, ale jsem dobrá, konečně jsem si sáhla na cizí péro a dívala se, jak šukají. Políbil jsem ji, příště to můžeš být ty na koho se budu dívat, jak tě někdo šuká, usmála se.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je offline

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Roman


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury