Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Mony - začátek

Můj příběh začal před 4 roky, když mojí manželce Monice bylo 42 let. Mony má normální postavu za kterou se nemusí stydět, pevná prsa 2 a jsou tak akorát do ruky, a i po 22ti letech manželství nám to v sexu stále klape i proto, že zkoušíme různé polohy a místa. Vyvrcholením, je když Monice postříkám prsa nebo obličej. Nikdy nás nenapadlo, že by se dal sex okořenit i jinak. Sice jsme viděli nějaké porno, ale vždy jsme si říkali, že je to nahrané. Pohled na sex se nám změnil, kdy se Mony vrátila z týdenního školení, aby se mohla stát vedoucí provozovny a vyprávěla mi co se jí přihodilo. Bohužel, později jsem si řekl bohu dík, odjela z našeho malého městečka do Českých Budějovic, kde školení probíhalo. Všichni účastníci školení, 9 děvčat, byli ubytováni v místním hotelu. Mony brala školení jako příležitost se posunout dál a něčeho tak dosáhnout. Každý den mi volala, co měli na jídlo, co jim říkali a podobně. Ve čtvrtek volala o něco dřív než dny předtím, a řekla mi, že má vše za sebou a jdou s děvčaty oslavit úspěch. Popřál jsem jí příjemnou zábavu, a že její úspěch oslavíme až přijede domů. V pátek, když Mony přijela domů jsem ji vzal na slavnostní večeři a po návratu domů jsme si otevřeli lahvinku vína. Během večera se bavili o všem možném i nemožném. Když jsem otevřel druhou lahev, Mony se na mě podívala a řekla, „já ti musím něco velmi důležitého říct.“ Dobře, řekl jsem, doleji a můžeš začít.

Toto povídání mě tak vzrušilo, že jsem měl čuráka na prasknutí, a když dopověděla svůj příběh vrhl jsem se na ni. Vyhrnul jsem ji šaty, odhrnul kalhotky z čárky, vysvobodil svého čuráka a vší silou jí ho vrazil do mokré dírky. Přirážel jsem jak smyslů zbavený. Mony se pod přírazy kroutila jak had. Netrvalo to dlouho a už jsem stříkal. Chvilku jsme leželi vedle sebe, líbali a hladili se. Po sprše, jsme si lehli do postele, podíval se na ni a zeptal se, „kdybys sis sáhla na jeho čuráka, co by bylo dál, šla bys do jeho pokoje, a co bys tam dělala?“ Řekla mi, „ukážu ti to“ Chytla mi úd a začala ho mnout mezi prsty, pak mě hladila po koulích. Během chvilky byl tvrdý, jak kámen až z mojí dírky vytekla kapička lásky a Mony ji rozetřela po žaludu. To je vše, zeptal jsem se, NE, odpověděla, pak si vzala úd do ruky a začala mi olizovat ptáka. Pak si ho narvala do pusy a začala mě sát a jemně kousat. Pusou přirážela a já cítil, jak čurák naráží do mandlí, sténal jsem blahem. O takové kuřbě jsem si mohl jen nechat zdát. Pootočil jsem se, a prsty se dotkl její dírky, Mony mi chytla ruku a vší silou se nabodla na prsty a začala přírážet. Viděl jsem, jak prsty mizí v pičce a zase se objevují. Vypustila můj úd z pusy a řekla, Už budu, a dosedla na prsty a přitom si mačkala prsa. Když odezněl její orgasmus, nasedla na mě a začala mě šukat. Můj čurák mizel v nenasytné dírce až po koule a kdyby mohla, tak si tam narve i je. Asi po pěti minutách šoustání, zrychlila své přírazy a začala se kroutit. Věděl jsem, že to na ni opět přichází. Zrychlil jsem také svoje přírazy a netrvalo dlouho, a začal jsem pociťovat, to známé cukání v trubici. S prvním výstřikem, Mony dosedla, vykřikla a pak se začala kousat do ruky. Plnil jsem jí díru svým semenem, které si hledalo skulinku a vytékalo z pičky ven. Padla na mě a dlouze jsme se líbali. Bylo to krásné milování.

Tímto příběhem vše nekončí, spíše začíná, ale o tom příště. Ale nevím, jestli mám pokračovat nebo včas utnout své vyprávění. Vložím sem další pokračování a uvidím podle ohlasů jestli bude pak další a další.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Roman


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury