Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Mrdací hračka 1

Jmenuji se Andrea, je mi 15 let jsem blondýna a měřím asi 160 cm a jsem hubená, ale na to jak jsem hubená mám krásný dvojky prsa.

Konečně domů ze školy, bydlím na kraji Brna v domě s rodiči a mladší sestrou v rodinném domě na kopci, už jen vyjít ten kopec a budu doma.. Ráda se občas oblíkám.. no jak to říct.. jako šlapka, dneska mám top, sukni do půlky stehen a černý síťovaný silonky.. Jo a baleríny k tomu, prostě se mi líbí se takhle oblíkat.

Už jenom z toho jak se oblíkám tak hádáte správně, panna už fakt nejsem, ale co, 15 mi už bylo. Těsně pod kopcem na mě houkla asi třicetiletá bruneta z auta, že se ztratila a jestli ji poradím s cestou, hlavou mi proběhlo, „Ještě aby ne, v těch našich úzkých uličkách“. Pomalu jsem šla k černé audině, která měla tmavý zadní skla poradit brunetě s cestou, prý jede na kopec k někomu skrz schůzku ohledně prodeje domu, že je prý z realitky, to mě fakt zajímá proběhlo mi hlavou.. Prý jestli ji ukážu cestu, řekla jsem že bydlím nahoře a radila jsem jí kudy jet, bruneta mi na oplátku nabídla, že když máme stejnou cestu, tak mě sveze. Souhlasila jsem, normálně bych do auta k nikomu nesedla, ale k ženské, co by se mi mohlo stát, ale jak šeredně jsem se spletla, ale k tomu až později.

Posadila jsem se do auta a pomalu jsme vyjížděli do kopce, bruneta mi děkovala, prý by se tu sama ztratila a dál mi vykládala něco o tom domě, který bude nabízet k prodeji. Nějak sem ji ignorovala, až na jednou řekla „Ty budeš ideální čubka, můžeme“. Než jsem stihla cokoliv namítnou objevilo se mi před očima lano, který mě za krk připoutalo k sedačce, když sem se rukama snažila lano povolit, tak mi ruce někdo vykroutil směrem za sedačku. Vzadu seděl dle hlasu nějakej chlápek a pochvaloval mě brunetě slovy „Ta je skvělá, děvka jedna“. Chlap mi ruce svázal za hlavovou opěrkou a když jsem se chtěla branit nohama, tak vždy jen zatahal za lano, které obepínalo můj krk. Bruneta mi začala šahat na stehno a sjížděla rukou pod sukni, „víš, už delší dobu jsme si s Robertem chtěli najít nějakou holčičku na hraní“. Snažila sem se křičet, ale jediného čeho sem se dočkala byl provaz škrtící můj krk. Po asi 20 minutách jízdy bruneta zastavil na lesní cestě a vystoupila stejně tak dle zvuků i chlap sedící za mnou. Po asi dvou minutách mě začali odvazovat ruce a vytahovat z auta, chlap, který seděl vzadu měl asi dva metry, jinak byl pěkně ošklivej, ale jakmile mi zkroutil ruce za zády zjistila jsem jakou sílu má. Bruneta si mě mezitím prohlížela, hladila mi přes top prsa a lehce mi nadzvedla sukni a pošeptala, „čubička má tanga“. „Víš, bydlíme v rakousku, takže tam tě nikdo hledat nebude, než dojedeme k nám domů, půjdeš si zatím lehnout do kufru, muž mě hodil na zem a začal mi zas svazovat ruce za záda, pokračoval s rukama a potom obě lana spojil nakrátko k sobě, nemohla jsem nic, hodil mě do kufru a do pusy mi nacpal nějaký hadr, který ležel v kufru. "Užij si cestu, my si zatím prohlídneme jaké máš známky“ zasmála se bruneta, která se mi hrabala v tašce. Než se kufr zavřel ukázala mi bruneta můj mobil, který v tašce našla „Ten už potřebovat nebudeš“ a hodila ho směrem k lesu a se smíchem zabouchla kufr.

Už po pár minutách jízdy mě bolelo celý tělo, hlavně ruce zkroucený za zády. Po zhruba hodině a něco jízdy, která mi připadala jako věčnost se otevřel kufr a chlápek mě dostala vyhodil z kufru na zem, byli jsme v garáži nějakého rodinného domu „au moje břicho“ pomyslela jsem si, v tom mě ale bruneta chytla za vlasy a cukla mi hlavou směrem nahoru k ní. „Hmm líbí se mi jak je ta čubka zmalovaná i rudou rtěnku má, vtipný na to, že je jí jen 15, viď Andrejko“ a pustila mi vlasy. No jasně měla jsem peněženku s občankou v tašce.. Z mého přemýšlení mě ale vytrhl chlap, který mě začal rozvazovat, jakmile jsem byla „volná“ tak mě zvedl a vedl do domu. Prošli jsme několik místností domu a došli jsme do místnosti, která byla zařízena jako mučírna, na zda bylo pověšených X věcí, které sem ani netušila k čemu jsou v rohu bylo gynekologické křeslo a pod malých zamřížovaným oknem byla klec, asi půl metru vysoká a 2 metry dlouhá. Než jsem se stihla rozkoukat dostala jsem nějaké klapky na oči a na ruce pouta, naštěstí jsem měla ruce před sebou..Chlápek mi kopl ze zadu do kolen, která se mi podlomila a já spadla na zem, slyšela jsem jak se otevírá klec a já za pomocí pleskání přes můj zadek musela vlézt poslepu dovnitř, slyšela jsem jak se zamnou klec zavírá a zaklapává se zámek. „My si teď něco zařídíme a dojedeme, tak nám neuteč, čubko!“ řekla bruneta a já v místnosti osaměla.

Chcete pokračovaní?
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

marjan


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury