Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Na diskošce

Včera mi bylo 15,hlásila jsem mámě,která mě stále říkala, že na diskošku můžu až mi bude 15. Byla asi ráda,táta už měsíc nebyl doma a určitě jí přijde nějaký známý vyšukat. Často jí pozoruju, jak tátovi nasazuje parohy a pak si protahuju prdelku jejím kolíkem.Do kundičky jsem to nezkoušela,jsem panna a tam bych chtěla poprvé ocas a řvát zrovna jako máma i když ta už je projetá až až, tak nevím proč pořád tak u toho řve. Na diskošce jsem z party holek byla nejmladší a už jediná panna a sousedovic Jana hlásala, že to se musí hned dneska napravit a někam na chvíli odešla. Za chvíli se vrátila se 3 klukama,Dva jsem znala ze sousedství,bylo jim tak 20,ale ten nejstarší,kolem třicítky nebyl odsud. Ten cizí na mne ukázal a řekl, to je ta panna? Byla jsem studem červená až na prdelce, ale dělalo mi dobře, že mne před všemi osahával a pochvaloval, že mám i pěkný kozy, že to bude super zábava. Řekl Janě,aby vzala ještě jednu holku a že pojedeme k němu.Venku čekal nějaký kluk s autem a taxík a společně jsme odjeli do vedlejší vesnice. V autě se mě zeptal jestli umím kouřit čuráka a já se přiznala, že už jsem hulila, ale že o tom nikdo neví. Vytáhl čuráka a řekl:kuř! Poslechla jsem, ale šíleně jsem se styděla,protože ten druhý kluk na mě koukal a honil si ho. Tomáš, tak se jmenoval ten nejstarší do mne za chvíli stříkal a držel mě, abych všechno spolykala. Jen jsem přestala, už mi strčil ocas do pusy ten druhý kluk a za chvíli taky stříkal. Jen co jsme dorazili k němu domů, holky se hned vysvlékly,protože tam nebyly poprvé a věděly jak to tam probíhá a mě poručil Tomáš abych se taky předvedla. Protože mi před tím dal frťana,byla jsem nějak odvážnější a když jsem odhodila podprdu ještě jsem si tahala bradavky jak jsem to dělávala doma,když jsem onanovala. Koukám, že naše panna se už nemůže dočkat co, smál se Tomáš a řekl:tak holky připravte mi jí.Jana mne odvedla do vedlejšího pokoje,na zemi tam byly rozházené kožešiny a na jednu mne položila. Roztáhla mi nohy a začala mi lízat kundu, tekla jsem jako divá a ona Tomášovi hlásila, že mě ani nemusí připravovat, že to ze mne přímo leje. Jana Tomáše pokouřila a on ke mě přistoupil a klukům řekl: pěkně jí roztáhněte a držte.Třásla jsem se jako drahej pes a bolestivě s velkým řevem přijímala Tomášův tvrdý ocas. Připadalo mi to děsně dlouho než do mne konečně začal stříkat,slezl a řekl:může další. Postupně se vystřídali všichni 3 a jako poslední šel kluk co řídil auto.Měl ho obrovského a já při tom omdlévala.Holky se smály a všichni kolem nás šukali.Když jsem se probrala, někdo spal, Jana si to už zase rozdávala s Tomášem a do mne už se začal dobývat ten s tím obrem.Prosila jsem aby mě nechal, ale smál se a tvrdě do mne vrážel tu svou mohutnou kládu. Asi v 10 hodin nás všechny odvezl domů a já byla ráda, že už máma byla v práci, zalezla jsem do postele a spala až do odpoledne.Večer zase jdeme k Tomášovi, tak musím být fit. Sex bude určitě moje nejoblíbenější záliba.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Katka


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury