Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Naprcaná

Když mi bylo 14let,otec se s matkou rozvedl,protože zjistil,že v práci ji ojížděl mladičký kolega,ten se k nám po rozvodu nastěhoval,ale čtyřicítka ho brzy přestala bavit a tak jsme zůstali s matkou sami.Je to drobná blondýnka 155/50,dvojky kozy,dole zarostlou kundicku.Loni jsme před naším domem v létě se sousedy griloválí,popíjeli a večer,když jsem

přišel z fotbalu,hledal jsem matku.Nasel js em ji v parku na lavičce s sousedem cikánem,který se právě vrátil z basy.Byl to chlap jako hora 130kilo,matku zrovna obíral,snažil se ji dostat pod sukni.Matka se branila,ale moc šancí neměla a navíc byla opilá.Cikan ji jednou rukou prosahval kozy,vytáhnul curaka druhou a začal matce mrdat hubu,po chvíli se ji do ní udělal.Potom ji hned opustil a odešel se bavit.Tam byl i jeho 15 letý syn,chvilku se spolu bavili a taky odešel do parku.Matku našel ještě na lavičce a přisedl si.Poslouchal jsem za rohem co jí říká…moc se mi líbíte,chtěl bych vás taky milovat..a snažil se ji políbit,byl taky jako otec kus chlapa,matka se ho snažila odstrčit a říkala jsi moc mladý…hned ji položil na lavičku a vyhrnul ji sukni,stáhnul kalhotky a začal lízat kundicku,matka sebou skubala,tak si rozepnul poklopec,nalehl na ni,a prudce vrazil curaka do piči..a začal prorážet,matka křičela jojo,mrdej mě,jo udělej mě to..a udělal se a vytáhl a postříkal ji břicho…matka přišla domů a šla se osprchovat,potom jsme se dívali na telku a matka si přisedla a župan se ji svezl…chvíli jsme po sobě koukali,řekl jsem jí,že jsem všechno viděl,..chtěl by jsi to se mnou taky dělat?jojo,chtěl bych tě milovat a začal jsem ji líbat,sahat na kozy,pak jsem ji roztáhl nohy do praku a lízal picu,okamžitě ji zduril poštěváček,a začala stenat..nalehl jsem na ni a zasunul curaka do kundy a začal prirazet..jojo,mrdej mi …mužů do tebe?…můžeš ,klidně mě oplodní,budu mít tvoje dítě..a jsme spolu v pátém měsíci..
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Karel


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury