Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Nečekaná trojka - 2

Zatímco kamarád ještě těžce oddechoval, přivedl jsem manželku drážděním poštěváčku k prvnímu orgasmu. Bylo poznat, že jí přítomnost dvou mužů dělá dobře, protože mi na dlani zůstala malá tůňka její šťávy. Ocas mi stál jako svíčka a kamarádův už se zdatně snažil znovu vzchopit po předchozím kouření. Do ženina nitra jsem tedy první pronikl já, penis mi zajel do horkého, mokrého tunýlku její pochvy. Několikrát jsem se v ní sklouzl sem a tam a ona při tom lehce zasténala. Věděl jsem podle toho, že to bude ten správný pohyb, který jí bude dělat dobře. Pomalu a dlouhými tahy jsem jí mrdal, aby na mě nešel moc rychle orgasmus, protože jsem chtěl, aby si to užila ona, ale co nejdéle i já. Kamarád si mezitím lehce pohrával se svým údem a zíral na naše spojená pohlaví a druhou rukou hnětl manželčino prso. Projížděl jsem dál sem a tam manželčinu kundičku a užíval si manželčin zrychlený dech a sténání. Díval jsem se na to, jak vzala do ruky kamarádův tvrdý pyj a celkem prudce ho honila. Tenhle náš vzájemný pohyb pokračoval dál několik minut, když jsem cítil, že se nitro mé milované začíná svírat v nastupujícím orgasmu. Ještě párkrát jsem přirazil, zůstal jsem v ní nehybně zasunut a užival si rychlou kadenci postupných sevřeních po celé délce penisu a vypustila další dávku šťávy, kterou mi žena zmáčela celá varlata. Z toho jsem vždycky na větvi, když mi takhle zmáčí kulky, takže jsem začínal cítit, že se mi napíná a poškubává a věděl jsem, že je nejvyšší čas opustit ženino lůno. „Už musím ven lásko, nebo do tebe zase stříknu.“, stihl jsem jen říct a vytáhl jsem prudce penis ven z její pochvy. Chvilku se mi poškubával a na špičce se objevila kapka bílého semena. Bylo to jen tak tak, že jsem se neudělal. Rychle jsme si s kamarádem vyměnili místa a on zajel do naprosto horké a mokré hlubiny a zdatně pokračoval v mnou započatém šukání. Já si dával chvilku na zklidnění mého cukajícího péra, protože vystříkat jsem se ještě nechtěl. A tak jsem si lehl tak, abych mohl ženě líbat a dráždit jazykem bradavky jejích ňader, ale přitom aby mi nedosáhla na penis. „Tak tohle je ale luxusní kunda, to ti závidím.“, vyřkl kamarád a já se dmul pýchou, že to je právě moje žena, která byla takto oceněna. Přirážel a podle jeho lesknoucího se péra zajíždějícího ženě do kundičky bylo jasné, že začíná opět téct a blížit se dalšímu orgasmu. Opět zrychlila dech a začala sténat „Jóóó, krásně mě děláš, jo, už zase brzo budu!“, kamarádovy pohyby se stávaly trhanými a bylo vidět, že má co dělat, aby se neudělal. Po několika trhaných přírazech vyškubl ocas z manželčiny kundičky, bleskově jej pohonil celou druhou dávku jí složil na prsa. Ta podívaná manželku dorazila. Její tělo se napnulo a za hlasitých výkřiků se potřetí udělala.

Dali jsme si chvilku pauzu a začali si povídat. Nalili jsme si sklenku vína a užívali okamžiku. „Proč ses ještě neudělal?“, zeptala se mě žena. „Tak, ještě jsem nechtěl. Čím déle to trvá, tím hezčí potom ten konec je.“ „Koukala jsem, že jsi měl na mále…“, vtipkovala. „No, myslím, že ještě jeden příraz a bylo pozdě.“ „No, já teda měl taky co dělat se ovládnout. Ven se mi vůbec nechtělo.“, přidal se kamarád. Žena mi žertovně potěžkala kulky. „Pěkně plný… Nebolej tě?“ „Trochu…“, odpověděl jsem, „potřebujou vystříkat, dáme další kolo?“ Manželka zhodnotila naše už opět plně stojící penisy a protože seděla na gauči uprostřed mezi náma, tak je vzala každý do jedné ruky a začala nás pomalu honit. Lehce přitlačila a přejela od kořene až k žaludu. Dost velké čiré kapky se zaleskly na špičkách našich žaludů. „Koukám, jste už ready.“, usmála se žena, „kdo půjde první?“ Já si chtěl užít co nejdéle maximálního vzrušení, takže první do ní vklouzl kamarád. Už měl za sebou dvě čísla, tak si mohl dovolit jí šukat razantněji. Přirážel celkem rychle a oba rychle dýchali a sténali. Já se jen díval a jen občas jsem si lehce pohonil… Byl jsem vzrušený na maximum. Oni dva už také. Jeho přírazy už opět přestávaly být plynulé. Manželka už sténala nahlas a podle množství tekutiny, které z ní teklo bylo jasné, že se brzo udělá. Kamarád najednou prudce ustal v pohybech, chvilku se vydýchal, snížil vzrušení a zašeptal „Už to mám moc blízko, budu muset ven.“. Žena na mě pohlédla a já viděl, že jí vzrušení dost ovládlo, protože jsem pochopil, proč se na mě dívá. Nespletl jsem se. „Co když to risknem?“, řekla najednou? „Stejně bych měla mít plodný dny až tak za pět dní a tys to do mě včera stejně pustil…“ Byl jsem také vzrušený a nadržený, takže jsem skoro bez přemýšlení řekl: „O.K., tak jestli chceš…?“ Kamarád, ještě stále zasunutý v pochvě mé ženy se pro jistotu ještě jednou zeptal „To jako fakt? I já?“ „Jo, neboj se a stříkej, snad z toho pro tentokrát nic nebude.“ Nemusela pobízet dvakrát, kamarád začal opět přirážet a jeho vzrušení se rychle stupňovalo. Bylo vidět, že je mnohem uvolněněnjší, když ví, že si nemusí dávat pozor. Po minutě, nebo dvou už nahlas zasténal a podle pulsování jeho hráze bylo jasné, že plní ženu značnou dávkou semene. Manželka se ale ještě neudělala a tak jsme si rychle vyměnili místa a já vklouzl do manželčiny kundičky, mokré jako nikdy, naplněné cizím semenem. Ovládl mě zvláštní a vzrušující pocit, vydržel jsem jí mrdat jen chvíli, jakmile se jí pochva stáhla a cítil jsem, že to na ní jde, už jsem nedokázal udržet své semeno na místě. Dál jsem jí v rychlém tempu šukal, zatímco už jsem do ní dávno stříkal a ona se stahovala v ten den posledním silném orgasmu. Byla to úžasná jízda.

Někdy to budeme muset zopakovat… Slíbili jsme si.

Tak možná v dalším pokračování …
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Argon


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury