Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Nenaděláš s tím nic...

Ahoj všichni.. Tento příběh se mi stal loni v červnu na dovolené ve Španělsku ..
Je mi dvaačtyřicet a jsem rozvedený.
Brali jsme se s bývalou manželkou když mě bylo dvacet šest a ona v té době už byla ve třetím měsíci těhotenství. Narodila se nám krásná holčička Šárka.
Bohužel nám to v manželství neklaplo a tak jsme se po pěti letech v dobrém rozešli.
Od té doby si kromě víkendů beru Šárku každý rok i na společnou dovolenou. Loni jsme vyrazili na Malorcu.
Byl jsem ale mile překvapen zjištěním, že moje malá holčička už dávno není dítě. Aniž bych měl nějaké nemravné úmysly, tak jsem si ji rád prohlížel, když se opalovala nahoře bez, neboť rašící prsíčka přímo vybízela k pohledům. Dětsky nevinné chování odpovídalo jejím patnácti letům a prozrazovalo, že si své rodící se sexuální přednosti asi neuvědomuje.
Ale já si prostě najednou všimnul, že už nejsem na dovolené pouze se svojí malou dcerkou, ale i s rozvíjející se krásným poupětem s dlouhými nohami a přitažlivým sportovním tělem. Její dlouhé, splývavé, hnědé vlasy byly od slunce lehce zesvětlané a krásně jí vlály v mořském vánku. Uvědomoval jsem si, že Šárka roste v atraktivní ženu, což mi neustále potvrzovaly i pohledy okolních mužů a teenagerů. Dělalo mi to dobře a zároveň jsem i trochu žárlil na dosud neexistujícího milence, který bude mít jednou možnost moji holčičku pomilovat. Týden u moře utekl jako voda a my jsme se chystali na cestu domu. Vyrazili jsme na promenádu a skončili v našem oblíbeném baru na poháru. Během řečí o všem a o ničem číšník přinesl k vedlejšímu stolu džbánek Sangrije plný ovoce.
„Jé, tati, co to je?“ ptala se Šárka a hned začala naléhat, že by chtěla ochutnat. No, snad už je dost velká a jedna sklenička ji nezabije, pomyslel jsem si. Objednal jsem tedy taky jeden džbánek a nalil jí. Moc ji chutnala. Jako správný otec jsem ovšem dbal na to aby se v jejích letech neopila, a tak jsem zbytek džbánku vypil skoro sám. Podle toho jsem ovšem taky vypadal. I Šárce svítila očka, ale já měl pěknou opici, takže jsem byl rád když jsme zamířili do našeho pokoje.
Udělal jsem nejnutnější hygienické úkony, svalil se na postel a v mžiku jsem spal. Uprostřed noci mě probudilo něco zvláštního.
Oči nepřivyklé šeru ovšem nebyly schopny kromě okna něco rozeznat. Ležel jsem na zádech a najednou jsem cítil, jak něčí ruka pomalu jede po mém stehně nahoru. Začal jsem si zvykat na tmu a uviděl jsem Šárku jak vedle mě sedí na posteli a jednu ruku má pod peřinou přesně v místech, kde jsem cítil dotyky.
Nebyla to však ta dcera, kterou jsem znal. Všiml jsem si, že je nahá a zřetelně jsem slyšel jak zhluboka oddychuje. V pokoji byly manželské postele, ona seděla na svojí polovině a koleny směřovala ke mé hlavě. Její klín byl několik desítek centimetrů od mé hlavy a já jsem si začal uvědomovat, že cítím vůni vzrušeného ženského přirození. Vše se pochopitelně odehrávalo ve chvilce. Byl jsem zmaten, vyděšen a zároveň jsem cítil, že mě celá situace vzrušuje. Její ruka pomalu začala vnikat do nohavice mých trenek, které používám místo pyžama. Pomalu ale poměrně cílevědomě svými prsty vnikala dál až se začala dotýkat mého penisu. Jemně ho osahávala a přejížděla po něm od kořene k žaludu. Ze způsobu jejích dotyků jsem měl pocit, že ještě nikdy úd nedržela, což samozřejmě nebylo v jejím věku nic divného.
Úd mi samozřejmě začal tvrdnout a během chvilky stál v plné kráse. Bylo vidět, že to Šárku nepřekvapilo. Pouze se na mě podívala a když neviděla nic podezřelého tak se dál věnovala mému rozkroku.
Ano, nic podezřelého neviděla, protože jsem dělal, že spím. Nevím, co mě to popadlo, ale v tu chvíli jsem to považoval za nejlepší řešení. Měl jsem strach, co by se stalo, kdybych se probudil, jestli by to dceru nějak nedeprimovalo a navíc jsem neměl tušení, co bych jí vlastně řekl. V neposlední řadě mě celá situace šíleně vzrušovala.
Šárka mi po ztuhlém penisu přejížděla svými jemnými prstíky a po chvíli sklouzla dolů, kde začala osahávat varlata. Bylo čím dál tím více zřejmé, že nemá s mužským přirozením žádné zkušenosti, protože její činnost se spíše než mazlení podobala lékařskému vyšetření. Přesto jsem měl penis nalitý k prasknutí a cítil jsem, že mé vzrušení stoupá, i když to bylo zřejmě spíše vlivem neobvyklé situace než jejími dotyky.
Najednou mě však překvapila, když mi stáhla předkožku a osvobodila žalud. Chvíli ho osahávala a tiskla tak, až jsem musel zatínat zuby, abych se neprozradil, protože nalitý žalud byl citlivý až k prasknutí.
Dcera ovšem evidentně neměla tušení, jak se k němu v takové situaci chovat. Šáryna najednou přetáhla pravou nohavici přes úd a stáhla z mého rozkroku peřinu. Vztyčený penis se tak objevil v šeru noci v plné kráse. Pustila ho, chvíli šmátrala po posteli a najednou jsem uslyšel jakési cvaknutí. Pootevřel jsem oči a viděl ji, jak si do mého rozkroku svítí baterkou! Byl jsem v šoku. Ona si to snad celé připravila! Zároveň však část světla dopadala i na její tělo. Ležela nyní částečně na pravém boku s mírně roztaženými nohami směrem ke mně. Její hlavu jsem nyní neviděl, protože ji měla schovanou za zvednutou peřinou, kterou zdvihla, když ji odsouvala z mého penisu. Byl jsem překvapen s jakou suverénností si počínala, protože se vůbec nezajímala o to, zda jsem se náhodou neprobudil. Prostě byla zaujata svou činností. Cítil jsem jak se mého údu opět dotýká a jak se snaží z trenek vysvobodit i varlata.
Začal jsem si v odlesku světla prohlížet její tělo.
Prsíčka, která už jsem znal, měla zakončena krásnými tvrdými bradavkami, jako když vylézala z moře.
Můj pohled ale jako magnet přitahovala její prcinka. Naposledy jsem ji viděl, když jí bylo asi dvanáct a to při koupání a v sauně. Jak se změnila!
Okolo čárky byly jemné tmavé chloupky, jen taková tenká čárečka, která se směrem od ní ztrácela. Jinak byla krásně hlaďoučká a hebká, jako broskvička. Mezi pysky jí vykukoval malý naběhlý poštěváček.
Myslel jsem, že se zblázním, když jsem z takové blízkosti viděl tu nádherně vzrušenou dívčí kundičku.
Začal jsem si uvědomovat, že pokud to bude všechno pokračovat, tak že u mě dojde k vyvrcholení.
Jsem zvyklý na poměrně pravidelný sex, jehož případné výpadky kompenzuji onanií. Nyní jsem však měl v sobě naakumulovaný chtíč za celý týden dovolené, navíc plné polonahých krásných žen a dívek. Nevěděl jsem co bych měl udělat a tak jsem pouze doufal, že Šárka se svojí ,,prohlídkou" skončí dříve než bude pozdě.
Na druhou stranu mě však představa orgasmu vyvolaného vlastní dcerou vzrušovala.
Celá ta situace totiž byla jak ze snu.
Uvědomoval jsem si nenormálnost toho všeho, ale zároveň jsem však byl přitahován dceřinou vášnivostí, vzrušivostí a zvědavostí, která u ní dokázala překonat obavy z případného odhalení.
Měl jsem šílenou chuť se zvednout a pořádně se s ní pomazlit, ale bál jsem se, jak by reagovala, kdyby zjistila, že jsem o všem vím.
Taky jsem nechtěl riskovat, že by došlo k narušení našeho do té doby skvělého vztahu.
Šárka však najednou pustila můj úd a zajela si rukou mezi nohy. Ležela a ve světle baterky pozorovala mé nateklé a vyvalené přirození a přitom si jemně masírovala to svoje.
Srdce mi bušilo až v hlavě a měl jsem co dělat, abych se nezvednul a nezačal ji lízat.
S onanií již zkušenosti měla, protože její prsty jistě projížděly tu její krásnou vlhkou štěrbinku a občas se krouživými pohyby zdržely na poštěváčku.
Její hluboký dech přecházel v jemné vzdechy a já věděl, že spěje k orgasmu, protože její ruka zrychlovala a stehna se jí začala zavírat a otevírat.
Vlhkost její mušličky jí postupovala dále po stehnech, kde se v paprscích toho malého světla jenž v pokoji bylo třpytila jako kapky rosy na květu. Mokré prsty se zabořovaly čím dál tím hlouběji mezi pysky a zadečkem si jemně přirážela proti ruce.
Po celou dobu, pokud neměla zavřené oči, sledovala můj ztopořený úd s rozchlíplým žaludem, ze kterého mi již vysela dlouhá kapka touhy a celý žalud se leskl a byl pokrytý mým zpěněným sekretem.
Když už to vypadalo, že už dosáhne svého orgasmu, tak se na chvíli zarazila a začala si jezdit rukou po prsíčkách.
Najednou se zvedla o podívala se na mne.
Taktak jsem stihnul zavřít oči. Chvíli mě za hlasitého oddechování pozorovala, pak zhasla baterku a lehla si do podobné pozice jako předtím. Viděl jsem tedy už pouze jenom její siluetu a vnímal jak pokračuje v onanii stejně jako při světle.
Cítil jsem, jak posunula ruku a lehce se začala dotýkat mých varlat. Bylo zřejmé, že už co nevidět bude.
Když tu se najednou nahnula a já ucítil její rty na penise.
Chvíli ho jen tak pusinkovala a pak po něm začala rejdit i jazykem.
Nebylo to nic extra, rozhodně by se to nedalo nazvat kouřením, ale pocit jazyku vlastní onanující dcery na údu ve mně opět začal vyvolávat myšlenky na vlastní orgasmus. Uvědomoval jsem si, že mé vzrušení stoupá stejně s Šárčiným, ale v té chvíli jsem to neřešil a nechal všemu volný průběh.
Snad to bylo právě v důsledku extrémního sexuálního vyrajcování a nebo snad i pod vlivem alkoholu. Tak jsem se tomu už nebránil a rozhodl se nechat všemu volný průběh a strašně si začal přát, aby mi to Šárka dodělala do konce.
Ta už prožívala své vzrušení velmi intenzivně a to tak, že by asi probudila i člověka, který by vedle ní pouze ležel natož mě, kterému honila a kouřila penis.
Cítil jsem, že se blížím nezadržitelně k vrcholu, mravenčilo mě v kulích, penis mi pulsoval a celý brněl..
Šárka najednou asi třikrát tak na půl vzdychla, na půl vykřikla a začala se svíjet a třást v orgasmu.
Přitom si zuřivě masírovala rozkrok a blaženě kňučela.
Spíš asi nevědomky, něž s úmyslem svým jazykem vrážela do špičky mého údu, který byl podpořen mými blaženými pocity z prožitků své dcery a pohledem na ni, jsem začal stříkat…
Cítil jsem jak mi doslova z údu létají cákance spermatu, jak pumpuji další a další dávky.. Bylo toho požehnaně. Semeno zřejmě Šárku zasáhlo do obličeje a určitě jí zkrápělo i kozičky, protože se okamžitě zarazila a odkulila se na druhou stranu svojí poloviny postele, odkud pozorovala můj doznívající orgasmus.
Kromě výstřiků a několika křečovitých pohybů pánve a určitě zrychleného dechu a tepu jsem však nedal nic najevo a dál dělal, že tvrdě spím.
Zda tomu Šárka uvěřila nebo ne je vedlejší, ale musel jsem to tak udělat.. Zkrátka já nic, já muzikant.
Dlouho jsme pak bez hnutí leželi, než se Šárka odhodlala vstát.
Opatrně vzala z postele baterku a potichu zmizela v koupelně.
Pak když se vrátila, tak vklouzla do pyžama a zalezla si pod svoji peřinu.
No a já? Zmateně jsem ležel na zádech s povadlým mokrým a uslintaným penisem a honilo se mi hlavou snad tisíc myšlenek.
Nebyl jsem si jistý, jestli mi dcera opravdu uvěřila, že spím, ale rozhodl jsem se, že pokud o tom nezačne někdy mluvit sama, tak ji u toho nechám.
Asi jak mi většina mužů potvrdí, únava po orgasmu a možná i odeznívající alkohol byly nakonec silnější a já usnul.
Probudil jsem se nad ránem.
Šárka ještě tvrdě zařezávala. Spala jako nevinná a spokojená dívka.
Teprve teď jsem opatrně vstal a šel uklidit to její noční řádění.
Pak jsem si ještě na chvíli vedle ní lehl a ve světle začínajícího dne jsem pozoroval, jak má roztomilá dceruška spí.
Byl to velmi zvláštní pocit, ale najednou jsem ji viděl úplně jinak.
Jako mladou a žádostivou milenku a překonával jsem v sobě velmi silnou touhu se s ní pomazlit, pohrát si s jejím krásným tělem a vášnivě jí pomilovat..
Ráno i kdykoliv potom jsme oba dva dělali jakože nic.
Šárynka byla sice trochu nejistá, ale když jsem na sobě nic nedal znát, tak jí to utvrdilo v tom, že vše proběhlo bez mého vědomí a byla veselá a chovala se tak jako dříve.
Moje krásná, hodná, veselá a dnes můžu napsat i vášnivá a tak trošku nemravně chlípná holčička. Strašně rád bych zažil sexu s vlastní dcerou více, jak už jsem říkal..nebo alespoň bych jí při tom chtěl vidět v plné kráse a za světla… Jsem z toho rozpačitý a straš ně moc mě to láká. Kdyby se takováto noc měla ještě někdy alespoň jednou opakovat, tak bych se zcela jistě probudil a .. ….. …. ..
Ale to je zřejmě nemožné, a proto je má touha o to větší. Kdo někdy něco podobného zažil,tak mě jistě pochopí a souhlasí s tím, že opravdu nenaděláte v takovéto situaci vůbec nic a necháte se unést vlastní vášní, rozkoší a absolutním chtíčem. Tento nevšední zážitek jsem takto prožil a rozhodl se, napsat to a podělit se s vámi o své pocity.
Doufám, že jsem vám zpestřil čtení svou životní sexy příhodou na kterou nikdy v životě nemohu zapomenout.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Marek


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2020 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Porno. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury