Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Nevěra z brigádníci

Jsem šestý rok ženatý, mám tři děti, s manželkou žijeme, naprostý stereotypní život. V sexu též stereotyp.

Nevěru jsem nikdy ne vyhledával. Ani netoužil po nějakém románku či úletů. Je mi 40 let a má trasa už směřuje další zastávka důchod a pak už jen čekat na smrt.

V mém životě se něco změnilo. Byl to příchod nové brigádníce . Martině bude letos 26 let je o nějakých 15 let mladší. Velmi živá veselá holka. Upovídana hluboký úsměv srandičky nic jí netrápí. Mladá hezká brunetka. Dlouhé vlasy co nosila v culíku krásný velký hnědý oči. Vyvinutejsi dvojky až skoro trojky prsa. Zadek i postava tak akorát.

Hodně jsme spolu flirtovali, ale nebyl jsem jediný. Flirtovala snad s každým z party, ale zas nemohu říct že by to byl typ holky co ji osuka jeden druhý den další. Flirtovala povídala občas vypustila něco intimnějšího ale zas umela zarazit když už toho bylo moc.

Měl jsem s ní než to začalo vztah. Kdy jsem ji držel si od těla. Jen jsme se pozdravili. Usmál jsem se v autě když bylo něco vtipného. Pak to pokračovalo dál. To už jsme měli mezi sebou lichotky. Jednou v pátek před volným víkendem. Jsem ji jako poslední odvezl domů.

Podařilo se mi sáhnout na její holé stehno, kdy měla na sobě jen šortky. Já kouřím rada az do konce ale dnes ne spěchám usmála se a odešla.

Věděl jsem že se něco mezi námi změní. Bavíme se v práci s klukama o všem. Asi ji to někdo řekl nebo slyšela. Jednou už je to dýl jsem řekl klukům že mě manželka kouří jednou za čas a ještě má u toho podmínku abych se ji neudělal do pusy. Tak to musím pokaždé koordinovat. Za co jsem sklidil menší výsměch od kluků ale pohoda.

V pondělí na mě házela oči a věděl jsem co chce. Tohle už i starý pardal jako já pozná. Byla ten den strašně sexy. Pracovní tričko kraťasy vlasy v culíku. Koukal jsem na její holé hladké nohy cítil její parfém.

Před obědem jsem ji jako jedinou vyzvedl na pracovišti. Aby jela se mnou podívat se na další zakázku a dám ji instrukce co a jak.

Byl to nenápadný vylákání ven jen já a ona.

Hned jak jsme otevřeli dveře do školní družiny, kde se bude další týden dělat. Chytla mě za ruku. Zamkl jsem po schodech jsme šli dolů. Tak se ukaz usmala se. Klekla si a doslova si to hned celýho vyndala z kalhot. Kalhoty jsem měl pod koulemi curak už mi začal stát. Pohonila mi ho a pak mi to začala kouřit. Byl jsem úplně jak kdybych so něco vzal. Kouřila přímo bozsky cítil jsem její rty. Teplou pusu jemný jazýček. Měla v jazyků piercing. To bylo poprvé v mém životě. Co mi ho ženská z touto ozdobou dělala.

Stenal jsem rozkoší. Najednou všechen stres byl pryč. Nechal bych se ještě ale to už bych se udělal. Pohladil jsem ji po ruce. Martina vstala. Vzal jsdm ji ze zadu jal nadržený prase. Ruce si dala na zeď ohla se. Stahl jsem ji šortky ke kolenům. Vyspulila na mě zadeček. Bílý jemný krásný zadeček plácl jsem ji po něm. A zasunul jsem ho hned mezi půlky. Prirazel jsem a Martina držela a držela. Mohl jsem to dělat jak chci. Měla rada když jsem ho hluboko až na doraz tvrdě dorazil. To vždy zavzdychala slastnym tónem. Ještě jsme se u toho libali jazyk o jazyk. Držel jsem ji i za krk a prirazel.

Byla uzka a tekla. Mlaskání a bouchání o koule bylo slyšet na metry daleko. Udělal jsem se celý do ní. Zavzdychal jsem jak když připouští samici králíka. Odpadl. Penis mi šel hned dolů. Chtěl jsem vidět kousky jejího těla. Otočila se. Měla krásné vyholenou kundicku na kterou jsem měl hned chuť. Prsa byly takové menší melouny vynesl jssm z podprsenky jedno pak druhé olizl jsem ji bradavku. Líbilo se ji to. Libali jsme se.....

Vše pokračovalo dál.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Tomáš


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury