Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Nezapomenutelný večer

O tchýni toho moc nevím. Svým způsobem si na ní nemůžu stěžovat, bydlí téměř 100 km od našeho města v menším městě, takže úplně ideální stav, kdy ji vidím pár hodin za měsíc, sem tam nějaký ten víkend párkrát do roka.

I když je to na svůj věk pěkná ženská, moc neumí prodat svojí krásu. Spíš se chová jako klasická domácí hospodyně, co obstará všechno kolem domu, než aby vyrazila za zábavou. S tchánem si dnes moc zábavy neužije. Ten je starší o nějakých 18 let a co vím, dává přednost víc práci pro kamarády, hospodě, jak před manželkou a vlastním stavením.

Jednou, dvakrát do měsíce s pár kamarády si uděláme v pátek pánskou jízdu. Nejdříve hospoda, pak obejdeme pár klubů okouknout mladé roštěnky, co se kroutí v sexy šatičkách na parketu. Politujeme si, že jsme stáří, vracíme se domů jako hodný otcové od rodin. Joo, kde jsou ty časy, kdy mi manželka po takovém návratu podržela, libovala si, jak si ten divoký sex užila. Dnes smrdím chlastem musím pomalu spát na gauči o nějakém doteku si můžu nechat zdát.

Byl to páteční večer jako každý jiný. Z hospody ve správné náladě vyrážíme s kamarády na naše kolečko po klubech. Tentokrát jsem byl nějaký přešlí. Stará mi nedala přes měsíc, což se podepsalo na náladě. Místo okukování mladých holek si sedám na bar v první klubu, objednávám si pivo. Nevím nad čím přemýšlím, přitom lelkuji očima kolem, do doby než se oči zaseknu u ženy, která je až moc podobná tchýni, co se baví s dalšími 2 ženami přibližně svého věku. Sem tam se mezi ně připletou mladý kluci, kteří jsou přísně sjetý scenerem, nakonec odstrčeni. Dlouho to netrvá, naše pohledy se střetnou. Její pozdrav mě utvrzuje, že to je tchýně. Hned si bere skleničku, aby jsi přisedla. Je překvapená, co dělám v tomhle klubu, ale ne tolik jako já, když vidím její veselou náladu ovlivněnou pitím. „Co tady děláš ty?“ nemůžu se vzpamatovat, že je tak daleko od domova, navíc proměnnená za dokonalou dámu. „Přijeli jsme navštívit kamarádku ze studií,“ divně, až tajemně se na mě uculuje, i když cucá drink brčkem. To ve mě vzbuzuje nedůvěru. „Můžu tě o něco požádat?“ zvážení. Pokynu. „Nemluv doma, že jsme se viděli!“ To už přestávám chápat úplně. „Nepřijela jsem jen za kamarádkou… ale i si trochu užít. Chápeš?“ šeptá mi do ucha. Nevěřícně ji sjedu pohledem, až teď mi dochází, že je trochu víc vymóděná svůdně. „A daří se?“ vyzvídám, přitom stále nechápavě kroutím hlavou. „Vidíš, hromada koloušků, o které nestojím. Chci někoho staršího jako jsi ty,“ mrkne na mě. „Kdo má zkušenosti, koho nemusím učit…,“ usmívá se na mě a mě polévá studený pot. „Taky někoho, kdo má pořádný péro a umí to s ním,“ šeptá mi do ucha. „Jako třeba ty,“ dodává, když se odtáhne. Jdou na mě mdloby, v hlavě mi to šrotuje jako nikdy. Je to test nebo si se mnou hraje? „Jak to můžeš vědět?“ vypouštím myšlenku. „Ty jsi myslíš, že se matka s dcerou o takových věcech nebaví?“ culí se na mě. „Taky nejsem hluchá,“ dodává, když mi naznačuje, že se zrovna u nich na návštěvě nechováme zrovna tiše. Na tohle povídání s tchýní mi pivo nestačí. Objednávám si něco ostřejšího a tchyně se hned připojuje.

„Hodně svojí holce závidím, jakého má doma hřebce,“ pokračuje po krátké pauze, kdy jsme otočili rundy. „Nemáš co,“ svěřuji se smutně se skutečnosti. „Opravdu?“ podívá se mi hluboce do očí. „Tak to ten tvůj ocas musí být pořádně nabitý?“ trochu se usměje, ruka ji přistává v mém rozkroku. „A dost tvrdý,“ usmívá se, když ruka nepřestává bloudit po kalhotách. Jde na mě infarktový stav. Zvedám ruku, abych si objednal znova něco ostřejšího na probuzení. Tchýně mi ukradne panáka před nosem. „Děláš si prdel!“ vyjedu po ní. „Ne… nabízím ti pěkně mokrou kundu, kde si můžeš vymáchat svůj ocas,“ šeptá mi. Bere mě za ruku, která končí pod šaty, kde chybí kalhoty. Prsty se mi zaboří do mokré píči. Nevím, co to do mě vjelo, ale hned zkoumám, jak moc je vzrušená. Tchýně obličej má co dělat, aby utajil slast. „Chci tě!“ zasyčí, už za ní vlaji jako papírový drak. Končíme v kabince na toaletach. Ani nevím, zda na dámách nebo pánech? Vášnivé se líbáme u čeho se mi dere do kalhot. „Bože,“ vzdychne, když má mého tvrdolína v dlani. Odstrčí mě, padá na kolena. Oči ji svítí při pohledu na ocas. Hned ochutnává špičku, aby mě vzápětí pohltila hluboko do krku. „Kurva,“ kňučím blahem, jak je dokonalá, až se mi z toho svírají chodidla v pěst. Jak jsem roky neměl problém s ovládání, dnes jsem se kroutil po 2 minutách. Tchýně jako zkušená žena poznala, kdy to je na hranici, přestala. „Pojď do mě!“ Vytahuje si šaty do pasu, vystrkuje zadek jako háravá fena. Vjel jsem do ní, jak rychlík do tunelu, až to mlasklo. „Šukej mě!“ kňučí, hází zadkem, abych se pohyboval. „Pořádně… tvrdě…,“ chrčí, je jí jedno, že nás může někdo slyšet.

Upřímně oddechl jsem si, že se udělala neobvykle rychle, protože sám jsem to měl na krajíčku. Ale dlouho jsem se z vítězství neradoval, protože hned byla na kolenou, ocas skončil v jejích ústech. Během pár vteřin jí plním ústa. Nohy se mi podlamují s jakou vášní vysává péro do poslední kapky. „Bože, to jsem potřebovala,“ vzdychne si udýchaně. „Myslíš, že budeš schopný pokračování?“ usměje se, když se jí trochu zklidní dech. „S tebou určitě,“ jsem stále v euforii. „A myslíš, že bys nás zvládl víc?“ mrká na mě s tajemným úsměvem.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Petr


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury