Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Oplodněná průvodčí

Tato událost se stala před 6 lety. Jel jsem tehdy vlakem na školení z Českých Budějovic do Brna, kde se školení konalo. Po příjezdu vlaku jsem si sedl do posledního vagonu, kde bylo celkem dost místa.Šel jsem úzkou uličkou ve vagonu a sedl si do posledního kupé. Bylo zde prázdno. Vytáhl jsem noviny a začal číst. Poté se vlak rozjel a já se začetl, takže jsem si nevšiml, že průvodčí otevřela šoupací dveře u mého kupé. Několikrát mě oslovila, že chce ukázat jízdenku. Začetl jsem se natolik, že průvodčí mi musela položit ruku na mé rameno, abych si vůbec všiml, že přišla. Začínám hledat lístek. Koukám do tašky, do kapes, ale nic. Nakonec jsem už začal předpokládat, že dostanu pokutu nebo si budu muset koupit novou jízdenku. Slečna průvodčí se mi sama nabídla, že mi jízdenku pomůže hledat. Nejdřív hledala v tašce, poté v batohu a stále nic. Potom přišla zlomová chvíle, slečna průvodčí mi řekla, abych se podíval ještě do peněženky. Když ani tam lístek nebyl, zašeptala mi do ucha,, já jsem Hanka, já na to, já zase Martin.Také mi řekla, zda by se mi mohla podívat do kapes u kalhot. Pouze jsem zakýval hlavou na souhlas. Poté možná omylem, možná záměrem sáhla do rozkroku, kde musela vycítit jak mi najednou v kalhotách stojí úd.Ihned jak poznala moji erekci, začala mě kalhoty rozepínat.Když jsem skončil s kalhotami u kolen, přišly na řadu i moje slipy. Hanka mi ho hned vzala do své nenasytné pusinky a začala vášnivě kouřit.Byl jsem už skoro na vrcholu výstřiku. Hanka to vycítila, rychle svlékla svůj modrý slušivý kostýmek, a řekla mi že chce opíchat. Na nic jsem nečekal a Haničku jsem si postavil zády ke mě ohnul jí v pase, zvedl levou nohu a vrazil jí tam svůj pyj až ke kořenu.Hanka při mém přírazu jen zasténala a začala křičet, abych nepřestával. Po několika mých přírazech začala Hanka sténat v přicházejícím orgasmem. Protože se blížil i můj orgasmus, řekl jsem si že se Haničce vystříkám na záda. To co se stalo před mým výstřikem jsem ani nečekal. Hanka poznala, že se můj výstřik semene neodvratně blíží, tak řekla, abych se vysemenil do ní. Jak chtěla, tak se i stalo. Hanku jsem trochu nadzvedl a začal do její kundičky stříkat semeno. Při stříkání ještě zažila ještě další orgasmus. Myslel jsem, že už má dost, ale kdepak. Hanka si mě ještě posadila na sedačku, sedla si přímo na můj úd a začala hluboce přirážet. Sama si určovala přírazy.Její orgasmus přišel po chvíli. Můj další výstřik nenechal na sebe dlouho čekat. Opět jsem Hance vystříkal její štěrbinku. Ona mi pak dala velkou pusu a začala se oblékat, s tím, že to bylo sice krásné, ale, že už musí jít.Já ještě chvíli jsem nevěřícně seděl na sedačce a přemýšlel, jestli se mi to nezdálo. Hanka mi při odchodu dala své telefoní číslo s tím, že bychom to měli zase náš sex ve vlaku zopakovat.

Bohužel šlo o naše první a poslední setkání a sex. Po několika měsících mi Hanka psala smsku, že si našla přítele, a že je se mnou těhotná. Naše jízda vlakem tak nezůstala bez následků. O pár měsíců později Hanka porodila syna Adámka. Občas si zavoláme, ale už se nevídáme. Takže další šukačku ve vlaku asi nezopakujem, což je velká škoda.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Martin M.


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury