Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Platíme si milence 3

…se už nestideli. Tak a co bude dál pronesla má kámoška verim že jsme ještě neskončili nevím jak Vy dvě ale ja bych ještě sukala a jako důkaz dala nohy od sebe jednou rukou semail hrabala v kunde a druhou chytla mého syna za čuraka. Neboj syn te bude sukat my jdeme udělat kafe máš ho jen pro sebe a s mladou jsme odešli do kuchyně samozrejme nahé. Když jsem dělala kafe mlada odesla a když se vrátila mela na sobe pridelaneho umělaka. Když jsem se ohnula pro spadlou lžičku na nic nečekala a narvala me umelaka do kundy a rukama me mackala kozy. Když po 10 minutach skončila zeptala se me jake to bílo a ja řekla šlo to ale čurak je čurak tak jsme vzali kazda 2 kávy a šli do obýváku kde se nám naskytl fajn pohled. Syn sukal kámošku zezádu a ta křičela rvy ho tam nadoraz a az budeš Všechno nastrikej do me kundy. Sedli jsme si do sedačky a pozorovali ty dva a vzajemne jsme se hrabali v kundach. Když se syn do kámošky vystrikal řekl vypijí si kafe a pak si podeme lehnes maminkou Ty . A co ja řekla mlada šukej nás obě najednou . Jak řekla se i stalo. Když nás o sukal se kámoška zeptala kdy si to zopakujeme a ja řekla kdy budete chtít jak vidíte syn nás zmakne všechny. Pak se oblékli a odešli. Než jsme si šli lehnout syn me ještě osukal a ani nesel do svého pokoje zůstal se mnou. Od tohoto dne mam se synem ložnicí společnou.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Květa 50 let


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2020 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Porno. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury