Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Platíme si milence 4

Se svým synem sukam dalo by se říct skoro pořád protoze to stále vyžaduje. Vždy na me ceka v předsíni v županu a když zavřu dveře da me pusu chytne mou ruku do ktere mi dá svého čuraka a pohladí me po kunde takže vždycky to skonci tak ze si jdeme do ložnice zašukát. Jednou jsem se zdržela v práci a když jsem došla domu syn na me nečekal. Asi se zdržel ve skole řekla jsem si když slyším ze synova pokoje známý hlas kámošky . Nebude mamka nadávat že sukame a ona není doma. Nebude je hodna a kromě toho ráno než šla do prace jsme si také zasukali. Dobře tak než se mamka vrátí tak mi ještě obě díry prostouchni a ja půjdu domu. Po těchto slovech jsem cítila jak vlhnu a tak jsem se odhodlala a vešla do synova pokoje kde syn mrdal kámošku do obou direk a ta jen stenala. Když me kámoška spatřila povida pojď se přidat me už kunda pali uži jes si pěkně jsem ti ho rozmrdala vstala a ja zaujala její misto. Po 10 minutach me syn naplnil semenem vstalíř jsme a šli do kuchyně si udělat kafe. Kámoška za chvilku odesla a syn se věnoval jen me.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Květa 50 let


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury