Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Platíme si milence 5

Když jsme z mamkou dosukali mamka na mě vyrukovala z něčím s čím jsem ani ve snu nepočítal.Synku pěkně sukas a jelikož ,prostě nechceš sukat za peníze. Víš mám dost kámošek a Ty když jsem se jim ne svěřila ale pochlubila že sukam z mladým tak mě tak trochu závidí. Když budeš pro, občas nějakou dovedu na sex ve třech co Ty na to říkáš a věř mě dobře zaplatí. Mamko já jsem pro ,ale jen kvůli penězům protože Ty ne že pěkně sukas ale máš i pěkně velkou kundu. Neboj synku , kámoška Hanka ji má větší a o dost větší než já, ale nemá jako já 84kg ale o trochu víc ale, no co sám se přesvědčis jsi pro nebo se bojíš. Mami jdu do toho takže si jí zítra pozvy a uvidíme. Jak zítra synku Hanka na nás již čeká v ložnici a jestli nás slyšela nevím nevím no co pojďme se podívat. Když jsme vystoupili do ložnice uviděl jsem něco . Na posteli kde jsme z mamkou sukali ležela Hanka nohy do praku a z kundy ji trčela cuketa. Tak jdi synku a dělej jak sám uznáš za vhodné ale pamatuj na mě sex ve třech. Došel jsem k Hance vyndal ji cuketu z piči se slovy "jestli chceš Hani sukat kundu más sice větší než maminka ale vemem maminku do trojky jinak budu sukat jen máminku a Ty .. víš jak. Souhlasila a tak mamka došla nahá hladila si svou kundu ,došla až ke mně a povídá tak se ukaž a pěkně ji vysukej já se zatím budu jen dívat ale taky mě budeš sukat tak zní naše domluva z Hankou a vyndala mě ptáka z tepláků.Hanka čekala až se dočkala. Bez předehry jsem ho tam Hance vrazil šlo to do tak velké kundy samo a sukal jsem ji. Když jsem do Hanky vystříkal svou dávku semene přišla na řadu mamka. Klekla si mezi mě a Hanku strčila ji do kundy cuketu a mě nařídila mrdej mě o Hanku se již postarám já. Tyto sex hrátky trvalí až do rána .
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Kveta


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2020 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury