Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Plavky

Byl tomu skoro měsíc, co mě Martina vzala poprvé k sobě domů. Žila pouze s mámou v menší vile, která stejně jako interiér prozrazovala vyšší společenské postavení. Když jsem se ocitl před matkou Martiny, nevycházím z údivu. Vypadala líp než Martina, spíš jako její starší ségra. Tak krásnou ženu, s tak dokonalými křivkami jsem snad ještě neviděl. I když pravděpodobně hrudník nebylo dílo přírody, ale nejspíš plastického chirurga.

Na to, že Martiny máma zastávala vysoký post ve firmě, vydělávala několika násobek než běžný člověk, chovala se naprosto normálně přesto, že měla všechny předpoklady vznášet se s nosánkem nahoru. Naopak Martina se začala časem vybavovat, jako rozmazlený jedináček.

Blížilo se léto, s ním plánování dovolený. Martina si postavila hlavu, že nikam beze mě nepojede. Bylo mi dost trapně, protože jsem měl jiné plány. Vydělat si nějaké peníze, ne je utratit za dovolenou. Rodiče nejsou majetný, aby mi jen tak šoupli pár tisíc, řekli, jeď si. Do našeho prvního sporu s Martinou vstoupila její matka, že mi jí zaplatí, plus všechno kolem. Opět si připadám ponížený, neschopný a chudý, přemýšlel, zda má budoucnost vztah s takovou holkou?Došlo mi, že tahle holka žije v úplně v jiném světě, chtěl vztah ukončit, což se snažím vysvětli její mámě, která neměla problém pochopit to. Ale prosila mě, abych zvládnul ještě dovolenou. Pokud nepojedu, bude mít zničenou dovolenou. Dokonce se přiznala chybou ve výchově. Bylo mi jí líto. Kývl jsem, ne kvůli Martině, ale právě kvůli ní.

Už první den dovolené svého rozhodnutí lituji. Martina se změnou časového pásma odhazuje veškeré brzdy, ukazuje svojí pravou tvář rozmazleného fracka. Nikdy se mi snad nestalo, abych měl zatmění před očima, takovou chuť někoho profackovat, jako u ní. Princezna se navíc urazila, zvedla pyšně nosánek nahoru, šla si užívat dovolenou podle svých představ. Její máma se za ní styděla, omlouvala se za ní. „Nechte to plavat,“ mavnu nad tím rukou, že to těch 14 dní nějak přežiju, pak jí kopnu do prdele s tím, aby si našla stejného snoba, jako je sama. Máma z toho byla snad víc nešťastná než já. „Víš, jsi první kluk, i muž, který je úplně obyčejný, skromný…,“ přiznává mi, jak je jí se mnou fajn. To možná i trochu vysvětlilo, proč je sama. Já si na oplátku do ní trochu nevkusně rýpnul ohledně plavek, které měla na sobě. Nejspíš stály raketu, ale totálně zazdili její ženskost. Vypadaly jako ze 70 let. Nebyl jsem jediný, který na ně s opovržením koukal. Na pláži nebyl snad nikdo, kdo by je obdivoval. „Když já nevím,“ oponuje mi, že se na bikini cítí být stará. „Rozhledněte se kolem!“ Ukazuji kolem sebe, kdo všechno nemá stud narvat se do bikin. „Asi máš pravdu,“ posmutní. „Pomůžeš mi je vybrat?“ Dodává po chvilce přemýšlení. Asi nejlepší rozhodnutí za poslední dobu.

Jdeme Martině oznámit záměr nákupu, která se nedaleko baví s partou kluků po svém. „Běžte klidně do prdele… Můžeš s ním klidně šoustat, když jste takový kamarádi! Pouští se do nás nepochopitelně, že nestačíme koukat. Z mámy udělá starou, nevrlou pannu, co nešoustá. "Jestli tedy dáš ten jeho ocas?“ Dodává škodolibě. To už však matku táhnu pryč, která byla z vystoupení dcery úplně mimo, až jí tekly slzy.

„Co tím myslela?“ Rozdýchává celou situaci ještě desítky minut v nákupním centru. Mlčky to přecházím, raději jí vtahuji do prvního obchodu s plavkami. „Já nevím,“ kouká nevěřícně na úzké plavky. „Běžte si je zkusit,“ vtlačím jí ramínko do rukou, posílám směr kabinky. Jde jako opatřená, pořád si nevěřícně prohlíží plavky. Sedám si naproti kabinkám, ukájím se pohledem, co se mi v obchodě nabízí za čubičky, kterým bych s takovou chutí vyprášil kožich atd. Dokud se neotevřou dvířka kabinky a máma Martiny se studem pokyne, abych se šel podívat. „Nejsou nějaký malý?“ Ukazuje se mi v plavkách v koutě, aby jí nikdo neviděl. „Jsou, ale dobrý,“ olizuji se v duchu jako mlsný kocour, co se mi nabízí za pohled. Z košíčků podprsenky vykukují pevné grepy s částí velkých růžových bradavek. Stačilo by trochu poskočit, vypadnou. „Kurva, ty musíš být nadržená!“ Povzdechnu si nad macatou buchtičkou, co nádherně rýsuje na bikinách. „Co se ti na tom líbí?“ Nevěří, prohlíží se v zrcadle. „To, co je pod obalem!“ Usměji se. Dlouze se mi podívá do očí, než se naději, jsem vážen do kabinky. Sotva za mnou prásknou dvířka, přisává se na mě jako piavice. Ve vášnivém líbání tancujeme na metru čtverečním od stěny ke stěně, až to duní. Její dlaň zajíždí do šortkek, zatím co já vysvobozuji umělý kozy z ohrádky. „Och bože,“ pumpuje mi zběsile z ocasem, který závratně tvrdne. Já naoplátku drtím malé melounky v dlaních, ochutnávám střídavě zduřelé bradavky. „Pojď do mě!“ Zakňučí tiše. Otáčí se ke mě zády. Spouští bikiny k zemi, nastavuje se mi jako háravá fena. Pro kontrolu zajíždím prsty mezi macaté pevné půlky, jak je na tom s vzrušením. „Prosím, ne… Strč mi tam ptáka,“ uhýbá před dotěrnými prsty, které našli bazén mezi stehny. „Dělej, pojď!“ ohání se rukou za sebou, aby uchopia ptáka, navedla na cíl. Překvapivě do ní vyjíždím hladce, jako nůž máslem. Poskočí zadečkem, aby se dokonale nabodla, až to mlaskne. „Bože,“ kňučí tiše, vrtí lehce zadečkem. „Jsem tak zvrhlá… Šoustám s klukem svojí dcery!“ sténá tiše, přitom se tlačí na ocas, jako kdyby ho chtěla snad až do krku.

„Že jsem mrcha… Čubka… Kurva… Řekni to!“ klouže se po ocase. „Ano, jsi,“ funím blaženě. „Řekni, že jsem coura, děvka… kurva!“ chroptí, tvrdě se na mě naráží. „Jo, jsi děvka,“ hlesnu. „Jo, pokračuj… Říkej mi to!“ kňučí. S každým sprostým slovíčkem, které ze mě vyjde zrychluje výpady proti mě. „Mrdej mě podle toho… Jako kurvu!“ vrčí přes zuby, aby to nikdo neslyšel. Žasnu, jak je z toho mokrá, jak se rychle udělá.

„Chci tě spolykat!“ padá rychle na kolena. S chutí olizuje svojí šťávu z ocasu. „Bože, jsem z tebe tak hotová,“ stačí pohled od ocasu do svého klína. Zajede si rukou mezi stehna, která tam poskakuje do doby, dokud se neudělám. Jen, co se první mohutný výstřiky sveze o obličeji, rozprskne se na zrcadle za ní, dosahuje dalšího orgasmu. Rty se přisají za žaluda, aby mi vysála koule přes brčko.

Plavky jsme nekoupili, místo toho mlčky spěchali na hotel pokračovat v dovádění. Nikdy jsem si tak neužil, jako s Gabinou. Tak se jmenuje Martiny, se kterou zažil nejkrásnější dovolenou v životě. Oba jsme měli trochu vycitky svědomí vůdči Martině, ale úplně zbytečný. Martina si na dovolený našla kluka, ke kterému se vzápětí po dovolený nastěhovala. Já tak mám díky ní dokonalou o 20 let starší milenku.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

FB


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2020 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Porno. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury