Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Poslední opalovačka u rybníka

Ten den měl být jiný. Už od rána. Měla jsem to vědět, ale ne. Já na to kašlala. Ráno bylo pěkně a zdálo se, že bude krásně celý den. Jak by také ne, vždyť je červen a slunce má síly víc než dost. Červen je měsíc volna, odpočívání, opalování a flákání, jenž si každoročně zasloužím během zkouškového. I letos bylo zkouškové úspěšné a já se mohla v naprostém klidu vydat k místnímu rybníku.

Abych neriskovala převlékání před lidmi, ač to není pravděpodobné, rozhodla jsem se vyrazit už v plavkách. V koupelně sundám dvoudílné bikiny ze sušáku a navléknu si spodní díl. Dlouhé tkaničky mám napevno svázané dvojitým uzlíkem, jenž se za poslední tři použití stáhl do velikosti malého korálku. I kdybych chtěla, nedokáži ho rozvázat. Ale proč to dělat. Plavky mi drží na bocích pěkně a přitom vůbec netlačí. Možná kdybych chtěla skákat, spadly by, ale to u mne nehrozí.

Vrchní díl přetáhnu přes hlavu a usadím přes své středně vyvinuté kopečky. Srovnám uzlík na zádech do středu zad a druhý do středu krku. Vytáhnu z pod tkaniček dlouhé zrzaté vlasy a pohodím hlavou, aby se srovnaly jak jim příroda nařídí. Hotovo. Usměji se do zrcadla a ještě se na otočku vydám do pokoje, kde z hromádky vezmu kraťoučkou plavkovou sukýnku s vysokým rozparkem. Natáhnu si ji přes spodní díl a zamířím konečně do předsíně.

Beru si sebou jen malou taštičku, klíč od bytu, opalovací krém a přes rameno si hodím malou suchou osušku. Víc není třeba. Vyjdu ven, zabouchnu a zamknu dveře. Cesta k rybníku je asi kilometr dlouhá, ale rychle mě uteče, neboť se už vidím vyvalovat na jeho břehu.

Dorazím tam a zjišťuji, že mé obavy byly zbytečné. Jako včera a předevčírem. Nikdo tu není. Najdu své místečko v polostínu vedle rákosí, kde rozprostřu osušku. Rozepnu krátký zip na sukénce a ta mi po nohách sjede ke kotníkům. Odkopnu ji na osušku a vydám se k vodě. Zastavuji se, když mám vodu přesně k rozkroku, dělám další, tentokrát pomalý, krok a užívám si, jak hladina vod máčí plavky na mém těle. Dojde mi přitom, že jsou trochu volnější než by měly být, ale neřeším to. Ještě nepadají a i kdyby nikdo tu není. Postupuji dál do vody, až jsem po bradu utopená. Potopím i hlavu, jenž záhy s nádechem zase vynořím.

Chvilku jen tak plavu po hladině, abych protáhla svaly. Nakonec toho nechávám a vylezu zpět na břeh, kde se rozplácnu na svou osušku. Lehám si na břicho a mokrá záda tak vystavuji teplému slunci. Aby mohlo ohřát celou plochu, shrábnu mokré vlasy ze zad do boku. A pak ležím. Poslouchám přírodu a cítím, jak mou pokožkou prostupuje teplo. Zasním se a usnu.

Ze spánku mě probere hned několik věcí. Kroky. Dotek a váha na nohách. Dřív než vyjeknu, mám pusu ucpanou rukou. Začnu sebou házet. Někdo mi zatáhne za vlasy takovou silou, až mi do očí bolestí vytrysknou slzy. „Buď zticha a přežiješ,“ dostane se mi pokynů pronesených hrubým mužským hlasem. Polknu. Najednou se v těch plavkách necítím tak dobře. Najednou bych radši seděla ve škole.

Slyším smích. Dva. Jsou minimálně dva. Chci se na ně podívat, ale chlupaté ruce mi to nedovolují. Nemohu vůbec otočit hlavu. Záhy mi na ni někdo natáhne nějakou vlhkou látku a čímsi mi ji zatáhne pod bradou. Už nevidím ani trávu před sebou. Za to cítím víc, než by mi bylo milé. Jedna ruka mi drží zkřížená zápěstí na lopatkách, druhá se snaží povolit uzlík za krkem. Další dvě ruce mi stahují kalhotky. „Prosím,“ dostanu ze sebe tiše. Jsem tak vyděšená, že delší proslov nemám ani pomyšlení.

„Hele, vona nás dokonce prosí,“ slyším posměch jinak znějícího hlasu. „Drž hubu,“ ozve se ten hrubý zlostně. Zanechá pokusů o rozvázání podprsenky a místo toho mi prsty zajede mezi půlky. Chci uhnout, prohnu se v zádech. Zasmání. Pak jeho prsty pokračují níž, kde mi vniknou do těla. Škubnu sebou znovu. Prsty se ve mně dají do pohybu dovnitř a ven. Ten pohyb je hrubý stejně, jako hlas majitele prstů. Hrubý a nenechává mě na pochybách, co se bude dít.

Prsty nakonec opouštějí mé tělo. Za ruce mne popotáhne k sobě a kvůli jeho váze na lýtkách se musím prohnout a vystrčit zadeček do výše. Moment na to, cítím, jak mne po rozkroku přejíždí jeho mokrý klacek. Je velký a odhalený. Jasně cítím, jak se zadrhne na vstupu do jeskyňky. Rovněž cítím, jak přejede můj análek.

Za okamžik se už dere dovnitř. Tlustý velký klacek si dělá cestu do mé jeskyňky. Vyjeknu a ucítím, jak mi ho tam silou dorazí. Proč já? Vyvstane mi jediná otázka v hlavě. Odpověď nevím. A zapomenu na všechno, neboť muž začne divoce přirážet. Chvíli se snažím být zticha. Ale přírazy jsou tak silné a jeho klacek tak dlouhý, že nakonec s každým zajetím vyjeknu. Trvá to jen pár minut, než ze mne vyklouzne.

„Tati, pusť taky mě,“ ozve se ten druhý hlas natěšeně. „Dočkáš se,“ zazní rázná odpověď. Muž v tu chvíli začne strkat prsty do mé druhé dírky. „Nedělejte mi to, prosím,“ dostanu ze sebe prosebně. „Ptal jsem se na něco?“ zamručí a zatáhne silou za mé ruce. „Ne,“ vydechnu tiše. Nasadí svůj klacek na vstup do mého zadečku. Dám se do breku. A pak si mne silou přitáhne. „Áaahh,“ vyjeknu bolestivě. Místo odpovědi muž chytí do každé své ruky jednu mou a začne se mnou škubat tak, abych dělala práci za něho. Dovnitř. Ven. Dovnitř a zase ven.

Bolí to úplně šíleně. Nikdy jsem nic takového nedělala. Nakonec cítím, jak se ve mně udělá. Najednou je uvnitř mě mokro, kluzko a lepivo zároveň. Vysune se a nechá mě rozplácnout se o trávu. Stále brečím, teď ještě usilovněji. Látka na mé tváři už to přestává pobírat.

„Teď ty,“ zaslechnu a cítím, jak se ze mne zvedne jeho váha. Nikdo mě teď nedrží, ale já ani nejsem schopná se zvednout. Třesou se mi ruce, i nohy. Volnost trvá jen v řádu vteřin. Pak jsem překulena na záda a o něco drobnější daně mi odhrnou trojúhelníčky plavek z prsou. Místo látky plavek ucítím silný stisk dlaní. Zakloním hlavu a silou ji opřu o trávu.

„Ale no tak, bude to jen trocha srandy,“ vysvětluje mi nadšeně. Prsty mi vráží do klína a začne mě s nimi trápit. Moje dlaně strčím také do klína, snažím se ho odstrčit. Zakrýt své přirození. Povede se mi to. Nechává mě být. Omyl. Ucítím, jak mne bere za bok a převrací. Cítím, že mě přetáčí na sebe. Pak už ležím na jeho nahé hrudi tisknuta k němu rukou na svých lopatkách. Druhá ruka navádí jeho ztopořený penis do mých útrob. Vniká díky vlastním šťávám velice lehce. Rukama chytí mé boky a začne přirážet. Vzepřu se na loktech. Chci se odtáhnout. Ale zpět na tělo mladíka mi přimáčkne velká ruka zákona. Přitlačí mě, až se mi prsa mačkají. A pak ucítím, jak se i on svým penisem snaží vniknout dovnitř mne. Můj zadeček se tomu už moc nebrání. Zasouvá a já ucítím, jak vniká do těsné dírky.

Mohutný klacek v zadečku umocňuje pocity a já zažívám naprostou agonii. Kluk pode mnou našel vlastní rytmus a naprosto ignoruje, že je mám v sobě oba. Starší, se směje. Využívá syna k tomu, aby pociťoval větší uspokojení. Udělají se do mě oba najednou. Kluk má ohromný výbuch. „Nech si ještě něco,“ napomene ho otec káravě a vyjede ze mne. I mladíkovo úd opouští mé zničené tělo. Pomalu se mi začíná vracet rytmus dechu. Na můj zadeček natáhnou látku plavek, která se přilepí do spermatu, jenž ze mne pomalu vytéká. Muž látku ještě látku ukazovákem přimáčkne do štěrbiny zadečku i do spermatu v klíně.

Ruce mě zvednou na kolena a kluk z pode mne vyleze. Jeho prsty nadzvedávají látku přes mou bradu a pak mi silou tisknou tváře. Otevírám ústa. Okamžitě mi je plní svým klackem. Zasunuje hluboko. Chytá můj týl hlavy do dlaní a začne si sám určovat tempo i intenzitu. Je mi na zvracení. Za moment se udělá a přitom vytáhne penis z mých rtů. Prýštící sperma dopadne na můj nos, bradu i prsa. Klacek si pak otře do látky mé podprsenky.

Místo zaslouženého oddechu pokračuje starší chlap. Také on si chce vychutnat mojí pusinku. Vrazí mi svůj klacek do krku, kde mi ho na moment podrží. Když už se začínám dusit, vytáhne ho a začne mou hlavou přirážet. Je mi to už jedno. Jsem jako hadrová panenka. I on se udělá, ale na rozdíl od syna, své sperma stříká pečlivě na mé kopečky. Ty pak zahalí látkou plavek, jenž se lepí do spermatu.

„A teď buď hodná holka,“ osloví mne hrubý hlas. Do třesoucích se rukou mi vrazí nějakou látku. Po hmatu poznám svou sukýnku. „Oblékni se,“ poručí. Pomalu si stoupnu na roztřesené nohy. Pak jednu zvednu a zavrávorám. Muž mě přidrží a já si navleču sukni. Vytáhnu ji k pasu a roztřesenými prsty ji zapnu. Do ruky mi muž vrazí mou tašku a do druhé osušku.

„Můj syn, tě teď doprovodí domu,“ oznámí mi a pleskne mě přes zadeček. Mlaskne to. „Ach jo, tati. Nemůžeme jí tu jen tak nechat?“ zavrčí syn trochu nakvašeně. „Koukej poslouchat syčáku,“ oboří se na něho a já už cítím, jak mne mladý bere za ruku. „Tak kde bydlíš?“ oboří se na mne. Prozradím mu to. „Kurva tak daleko?“ zanadává, ale asi se bojí otce, neboť mě okamžitě táhne pryč.

Jdu za ním a při každém kroku cítím lepkavou hmotu v klíně a na prsou. Doufám, že mě dovede domů a nechá mě být. Kdesi v hloubce si ale říkám, jak jsem naivní. Dovede mě až ke dveřím. Hrubě mě zády přirazí na dřevo. Ucítím jeho prsty pod sukýnkou na svém klíně. Pohladí nacucanou látku plavek a znovu ji přitiskne k mému tělu. Druhou rukou mi promačká prsa a pak silou uchopí mojí bradu pod látkou. „Buď hodná a nic se ti nestane. Tvoje rodina by mohla mít nehodu,“ vyhrožuje mi polohlasně. Pak mne pustí a já zaslechnu vzdalující se kroky. „Jo a buď připravená na nečekanou návštěvu,“ řekne vesele a zasměje se. Mne zamrazí.

Pak si svleču látku přes hlavu. Jsou to plavky. Pánské plavky. Roztřesenými prsty odemknu dům a vejdu dovnitř. Zamknu za sebou na dva západy. Vydrápu se do schodů a vyrazím do koupelny. Tam se svleču, pořádně umyji a snažím se smýt i vše co se stalo. Nejspíš se už nikdy nevydám k rybníku opalovat.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Anne-Marie


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury