Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Potřebná a věrná

Stalo se to před čtyřiceti lety. Vrátil jsem se z vojny. Setkal jsem se s paničkou, asi pětatřicet let. Požádala mne, abych jí pomohl vynést nákup do čtvrtého patra, výtah byl v poruše. Pohostila mne sklenkou vína a odešla se převléct. Vrátila se oblečena v krátkém pracovním plášti a ukládala věci z nákupu. Rafinovaně! Tak,že byla otočena ke mně zády když se sklonila. Zjistil jsem, že nemá kalhotky a viděl jsem tu její zarostlou vulvu. Tenkrát se ženy ještě neholily. Projevilo se to na mém orgánu. Všimla si a přisedla ke mně. Dověděl jsem, že její muž je na montáži v Sýrii a že jí velmi schází, ale je dobře finančně zabezpečena. Ještě jsme si nějakou dobu povídali, rozepnula si plášť aby umožnila pohled na její prsa a občas se otočila abych zahlédl zezadu její rozkrok. A potom převzala iniciativu! Pomohla mně svléknout kalhoty a začala honit můj penis. Pomalu a velmi jemně „Musím ti trochu ulevit, abys pak déle vydržel“ Vystříkal jsem se snad dva metry daleko. Potom mne ústy můj penis postavila. Do úst si dala kondom a ústy mně ho nandala na můj penis. Odvedla mne do ložnice, nasedla na můj obličej a já jsem ji lízal. A pak se souložilo a vystřídalo mnoho poloh. Navštívil jsem ji pak ještě asi třikrát. Vždycky mně ho nejdřív jemně rukou mnula, abych déle vydržel. Než se jí vrátil manžel, poděkovala mně a stala se věrnou manželkou. Když jsme se náhodou setkali tvářili jsme se, že neznáme. Projevil se tím pro mne také negativní dopad. S mými věkově bližšími se mně to tak nelíbilo, jako s tou paničkou.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Milan


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury