Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

PRÁVO PRVNÍ NOCI

„Květo od lesa! Ty se prý chceš vdávat! Víš, co musíš nejprve udělat?“ ptal se farář při ohláškách. „Ano, velebnosti! Musím věnovat svoji nevinnost našemu pánoví!“ s malým vzlyknutím odpověděla. „Tak v pátek, hned po mši se vypravíš na zámek!“ určil kněz. Květa, se slzami v očích, přikývla. „Květo, jsi připravená?“ zeptal se farář, hned po kázání. „Ano. Velebnosti! Už jdu!“ Květa vyrazila k zámku . „Proč musím svoji nevinnost věnovat pánovi, když mám ráda svého Vašíka?“ brumlala si celou cestu.
„Ty jsi Květa od lesa?“ stará žena Květě otevřela dvířka ve velké fortně „Tak pojď !“ vrátka za ní zabouchla a vedla jí klenutou chodbou. Vešly do jedné kobky a žena zavřela dveře na závoru. „Svlékni se!“ poručila. Květa se zachvěla a rozmýšlela, co má dělat. Ale baba jí nenechala. „Koukej, ať jsi svlečená!“ houkla na ní a hrubě se na ní vrhla. Než se Květa nadála, byla úplně nahá.
„Tak se ukaž!“ žena jí hrábla meui nohy, aby se přesvědčila, zda má neporušenou panenskou blánu. „Aúú..“! vykřikla Květa, když jí to zabolelo. „Nekřič, ještě se ti nic neděje!“ okřikla jí babice a ještě jednou zavrtěla prstem, aby se přesvědčila, zda se nemýlí.
„Tak pojď!“ chytila jí za ruku a kamsi jí táhla, Květa se chtěla bránit, že je nahá, ale babice byla silnější. Vtáhla jí do další místnosti, kde byly dvě mladé ženy. Také obě nahé. Vtáhly jí do kádě teplé vody a houštinu mezi nohama jí vydrhly.
Když jí myly prsy a houštinu mezi nohama, ucítila dosud neznámý pocit, až se zachvěla. Vytáhly jí z kádě, utřely a položily na stůl. „Lehni si a roztáhni nohy! Musíme tě nejdřív oholit mezi nohama! Pán to tak má rád!“ v ruce silnější ženy se zaleskla břítva. Květa si stačila všimnout, že obě ženy jsou také bez ochlupení. „A teď se nesmíš hýbat!“ druhá žena jí namydlila chlupy, co zakrývaly její poklad. Na namydlené kundě jí zastudila ostrá břitva. Zatajila dech, aby se nestalo to, čím ženy hrozily.
„Hotovo!“ uslyšela rozesmátý hlas a ucítila, jak jí omývají z kundičky zbytky mýdla a chlupů. Na tu holou pokožku se přisály čísi rty. Ucítila nezvyklý průvan. Údivem otevřela oči a podívala se mezi nohy. Neviděla tam ani chloupek, zato klitoris jí trčel z míst, kde předtím měla chlupy. Překvapilo jí, jak je nezvykle velký. A to se ještě zvětšil sáním ženy, která jí ho sála.
Začalo jí tam mravenčit, až jí přepadla nezvyklá křeč. Rozkřičela se a něco z ní vystříklo. Zůstala bezvládně ležet a vychutnávala si ten pocit. „Ty se pánovi budeš líbit!“ zasmála se žena, co jí lízala.
Poštěváček se jí zvětšil tak, až to bolelo. Tak stačil další dotek horkého jazyka a znovu jí roztřásl ten nezvyklý pocit. Roztřásla se a přitiskla si její hlavu více do klína. A znovu ten pocit, až ztratila vědomí…
„Ruce za hlavu!“ uslyšela další rozkaz. Než se vzpamatovala, měla je pevně svázané. „Pojď se ukázat pánovi!“ chytily jí každá z jedné strany a kamsi jí táhly.
„Pane, to je Květa a máte jí připravenou, jak jste si přál!“ postavily jí před pána, Ten si jí zvědavě prohlížel. „Rozkročit!“ najednou přikázal a vstal. „Nééé, to nééé…!“ mimovolně vykřikla Květa, když jí pán chytil za bradavky, natáhnul je a lehce jimi zakroutil.
„Nééé…nééé…já nechci!!“ křičela a chtěla se bránit. Ale svázané ruce tomu zabránily. Pán jí chvíli osahával, ale potom jí hrubě pohodil na postel. „Aúúú!“ vykřikla, jak jí zabolely svázané ruce. Pán na to nedbal a lehl k ní. Sáhnul jí mezi nohy a sevřel jí tu čerstvou oholenku.
Začala kopat nohama, ale vysloužila si za to silné plesknutí na to místo, kde jí, ještě před chvílí, dělaly doteky žen tak dobře. Vykřikla bolestí, ale Pán jí bezohledně roztáhnul nohy a surově vrazil prst tam, kde ještě nikdy nikoho neměla. „Joó!“ liboval si, když narazil na to, co očekával.
Květa začala plakat, nejen bolestí. „Néé..prosím neé..já bych to chtěla nechat pro mého Vaška!“ otřásala se pláčem. „Ten by stejně neveděl, co s tím!“ Pán se zasmál, ještě více jí roztáhnul nohy, překulil se mezi ně a začal jí tam hladit. Chvíli se ještě bránila, ale potom cítila, jak tam začíná vlhnout.
„No vidíš, jak se ti to bude líbit!“ Cítila. jak jí rozpáleným, slintajícím žaludem přejíždí mezi čím dál více slintajícími pysky. „Aúúú..!“ zařvala, když ta překážka praskla a Pánův nemalý pyj zajel dovnitř. „Nééé…néé…!“ marně se zmítala, když se pán začal hýbat a ona si připadala jako roztržená.
Už neměla sílu bránit se, jenom kvílela bolestí a Pán jí pokaždé zajel hlouběji a hlouběji. Potom jí narazil na tu mimořádně citlivou část těla, co trčela mezi nohama. Ten první náraz byl tak prudký, že znovu vykřikla bolestí, ale vtom jí odtud vystřelil šíp jakéhosi pocitu, který se podobal tomu, jako když jí tam lízala ta žena.
Přitiskla se k Pánovi ještě víc, aby si to užila dosytosti. Cítila, jak se jí jeho žalud dostal tak hluboko, že naráží na děložní hrdlo. Bylo to pro ní takové vzrušení, že ztratila vědomí. Když se probrala, zjistila, že je na posteli sama a jenom hrozná bolest mezi nohama a to, co z ní vytékalo, jí připomnělo, co se událo předtím.
„Auu,,,uu..!“ tiše kvílela, když se snažila natáhnout nohy a dát je k sobě. „Tak už to máš za sebou!“ cítila, jak se k ní přitisklo něčí horké tělo a znovu měla ten krásný pocit mezi nohama. “Já vím, Pán tě jenom zbavil panenství, udělal se do tebe a nechal tě tady!“ Snad budeš mít štěstí a nebude z toho dítě!“ znovu jí hladila po té zdevastované kundičce. „Ta je krásná…“ otočila se tak, aby se mohly navzájem lízat.
Když se Květě objevila ta neznámá kunda před očima, na nic nemyslela a přisála se k ní. Vůbec si neuvědomila, že je to poprvé co to dělá Cítila, jak se jí ve zdevastované, bolavé kundě prohání jazýček, co jí dělal tak dobře…
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je offline

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Bobr


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury