Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

PRÁZDNINY S KAMARÁDKAMA 3

PRÁZDNINY S KAMARÁDKAMA

-- DEN TŘETÍ  – VÝLET NA HRAD --

Ráno, asi v osm hodin, jsem se probudil a uviděl jsem, že deky máme zkopaný na kraji postele. Nijak to však nevadilo, zima nebyla. Vstal jsem a došel jsem si na záchod a poté si opět lehl k holkám. Jelikož už bylo v pokoji vidět, mohl jsem pozorovat jejich krásný prsíčka. Samozřejmě ten dole na to zareagoval a na kraťasech jsem měl krásný stožár. Nechtěl jsem ale holky budit tak jsem jen ležel na zádech a přemýšlel, kam dnes půjdeme. Napadlo mě, že půjdeme na hrad Bezděz. Není to až tak daleko tak si myslím, že to holky zvládnou. Plánoval jsem, že bychom mohli jít hned po snídani a po příchodu zpět z hradu se mohli jít ještě smočit do jezera. Jak jsem tak přemýšlel a plánoval, asi jsem usnul.

Probudili mně něčí rty, a když jsem otevřel oči, uviděl jsem nad sebou něčí houpající se prsa. Moje oči nad nimy našly Martinu. Popřál jsem dobré ráno a probudil jsem polibkem Markétu. Holky si také dali pusu a po vzájemném popřání dobrého rána se holky vystřídali na záchodě. Já jsem už byl, tak jsem se zatím mohl obléknout. Holky mě poté následovali a také se oblékli. Jak jsem si všimnul, dnes si obě vzali místo kalhotek spodek od plavek a podprsenky. Pak jsme vyrazili z chatky na snídani do města. Na snídani jsme šly opět na náměstí do pekárny. Dnes jsme si k čaji dali krom pečiva ještě nějaký jogurty. Po vydatné snídani jsem ještě nakoupil pár rohlíků na náš výlet a nějaké pití.

Vydali jsme se zpět k chatkám a po příchodu zamířili do koupelny na očistu chrupu. Ani jsme se nepřevlíkali, protože dle mě to co máme na sobě, se na cestu hodí. Holky v tričkách a kraťáskách a já také. Bylo teplo tak proč ne. Jelikož dnes jdeme na výlet tak jsem vzal do batohu krom sváči i foťák a peníze. Chvíli před desátou jsme měli vše připraveno na cestu, tak jsme vyrazili. Holkám jsem neřekl, kam jdeme tak šly, aniž by věděli kam. Na správě chatek byla samozřejmě kráska Sandra, tak jsem jí dal klíče od chatky a řekl jí, že se vrátíme někdy odpoledne. Pak už jsme šly na můj stále utajený výlet na hrad. Čekala nás krásná cesta, tak jsem se těšil, jelikož takovou fajn společnost dvou holek jsem ještě na téhle cestě neměl. Cesta vede skoro celou dobu lesem, takže nám nebude až takové teplo.

Po nějaké době Martina řekla, že jí je nějaké teplo a Markéta na tom byla stejně. Markéta navrhla, že by šly bez trička, tak si je sundali. Nechtěl jsem je v tom nechat samotný, tak moje tričko šlo taky dolů. Martina mi řekla, ať jí půjčím batoh, že si převlíkne podprsenku za plavky, který jsme měli pro jistotu v batohu. Markéta řekla, že si je taky vezme. Nikde nikdo nebyl tak si Martina rozepla podprsenku a na chvíli nám ukázala svoje prsíčka. Hned je ale schovala do horního dílu svých plavek. Markéta jí následovala a také nám ukázala svá prsíčka. Poté si vzala hořejšek od plavek a vydali jsme se opět na cestu. Holky se prý hned cítili lépe, tak jsem jim navrhnul, že kousek odtud jsou pěkné skály, kde bychom si mohli udělat nějaké pěkné fotky.

Zamířili jsme tedy k těm skalám a po asi pěti minutách jsme se ocitli uprostřed několika menších a několika větších skal. Zdejší krajina občas naskýtá nejedno překvapení a já ho hodlal využít, když zde mám u sebe krásný holky. Na focení si holky vzali trička, prý kdyby chtěli někomu ukázat fotku, tak ať aspoň nějakou mají, kterou budou moci ukázat. Vyfotil jsem v několika pozicích každou zvlášť u jedné skály a poté i obě spolu. Pak jsem na jednu skálu položil foťák a šel k holkám, abychom taky měli nějakou společnou fotku. Po společné fotce jsem holkám navrhnul udělat odvážnější fotky. Holky byly pro, tak jsem začal s focením. Nejprve přišla na řadu Martina. Opět jsem jí vyfotil v tričku a poté si na moje požádání vzala do ruky prsa. Martina si poté sundala tričko i kraťásky a vyfotil jsem jí sérii fotek v plavkách. Martinu jsem zatím nechal v plavkách a sedla si opodál na jednu skálu. Přišla na řadu Markéta, která už tušila, jak bude focení probíhat a předváděla podobné pozice jako předtím Martina. Markéta to jen zdokonalila a jednu ruku vsunula pod tričko a nadzvedla ho a odhalila tak ruku svírající prso v plavkách. Poté i Markéta odhodila tričko a kraťásky a mohl jsem tak udělat i jí několik fotek. Pak mě holky poprosili, jestli jim udělám společné fotky. Udělal jsem jim tedy několik fotek společně a na pár fotek jsem šel opět k holkám, abych měl nějakou fotku, na které mají pouze plavky. Já měl sice kraťasy ale zase to tak moc nevadilo, dojem na fotce to nekazilo. Po krásném plavkovém focení se holky oblíkli a já také. Šly jsme zpět na cestu a mířili jsme dále. Už jsme skoro byly venku z lesa a to znamenalo, že brzy budeme ve vesničce Bezděz, nad kterou je stejnojmenný hrad.

Brzy už jsme vyšli z lesa a před námi se objevil kopec a na něm hrad. Řekl jsem holkám, o který hrad jde, ale ony to prý věděli. Než jsme vyrazili do kopce na hrad, omrkli jsme restauraci, do které jsme chtěli po prohlídce hradu jít. Zdálo se nám to dobré, tak jsme se dohodli, že sem pak zajdeme. Vydali jsme se tedy na hrad do kopce, který je dost prudký. Po chvilce mě obě holky vzali za ruku a takto jsme šly nahoru. Vzpomněl jsem si na focení a na to mi holky řekli, že to si necháme na cestu dolů. Asi po hodince jsme došli na vrchol kopce ke vstupní bráně k hradu. Na chvíli jsme si sedli na blízkou lavičku kde jsme se napili a poté vyrazili k pokladně. Zde jsme si koupili vstupenky, nějaký suvenýry a dozvěděli se, že prohlídka začne za patnáct minut. Prohlédli jsme si mista kam se dalo bez prohlídky a vyfotili jsme se na malé vyhlídce. Po patnácti minutách se již skupinka která šla na prohlídku připravila a přišel průvodce a my vstoupily do hradu. Prohlídka hradu byla krásná, nebudu popisovat hrad, to se musí vidět na vlastní oči, ale mohu říci že nejlepší byla vyhlídka z Velké věže na kterou jsme se dostali po dlouhých točitých schodech. Z vrcholu věže byl nádherný výhled do širokého okolí. Obzvláště pěkný byl výhled na jezero, okolní lesy a plno kopců.

Po krásném výhledu z věže byla prohlídka u konce a proto jsme již opustili nádvoří hradu a vydali se na zpáteční cestu. Při cestě dolů jsme se na několika místech spolu vyfotili a jelikož cesta dolů trvá o mnoho méně, tak jsme za chíli byli dole. Restaurace kterou jsme prve okukovali byla nedaleko, tak jsme zamířili dovnitř. V restauraci nebyl až tak velký výběr, jelikož jsme tam byly už pozdě, tak na nás zbyl výběr ze dvou jídel. Rozhodli jsme se, že si dáme kaši s řízkem a bylo to. Oběd nám za chvíli donesli a docela jsme si pochutnali. Zapili jsme to točenou limonádou, zaplatili a vydali se na zpáteční cestu. Když jsme vyšli z restaurace, došlo nám, že je venku docela dost teplo. Ještě že je cesta skoro pořád lesem. Zpáteční cesta nám trvala trochu déle, ale to nám nevadilo. Jelikož nám bylo teplo, sundali jsme si opět všichni trička.

Blížili jsme se k místu, kde došlo k focení holek, tak jsme se rozhodli, že se tam ještě na chvíli zastavíme. Šly jsme tedy opět do skal a po příchodu jsme si tam na jednu sedli. Martina navrhnula, že bychom mohli pokračovat ve focení. Nevěděl jsem jak to myslí, tak mi naznačila co má na mysli. Zajela rukou do plavek na svoje prso a zmáčkla si ho. Druhou vsunula do kraťásků a řekla mi, ať jí takhle vyfotím. Takováhle výzva se nedala odmítnout, tak jsem vyndal foťák a vyfotil jí. Udělal jsem několik fotek a po chvíli Martina sundala kraťásky. Opět byla v plavkách, ale teď to bylo jiné. Její ručka hned vklouzla do spodního dílu a druhá se ocitla na jednom odhaleném prsu. Markéta nechtěla zůstat pozadu, tak si hned sundala kraťásky a přešla k Martině. Vzala do ruky její prso a Martina na oplátku vsunula ruku do jejích plavek na její kundičku. Takto jsem je vyfotil a poté si Markéta rozvázala horní díl plavek a odhalila nám tak svá krásná prsa. Martina je hned vzala obě do ruky a toho využila Markéta. Stáhla jí spodní díl plavek a zamířila jí mezi nohy. Vše jsem poctivě fotil a uvědomil si, že mám velkou bouli na kraťasech. Nebylo se čemu divit díky tomu, co jsem viděl. Poté přišla na řadu Martina a sundala Markétě spodek od jejích plavek. Jednou rukou zkoumala kundičku a do druhé vzala její prso. Při tom co Martina dělala, jí Markéta sundala horní díl plavek a odhalila tak její krásná prsa. Hned je obě vzala do ruky, a já zamířil blíže, abych vyfotil z blízka, jak si vzájemně hladí prsa. Pak obě zamířily na kundičku té druhé a přitom se Martina přiblížila svými rty na rty Markétě. Začali se líbat a přitom si pořád hladily kundičky. Markéta dala nohy od sebe, aby zlepšila přístup a Martina jí napodobila. Zaujal jsem postoj, tak abych mohl vyfotit, co dělají jejich ruce. Byl to nádherný pohled. Ruce přejížděli po již viditelně mokrých kundičkách a občas se jeden nebo dva prstíky zanořili dovnitř.

Začínalo toho být na mě celkem dost, tak jsem si občas přejel aspoň po ptáku rukou. Zamířil jsem opět nahoru a vyfotil jsem, jak se holky líbají a přitom o sebe třou svýma prsama. Přestali se líbat a Martina řekla, ať jdu k nim, ovšem bez ničeho. Sundal jsem si kraťasy i trenky a s trčícím pérem šel k nim. Holky si stouply každá z jedné strany a pokračovali v tom, v čem přestali. Teď jsem to ovšem měl z bezprostřední blízkosti a ještě jsem na sobě cítil dvoje prsa, jak se o mě občas třou. Martina mě začala líbat a hned na to jsem líbal Markétu. Při líbání Markéty jsem ucítil, jak mi Martina vzala péro do ruky a lehce po něm přejíždí. Holky se nepřestával hladit po kundičkách a zanedlouho mi obě vzdychali do ouška. Martinu s hlazením mého péra občas vystřídala Markéta. Přítomnost toho co se dělo a tím co jsem viděl jsem ucítil že už brzo budu. Nechtěl jsem rušit tak jsem nic neříkal, abych to nekazil. Martina se rozklepala a díky hlazení Markéty se dostala až na vrchol. Markéta jí následovala hned po ní. Jelikož jsem cítil že už brzo budu, tak si přede mě Martina klekla, namířila si péro na prsa, párkrát mi ho pohonila a už jsem stříkal na její prsíčka svou dávku. Rozetřela si to po nich a Markéta jí začala prsa čistit svým jazýčkem. Když byla s očistou hotová, tak jsme se všichni políbili a chvilku si odpočinuli. Po odpočinku jsme se oblíkli, ale holky si nevzali podprsenky a na mou žádsot ani spodek od plavek. Vědomí toho že holky mají jen kraťásky a trička mě příjmně vzrušovalo. Po cestě zpět jsme se párkrát spolu vyfotili na památku a po asi hodince a půl jsme se přiblížili k našemu areálu.

Přišli jsme k areálu chatek a já poslal holky napřed. Zašel jsem za Sandrou, která opět byla pouze v plavkách, a přivítal jsem se s ní. Jelikož tu byli nějací lidé, které zrovna ubytovávala tak jsem si jen vzal klíč a řekl jí, že se stavím později. Přišel jsem k holkám, odemkl jsem, a pouze jsme si uložili věci, holky si vzali spodní prádlo a vyvdali se do města na zmrzlinu. Po nějaké době jsme dorazily náměstí a zašli do cukrárny na tu zmrzlinu, při které jsme si začaly povídat, jak se tu máme. Holkám se tu moc líbilo, prej je tu moc hezky a i docela klid. Já jim to jen potvrdil, i když to tu znám, tak jsem s nima souhlasil. Při pojídání zmrzliny jsme plánovali, co bychom mohli zítra. Holky měly nějaké nápady, a i když to tu neznali, docela se mi jejich nápady líbili. Já ale už měl plán. Navrhnul jsem jim plavbu parníkem po jezeře a pak procházku nebo koupání. Plavba parníkem se jim zamlouvala, takže bylo rozhodnuto, zítra parník. Co potom se prý dohodneme až po parníku. Jak jsem tam koukal po okolí, zahlédl jsem svou sestřenku Verču (mimochodem moc pěknou černovlásku). Zamával jsem na ní a ona zamířila k nám. Dlouho jsme se spolu neviděli tak jsme se objali a dali si pusu. Řekl jsem jí, ať se na chvíli posadí k nám. Povídali jsme si vetšinu času jen já a Verča, jelikož s holkama se nezná. Po čase se ale zapojili i holky a asi po dvaceti minutách se Verča omluvila, že už půjde. Má prý sraz s kámoškou, ale ráda nás znovu uvidí. Jelikož jsme na sebe neměli číslo, tak mi ho dala, ať jí kdykoliv zavolám.

Verča odešla a s holkama jsme přemýšleli, co dále. Makréta navrhla, že asi půjdeme koupit něco na večeři. Jak jsme tak šly tak se holky začali vyptávat na Verču. Jak to spolu máme, co vše jsme spolu dělali a tak. Popravdě jsem jim řekl, že jsme se dlouho neviděli a nic moc jsme spolu nezažili. Martina řekla, že by se s náma mohla jít třeba zítra vykoupat. Zdálo se mi to jako fajn nápad, tak jsem jim řekl, že Veče napíšu a uvidíme co ona na to. Blížili jsme se k marketu,v kterém jsme chtěli něco nakoupit, ale před marketem byl stánek s grilovaným kuřetem, tak bylo rozhodnuto, bude kuře. Do marketu zašli jen holky pro bramborovej knedlík a já mezitím šel ke stánku pro kuře. Koupil jsem ho a čekal na holky. Během čekání jsem vzpomínal na zážitky se Sandrou. Líbila se mi a řekl jsem si, že počkám, co z toho bude. Nebral jsem to špatně vůči holkám, jelikož s žádnou nechodím, ale rozhodl jsem, že se jim o tom možná někdy zmíním. Holky přišli s bramorovejma knedlíkama a poté jsme se vydali na cestu do chatky. Přišli jsme do areálu, a jelikož jsem si klíč nechal, tak jsme šly rovnou do chatky. V chatce jsme odložili jídlo na stůl a šly si po výletu umejt ruce. Po očistě jsme na chvíli hupsli na postel. Holky si ale ještě předtím sundali trička a podprsenky. Napodobil jsem je a tričko si taky sundal, a pak jsem si k holkám lehnul. Jejich kozičky jsem sice už viděl, ale je na ně pořád nádherný pohled, tak proč se nekoukat. I po zážitku v lese jsem začal mít těsný trenky a utvořila se mi boule. Holky se na mě přitiskli a dali mi obě pusu. Já je objal a jen jsme relaxovali a odpočívali ve vzájemném objetí.

Když bylo něco po šestý, tak jsme se rozhodli, že půjdeme připravit jídlo. Oblíknul jsem si tričko a řekl holkám, že zajdu zjistit kde tu je ta kuchyňka. Šel jsem proto k Sandře, abych se jí zeptal na kuchyňku, která tu prý má být. Na správě nebyla, tak jsem šel k její chatce. Zaklepal jsem u ní v chatce, otevřela mi a na sobě měla krásné tílko a kraťásky. Zeptal jsem se jí, jestli tu je ta kuchyňka. Řekla, že samozřejmě je a že na správě má od ní klíče. Vyšla ze své chatky, zamkla a já jí následoval do chatky správce. Přišli jsme k chatce a Sandra mě po odemknutí pozvala dále. Přišli jsme ke skříňce, kde měla plno klíčů. Jeden z nich mi dala a řekla mi, že mě do kuchyňky zavede. Vyšli jsme tedy z chatky a Sandra mě zavedla do jedné vzdálenější chatky, která sloužila jako kuchyňka. Odemkla a tam byla krásně zařízená kuchyň a i dva stoly a židle. Všiml jsem si dvou ledniček, tak jsem se jí na to zeptal. Jedna z nich je prý její a má jí na zámek, protože tu má svá jídla. Sandra se mě zeptala, co máme k jídlu tak jsem jí řekl, že grilovaný kuře a bramborovej knedlík. Zeptala se mě, jestli máme na to kuře máslo a sůl na knedlík. Řekl jsem jí, že nic z toho nemáme, tak mi ze své ledničky dala máslo. Sůl zde byla, zatím nenačatá, tak jsme měli vše potřebné na přípravu. Poděkoval jsem jí a ona mi předala klíče od kuchyňky a prý jí je mám vrátit, až budu potřebovat. Vyšli jsme ven a já zamkl. Chtěl jsem odejít, ale Sandra mě vzala za ruku a přitáhla k sobě. Začala mě líbat a já jí položil ruce na zadeček. Sandře začal zvonit mobil a nás to vyrušilo. Kouzlo okamžiku se vytratilo a Sandra se omluvila, že jí volá brácha. Po krátkém hovoru s bráchou mi řekla, že musí odjet něco vyřešit. Omluvila se mi, usmála se na mě, dala mi ještě rychlou pusu a odešla. Já zamířil k naší chatce k holkám a cestou stále přemýšlel o Sandře.

Přišel jsem do chatky a holky se na posteli líbali a hladili přes oblečení. Chtěl jsem jim říci, že máme vypůjčenou kuchyňku, ale nechtěl jsem je rušit. Martina si mě všimla a řekla mi, ať jdu k nim. Lehl jsem si tedy mezi ně a obě mě střídavě líbali. Občas se líbali i mezi sebou. Moje ruce zamířili na jejich zadečky a já je začal hladit. Po chvilce se obě nadzvedly a sundali si trička. Zjistil jsem, že pod nimi nic nemají, tak jsem opět uviděl jejich prsíčka. Vzal jsem do ruky nejprve prsa Martině a chvíli si s nimi hrál. Pak jsem se přesunul na prsa Markétě. Když jsem si jich dost užil, zbavili mně holky trička. Přitiskli se na mě každá z jedný strany a já ucítil jejich prsíčka. Objal jsem je, ale po chvíli Martina jemně odstrčila Markétu a sama si na mě lehla a začala mě líbat. Třela se o mě prsíčkama a mě začalo být těsno v kraťasech. Po chvilce se holky vyměnili a Markéta si na mě také lehla a její ručka prozkoumala, jak jsem dole tvrdej. Políbila mě a lehla si vedle Martiny. Něco si řekli a Martina mi oznámila, ať si sednu na protější postel a jen se dívám. Sedl jsem si tedy na protější postel a koukal se, co si na mě holky vymysleli.

Markéta si lehla na záda a Martina si lehla bokem k ní. Začali se líbat a Martina položila ruku Markétě na břicho. Začala jí hladit a stoupat po břichu nahoru. Dostala se až na její prso a začala po něm kroužit rukou, až se dostala na vrchol. Obkroužila bradavku a začala jí mnout. Přidala se druhou rukou a začala si hrát s oběma prsama. Pak se k jednomu prsu sklonila ústy a vzala do nich bradavku. Mírně se odtáhla, tak abych viděl, jak jazýčkem krouží kolem dokola bradavky. Do jedné ruky si vzala druhé prso a druhá mířila dolů mezi její nožky. Markéta mírně roztáhla nohy a Martina jí rozepla kraťásky. Vsunula ruku pod ně na její kalhotky. Chviličku její ruka byla skryta, ale poté z ní kraťásky sundala. Ruka se poté ocitla na jejích již viditelně vlhkých kalhotkách. Chviličku po nich jezdila rukou a pak jí vsunula pod ně. Ruku poté vyndala a olízla si prsty. Poté to zopakovala, ale prsty dala olíznout Markétě. Po tomto Markéta povalila Martinu na záda a začala si hrát s jejíma prsama. Sklonila se k nim hlavou a vzala do úst bradavku. Vystřídala takto obě prsa a pak do jedné ruky vzala prso a druhou vsunula do kraťásků, které z ní po chvilce také sundala.

Poté se začali opět líbat a Markéta zamířila rukou na Martiny mokré kalhotky. Chviličku po kalhotkách přejížděla rukou, ale pak zamířila pod ně. Její ručka zmizela v kalhotkách a po chvilce je z ní pomaloučku sundávala. Odhodila je na zem a ruka zamířila na odhalenou kundičku. Celá se leskla šťávičkou a Markéta pronikla dvěma prstama dovnitř. Pohybovala jimi dovnitř a ven a přitom jí hladila střídavě obě prsíčka. Markéta zanechala ručního dráždění a opět se začala s Martinou líbat. Po chilce pokryla polibky i Martina prsa a poté zamířila mez jiejí nožky. Martina dala nožky od sebe a Markéta zamířila na její kundičku jazýčkem. Jazýčkem jí dráždila klitoris, pak jí zajeížděla do dírky a pak zase zpět nahoru. Jedna její ruka našla prsa a druhá pomáhala jazýčku na kundičce. Markéta klečela na posteli a měla přitom vystrčený zadeček směrem ke mě a měla mírně roztáhlý nohy. Já měl samozřejmě bouli na kraťasech, což bylo jasné, kvůli tomu co sem viděl. Markéta dováděla jazýčkem na kundičce a prsa si nyní hladila Martina sama. Netrvalo dlouho a Markéta dovedla Martinu na vrchol. Vytekla z ní šťávička, kterou jí prstama rozetřela po celé kundičce.

Markéta se opět posunula nahoru a Martina jí slíbala svou šťávičku z jejích rtů. Chvilku se opět líbali a pak se Markéta položila na záda a Martina se jí začala věmovat. Nejprve si pohrála rukama s jejíma prsama a poté se k nim sklonila ústy. Vzala do pusy jednu bradavku a poté druhou. Chviličku si takhle hrála a přitom přejížděla Markétě poprvé od tohoto krásného představení po kundičce. Jak jsem si všiml, její modré kalhotky byly celé mokré. Martina se přesunula mezi její nožky a pomalu z ní stahovala kalhotky, které jak jsem si všiml, byly nejen mokré, ale i ulepené od její šťávičky. Hodila mi je a já je chytil abych se mohl podívat. Obě se na mě podívaly a usmály se na mě. Nasál jsem pach z kalhotek a přejle po nich jazýčkem. Když to Martina uviděla zklonila s k Markétiný kundičce a začala jí slízávat její šťávičku. Věnovala se jí opravdu důkladně a Markéta si přitom ještě hrála s prsíčkama. Martina po velmi krátké době dovedla Markétu na vrchol. Bylo to dáno tím, že Markéta dlouhou dobu neměla dotek na kundičce a nyní když jí Martina lízala, tak jí to stačilo aby se udělala. Po orgasmu Markéty se holky opět začali líbat a navzájem si hladit prsa. A já si uvědomil, že jsem se celou dobu vydržel dívat, aniž bych se dotkl svého uvězněného tvrdého péra. Holky mě pozvali k sobě, stáhly ze mě kraťasy a trenky a obě dvě se střídali rukama na mém péru. Jelikož jsem byl neskutečně vzrušený, tak stačilo pár doteků a začal jsem stříkat. Když to holky zjistily nastavili mi obě dvě kozičky a já je postříkal. S oběma jsem se dlouze políbil a pak pozoroval, jak Martina očistila jazýčkem prsa Markétě a přitom jí ještě hladila kundičku. Markéta jí na oplátku také očistila kozičky a poté očistila i mé péro.

Po očistě holek jsem jim řekl, že máme vypůjčenou kuchyňku a že můžeme jít připravit to kuře s knedlíkama. Já se oblékl zpět do toho v čem jsem přišel a holky na sebe vzali jen velmi krátké sukýnky, ale bez kalhotek. Místo triček si vzali tílka a bez popdrsenek. Tílka krásně zvýrazňovali jejich prsíčka a když se předklonili, tak jsem pod sukýnkama uviděl jejich kundičky. Takto oblečený jsme tedy vyrazili k kuchyňské chatce na přípravu večeře. Když jsme tam dorazili, tak jsem odemkl a můj zrak padl na prostřený stůl, kuře v troubě a knedlíky v hrnci na plotně. U jednoho z talířů jsem našel bílej papír s červeným vykřičníkem. Vzal jsem ho do ruky a tam stálo  – Vše jsem již připravila a ochutila stačí jen nandat na talíře. Dobrou chuť přeje S – . Došlo mi kdo to celé připravil a holky se ptali od koho byl ten vzkaz. Popravdě jsem řekl, že od Sandry a že jsem jí poprosil ať nám to připraví. Holkám se to líbilo a dali mi obě pusu. Sedli si na židle ke stolu a já každýmu nandal několik knedlíků a k tomu šťávu z kuřete. Sedl jsem si k holkám a dali jsme do jídla. Po snědení knedlíků přišlo na řadu kuře. Každej jsme si dali kousek kuřete, a jelikož nám chutnalo, tak jsme si přidali, aby nic nezbylo a nemuselo se nic vyhazovat, což by byla škoda. Když jsme dojedli, tak Martina navrhla, že si na chvíli lehneme na lehátkách co jsou před chatkou. Učinili jsme tak a lehnu li si na ty lehátka. Jak jsme tak leželi, přemýšlel jsem o večerním koupání. Oznámil jsem to holkám, že bychom si mohli udělat večerní nahé koupání. Líbilo se jim to, tak jsme byly domluvení. Za chviličku jsme se vrátili do chatky umejt nádobí. Martina myla, Markéta utírala a já uklízel. Byla to fajn spolupráce, tak jsme po chvilce mohli jít zpět do chatky.

Když jsme domyli nádobí, oznámil jsem holkám, že jen zajdu vrátit klíč od kuchyňky. Šel jsem tedy k chatce Sandry a ta mi po zaklepání otevřela. Měla na sobě kraťásky a tílko a ptala se mě, jestli se jí líbilo co udělala. Popravdě jsem jí řekl, že moc a musím jí to nějak oplatit. Nevěděl jsem vůbec jak, tak to Sandra vyřešila za mě. Přitiskla se na mě a začala mě líbat. Její prsíčka se tlačili na mou hruď a mě začalo tvrdnout péro. Po chvilce se ode mě Sandra odtrhla a řekla mi, že jsem jí to právě splatil. Předal jsem jí klíč od kuchyňky a zeptal jsem se jí, jestli nemá na půjčení tři župany. Šla se mnou k chatce ve které má uskladněné deky a ty různé blbinky k vodě. Měla zde i ty župany, které mi tedy půjčila. Rozloučili jsme krátkým polibkem a já zamířil k naší chatce. Večeře i to co se stalo před ní nám nějakou dobu zabrala, tak se již stmívalo.

Přišel jsem k naší chatce a vešel dovnitř. Holky seděli v křeslech a povídali si. Když jsem přišel, tak se mě ptali co bude s tím večerním koupáním. Oznámil jsem jim, ať přichystají deku a já šel připravit dřevo k místu kde se může rozdělávat oheň. Dřevo na oheň tu bylo přichystané, tak jsem ho jen přenesl blíže k ohništi. Po krátké chvíli jsem úspěšně rozdělal oheň a naházel na něj dostatek dřeva. Šel jsem zpět do chatky a oznámil holkám, že máme vše připraveno a můžeme jít. Všichni tři jsme se svlékli a vzali na sebe pouze župany které jsem si půjčil od Sandry. Vzali jsme deku a zamířili k ohništi u kterého jsme si rozprostřeli deku. Zatím jsme si jen sedli na deku a holky se rozhodli mě opět potrápit. Částečně si rozvázali župánky a tou mezírkou která vznikla, jim vykukovali prsíčka. Pak roztáhli nožky a já zahlédl jejich kundičky. I po tom všem co se dneska stalo se mi opět postavil a napínal župan. Holky si sedli každá z jedné strany a já je objal a přitiskl na sebe. Položili mi hlavu na ramena a jen jsme se dívali do ohně. Martina se pohnula a župánek se jí tím pohybem rozvázal a na svět vykoukli její prsíčka ozářený ohněm. Když to Markéta zjistila, tak ze sebe župánek shodila celý a řekla že půjdeme do vody. Martina a já jsem tedy ze sebe sundali župánky a všichni tři se rozeběhli do vody.

Ve vodě jsme se chvíli cachtali a různě dováděli a holky toho samozřejmě využívali, skoro pořád se o mě otírali kozičkama. Pak jsme si šly trochu zaplavat ale po chvilce nám byla zima, tak jsme šly ven na deku. Nahý jsme si sedli na deku a tiskli se k sobě. Já samozřejmě seděl uprostřed a obě jsem objal. Moje ruce si ale po čase našli cestu na jejich kozičky, které byly krásně osvícené ohněm. Jen jsem na nich měl ruce a držel je. U ohně jsme za chvíli byly suchý a protože se nám ještě nechtělo zpět do chatky, zůstali jsme ještě na dece. Jen jsme tak seděli a pozorovali oheň a okolí. Všude byl klid a ticho a to se nám líbilo. Každou jsem dlouze políbil a poté jsem uhasil oheň vzali jsme župánky a deku a šly do chatky. Ani jsme se neoblékali, jelikož byla tma a nikde nikdo nebyl. Župánky i deku jsme hodily na gauč a zamířili jsme rovnou do koupelny.

Nalil jsem do vany trochu sprchového gelu, jelikož pěnu do koupele nemáme a začal jsem napouštět vodu. Rozhodli jsme se že než půjdeme do vany, skočíme každej pod sprchu abychom do vany šli čistý. Holky ale řekly, že nejprve chtějí na záchod ať jdu pryč. Chtěl jsem se na ně podívat a přemlouval je. Po krátkém přemlouvání souhlasili a tak si Martina sedla na záchod mírně roztáhla nožky a začala čůrat. Nikdy jsem to ještě neviděl a docela mě to vzrušovalo vidět jak z kundičky teče dolů pramínek tekutiny. Martina dočůrala a šla pod sprchu. Její místo zaujala Markéta a také začala čůrat. Teď jsem nevěděl kam s očima. Pod sprchou Martina která si hladila kozičky a kundičku a na záchodě čůrající Markéta. Z této podívané se mi opět postavil a holky si toho samozřejmě všimli. Markéta dočůrala a její ruka zamířila na její kundičku a začala po ní přejíždět. Tím ze sebe dostala ještě pár kapek a byla hotová. Martina mezitím vyšla ze sprchy a vlezla si do vany. Její místo ve sprše zaujala Markéta. Uvědomil jsem si, že potřebuju taky na záchod ale s tvrdým to jde těžko. Poprosil jsem Markétu ať si se sprchou pospíší že potřebuju taky na záchod ale že musím do sprchy, neboť do záchoda bych to v tomto stavu nedal. Markéta tedy dokončila očistu pod sprchou a teď jsem šel pod sprchu já. Nejprve jsem se ale vyčůral a na přání holek tak aby na mě viděli. Moc mi to nešlo, neboť mi pořád stál a ještě jsem viděl dvě nahý krásný holky, což mi moc nepomohlo. Konečně se mi povedlo a vyčůral jsem se a poté i umyl pod sprchou. Pak jsem šel k holkám do vany, která už byla napuštěná a plná pěny.

Po předchozím čůrajícím představení jsme byly nějaký zaražení, ale Martina nás oba dva políbila a přitiskla k sobě. Tím jsme se uvolnili a začali jsme ve vaně relaxovat. Sdělovali jsme si dojmy z dnešního vydařeného dne a plánovali co zítra. Jak jsme se již bavili, tak zajdeme na parník a pak nějakej vejlet nebo koupání. Po nějaké době jsem opět začal využívat výhod koupání s dvěma holkama. Začal jsem hladit jejich krásné kozičky a ony mě na na střídačku líbali. Z koziček jsem se přesunul pod vodu na jejich kundičky a začal jsem je hladit. To způsobilo opětovné postavení mého péra, což holkám díky pěně uniklo. Když jsem se přesouval, tak abych si sedl za holky, tak se to již ukrýt nedalo. Když to Markéta uviděla, tak mi po něm chňapla a začala mi ho honit. Poté vyslovila přání, že by ho chtěla do pusinky. Mě to vůbec nevadilo, tak jsem si stoupnul a Markéta si přede mě klekla. Martina se přesunula za Markétu a začala jí hladit prsíčka. Markéta zanechala honění a začala se ústy přibližovat k mému péru a pomalu si ho zasouvala dovnitř. Poté začala provádět pomalé pohyby a vždy když nechala péro vyjéct z pusy, olízla mi špičku žaludu. Tato krásná ústní péče se mi moc a moc líbila. Nádherné taky bylo pozorovat Martinu, jak si hraje s Markétinýma prsama. Zanedlouho jsem ale pocítil, že péče Markétiných úst mě přivede na vrchol. Markéta si ještě párkrát zasunula péro do úst, poté několikrát obkroužila žalud jazykem a už jsem začal stříkat do její pusinky svou dávku. Vše poctivě spolkla a poté mi ho ještě očistila od zbytků. Pak jsem si sedl zpět do vany, Markéta si trochu vypláchla pusu vodou a poté jsme se dlouze políbili.

Po tomto zpestření jsme se začali umývat. Stejně jako včera jsem si chtěl holky umejt sám. Martina se nabídla jako první, tak jsem vzal sprchovej gel a kydnul jí ho na prsa. Rozetřel jsem ho po nich a poté jsem se přesunul i na bříško ramena a ruce. Poté si Martina stoupla a já se dal do mytí zbytku těla. Tentokráte jsem si vzal trochu gelu do ruky a nejprve jsem jí umyl nožky a nakonec jsem si nechal zadeček a knudičku. Martina se pak už jen opláchla a poté jsem se dal na mytí Markéty. Kydnul jsem jí taky sprcháč na prsa a pořádně jí je umyl a nevynechal jsem ani bříško a ruce. Markéta si pak sedla na kraj vany a řekla, že si zbytek umeje sama. Roztáhla nožky vzala si trochu gelu do ruky a umyla si nejprve jednu nohu a poté druhou. Nakonec si nechala mytí kundičky na které strávila delší dobu a nakonec se otočila, vyšpulila na nás zadeček aby si ho mohla také umýt. Holky byly umyté a zase zbyla řada na mě. Holky si každá vzala trochu sprcháče a začali se mi věnovat obě najednou. Martina mi myla břicho, Markéta záda. Pak si obě dvě kydli trochu gelu na prsa a přitiskli se na mě. Třeli se o mě prsama a mě bylo úžasně. Pak sem si stoupnul aby mě mohli holky doumejt. Umyli mi nohy a nakonec si nechali můj penis. Po předchozích činnostech už se mi sice nepostavil tak mi ho holky alespoň umyli.

Po tomto krásném umytí jsme vylezli z vany a začali se utírat. Vypustil jsem vanu a připojil se k holkám, které si čistili zoubky. Po očistě chrupu jsme vyšli z koupelny s tím rozdílem, že jsme se dnes nenamáhali na sebe něco brát. Nahý jsme ulehli na postel a přikryli se dvěma dekami do půli pasu, protože bylo teplo. Povídali jsme si ještě chvíli a já přitom očumoval holkám prsa. Byly jsme ale už unavený, tak jsem vstal, zhasnul světlo a ulehl zpět mezi holky. Přisunuli se až ke mně a položili mi hlavu na ramena. Moje ruce si našli cestu na jejich bříška a postupně jsem se propracoval až na jejich prsíčka. Vzal jsem je do ruky a jen jsem je držel. Holky mi obě dvě najednou dali pusu na tvář a poté jsem každou zvlášť políbil na rty. Popřáli jsme si dobrou noc, holky si lehli na bok a já zůstal zatím ležet na zádech. Martina se přisunula až ke mně a přitiskla na mě svá prsíčka. Netrvalo dlouho a Markéta usnula a poté i Martina. Opatrně jsem objal Martinu a chvíli poté jsem usnul také.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Iris


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury