Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

První sexuální zkušenost

Bylo mi jedenáct let a bydlel jsem s rodiči na vesnici. Hned ve vedlejší ulici jsem měl kamaráda starého stejně jako já. Měly domek a velkou zahradu kde jeho táta vybudoval vykachlíčkovaný bazén. To bylo na rok 1975 opravdu věc. V létě jsme si ho dopoledne užívaly mi a odpoledne dospělí, když se vrátili z práce.
Prázdniny byly v prvním týdnu tak jsme využívaly bazén, co jen to šlo. Trochu nám to kazila sobota a neděle. Ale už jsme se těšily na pondělí, jak zase zahájíme vodní bitvy. V pondělí mne čekalo velké zklamání v bazénu se cákaly dvě skoro dospělé holky a bylo po legraci.
Kamarád mi povídá, že jsou to sestřenice a že tu budou čtrnáct dnů. No hrůza. Vůbec jsme nešli do bazénu až ve středu jsme nesměle v lezli do vody, když se obě slunili na dece. Neslunily se dlouho a hupli taky do vody. Po nějaké době, když viděli, jak válčíme navrhli, že nás vezmou na ramena každá jednoho a můžeme se pokusit toho druhého shodit do vody. Souhlasili jsme a boj mohl začít.

Musím podotknout, že plavky jsme měli obyčejné trenky. Bojovaly jsme opravdu zaníceně. Taky jsme se chtěli tak trochu ukázat před našimi kobylkami co nás měli na ramenou. Zaklesly jsme ruce a snažili se hodit do vody toho druhého. Holky nám pomáhaly stály co nejpevněji, točily se, jak jsme se nakláněli. V zápalu boje jsem si ani nevšiml že už svojí kobylce sedím na jednom rameni, a nohou se snažím zaklesnout za to druhé ale zepředu. Seděl jsem ji na ramenou ale ne na zádech ale zepředu. Trenky jsem měl smotané na jedné půlce zadku. A můj pindik byl přímo před její pusou.

Nevnímal jsem to, protože jsem se stále snažil svého protihráče shodit do vody. Najednou jsem ucítil krásné teplo na mém pindíku i kuličkách. A začal si uvědomovat že můj pindik i kuličky má ta holka v puse. Přestal jsem vyvíjet aktivitu a ustrnul. Moje kobylka si toho všimla a spadli jsem do vody, aby nikdo nic neviděl.
Celý zbytek dopoledne jsem byl jak ve snu. Když jsem šel domů na oběd tak se ke mne moje kobylka přitočila a zeptala se, jestli se mi to líbilo. Jenom jsem horečně přikývl. Řekla, jestli to chceš zažít delší dobu tak přijď zítra ráno hned na sedmou hodinu to ještě všichni spí. Namítl jsem že je v bazénu vzbudíme. Odpověděla. Ty blázínku ve vodě by ti byla zima já si na tebe něco vymyslím ve stodole, přijdeš?
Vykoktal jsem se zebe, že určitě.

Nemohl jsem dospat a čekal na ni ve stodole, jak řekla. Přišla v noční košili rýsovali se pod ní prsa a neholený klín.
Svrbělo mi ve tříslech. Chytla mě mlčky za ruku a odvedla do zadní části stodoly. Na zemi byli matrace položila mne na ně stáhla ze mě vše. byl jsem úplně celý nahý. Ležel jsem na zádech. Můj pindík už stál jako kolíček. Bez řečí ho vzala do pusy, byl jsem v sedmém nebi, než jsem si to pořádně užil byly v její puse i kuličky. Jazykem mi po něm jezdila a stačila sním i pomačkávat kuličky. Začalo mi v tříslech poškubávat a kroutil jsem se, ale ona nepřestávala. Najednou to se mnou začalo škubat a mě bylo strašně krásně pindík se poškubával a cukalo mi v tříslech.
Zvedla hlavu a povídá s tebe broučku ještě nic neteče? Ale koukám že ho máš pořád tvrdý a cuká sebou jako by chtěl stříkat.
Něco ještě zkusím třeba se uvolníš. Nechápal jsem a než jsem stačil odpovědět. Chytla mě za nohy a snažila se mi je dát za hlavu tak se na ní vyvalil můj zadek. Myslel jsem že mne přes něj plácne a bude konec. Opět se sklonila a ten její úžasný jazyk mi zajel mezí půlky a začala mi lízat dírku. Chtěl jsem ať přestane, ale co to začalo se mi to moc líbit. Po chvilce jsem cítil jak mi zjíždí jazyk do prdelky. Bylo to moc hezké opět se mi dělalo moc hezky a pak se to stalo vyrazil ze mne proud moči mě rovnou do obličeje. Jazyk do mne zajížděl velkou razancí nemohl jsem kvůli tomu přestat močit. Pindik se cukal a házel sebou, ale pořád pouštěl trhavý proud moči. Jazyk mi rejdil v zadečku, dokud tekla moč.

Zvedla opět hlavu a dívala se trochu divně. Jakoby zasněně. Já se hrozně styděl, jak jsem celý od moči. Ty si to nemohl zastavit? Zavrtěl jsem provinile hlavou. To nic to se umyješ máme dost času. Vážně si to nemohl zastavit. Zeptala se znovu. Moc jsem se snažil ale opravdu to nešlo. Pak povídá toho by se dalo využít. A vkleče bys taky takhle čůral? To nevím já to přeci nikdy nezkoušel. A chtěl bys to vyzkoušet i vkleče Já já nevím. Aha Tak víš, co nebudu tě nutit. Jestli budeš chtít tak zítra zase v sedm a tady. Já tu budu a se mnou malé překvapení. Spiklenecky na mne mrkla. Tak nevím mám příjít?
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Groa


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2019 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Porno. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury