Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

RYBÁŘ 2

R Y B Á Ř

2.DÍL

Drnčení zvonku nepřestávalo a to mě začínalo hezky srát.Položil jsem rozpité pivo na stůl a otevřel dveře…Vpadnul tam ten zmrd,s dosud zašitou držkou a za ním se ozval jekot jakési slepice,která se vehementně drala do dveří.Otevřel jsem je dokořán a ona tam vpadla jak lavina.Zabouchnul jsem za ní a chytil jí za šaty.Škubnul jsem a než se nadála,ležely na zemi. Překvapilo jí to tak,že ztratila řeč.Chvilku jsem na ní okouzleně zíral. Podprsenku, kalhotky i podvazkový pás měla z černé kůže,jenom punčochy trochu rušily celkový dojem.Sice byly také černé,ale na rozdíl od ostatního prádla síťované. Když se začala nadechovat k dalšímu jekotu, tak jsem tomu musel předejít.
Chytil jsem jí za vlasy a smýknul s ní na zem.„Ty svině!Ještě jednou zkus otevřít ten zobák a dopadneš jak ten zmrd!“,pohrozil jsem jí. „Co si to…“,jenom stačila říct.Strhnul jsem se zdi bič a „Prásk!Prásk!“,zas­vištěl.Od stehna až k boku jí naskočil rudý pruh,který vzápětí začal krásně natékat.Boles­tí,nebo snad překvapením zařvala a chtěla vstát.Stihla to jenom do sedu,když bič znovu zasvištěl a omotal se jí kolem horní části těla.Ta rána jí přizvedla podprsenku a konec biče se jí zakousnul do místa,kde hrudník přechází v prsy.Bylo to nejcitlivější místo,takže se zkroutila jako žížala a vyla přitom jak šakal. „Koukej se svléknout!!“,jen tak jsem jí doporučil.Neměla se k nějaké činnosti,ale další rána bičem jí poučila o tom,co má dělat.Než bys řekl švec,stála přede mnou tak,jak jí Pán Bůh stvořil.Třela si místa zasažená bičem a snažila se potlačit veškeré zvukové projevy bolesti.Možná,že přemýšlela ještě o nějakém odporu,ale když se na mně podívala,raději se už o nic nepokoušela.
„Tak ty by sis chtěla na něco stěžovat a přitom si hrát na dominu?!Tak to si můžeš dovolit jenom na toho tvého zmrda,ale na mně to raději nezkoušej!Zvláště teď na to nemám náladu! Dovolila sis mě vyrušit ze zaslouženého odpočinku a to neodpouštím!“
Zatímco jsem se s ní takto bavil,ten zmrd zasraný si dovolil vztáhnout na mě ruku.Snad tu píču chtěl bránit,nebo co,ale mně se to ani trošičku nelíbilo.Otočil jsem se a v té otočce zároveň zvednul ruku.Když mu přistála na tváři,zdálo se mi,že slyším,jak mu zachrastily všechny zuby.Ale ta rána měla zároveň nečekaný účinek. Bylo to,jako když ho kopne kůň.Odlétl až ke stěně,o kterou se zastavil a padnul na zem,až jsem se obával o celistvost té stěny.Ale dopadlo to dobře.Asi byla stavěná ještě poctivě,protože ten náraz vydržela bez jakékoliv stopy poškození.Jenom krvavá šmouha označovala místo,kam přistál držkou.
„Na všechny čtyři!Oba!A hned!Hez­ky vedle sebe!“Bič několikrát zasvištěl a to je popohnalo ke splnění rozkazu.Odložil jsem bič a otevřel dveře do sklepa,kde byla mučírna.„Vpřed!Nej­dřív ty!“, zavelel jsem a strčil do té slepice,když se do dveří cpali oba,v obavě před potrestáním.Chtěla se narovnat,aby zdolala schody,ale řemínek biče jí prolétl mezi nohama a hladově se jí zakousnul do píči i podbřišku.Vys­tartovala vpřed a sotva se rukama dostala na schody,zafungovaly fyzikální zákony a ona zarachotila dolů,jako pytel brambor.„Padej za ní!“!Kopnul jsem toho zmrda do prdele a už se také valil dolů.„Co se tu válíte jak prasata?!“, zařval jsem na ně,když jsem sešel dolů. „Vztyk!“Strhnul jsem se stěny důtky a začal je mlátit, padni kam padni.Když jí jedna z ran znovu přistála na píče,tak se bolestí zechcala.„Ty prase hnusný!Co to děláš?!To si myslíš,že jsi doma?!“Chytil jsem jí za vlasy a vrazil jí zobák do té loužičky.Jak jsem byl nasraný,tak jsem asi přitlačil víc,protože její rypák náhle dostal krámy.„Koukej to vylízat,nebo z tebe udělám sekanou!“,poručil jsem,důtky znovu zasvištěly a dopadly jí na prdel.Vykřikla a opatrně si lízla.
Šlápnul jsem jí na hlavu a zabořil jí do té louže.Už nečekala na nic dalšího a začala jí luxovat.Teprve,když tam bylo sucho,milostivě jsem jí dovolil vstát na všechny čtyři.Protože ten zmrd se pořád cukal,jako by jí chtěl pomoct,musel jsem s tím něco udělat. Přece ho nebudu pořád hlídat!!Chytil jsem ho za vlasy.Nemusel jsem mu ani nic říkat .Vyskočil a nechal se vést ke sloupu.Teď jsem využil toho kroužku,který jsem mu zavěsil do žaludu.Provlékl jsem jím očko zámečku a zamknul ho do oka na sloupu. Teď,když jsem ho měl bezpečně „zaparkovaného“,mohl jsem se věnovat té svini.
Obrátil jsem se k ní a brutálně jí vrazil rukojeť důtek do kundy. Dosud byla poslušně skloněná ksichtem k zemi a tak tu píču měla krásně přístupnou a dokonce i trochu pootevřenou.Zařvala bolestí, ale když jsem vzal za rukojeť,tak jí nezbylo,než se pod jejím tahem zvedat. „A koukej tam zahřadovat!“,nas­měroval jsem jí ke gynekologickému stolu.Napíchnutá na rukojeti důtek jak motýl na špendlíku,nacu­pitala k němu po špičkách,jak baletka.Vytrhl jsem jí rukojeť důtek z kundy a ona okamžitě vyskočila nahoru a dala nohy do držáků.Pevně jsem jí připoutal nohy,přehodil jí široký řemen přes břicho a pevně utáhnul.Další řemen,ve kterém byly otvory, jsem jí hodil na hrudník.Nejprve koukala co se bude dít,ale hned vzápětí pochopila.Dírami jsem jí protáhnul kozy a řádně jsem ho napnul.Potom už jenom připoutat ruce.I to bylo dílem okamžiku…
Byla dokonale znehybněná,ale nelíbila se mi její kunda.Měla jí zarostlou jak pankejt.Tak jsem přinesl holicí potřeby a odemknul toho zmrda.„Koukej jí dokonale oholit!A běda,jak tam najdu jediný chloupeček!“Po té těžké práci jsem se konečně dostal k tomu, abych si otevřel pivo a v klidu se posilnil.Sedl jsem si do křesla a díval se,jak jí mydlí kundu.Potom vzal holicí strojek a když po něm zůstala hladká stopa,docela mě to vzrušilo.Čurák se mi začal topořit a tak jsem se také svlékl,aby mu nic nepřekáželo.
Pak mi padl pohled na toho zmrda a viděl jsem,že ani jeho to nenechalo chladným.I jemu se začal zvedat čurák,což mělo za následek to,že mu rána v žaludu opět začal krvácet.Zatím jsem si toho nevšímal.Na to bude dost času,až skončí svoji práci.Konečně byl hotový.Ještě jí pečlivě omyl a pak pyšně ukázal,jakou odvedl práci.„Podívej,jak ti kape z čuráka!Koukej to slízat!“Vrhnul se k zemi,ale se zašitou držkou to jenom rozmazal.„A co ta voda?!“, zeptal jsem se. „Snad si nemyslíš,že to budu uklízet já?!“Zadíval se na obsah umyvadélka,ve kterém oplachoval strojek a bezradně se tam s ním motal. „Vychlastej to!“,řekl jsem.
Nevěřícně se na mně podíval a ukazoval mi zašitou hubu,jako by mi tím chtěl říct,že to takhle nepůjde.„No tak sorry,zapomněl jsem!Ty toho taky naděláš!“Otevřel jsem mu dveře na hajzl.„Tak to tam vylej!“
Vrátili jsme se zpátky ke stolu.„Pořádně jí omrdej!“,podal jsem mu robertka, který byl silný jako ruka.Holení se jí asi líbilo,protože měla kundu celou uslintanou.Ale když jí tam začal rvát robertka,bylo na první pohled vidět,že to určitě nepůjde lehce. „Tak dělej!Nebo ti ho mám vrazit do prdele?“Zase něco zahučel a ukazoval na robertka a její kundu.Několik ran důtkami ho vrátilo do reality a tak se zase snažil nacpat robertka do té uslintané díry.To se té svini už tak nelíbilo a tak začala vydávat jakési nesouhlasné zvuky.
Už mě přestalo bavit jak se s tím sere,tak jsem ho odstrčil a důtky si zatancovaly kvapík na její kundě a prdeli.Asi se jí to velice zamlouvalo,protože začala řvát blahem.„Zavři ten zobák, nebo ti ho taky zašiju!“,řekl jsem jí.Jen s vypětím všech sil se snažila potlačit alespoň ty nejhlasitější zvuky „Dělej!Narvi jí ho tam!Vždyť ta kunda je kožená!Ta to určitě vydrží!“
Zase se snažil narvat ho do ní.„Nééé!Nééé­é!“,začala znovu řvát. „Už mě neser!Kdo to má pořád poslouchat ?!“Snažila se omezit alespoň ty nejhlasitější zvuky,ale moc se jí nedařilo.Když zase řvala na plné kolo,vzal jsem rozvěrák a brutálně jí ho vrazil do zobáku,který měla opět dokořán.Řemínky od něj jsem přichytil ke krajům stolu,takže hlavu měla perfektně zafixovanou proti pohybu.Snažila se s ní pohnout a snad i něco říct,ale měla smůlu.„Já jsem tě varoval!A to jsem byl ještě hodný!“,řekl jsem jí,když jsem viděl její marné úsilí.
„Máš na to tři minuty,jinak ti ho narvu do prdele!“,oznámil jsem tomu zmrdovi a nařídil minutky. Vyhoupnul jsem se na stůl nad zobák té svině a vrazil jí ho do plně rozevřené držky, právě,když začala zase řvát.Nesral jsem se s ní a vrazil jí ho až do krku.Asi se jí to moc líbilo,protože mi začala mandlemi masírovat žalud a vydávala u toho zvuky plné uspokojení.Nebo snad ,že by jí to nechutnalo a dávila se u toho?Ale kdo by si s tím lámal hlavu…
Začal jsem jí pravidelnými přírazy mrdat a vždy jsem jí dopřál (tak nesmírně hodný jsem na ní byl), aby se mohla alespoň trošku nadechnout.Muselo se jí to ohromně líbit,protože samým vzrušením málem zpřetrhala všechna pouta.Potom v té extázi ztratila vědomí a zůstala bezvládně ležet.Pak se současně ozvaly minutky a přede mnou se objevil ten zmrd a vyčítavě mi ukazoval zkrvavenou ruku.„Buď rád,že ho nemáš v prdeli!“,řekl jsem mu. „A polej jí,ať se probere.!!“,nep­řestával jsem jí mrdat do zobáku.„Takhle mě to nebaví!“
Přinesl hrníček vody a opatrně jí ho začal lít na hlavu.Samozřejmě,že to nemělo žádný účinek.„Přines to umyvadélko!Ale ať je ta voda ledová!“,poručil jsem mu.A hni sebou! „Přišel s plným umyvadélkem a podržel ho,abych mohl zkontrolovat teplotu vody.Zjistil jsem,že je dost studená a tak jsem jí ho chrstnul do ksichtu.
Probrala se a hned se začala shánět po vzduchu.Povytáhl jsem čuráka,aby se mohla nadechnout a pokračoval jsem v mrdání.Můj čurák jí zajížděl snad až do žaludku,ale pořád jsem se nemohl udělat.Ten zmrd tam stál a měl oči snad na pětku podprsenku.Kdyby neměl držku zašitou,určitě by jí měl dokořán.
„Táhni mi z očí!Kdo se má na tu tvojí prdel dívat!“Zasunul oči a uklidil se dozadu,aby to mohl alespoň tak pozorovat.Stále jsem se nemohl udělat.Nevím,zda to bylo tím,že už jenom otupěle ležela, bez jakýchkoliv známek odporu,nebo tím,že už mi mohl prasknout močák.Ale konečně to přišlo.Zarazil jsem jí ho co nejhlouběji do krku,až jsem jí málem rozmačkal nos.Nemohla dýchat ani jím a tak se začala zmítat,ale pouta jí to vůbec neusnadňovala.A já jsem stříkal a stříkal..
Už skoro začala modrat,když jsem ho povytáhl a dovolil jí obnovit zásobu kyslíku v plicích. „Pořádně se nadechni!“,řekl jsem jí a vrazil jí ocas zase až do krku a začal jí tam stěhovat obsah močáku.Pak se mi jí zželelo,že by ten božský nektar měl přijít jenom tak nazmar,tak jsem ho povytáhl tak,aby mohla také ochutnat.Vypouštěl jsem jí ho do té zasrané držky a ona si toho snad ani nevážila,protože se pode mnou začala všelijak kroutit a zalykat.Ale musela to spolykat všechno,až do poslední kapičky.Co jí také zbývalo jiného!Ha,ha!
„Pořádně mi ho vysaj!“,poručil jsem jí,když se zase začala flákat.Ještě chvíli jsem jí nechal sát a potom jsem jí ho vytáhl ze zobáku a slezl jsem.Ocas mi zase stál a tak jsem jí ho-jen tak cvičně-vrazil do prdele.Muselo se jí to líbit,protože začala řvát slastí,zvláště,když jsem jí při přírazech zarážel toho obrovského robertka stále hlouběji do kundy.
Ten zmrd na to zase čuměl jak čerstvě vyoraná myš .„Rajcuj jí bradavky,ať se jí to líbí ještě víc!”Stoupnul jí za hlavu a nesměle začal „ladit“.„Pořád­ně!Neflákej to!“Odrazil jsem mu jednu ruku a zakroutil jí bradavkou tak,že vyrazila zvuk,který by jí záviděl i Pes Baskervilský. „Neser mě a makej!“,doporučil jsem mu. „A víc jí je vytahuj!“,řekl jsem,když jsem viděl,jak se vyloženě bojí za ně víc zatáhnout. „Víc!A už mně neser,nebo uvidíš,co s tebou provedu!“
Že to dělá dobře jsem zjistil podle toho,jak ta kurva začala hýkat rozkoší.Celá se chvěla a prdelí mi mohla uštípnout čuráka.Vytáhl jsem jí čuráka z prdele a viděl jsem,že je celý od hoven.Vyšvihl jsem se zase nahoru a dal jí ho před oči,aby si mohla prohlédnout, jak je žalud celý obalený.Aby jí nechyběl ani čichový zážitek,dal jsem jí ho až k nosu.Věděla,co bude následovat,protože se celá chvěla samou nedočkavostí.Nechtěl jsem jí déle trápit touhou po mém ocasu a tak jsem jí ho vrazil do zobáku,aby si mohla pochutnat.
Slintala blahem,že jsem uspokojil její touhu a celá se pode mnou zmítala rozkoší.Asi mi chtěla ukázat obsah žaludku a tím mě přesvědčit,že všechno spolykala,ale nestál jsem o to,tak jsem jí to ocasem zastrčil zpátky.Ani neprojevila žádnou vděčnost.Ale co můžu očekávat od takové svině.Když se umoudřila a přestala mi nabízet svůj žaludek ke kontrole,vytáhl jsem jí ho ze zobáku a slezl dolů.
Tomu zmrdovi zase mohly vypadnout oči,tak jsem ho musel nějak zaměstnat.„Kdo ti dovolil přestat jí rajcovat bradavky?“,vyštěkl jsem na něj a on se hned k ní vrhnul a začal jí bradavky znovu drtit a natahovat.Už je měla celé rudé a vytahané,když jsem mu podal mističku.
Sotva uviděl její obsah zapomněl,co má dělat a celý se roztřásl. Byly tam kroužky a jehly síly čtyři milimetry.Byly trošku tupější,ale kdo by se pro takovou svini namáhal s nějakým dobrým broušením. Musí jí stačit,že měly vůbec nějakou špičku.Ale to ten zmrd ještě nevěděl,co s tím hodlám dělat…
„Propíchni jí bradavky a zavěs jí tam ty kroužky!“Oddechl si a zároveň se rozklepal.Ta svině, když to uslyšela,vyrazila nějaký zoufalý výkřik.Ten zmrd se přitom rozklepal ještě víc a nebyl ani schopen ode mě tu mističku převzít.Položil jsem jí na vedlejší stolek a vzal do ruky důtky.Rozpřáhl jsem se a jejich prameny mu přistály na zádech.Jejich konce se mu omotaly kolem těla a bolestivě se mu zakously do hrudníku.Druhá rána,třetí…
Tancoval šílený čardáš pod mou taktovkou,až se zhroutil do rohu a stočil se tam do klubíčka. „Já ti nebudu všechno říkat dvakrát!Vztyk!“­Nešťastně se zvedl a kdyby neměl zašitou držku,jistě bych od něj zase slyšel spoustu řečí.„Namasíruj jí ty kozy,ať se jí to víc líbí!“,podal jsem mu důtky.„Dělej!Nebo ti to mám zase vysvětlit?!“Opatrně jí šlehnul přes kozy,ale bylo to spíš pohlazení. „Prásk!“,zakousnul se mu bič do prdele.„Pořád­ně!“,poučil jsem ho.Znovu se rozmáchl důtkami,ale než jimi stačil švihnout,další rána bičem mu dopadla na prdel. Zařval,protože bič mu protrhl kůži na prdeli a pustil důtky. „Seber je a začni jí pořádně masírovat,jinak ti z té prdele udělám sekanou!“Aby pochopil,že to myslím vážně,přibyl na jeho prdeli další pruh.Sklonil se pro důtky.„Sss… prásk!“,další jelito mu naskočilo na prdeli. Rychle zvednul důtky a švihnul jimi na její kozy.Viděl jsem,že to udělal dobře,protože jí hned naskočily rudé pruhy.Ale nelíbilo se mi,že nepokračoval.Znovu zasvištěl bič a on rázem pochopil,co má dělat.Znovu zvednul ruku s důtkami a švihnul.Udával jsem mu takt bičem a on švihal a švihal…
Ani jeden z nich už neovládal své hlasivky a tak se ozývalo spíš vytí a chraptění,než cokoli jiného. Dopil jsem pivo a zvednul se z křesla,odkud jsem celou „symfonii“diri­goval.Ten zmrd podezřele rychle pochopil,že už může důtky pustit a teď tam stál bezradně,se svěšenýma rukama.Podíval jsem se na její kozy.Začaly si hrát na chameleony,protože hýřily všemi barvami,od červené až po tmavě fialovou.Ani mě nenapadlo počítat,kolik těch ran vlastně dostala. Ale bradavky měla jak špuntíky…
„Co máš udělat?!“,ukázal jsem mu bičem na mističku.Vzal jí do ruky a bezradně na mě zíral.Při tom něco hučel,ale nebylo mu rozumět.„Vem tu jehlu a propíchni jí bradavku!“ ,poručil jsem mu. Vzal jehlu do ruky,přiblížil jí k bradavce a zase na mě upřel bezradný pohled.„Takhle jí tu bradavku natáhni a tady jí propíchni!“, ukázal jsem mu.Neobratně se snažil splnit můj rozkaz.Ta svině začala hrozně výt a zmítala sebou,co jí jen pouta dovolila.Ten zmrd se zalekl.„Dělej!Nebo chceš mít z prdele sekanou?“
Zabral a špička jehly se konečně objevila na druhé straně bradavky.Pustil jí a oddechl si, jako by konečně měl za sebou hodně namáhavou práci. „A kdo myslíš,že tam bude zavádět ten krou-žek?Svatý Petr?Nebo snad někdo jiný?“Vytáhl jehlu a snažil se zavést kroužek. Protože otvor v bradavce nebyl proříznutý,jako injekční jehlou,ale jenom roztržený kónickou špičkou jehly,stále mu to nešlo.Asi ho také rušilo její neustálé vytí.Vzal jsem kus hadru,který se válel na podlaze a nacpal jí ho do zobáku.Tím se její jekot aspoň trochu utlumil.
„Dělej!“, bič mu na prdeli udělal další jelito a tak se mu konečně podařilo prostrčit kroužek na druhou stranu.To ta svině ale už nevydržela a omdlela…
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 551 234

a po vyzvání zadej kód 31

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 551 234

a po vyzvání zadej kód 38

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 551 234

a po vyzvání zadej kód 80

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Bobr


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2019 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Sex a PORNO VIDEA zdarma. ČESKÉ PORNO a amatéři na domácím videu. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury