Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

S tchýní

Chtěl bych vám sepsat můj zážitek s moji tchýní Šárkou. Je to úžasná žena přes 50 let s krásnou postavou. Za žádnou jinou bych ji nevyměnil. Událost se stala před několika lety a dodnes na to rádi vzpomínáme.

Šárka ráda chodí do divadla nebo do kina. Při této příležitosti koupila v předstihu dva lístky na divadelní představení pro ni a pro tchána.

Ovšem v termínu divadelního představení musel tchán mimořádně odjet na služební cestu. Šárka nechtěla aby lístky propadly, tak sháněla někoho kdo by šel s ní.

Nabídla mi jestli nechci jít s ní na to divadlo. Řekl jsem proč ne. Zrovna to vyšlo na termín, kdy moje žena byla na noční směně.

Vyzvednul jsem Šárku u nich doma a jeli jsme do divadla v MHD. Šárka měla na sobě krásné uplé šaty a moc hezky voněla. Při příjezdu do divadla jsme zašli na skleničku vína. Šárka byla ráda, že jsem s ní šel a mě se její přítomnost také zamlouvala při představě, že po představení máme oba prázdný byt.

Představení začalo přesně na čas. Po chvíli jsem cítil jak se Šárka ke mě nahnula a hlavou se o opřela. Byl jsem překvapený, ale příjemně vzrušený.

Po nějaké chvíli jsem se rozhodl vzít Šárku za ruku a držet ji. Kupodivu proti tomu nic neměla. Bylo nám dobře.

Po konci představení jsme ruku v ruce odešli na MHD a jeli jsme domu. Naše byty byly jen kousek od sebe, takže jsme společně vystoupili na stejné zastávce.

Doprovodil jsem ji ke vstupu do bytovky. Poděkovala mi za krásný večer. Také jsem ji poděkoval. Byl jsem celý vzrušený z její reakce co jsem se chystal udělat. Řekla, že by ráda se mnou zase chtěla někdy do divadla jít. S tím jsem samozřejmě nemohl nesouhlasit. Řekl jsem ji, že večer ještě nemusí dnes skončit.

Podívala se na mě s očekávaným výrazem co jsem tím myslel. Dal jsem ji pusu a byl jsem zvědav na její reakci. Šárka byla úplně u vytržení. Opětovala mi to. Nikoliv jen pusu, ale hned polibky.

Co nejrychleji jsme se přesunuli do bytu. Jakmile Šárka zamkla, tak jsme se navzájem svlékli co nejrychleji to šlo a už mě vedla do ložnice.

Zavřela dveře a společně jsme ulehli. Řekl jsem jí, že na tuto chvíli jsem čekal hrozně dlouho. Její odpověď, že ona taky mě překvapila a potěšila. Začali jsme se líbat. Byla hrozně vášnivá. Asi se jí v poslední době sexu moc nedostávalo. Líbali jsme se a ona mě přitom rukou dole startovala. Ani já jsem se svou rukou nezůstal pozadu. Začala mě kouřit a byl to nejlepší kouř co jsem kdy zažil. Lízání její kundičky jsem si náležitě užil. Byla tak krásně vlhká.

Pomalu jsem do ní začal zasouvat v misionářské poloze. Krásně mi vzdychala do ucha a při tom jsem se nemohl dočkat, až budeme v pozici na koníčka.

Na koníčka to na mě Šárka rozjela jako žádná jiná před ní. Měl jsem co dělat abych se neudělal. Ještě jsem měl chuť ji naložit zezadu.

Když se mi Šárka zezadu nastavila se svým vysportovaným zadečkem nemohl jsem si pomoc a musel jsem ji ještě před zasunutím vylízat. Pak jsem do ní bušil co to šlo, až došlo k finálnímu výstřiku.

Padli jsme vedle sebe. Drželi jsme se. Líbali jsme se a společně jsme odešli se umýt do sprchy. Tam ještě proběhlo menší orální uspokojení na obou stranách pro dobré usínání.

Usnuli jsme spolu nazí v obětí. Vyčerpaní a šťastní.

Ráno jsme si dali ještě jedno kolo a já musel rychle k sobě domů se připravit do práce.

Od této chvíle, když je možnost tak se Šárkou chodíme do divadla, ale bez divadla.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Lukáš


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury