Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

ŠAFÁŘ

Stalo se ve žních léta páně 1933.

Sklizeň obilí byla v plném proudu. Počasí žatvě přálo a tak všechno, co mělo ruce a nohy, vyhnal už ráno správce Malíkova velkostatku na pole. Sám se vrátil před chvílí a teprve v kuchyni snídal. Pozoroval přitom tu novou mladou služebnou, jak se hbitě otáčí kolem plotny a napadlo ho, že je na statku snad už jediná, které se ještě nedostal mezi nohy. A to musí napravit… …máte jít k mladé paní…vytrhl ho z libého přemýšlení hlas kuchařky, která se právě vrátila s nádobím…ale musíte za ní do pokoje…paní ještě leží. Co asi může chtít ? Opláchl se na dvoře pod pumpou a vydal se k obytné části…
Mladá paní byla snachou starému pánovi. Když ho před několika dny poplašený kůň shodil tak nešťastně, že si Malík zlomil nohu a odvezli ho do nemocnice do Brna, zpátky přivezli ji, paní Jiřinu. Syce měl přijet její muž, syn pana statkáře, má prý ale mnoho povinností v samotném městě, tak poslal svoji ženu, aby na chod velkostatku dohlédla místo něho. Ale jak ho správce Junek znal, určitě teď v nepřítomnosti paní Jíři nahání po brněnských hotýlcích děvky…
.....zaklepal a vešel. Zatím ještě s ocasem svěšeným. To se ale brzy začlo měnit, neboť první čeho si všiml, byly na křesle pohozené černé dámské spodní kalhotky mladé paní. To Junkovi vehnalo krev do údu a nestoudné myšlenky do hlavy…Už při příjezdu paní Jiřiny na statek, když jí pomáhal z automobilu si všiml nejen že ji bůh obdaroval poněkud plnější postavou, ale i větším poprsím. A tak když uviděl přes opěradlo křesla přehozenou i noční košilku, draly se mu na mozek myšlenky, co se asi pod peřinou mladé paní ukrývá… Noc byla teplá a už i teď se vzduch v místnosti tetelil horkem…k tomu pohozené dámské prádlo ho ujistily, že pod přikrývkou leží paní Jiřina nahá…! Příval sprostých myšlenek i přítok krve do ocasu šafáře pozastavil až její hlas: Od tchána…pane Junku…jsem na vás slyšela pět jen samou chválu. A taky…poťouchle se na správce uculovala z peřin…a taky…že nenecháte na pokoji jedinou sukni v okolí ! Oboje…oboje jsem se rozhodla prověřit. To první…tedy jak hospodaříte…to až později. Teď…teď už je příliš horko. Řekněme v podvečer. Necháte zapřáhnout bryčku…a společně zkontrolujeme jak práce pokračují. A co se týká oné druhé záležitosti…odkopla trošku peřinu stranou, a vysunula proti u postele stojícímu šafářovi nohu. Jak ji proti němu zdvíhala, přikrývka se sunula pomalu stranou a odhalovala postupně lýtko..koleno­..stehno…Ale v půli stehna se zastavila…šíleně ho to rozdráždilo. …to hodlám prověřit hned teď ! Dokončila svoji větu.
Vsadím se…vsadím se…že už vám stojí ! Aby mladá paní viděla, že se nemýlí. shodil Junek rychle kalhoty…Na..na co čekáte…? Koktala městská panička když se mu při svlékání rozhoupal pod břichem šikmo nahoru čnící tlustý čurák s ještě neobnaženým žaludem. Už..jsem si..začala myslet..že tchán přehání..jsem tu už třetí den…a…a vy nic…Hekala pohledem na jeho mohutný úd vydrážděná brňanda a vztáhla k již nahému správci obě ruce… Jedním trhnutím odhodil z ležící ženy peřinu a…a uviděl, že se nemýlil. Mladá paní ležela na bílém prostěradle tak, jak ji bůh stvořil…úplně nahá… Omámena nahým urostlým mužem položila hlavu zpět na polštář, chytla se pod koleny, zdvihla a rozevřela nohy…Vstříc Junkovu stojícímu ptáku se ženino lůno rozestoupilo, a nabídlo mu v něm ukrytou píču, dychtící po mrdání… Klekl mezi Jiřinina kyprá stehna, naslinil si tmavý oválný promodralý žalud prsty, a sledován roztouženou paničkou, zarejdil jí s ním mezi rozevřenými širokými hnědými stydkými pysky, až tato vyjekla prvním přívalem rozkoše, jak se jejich pohlaví dotkly. Ihned Junka objala kolem boků stehny, a když jí zatlačil poprvé ptáka do kundy, stiskla stehna a kopáním do zadku ho nutila k pohybům…
Ale nutit ho nemusela. Jak kolem ocasu ucítil ten teplý mokrý obal z Jiřininy pochvy, jeho tělo začlo samo do ženy mrdat. Ta nepatřila naštěstí mezi ty, co jen tak pod milencem leží a přijímají jeho laskání. A tak jak i ona ucítila že jí šafářův tlustý ohon roztahuje píču do všech stran, a jezdí šukací trubicí sem-tam…aby zvýšila svoje pocity slasti, a zároveň i jemu dala rozkoše co nejvíce…pomáhala mu v šukání jak jen uměla… Cpala mu do pusy své výstavní kozy, a když je Junek jak děcko cumlal a hryzal zuby černé bradavky, skučela mu do ucha, a kousala ho do krku jak upírka. On se nad ní opíral o lokty, dlaněmi si přidržoval tu jeden- tu druhý prs u úst, a svírán jejími stehny, bez ustání ji nabodával svojí žilnatou násadou… Když si na sobě mrdajícího správce Jiřina zrovna nedržela dlaněmi za půlky prdele a nekorigovala jeho pohyby,škrábala i hladila jej po zádech, pažích, ve vlasech… Dusnou atmosféru sluncem rozpáleného pokoje mladé paní se tak nesly nejen zvuky a pach souložící dvojice, ale střídavě i její-či jeho výlevy prožívané rozkoše.
Ač byl Junek zvyklý mrdat denně a měl tak vypěstovánu dlouhou výdrž než ejakuluje, kypré teplé útroby mladé městské dámy ho už po chvíli vydráždily k tomu,že se jeho konec přiblížil a on už neudrží dlouho semeno v pytlíku. Těšil se, jak to do té voňavé fajnové brněnské paničky nachlejstá. Ať chce, nebo nechce… Dál rychle vrážel péro až po vejce do vlahé mokré kundy, a drhnoce žaludem její členité masyté stěny, strk za strkem se pomalu doprcal k výstřiku… Funěl…vsál ženin prs co nejvíce do úst, a objíždíc dokola zduřelý dvorec s tvrdou bradavkou, vpálil jí do píče první střik… Ta, jak ucítila, že do ní pumpuje semeno,nahmatala rychle mezi jeho půlkama ztaženou dírku a vrazila mu ukazovák do konečníku…a…a…áááá ! Zaržál Junek a její píča dostala druhý mocný střik… Teplo jeho semene v pochvě a teplo na palci v jeho prdeli dostalo i Jiřinu. Rychlými orgastickými stahy pochvy dospěla i ona k orgasmu. Ždímala v sobě jeho ocas takovou silou, že úpěl slastí a pálil jí do píče jednu dávku za druhou…
Zmítali se tak pevně svázáni pohlavími po posteli, dokud je společně vysouložené vyvrcholení pomalu nezačalo opouštět.

Tak si mladá dočasná vládkyně na velkostatku ověřila na vlastní kůži…či vlastně na vlastní píči…že šafář Junek to se ženami umí. To tedy tchán nelhal. Když pak k večeru nasedla s Junkem do přichystané bryčky aby si ověřila, že dobře nejen mrdá, ale i hospodaří, netušila,že si z kožené sedačky povozu ověří oboje… Zatímco z polností se už vracely plné povozy naložené bohatou úrodou,mohla se Jiřina projížďkou po okolí ubezpečit, že ani v tom prvním se starý pán nemýlí. Pod Junkovou taktovkou vše klapalo jak má. To poznala i tak nezkušená, a o hospodaření nemající vědomosti i Malíkova snacha.
Aby si mladá paní nemohla u tchána ztěžovat na nedostatek zájmu…a taky aby si připomenul ty nádherné teplé stisky její pochvy z dopoledne,zajel na závěr projížďky Junek s bryčkou do řídkého hájku na okraji pole. A zatímco koník se dal do pokojného popásání šťavnaté travičky, Junek toužil po šťavnaté kundě paničky… Ani ona nebyla proti okusit opět umění jeho kolíku, a tak nic nebránilo tomu, aby si oba přišli na své…Šafář si vysadil Jiřku na klín, z rozepnutého poklopce vyndal erekcí připravený ohon, a váhou dvou těl rozplácnutá kožená sedačka bryčky byla svědkem jejich druhého spojení…Černé spodní kalhotky, které viděl ráno na křesle tentokrát zakrývaly ženino ochlupené lůno. Odsunul je stranou a…áááá ! …a zasunul ! Jiřina ihned zahájila v jeho klíně jezdecké dostihy a její píča jen rozkoší mlaskala jak jí Junkův ohřítý zduřený párek chutnal…Mrdali v sedě, div bryčku nepřevrátili. A když šafář za lítého řevu naplnil ženě opět pochvu mrdkou, málem spadli opilí společnou rozkoší dolů.
Když se po čase starý pán uzdravil,a Jiřinina dohledu už na velkostatku nebylo třeba, přesto často hospodářství svého tchána navštěvovala. Hlavně když byl Malík nepřítomen. A tak k jeho radosti přibyl panu správci Junkovi ke správě ještě jeden „objekt“. Mladá velkostatkářova snacha.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

PRCÍŘ


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury