Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Sestřenice II.

Bylo jasné, že si to užijeme, protože dotyků neustále přibývalo. A i z její strany. Nechtěl jsem ale nikam pospíchat a nechával tomu volný průběh. Ale i při našem společném pošťuchování a škádlení jsme zprovoznili vířivku i saunu, což bylo fajn a nezbývalo nic jiného než to všechno vyzkoušet. A tak první jsme šli do sauny. Já připravil ručníky a pustil hudbu. Do sauny jsme šli oba nazí. Asi po 20 minutách mi řekla, že jí teplo a že už půjde ven. No však, skočíme hned do vody. Aspoň nás to zchladí. Já si vzal kolem pasu ručník a to samé jsem šel udělat Katce. Pomalu jsme se přesunuli do vířivky a tam už to bylo jasný. Tam už jsem ztratil veškeré zábrany a dotýkal se jí zcela naplno. Bylo to něco úžasného, protože tak hebké tělíčko jsem ještě v rukách neměl. Asi po hodině dovádění jsem vylezl z vody, Katka taky. Chtěl jsem jí osušit. Jenže bylo vidět, jak jí červená pokožka. Nevím, jestli jsme tam dali hodně chlóru. Pojď, půjdeme se osprchovat a pak tě ještě namažu. Ručníky dolů, sprcha, doteky. Nádhera. Teď jsem jí osušil, dal jí župan a poslal do ložnice. Já přišel za ní s krémem a olejíčkem a ona seděla na posteli. Sundal jsem jí župan a položil si jí na postel. Ležela na bříšku a já jí začal mazat. Dal jsem na stranu vlasy a postupoval jsem od krku dolů. Prdelka krásně vyšpulená. Jak si i ona později všimla, byla to už spíš masáž než mazání krému na tělo. Ještě otočit a pokračovat. Prsíčka sice maličká, ale pevná, bříško ploché, jeskyňka krásně hladká a růžovoučká. Věnoval jsem se jí důkladně a poměrně dlouho. Už ale bylo vidět, že je unavená a tak jsem jí řekl, že dnes už toho necháme a budeme pokračovat zase zítra. Vzala si na sebe jen tričko a já jí šel uložit. Chvilku jsem jí ještě hladil, ale usnula za chvilku jak miminko. A jak to večer skončilo, tak to ráno začalo. Hned po jejím probuzení jsem jí začal znova osahávat, vyhrnul jí tričko a nejprve prstíkem jsem jí škádlil poštěváček a pak jí krásně vylízal. Lepší snídani jsem ještě v životě neochutnal. To už se ale i Katka uvolnila a slastně vzdychala. Bylo vidět, že i jí se tyto hrátky líbí. Po této akci si dala sprchu a jeli jsme na výlet. Na chatu jsme se vrátili až k večeru. V autě mi povídala, jak se jí ta večerní masáž líbila a že by to taky chtěla zkusit. Budu jen rád, když budu moct být tvým prvním klientem. A jak jsme se domluvili, tak to tak bylo. Dnešní večer se ona věnovala mě. A bylo to fajn. Ze začátku to bylo spíš takové lechtání, ale pak se do toho celkem dostala. A i mi ho docela hezky vyhonila. Ale tímto to pro tento víkend skončilo. A myslím di, že to bylo i dobře. Na nic se nemá pospíchat a navíc … již brzy mě čekalo překvapení.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

NickMa


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury