Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Setkání na chatě...

Na chatu k Mirkovi jsem dorazil jako poslední.
On a jeho kamarád Vladimír už seděli u rozdělaného ohně a vesele popíjeli. Mne pozval kamarád,abych určitě přijel bez své mladé přítelkyně,on prý bude na chatě taky sám, bez manželky a tak si můžeme udělat náš oblíbený ,,melouch,, To bylo naše heslo pro příjemnou chvilku ve dvou a společné honění ptáků,kouření a někdy i šukání. Přišli jsem tomuto chlapskému sexu bez žen na chuť a tak si jednou za čas hodíme společné číslo jen ve dvou. I když jsme pánové už v letech a taky dosti kulatých postav, hra s našimi čůráky nás stále baví a vzrušuje.A tak jsem jeho pozvání s radostí přijal a on mě jen tak mimochodem sdělil, že tam možná bude o jednoho ,,meloucháře,, navíc,o jeho kamaráda Vladimíra, který chce taky vypadnout na víkend od manželky. Neměl jsem vůbec nic proti tomu.
Dorazil jsem tedy a oni už byli v družné zábavě. Hned mě přivítali a já si Vladimíra prohlédl.Byl asi stejně starý jako my a taky měl pěkné bříško a silné brýle.Ale jinak byl sympatický a mě se líbil.Už se setmělo a s vypitým alkoholem se večer pěkně rozjel.No a v nejlepším jsme se šli nahatí koupat do Mirkova bazénu. Byla teplá noc,hvězdy po celé obloze a i sousedů se opékali buřty a zpívalo se.Byli jsme tak v úžasné náladě. Mirek na mě mrknul a hned si klidně před Vladimírem začal hrát s mým vocasem. To samé jsem mu oplácel já a jen pozorovali, co na to nový člen.Vladimír na to chvilku koukal a pak jen mžoural, protože odložil brýle. Nahatý kamarád se k němu otočil a ocas mu už trčel pořádně dopředu.,,Hele Vládíku..nechceš se k nám přidat?„a dál mě při tom honil mou dlouhou kládu. Vykulený Vladimír,polykal vzrušením ale trochu se bránil. ,,Ne..ne..přece nejsem teplej…panebože kam jsem se to dostal…vy jste fakt divný“ přestal jsem mrskat Mirkovo péro a šel k němu.Opřel se o okraj bazénu a s krásně postaveným pérem jsem povídal:,, Vláďo…my si s Mirečkem sem tam hodíme sex..jsem bisexuálové a tak nás i tohle baví" a on jen poslouchal a bylo vidět, že mu pěkně stojí pod vodou. Mirek se přidal,,Jasně­..Deny. ve třech to bude lepší…pocem…mám už velkou chuť na tvého čůráka" a já se zvedl a šel.Mirek klečel ve vodě a tak jsem mu ptáka nastrčil před obličej a on mě olízl před užaslým Vladimírem žaluda a pak na něj najel celou svou velkou pusou a začal mě ho kouřit.Stál jsem s rukama v bok a vzdychal rozkoší.Při tom jsem se díval po Vladimírovi. Ten to sledoval v šeru od ohně s překvapením a jen měl ruku dole pod vodou a bylo vidět, jak si ho pomalu honí.
Za chvilku jsme se s Mirkem vyměnili a pro změnu jsem zase já pokuřoval jeho ptáka.Hulil jsem kamarádovi ocas a vůbec se před novým kusem nestyděl, naopak mě to ještě víc vzrušovalo, že na nás někdo čumí.Vladimír se probral, vstal a že prý jde spát. Péro mu už taky stálo a on se hrnul ven z bazénu. Mirek ale k němu doplaval a vzal ho kolem ramen ,, Hele chlape..můžeme si společně udělat hezkou chvilku…naše ženský se to nedozví…a nebo se jen dívej a klidně si hoň tu svou kládu…stejně ti už stojí…a nebo víš co?…sedni si na schůdky" a Vladimír jako omámený poslechl.Sedl si a Mirek se k němu přitočil a klidně si začal pohrávat s jeho napruženým ocasem. Pak sjel do bazénu na kolena a vzal mu ho do pusy a začal mu ho kouřit.Vykulený Vladimír se vůbec nebránil…obracel oči nahoru a silně vzdychal.Já stál kousek od nich, opřený zadkem stále o okraj a krásně si honil svůj ocas a díval se na práci Mirka.Věděl jsem, že rád kouří i lízá a že rád ochutná novýho člena.Přišel jsem k nim s postaveným pérem a objal Vladimíra kolem ramen.,,Tak co Vládíku…jak si to užíváš?" a on jen vzdychal,, Panebože Deny..nádhera…lepší jak od manželky..ách" Mirek se po mě nahoru podíval, právě olizoval Vladimírovi žaluda a povídá,, Hele Deny..dej sem taky toho tvýho utahováka ať si ho taky pokouřím" a tak jsem ho hned nastrčil a on mě ho začal taky kouřit. Vladimírovi ho při tom honil a mě hulil.Střídal nás a bylo vidět, jak si to tlustý pan domácí hezky užívá.Nový chlap jen vzdychal,,Ježíš vy jste hrozní…ale je to…moc hezké..ách…Mirečku jen mi ho kuř" a já hezky natěšený a silně vzrušený jsem ho začal líbat.
Vladimír se sice trochu bránil, ale za chvilku podlehl. Hrábnul i on po mém ocasu a když Mirek kouřil jeho ocas, mě ho honil. Cucal jsem jeho ústa a dával i tohle, když jsem byl silně vzrušenej a to jsem teď byl.Pak sem přestal, sjel dolů a začal mu olizovat a sát bradavky.Rád tohle dělám i chlapům…a Vladimírovi, jak bylo vidět, se to najednou líbilo.Je pravda, s ženskými bradavkami to dělám taky ale i mužské bradavky jsou v puse skvělé.
A tak jsem jeli v úžasné trojce. Odlesky od ohně ozařovali naše nahá kulatá těla v sobě hezky zaklesnutá,hvězdy jasně svítily a měsíc nad vrcholky smrků slabě osvětloval naší bazénovou orgii. Já olizoval a líbal Vladimírovi prsa a cucal bradavky, on mě honil rukou ocas a Mirek zase kouřil Vladimíra.Po chvilce Mirek přestal,,Hele Deny pojď si taky zašlukovat…má ho pořádnýho" a já šel.,, No jasně ty bejku..to víš že si toho jeho macka rád pokouřím, ale za chvilku" a vylezl jsem na schůdky a vrazil ho překvapenému Vladimírovi do pusy. Než se on vzpamatoval hezky jsem mu pusu šukal a Mirek dole jen mručel ,, No jo ty abys nechtěl ho kouřit" a znovu nasál Vladimírovu hadici a hulil mu jí. Já přirážel do úst Vladimíra a ten mě jí vykuleně polykal, ale držel.Něco mumlal ale nebylo mu rozumět, ale nám s Mirkem to bylo jedno.Oba jsem si ho užívali a to bylo hlavní.
Za chvilku jsme se ale přesunuli k dohasínajícímu ohni a pod pergolu. Od sousedů tam nebylo vidět, jen je bylo slyšet jak se baví a zpívají. Ale i to nám nevadilo a zase naopak, silně nás to s Mirkem rajcovalo.Ležel jsem na stole mezi láhvemi s pivem a jídlem a ten stůl se celý klepal pod mou vahou. Hlavu jsem měl zvrácenou dozadu a kouřil ptáka Vladimírovi. Ten stál a šoustal mě do huby a můj ocas kouřil na stole Mirek.Pak se chlapi na mě různě vystřídali a já jim hulil ptáky na střídačku. A bylo vidět, jak se to i Vladimírovi líbí. Rozvalený na stole jako paša při polykání Mirkova ocasu se dívám, jak mě Vladimír hezky kouří. Honím si tuhý ocas kamaráda Mirka do sebe a slyším jak povídá ,, Tak co Deny?…jak si to užíváš?…ještě že jsem Vláďu pozval co?" a já olizuji jeho žaluda a jen funím ,, Paráda…jde mu to skvěle" a Mirek se otáčí k Vladimírovi a hladí ho po hlavě. Ta se mu rychle pohybuje nahoru a dolů ,, Vladíku…trochu zpomal…chci si ještě pokouřit toho Denyho macka…ne abys ho udělal" a on ho poslechne. Přestane kouřit, sáhne si mezi moje nohy pro pivo a sedne si do křesla.Odfukuje a jen si utírá čelo, kouká se okolo k sousedům a Mirek mě ho vytahuje z pusy. Jde k Vladimírovi a já lezu namáhavě ze stolu.
Tou dobou už zase Vladimír kouří Mirkovi ptáka. Ten pan domácí ho ani nenechal dopít pivo a zase mu ho tam hezky šoupl.Nadržený Mirek tak hobloval jeho pusu a přirážel mu do ní jako zběsilý.
Jen trochu přiložím na zkomírající oheň a pak jdu k nim.Uchopím si vztyčeného ptáka a plácám Mirka po zadku.On se po mě otočí a aniž by přestal přirážet do huby Vladimíra, klidně mě olizuje bradavky.Užívám si to a koukám se, jak Vladimír kouří kamaráda a jak si při tom dole sám honí. Nedá mě to a klesám mezi jeho nohy…najedu celou pusou na jeho macka a kouřím mu ho. Užívám se plnou pusu jeho masa a tak jedeme zase ve trojce…
Ale jen chvilku, dostávám najednou od Vladimíra první salvu semena přímo do krku, až se zakuckám, pak ale už v pohodě polykám a jen se divím, kolik té mrdky tenhle nový chlap má. Ale docela mě chutná jeho nahořklé semeno a tak si to nádherně žívám.Rád totiž polykám a tohle jeho stříkání jsem si vysloveně parádně užil.
Jen co dostříká,utřu si pusu do ubrusu a stoupnu si vedle Mirka a nastavím svého ptáka ke kouřícímu Vladimírovi. Ten celý omámený z výstřiku, mě ho taky olizuje, ale je vidět, že má najednou dost.Celý vláčný, nás oba zase a zase kouří a Mirek se mě ptá ,, Tak co ty prasáku…jaká byla ochutnávka?" a jen se usmívá.Jen vztyčím palec nahoru a odpovím: ,,Neboj…na tebe se taky dostane" a líbám mu svalnaté rameno. On mě popadne ptáka a honí mi ho, zrovna když mu ho kouří Vladimír. Objímám Mirka rukou kolem pasu a pak společně si čůráky vyhoníme na obličej Vladimíra. Zalejeme mu celou pusu, nos, oči, naší hustou mrdkou a on jen drží a funí…dokonalé! V ptákách nám cuká a my se v záchvatu extáze ještě s Mirkem líbáme. Olizujeme si pusy, vzdycháme a stále stříkáme..Vladimír to vše polyká a jen si sem tam utře z obličeje naší mrdku.

Potom malá přestávka a my se osvěžili v bazénu.
A jak bylo vidět, nový kus měl stále chuť pokračovat a i my s kamarádem nebyli proti.Mirek nadhazoval něco o šukání a že by rád zasunul a já nebyl vůbec proti. Vladimír se sice divil, kroutil hlavou, ale pod vodou nám zase hezky postavil ptáky. A tak jsem se pozdě v noci přesunuli do chaty…do ložnice pana domácího a jeho ženy.
Malá lampička osvětlovala potemnělé podkroví, kde jsme pokračovali v chlapské trojce.Nahoře to šlo velmi rychle. Mirek se ohnul já mu vylízal zadek a dvěma prsty roztáhl anál. Vladimír jen užasle koukal, když jsem Mirkovi mazal díru gelem.Seděl na zemi a Mirek mu v předklonu hezky kouřil ptáka. Já ho pak vrazil kamarádovi do zadku, až po koule a hezky přirážel. Užíval jsem si první zásun do tlustého zadku a Mirek měl fakt těsnou díru.Držel jsem mu prdel a plácal mu přes něj.On si musel kleknout na čtyři, jak se mu klepala kolena. I tam jsem ho šukal a rozkouřený Vladimír se vysmekl Mirkovi a vlezl si pod něj…hlavou mezi jeho stehny sledoval, jak ho mrdám. Jejich 69 byla super a hekající Mirek mu kouřil při tom ptáka.A Vladimír zase jeho…paráda. Já se na to díval a pohodlně dál šoustal kamarádovi prdel.
Pak jsem ale zatoužil po změně…
Za chvilku můj zadek mrdal překvapivě nový kus, Vladimír a já klečel a kouřil zase Mirka. Opět paráda.Vladimír silně funěl, přirážel a mrdal mou prdel pravidelnými šťouchy.

Za chvilku ale další změna…leželi jsem na manželské posteli Mirečka a já byl uprostřed! Jo přesně tak.V jejich malé podkrovní ložnici za otevřenými okny, kdy byli slyšet sousedé a jejich táborový zpěv, mě ti dva chlapi vojížděli! Mirek pusou a Vladimír do zadku! ,, Vy bejci…tohle mám rád…jsem váš kamarád..ách" vzdychal jsem a pak se vyměnili.
Mirek mě začal šukat do zadku a já si přitáhl Vladimíra před sebe, hezky mu vylízal anál, což on ječel, že tohle je skvělý a pak mu ho namazal a foukl ho tam.Mirek mě tak šukal do zadku…já zase Vladimíra.! Já se tak pohyboval ptákem dopředu, do prdele novýho člena a zároveň vyjížděl z ocasu Mirka…fantastické!
Takhle jsme mrdali dlouho až Mirek hučel ,, Sakra..ách..čahoune máš těsnou prdel..já už zase budu" a pustil to do mě.Právě jsem byl venku z díry Vladimíra a tak jsem si vychutnával jeho stříkání. Cejtil jsem to parádně.A začal jsem taky cákat…do zadku Vladimíra.Jen co jsem se dojel, vytáhl jsem ho z prdele a odkulil se stranou.
Pak ale vidím Mirkovu hlavu, jak kouří opět Vladimírovi ocas. Ten ležel na zádech, hekal a tlustý pan domácí mu krásně kouřil ocas. ,, Mirečku..ách.­.krásně mi to děláš…ještě přidej..uděleje mi to..ách…ani moje stará mi to takhle krásně nedělááááá" vzdychal a chlípník Mirek jel. Bylo vidět, jak ho chce taky vysát a jeho práce byla rychlá.Pak sebou Vladimír párkrát cukl a já věděl, že se kamarádovi udělal dovnitř. A bylo to taky vidět. Mirkovi to vytékalo koutky ale on statečně vše polykal. Jen co mu vše spolykal, olízal mu ho a osušil…a pak se pan domácí přesunul ještě ke mě. I mě ho pak labužnicky ještě olízal a osušil.Mručel spokojeností a jen se usmíval.

Ráno jsme vstávali s Mirkem pozdě, ale snídaně už byla na stole…kafe, vajíčka se slaninou,loupáčky atd.Vladimír oblečený jen v zástěře paní domácí jen zářil a vše nám servíroval. Mireček ho poplácal po vyšpuleném zadečku a pochválil ho a já se taky přidal. Pak jsme jen žasli a nechali se obsluhovat.
A Vladimír nám sdělil:,, Vážení pánové…tohle si musíme ještě někdy zopakovat…doufám že nemáte nic proti tomu?"

Co myslíte že jsme mu řekli?
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Deny


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury