Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Sex babičky a moje panenství

Rodiče zahynuli při automobilové nehodě a já byla svěřena babičce,protože jsem nikoho jiného neměla. Bylo mi 15 pryč a zrovna jsem nastupovala na ekonomku a dojížděla do města.Babička se ráda napila a to jsem pak slyšela z její ložnice vždycky prapodivné zvuky.Ona totiž byla sexem posedlá a bylo jí jedno,kdo v její ložnici skončí. Většinou se zamykala, ale stávalo se, že zapomněla a to se potom moje oči rády koukaly na tu rozkoš,kterou tam babička a její milenci prováděli.Jednou když babička usnula a její noční host odcházel, jsem jakoby náhodou nahá prošla po chodbě a šla do kuchyně pro pití. Než jsem se nadála,stál za mnou a zezadu mi tiskl moje dvojky.Bože, že Jana neřekla jaký tu má poklad zašeptal a už mne tlačil na stůl, Začala jsem se bránit,protože jsem byla panna a o blánu jsem chtěla přijít na slušnějším místě než v kuchyni na stole, ale neměla jsem šanci se ubránit. Vytáhl čuráka z poklopce a prudce do mne vjel.Když zjistil, že mě právě připravil o panenství, na chvíli se zarazil,ale pak začal prudce přirážet a nepřestal ani když jsem řvala jako šílená, dokud se do mne neudělal. Ted budeš jen moje kurvička zašeptal,schoval čuráka a odešel. Já tam ležela s bolavou a krvavou kundičkou a ani jsem nevěděla,kdo mne poprvé v životě prznil. Odešla jsem do koupelny,trochu se ošplíchla a šla jsem spát. Byla sobota, takže jsem si mohla přispat. Po obědě jsem zajela za kámoškou Nellou do města, abych se jí se svým zážitkem svěřila.Ona už nebyla panna dlouho a byla ráda, že se nebudu teď už bát chodit na mejdany s ní. Šly jsme na zmrzku do cukrárny a já málem omdlela. Na zahrádce seděl můj prznitel s celou svou rodinkou. Tlustou manželkou a 3 dětmi.Kámoška je s úsměvem pozdravila a já se ptala kdo to je.To je soused, děsný kanec,culila se. Se ani nedivím že šuká jiné, když má doma takovou megeru podotkla a šeptala mi,že už s ním taky mrdala. Není špatnej,ale je hned hotovej. On na mě čuměl jako vůl a asi se bál,abych se na něj před tou jeho nevrhla a nedělala scény.To jsem v úmyslu neměla,ale kámošce jsem se pak svěřila, že to je ten co mne v noci vlastně odpanil násilím. Tak vítej v klubu,to už jsi ze třídy pátá, zasmála se a tím to skončilo. Měla jsem docela vztek, že mě načal takový prasák, ale když jsem večer z ložnice babičky slyšela její sténání a výkřiky hodila jsem to za hlavu a šla na čumindu s odhodláním,že i já si budu s jejíma milencema užívat. Když pak odcházel v noci domů,nestydatě jsem se mu nabídla,když jsem se ho nahá zeptala: Nemáš chuť po staré kundě na mladou kundičku?A on měl. Odvedla jsem si ho do svého pokoje,kde se do mne 2× udělal, ale kdy odešel nevím, ráno jsem se probudila sama s pěkně nadrženou kundičkou. S tím, že jsem v noci zase svedla bábina milence a že bych prcala jako šílená jsem se svěřila kámošce Nelle a ta rozhodla, že se nepůjde do školy. Čím mne překvapila? To se dozvíte až příště.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je offline

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Petra


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury