Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Sex s kolegou z práce

Byl pracovní den jako každý jiný.. Moje myšlenky mě donutily napsat kolegovi od vedle.. Delší dobu jsem po něm pokukovala až jsem se jednou odvážila mu i napsat. Musela jsem začít větou zda se někdy nesejdeme na kafe. Protože věta líbíš se mi a chci s tebou zažít sex by zněla trochu blbě. Kolega je zadaný a já také ale touha je a byla vždy silnější. Jednou kolega napsal zda dáme Teda po práci kávu jak jsem mu nabízela.. že má čas. Samozřejmě jsem souhlasila. Moje hlava myslela jen na jedno… Sejít se někde bokem u benzínové stanice a při první příležitosti to z něj všechno strhat. Byla jsem jak utržená že řetězu… Koupili jsme si kafe a sedli do auta… Byla jsem strašně nervózní.. Hlava nedovolila myslet na nic jiného než jen na to že ho musím mít. Že ho chci cítit v sobě. Že od něj chci dostat takový výprask jako nikdy..měla jsem chuť mu rozepnout kalhoty a začít ho kouřit… Dráždit ho tak moc aby to nevydržel a vyšukal že mě duši. Bohužel to bylo krásné jen v hlavě a tak jsme dopili kafe , rozloučily se a já jela domů.. Nadržená tak jako nikdy..
V práci jsme se pak vídali sem tam se pozdravili … Až přišlo na téma pracovní večírek. Hned se mi honilo hlavou že bych toho mohla využít. Nenápadně se vytratit dříve abych doma nemusela omlouvat pozdní příchod.. A někde si kolegu vychutnat v celé své kráse. Protože jsem ho fakt chtěla.. Čím dál tím víc. . Začala jsem mít na kolegu narážející připomínky… Aby pochopil že ho chci… Netrvalo to dlouho a kolega už byl skoro lapen v síti. Bylo vidět že by si to nechal líbit… A taky že jo. Na pracovní večírek jsem se připravila… Připravená si to s ním rozdat. Celý večer na večírku jsem myslela jen na něj… Jakou má asi výbavu… Jaky to bude… Měli jsme se sejít kousek od naší práce. Na jednom zalezlem parkovišti. Tajnými zprávami jsme si dávali vědět aby jeden z nás odešel první.. Aby to nebylo nápadné . Jen co se vytratil po chvíli jsem všem oznámila že i já musím jet už domů.. Nasedla jsem do auta a popojela na domluvené místo.. Jen co jsem vlezla k němu do auta.. Řekla jsem mu zda jdem rovnou na zadní sedačky.. Neváhal a šel… Jakmile jsme byli vzadu už to nešlo vrátit zpět… Nešlo přestat… Začali sme se vášnivě líbat a já po chvíli cítila jeho stopořený úd.. Byla jsem z něho úplně mimo.. Vše co jsem chtěla bylo aby do mě Zajel a začal přirážet. Oba už sme byli příjemně naladěný tak už jen zbývalo zasunout.. A prirazet.. Kolega je velmi dobře obdařen a tak při zásunu jsem tekla jen co se dotknul kundicky… Polil mě pot a čekala jsem až zasune hloubš… Jeho Doteky.. Líbání… Měla jsem husí kůži po celém těle.. Byl to to úžasný sex..plný vášně. Při každém přírazu jsem cítila ten slastný pocit… Pocit že každou chvíli musím přímo explodovat z toho všeho… Věděl přesně kam sáhnout… Jak si mě chytit abych cítila tu lehkou bezmoc.. Jen co jsem přijela domů přemýšlela jsem jak tohle půjde dál.. Přece jen se vídat v práci a vědět jak ten druhý líbá. Jak chutnají jeho polibky… Doteky… Jaký to je když do tebe zajíždí..
Nemoct se sebe dotknout ikdyž bysme moc chtěli… Strašný a depresivní pocit.. Ještě když člověk vidí jak se na tebe ten druhý dívá… Dívá se jinak než člověk co tě zná fakt jen skrz práci.. Hladí a miluje tě už jen pohledem…z toho pohledu se ti úplně svírá žaludek a ty cítíš ty endorfiny co nastupujou.. Sem tam při obědové pauze mám občas chuť po něm u toho stolu skočit.. Dívám se na něj přes stůl.. A představuju si jak ho nohou začnu nenápadně dráždit… Jaký by to asi bylo kdybych si ho zatáhla do dámské šatny.. A on mě tam opřel o zeď vedle skříněk… Držel ústa abych nevykrikla až mi ho tam zasune .. A bez váhání mě tam pořádně znásilnil.

Tak když to zatím neklaplo v práci protože tu máme celkem rušno tak si občas zpříjemňujeme popracovní chvíle. Vždy se sejdeme na našem místě a vychutnáme si jeden druhého. Jak se říká… Zakázané ovoce chutná nejlépe..

Ani jeden z nás se nechce vzdát svého vztahu.. Ale kdyz to nikdo nezjistí a nikomu tím neublížíme proč si nedopřát to co nám třeba chybí. Myšlenkama zahlcená hlava a kdo se má pak soustředit na práci 
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Aknel


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury