Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Sexuální výchova

To, co se stalo, stalo se před mnoha lety. Bylo mi tenkrát o dost let méně a přišel jsem domů o dost dřív než jsem rodičům řekl. Když jsem si v předsíni zul boty, svlékl kalhoty na ven a tričko, zaslech jsem z ložnice podivné vzdychání a drobné výkřiky. Potichu jsem došel k pootevřeným dveřím ložnice a s údivem pozoroval, co se tam dělo. Mamka ležela na zádech a vdychala a mezi jejíma nohama klečel táta a vypadalo to, že má v mamce zasunutého svého pindíka a pohybuje s ním dovnitř a zase ven. S každým zasunutím mamka zasténala, ale nevypadalo to, že by jí to bolelo. Spíš to vypadalo, že se jí to, co jí táta dělal líbí. Chvilku jsem je takhle pozoroval, když jsem si uvědomil, že mě něco tlačí v boxerkách a podíval jsem se na mého pindíka a viděl, že je tvrdý, větší a napřímený stejně, jako to bývá ráno, když vstávám, než jdu čurat. To mě trochu udivilo, protože doteď se mi to stávalo jen ráno, když jsem vstával, takže jsem doteď myslel, že se to děje jen když se mi chce ráno hodně čurat. Za nedlouhou chvíli začala mamka sténat hlasitěji a začala pobízet tátu, aby s tím, co dělá nepřestával a dneska že si nemusí dávat pozor. Nechápal jsem na co si nemusí táta dávat pozor, ale za chvíli potom začal táta rychleji dýchat a jeho pohyby zasouvání a vytahování přestaly být pravidelné až nakonec s nimi přestal úplně a jen rychle dýchal a říkal mamce, že je mu nádherně. Potom pomalu vytáhl svého pindíka z máminé pipky a já jen zíral. Měl ho také o dost většího než normálně a napřímeného. Že by se mu chtělo čůrat, pomyslel jsem si, ale vůbec mi nedocházelo, proč se to děje. Koukal jsem se klidit do pokojíku, než se mě všimnou.

V pokojíku jsem tak nějak čekal, že se mi pindík zase zmenší a změkne, jako vždycky ráno, ale asi jak jsem myslel na to, co jsem viděl, tak se mu moc nechtělo. Zůstával pořád větší a tvrdý. Začalo mi docházet, že tento stav nebude ale vůbec souviset s čůráním, protože čůrat se mi nechtělo. Pořád jsem přemýšlel nad tím, jak jsem viděl, že se mamce a taťkovi to, co dělali moc líbilo. I to, jak táta říkal na konci mámě, že je mu moc krásně. Přemýšlel jsem nad tím, co se vlastně s tím pindíkem, kterého měl táta v mámině pipce mohlo dít… Zkusil jsem si udělat z prstů dlaně a palce dirku, do které jsem zasunul svého pindíka zkusil jako táta ho zasouvat dovnitř a ven. To bylo trochu nepohodlné, tak jsem nakonec zjistil, že je daleko pohodlnější pohybovat tou dlaní po pindíkovi, než pindíkem v dlani. Chvíli jsem to dělal a zjistil, že v něm cítím sílící příjemný pocit. Nevím jak ho popsat, ale ten pocit byl zkrátka moc příjemný s nutkáním nepřestávat a pokračovat dále. Dělal jsem to dál a pocity v pindíkovi se stále pomaličku zesilovaly. Vnímal jsem citlivěji ten příjemný pocit, který už se projevoval zvláštním pocitem v žaludu a pocitem, jako by se mi chtělo čůrat, přesto to bylo trochu jiné. Zanedlouho od té chvilky jsem najednou pocítil prudké sevření a velmi intenzivní slastný pocit v celém pindíkovi, kulkách a okolí. Celý mi začal najednou tepat a s každým stažením jsem cítil nový příval slasti. Za chvilku to odeznělo, i s pocitem, že se mi chce čůrat a pindík se mi opět zmenšil a změkl… Pochopil jsem tedy, že to zvětšování a tvrdnutí spíš souvisí s tím co dělali taťka s mamkou. A že když se dojde do stavu toho hodně příjemného pocitu, že potom pindík změkne…

Ještě jsem si ani nestihl obléct boxerky, když táta otevřel dveře pokojíku a viděl, že jsem nahatý. „Co tu děláš? Ty už si honíš?“, zeptal se mě. Doma jsme si nikdy nelhali a vždy si říkali všechno otevřeně. „Co to je honit si?“, zeptal jsem se. Táta si sednul na kraj postele a povídal: „No, to je když se větší kluci nebo muži pohrávají s pindíkem, přejíždějí si po něm rukou a stahují a zase natahují si předkožku a tak. Dělají to, když zrovna nemají dívku nebo ženu, protože jim to je příjemné. Když se to dělá dostatečně dlouho, tak přijde nádherný pocit, kterému se říká orgasmus.“ „Aha a jak se pozná ten orgasmus?“, zeptal jsem se. „No tak, prostě cítíš hodně moc příjemné stahy v pindíkovi a vystříkne ti z něj semeno.“ „Tak to jsem asi neměl orgasmus. Cítil jsem moc příjemný pocit, i takové tepání, chtělo se mi při tom trochu čůrat, ale nic mi z něj nevystříklo.“, odpověděl jsem taťkovi. „Aha, tak možná ještě semeno nestříkáš. Když jsou kluci ještě moc mladí, tak jim jen přijde orgasmus, ale semeno jim ještě nevystříkne. V tom případě se pozná orgasmus tak, že ten pocit, který zažíváš je tak moc intenzivní, že už dál nechceš pokračovat v honění.“, pokračoval táta. „Jo, tak to jsem asi orgasmus měl, protom už to šimralo tak, že už jsem s tím pokračovat nechtěl, ale bylo to krásný.“, řekl jsem tátovi. „No vidíš, tak jsi zažil svůj první? orgasmus?“, zeptal se táta. „Jo a jak jsi přišel na honění pindíka? Jinak říká se tomu také masturbace, nebo onanování, kdybys to někde slyšel.“, dodal ještě táta. „Noooo, eh… um…“ „Neviděl jsi nás náhodou před chvílí s mámou v ložnici?“, položil táta přímou otázku. „Viděl a viděl jsem na vás, že se vám to moc líbilo, tak jsem to chtěl taky zkusit.“, dodal jsem. „Ahaaa, tak takhle je to.“, zasmál se táta. „A tobě se to taky líbilo, co jsi dělal sám se sebou a co jsi viděl u nás?“, zeptal se. Ve dveřích se náhle objevila mamka – musela celou dobu poslouchat za rohem, co si s tátou povídáme. „A nechtěl bys to zkusit s námi?“, zeptala se. Táta se na ní ohlédl a viděl jsem v jeho obličeji překvapení. Máma se usmála a řekla: „Měl by poznat co a jak, ne?“ „No jo, ale nesmí se to.“, odpověděl jí táta. „Táta má pravdu nesmí se to a rodiče s dětmi tohle normálně nedělají. Kdyby se to někdo dověděl, zákon by nás přísně potrestal, zavřeli by nás s tátou. Ten zákon chrání děti před tím, aby jim rodiče neubližovali. Ale myslíš, že by ti ubližovalo, když si budeme všichni tři hrát jako sis hrál ty a nebo já s taťkou? Když bys to sám chtěl to s námi dělat a nebylo ti to nepříjemné, tak můžeš.“, dokončila máma dlouhou větu.

Koukal jsem na mámu a najednou se stalo, že aniž bych si to nějak moc uvědomil, můj pindík byl už zase větší a tvrdý. Máma se usmála. Podíval jsem se na tátu a viděl jsem, že jeho pindík se v boxerkách taky dost zvětšil. „To vypadá, že oba souhlasíte a je vám to příjemné.“, řekla s úsměvem máma. Odešli jsme všichni do ložnice a svlékli se do naha. Máma mi ukázala jak vypadá její pipka, co jsou závojíčky, pysky, poštěváček a že prý holkám, když jsou vzrušené prý začne ta dirka, co mají vlhnout a že díky tomu se do ní dá snadno zasunout pindík a že je to oběma stranám moc příjemné. Ukázala mi, jak se hladí poštěváček a že je moc příjemné to dělat zvlhčeným prstem a dívky a ženy mají také orgasmus, který je moc příjemný. Chvilku jsem mámu takhle hladil a za chvíli začala sténat a říkat ať nepřestávám (jako tenkrát tátovi) a tak jsem jí hladil dál a za chvíli zavzdychala a zá cítil, jak jí z pipky vytekla trocha nějaké tekutiny. „To bylo krásné, udělal jsi mi orgasmus“, říkala máma ještě udýchaně. „Aha, orgasmus, takže ti vyteklo semeno?“, položil jsem hloupou otázku. „Ale ne. Semeno mají kluci, holkám prostě někdy při orgasmu vyteče víc tekutiny, která zvlhčuje tu pipku.“, dodala se smíchem. „A proč jsi když jste to s tátou dělali a měl v tobě uvnitř pindíka říkala, že si dneska nemusí dávat pozor? Na co pozor?“, zeptal jsem se znova. „No právě na to vaše mužský semeno. Jak ti táta říkal, vystříkne vám při orgasmu. A když máte v tu chvíli pindíka v pipce dívky nebo ženy a semeno do ní jen tak nastříkáte, tak se může stát, že otěhotní a bude potom čekat dítě. No a k tomu může dojít jen několik dní v měsíci. Takže když žena s mužem ještě nechce mít dítě, tak prostě ten muž vystříknout semeno do té ženy v těchto dnech nesmí.“, vysvětlovala máma. „Ale tátovi jsi to dneska dovolila? Když jsi mu řekla, že si pozor dávat nemusí? Táto? Ty jsi dneska vystříknul do mámy svoje semeno?“ „Dneska ano. Když mi to dovolila. Dneska nejsou ty dny, kdy může dojít k otěhotnění. Prostě, když na tebe jako na muže jde stříkání – blíží se ti orgasmus – tak musíš zastavit a zeptat se ženy (pokud to nevíš předem) jestli do ní semeno vypustit smíš. Pokud ano, tak je to moc krásné a můžeš pokračovat až do orgasmu a užít si tu slast a když ne, tak musíš pindíka rychle vytáhnout, udělat si orgasmus rukou a vystříknout semeno venku. "Hmmm, a jak vlastně vypadá semeno?“, zeptal jsem se, protože jsem ho do té doby ještě nikdy neviděl. „Je to taková trochu lepkavá hustá, mléčně bílá tekutina. Někdy je jí víc, někdy míň podle vzrušení, ale dohromady se nemusíš bát, potopu to nezpůsobí, je toho jen trošku. Stříká to z pindíka stejně jako když čůráš, ale v tu chvíli čůrat nejde, takže nemusíš mít strach, že bys se počůral.“, vysvětlil mi táta.

Mezitím, si znovu klekl mamce mezi nohy a ukázal mi, jak zasouvá pindíka mamce do dirky a že tomu pohybu dovnitř a ven se říká přirážení. Chvilku takhle přirážel a já se na ně díval a honil si. „Ať se neuděláš, změkl by ti a nějakou dobu bys nemohl pokračovat, když ucítíš, že ti přichází to šimrání s pocitem, že se ti chce čůrat, tak musíš přestat, dokonči to až budeš chtít opravdu na závěr si to hodně užít. A kdybys měl pindíka v nějaké ženě, tak to je ta chvíle, kdy ho musíš vytáhnout a nebo se jí zeptat jestli smíš pokračovat a vystříknout do ní.“, varoval mě táta. Mezitím stále přirážel s mamkou a oba víc a víc vzdychali, až táta řekl, že už na něj jde stříkání a vytáhl svého pindíka z mamky a řekl mi, ať to také zkusím. Že jemu alespoň na chvíli opadne vzrušení. Zasunul jsem svého tvrdého pindíka do mamky a začal přirážet jako táta. Ten si zatím svého pindíka vedle nás honil a říkal, že neví jestli to vydrží, že je hodně vzrušenej. Bylo to nádherné, ale strašně rychlé. Za chvilku už jsem cítil ten krásný pocit spolu s jemným, příjemným tlakem. Raději jsem přestal s pohyby a chvilku čekal. „Už to na tebe jde?“, zeptala se máma s tátou současně. „Asi. Krásně to šimrá a zase mám pocit, že se mi chce :čůrat:“ „Co když vystříkne? Sice ještě nestříká, ale může se to stát kdykoliv.“, řekl táta. „No radši to nebudeme riskovat, sice mám neplodný dny, ale nějaké riziko tam vždycky je.“, odpověděla máma. Byl jsem trochu zklamaný. „Takže ho mám vytáhnout?“, zeptal jsem se. „Radši jo“, řekla máma a pak dodala, že si opatří tabletky proti otěhotnění a že potom už si nebudeme muset dávat pozor. Ještě několikrát jsem jemně přirazil a protože pocit tlaku i slasti sílil, tak jsem raději pindíka rychle vytáhnul. „Jestli chceš, tak ty se do mě vystříkat můžeš, to je něco jiného.“, řekla mamka směrem k taťkovi. „To by tady k mladýmu nebylo fér“, řekl táta, usmál se a začal si svého pindíka honit. Já začal také. Za chvilku se znovu objevil ten sílící pocit tlaku. „To je krásný, já se snad fakt počůrám, to se nedá vydržet.“, vzdychal jsem. „To nebude čůrání, neboj se, nepočůráš, jen pokračuj.“, povzbuzovala mě mamka s tátou, který si také honil. Za chvíli mi začalo v pindíkovi silně cukat – a ten vystřikoval celkem hodně mléčně zbarvené tekutiny." Byl to mnohem silnější pocit, než poprvé, kdy jsem ještě nestříkal nic. Táta při tom pohledu také ustal z pohyby a viděl jsem na něm, že je mu krásně a i jemu začalo z jeho pindíka stříkat velké množství stejně vypadající tekutiny. „Vidíš, ještě, že jsi ho vyndal, odteď už si musíš dávat pozor na to, abys nevystříkl když nesmíš.“, zdvihl varovně prst táta, ale smál se u toho.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Caspian


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury