Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Seznámení se sexem

Byly prázdniny,válela jsem se v posteli a najednou jsem zaslechla divné výkřiky,které přicházely ze sousedovic zahrady,kde měli altánek. Byla jsem zvědavá a tak jsem si natáhla jen kratasy a tričko a šla jsem se podívat co se u nich děje. Bože to byl pohled, Soudedka ležela na stole,do pusy jí zasouval tlustý ocas nějaký chlap a do kundy další cizí chlap.Souded koukal,honil a pobízel je,aby jí pořádně šoustali. Najednou od nich z baráku vyšla jedna paní z vesnice,která byla již ve velkém stupni těhotenství.Byla nahá. Její veké prsy se pohupovaly a když si nasedla na tvrdý ocas souseda,vykřikla a začala se mrdat jako smyslů zbavená.Za chvíli soused řval že ho kurva udělala moc brzy a tahal jí za velké bradavky dokud i ona nad ním nezačala křičet a svíjet se na jeho kládě.To už sousedka řvala jako šílená a přirážela se na ruku, kterou jí jeden z chlapů narval do kundy,zatím co druhý se právě zasouval do prdelky těhotné ženy,která se právě jazykem narvala snad až do krku souseda,který při tom nepřestával masírovat její velké bradavky. Když se vystříkal do prdele asi už byl soused zase narvanej a hned jí začal mrdat.Jeho žena už jen tiše na stole sténala a ti 2 chlapi odcházeli do jejich domu. Byla jsem vzrušená a hohila si kundu jako šílenec a přemýšlela jak si užít zrovna jako ty dvě kundy co se právě ted na střídačku prolizovaly v altánu na stole. Právě jsem se začala svíjet v orgasmu ,když se mi u ucha ozvalo,tak co ty nadržená kundo,ted si užiješ i ty. Probrala jsem se ve sklepě a zrovna do mne stříkal nějaký neznámý chlap.Tedy ne tak neznámý, byl to jeden z těch,co šukal do huby sousedku.Hned jsem mu musela ocas pěkně očistit a už jsem měla v kundičce sousedův tvrdý a tlustý ocas.Ani jsem se nedivila, že ta těhotná na něm řvala jako kravka. Třetí mě šukat nechtěl, ale za to se vyřádil na mých tvrdých bradavkách. Měl takové malé kleštičky,kterými do nich štípal až jsem se počúrala bolestí.Pak mi strčili do ruky kratasy a tričko a řekli:táhni domů couro. Když jsem se probrala,ležela jsem nahá v posteli, ale z kundy mi teklo semeno,Co to bylo? Sen a nebo skutečnost ? Šílené!! Nedostala jsem měsíčky a nevím kdo mne naprcal??!!
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je offline

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Pavlína


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury